Dodaj do ulubionych

Katolicy promują pedofilię

28.11.20, 18:43
Postanowiłam zastosować prawicową narrację. Skoro "lewaki promują lgbt" to katolicy tym bardziej promują pedofilię. Mało tego. Katolicy chcą katowania kobiet i dzieci w ich własnych domach. Katolicy chcą, by dzieci w szkołach uczyły się kłamstwa i przemocy psychicznej. Katolicy chcą śmierci ludzi chorych na raka (2 miliardy na TVP). Katolicy chcą nieba, ale pójdą do piekła, ponieważ Bóg lubi psikusy, co wielokrotnie udowadniał w swojej śmiesznej i strasznej księdze.
Obserwuj wątek
  • qwardian Re: Katolicy promują pedofilię 30.11.20, 09:21
   Maria kiedy powiła dziecko miała 12, 14, co najwyżej 16 lat i to nie jest żaden wstyd. Natomiast gwałt pedofila żydowskiego o mylącym nazwisku, Polański, który najpierw otruł, potem zgwałcił analnie młodziutką Samanthę Geimer jest najbardziej okrutną zbrodnią w historii tej planety. Bestia jest poszukiwana przez największe służby tego świata..
   • awariant Re: Katolicy promują pedofilię 30.11.20, 09:58
    qwardian napisał:

    > Maria kiedy powiła dziecko miała 12, 14, co najwyżej 16 lat i to nie jest żaden wstyd.

    Czy mam rozumieć, że Jezus to było jej trzecie nieślubne dziecko?
    Może wcześniej urodziła dziewczynki i Bóg nie był zadowolony?
   • pocoo Re: Katolicy promują pedofilię 30.11.20, 10:30
    qwardian napisał:

    > Maria kiedy powiła dziecko miała 12, 14, co najwyżej 16 lat i to nie jest żaden
    > wstyd.

    No pewnie, tylko kto ją zgwałcił? Duch święty? Aby nie było wstydu, wydali ją za mąż za "starego" kawalera wciskając mu , już żonatemu, że to dziecko boga.

    >Natomiast gwałt pedofila żydowskiego o mylącym nazwisku, Polański...

    Ale ty pierdolisz, jak potłuczony.Największa zbrodnia na tym świecie, tylko ofiara jest innego zdania.
    Kiedy katolik gwałci swoje małe dzieci obojga płci we własnym domu i robi to przez kilka lat, to zbrodnią nie jest.
    Kiedy ksiądz gwałci dzieci , osacza je tak, że nie mają komu się poskarżyć i popełniają samobójstwa, to nie jest zbrodnią.
    Ty jesteś pojebany na maksa. Spierdalaj do nieba.
    • edico Katolicy są wśród nas 13.12.20, 19:29
     pocoo napisała:

     > Ty jesteś pojebany na maksa. Spierdalaj do nieba.

     Po przeszło 2 tys lat dywagacje czy ktoś kogoś zgwałcił czy nie zgwałcił godne jest kadzidła pod czupryną. Stosownie do ustaleń badaczy zapisków judeo-żydowskich z tego okresu ojcem dziecka Marii jest rzymski rycerz, którego legion stacjonował w tym czasie w Palestynie. Legion ten przeniesiony został później do dzisiejszej Francji i tam ma się znajdować do dzisiaj jego grób.

     Proponuję trochę świeżego powietrza. Dymy - nawet z kadzidła - nie poprawiają kondycji.
   • edico Re: Katolicy promują pedofilię 07.12.20, 23:15
    Świętego koszmaru okrucieństw kościoła katolickiego niczym nie zakrzyczysz i nie zamalujesz. Zabójstwo dla Boga czy w imię Boga dla wyimaginowanego niby dobra religii nie da się niczym wytłumaczyć i pozostawia za sobą jeden wielki koszmar wizji fanatyzmu religijnego - przez mord do raju!
    • wawrzanka Re: Katolicy promują pedofilię 08.12.20, 09:20
     edico napisał:

     > Świętego koszmaru okrucieństw kościoła katolickiego niczym nie zakrzyczysz i nie zamalujesz.

     Nie trzeba zakrzykiwać i zamalowywać. Ten koszmar wierzącym nie przeszkadza. Nie zastanawiają się nad nim, nie rozmyślają. Kościół o nim nie mówi, a cokolwiek mówią inni nie ma znaczenia. Zawsze można wytłumaczyć w prosty sposób: "taka była wola boża, szatan szaleje, szatan kusi, kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem" i inne tego typu bzdury.

     > Zabójstwo dla Boga czy w imię Boga dla wyimaginowanego niby dobra religii nie da się niczym wytłumaczyć i pozostawia za sobą jeden wielki koszmar wizji fanatyzmu religijnego - przez mord do raju!

     Da się wytłumaczyć i fanatycy robią to cały czas. W dodatku to wytłumaczenie jest bardzo proste: walka z szatanem w imię boga. Którego? "Naszego": Allaha, Jahwe, dopisz sobie innych.

     Pytanie jest inne. Dlaczego rozwój cywilizacji przebiegał w tak mało cywilizowany sposób?
     Cywilizacja... pieprzone wojny i rządy idiotów. Politycznych, czy religijnych - nieważne. Powiecie, że nie byli idiotami, tylko dobrymi strategami. Jak dla mnie byli idiotami. Tylko idiota marzy o władzy nie zważając na to, co w cywilizacji mogłoby być najpiękniejsze: odkrywanie prawdy o życiu i o wszechświecie. To nie jest atrakcyjne dla rządzących światem idiotów.
     • pocoo Re: Katolicy promują pedofilię 08.12.20, 10:03
      Przemijają pokolenia, a idioci się rodzą, doskonalą swój idiotyzm i są"szefami wszystkich szefów idiotów".A ci inni, albo siedzą cicho, albo schodzą do podziemia i są zwalczani przez idiotów.Umierają idioci...i rodzą się następni.
     • edico Biskupia promocja pedofilii też w Krk 15.12.20, 04:50
      Opublikowani lista listę hierarchów Krk ukrywających pedofilię. Na liście znajduje się m.in metropolita krakowski arcybiskup Marek Jędraszewski.

      Warto wspomnieć słowa Jezusa: „Cokolwiek uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili” (Mt 25,40) stanowi przecież zaskakującą i zupełnie nie znaną wśród purpuratów informację.

      "... kto by się stał powodem grzechu dla jednego z tych małych, którzy wierzą we Mnie, temu byłoby lepiej kamień młyński zawiesić u szyi i utopić go w głębi morza.(Mt, 18, 6-11).

      I oni śmią się nazywań nauczycielami moralności.
      Jakiej???

      Tęcza to przecież zaraza, ale gwałcenie dzieci i ministrantów, to najwyższe wartości moralne w tym środowisku :)

      Jak widać, czarne wartości moralne jadą nawet w poprzek Biblii, do której nieustannie się odwołują pouczając innych.
  • edico Re: Katolicy promują pedofilię 09.12.20, 00:18
   A co mają robić, skoro hierarchia katolicka przynajmniej w części pedofilią stoi? Przecież nie religia w tym Kościele stała się podstawą egzystencji a zwalczanie wszystkiego, co stoi na przeszkodzie dolce vitae urzędnikom tej religii.
   • edico Czy biskupi Krk promują pedofilię? 15.12.20, 04:42
    Opublikowani lista listę hierarchów Krk ukrywających pedofilię. Na liście znajduje się m.in metropolita krakowski arcybiskup Marek Jędraszewski.

    Warto wspomnieć słowa Jezusa: „Cokolwiek uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili” (Mt 25,40) stanowi przecież zaskakującą i zupełnie nie znaną wśród purpuratów informację.

    "... kto by się stał powodem grzechu dla jednego z tych małych, którzy wierzą we Mnie, temu byłoby lepiej kamień młyński zawiesić u szyi i utopić go w głębi morza.(Mt, 18, 6-11).

    I oni śmią się nazywań nauczycielami moralności.
    Jakiej???

    Tęcza to przecież zaraza, ale gwałcenie dzieci i ministrantów, to najwyższe chronione wartości :)

    Jak widać, czarne wartości moralne jadą nawet w poprzek Biblii, do której nieustannie się odwołują pouczając innych.
   • kociak40 Re: Katolicy promują pedofilię 15.12.20, 22:16
    qwardian napisał:

    > Polański promuje pedofilię, dlatego powinien zmienić nazwisko na Rebe Pedofiloff..


    Chcesz tym Polańskim przykryć ogrom pedofilii w KK?
    Cała struktura duchowieństwa katolickiego opiera się
    na perwersjach seksualnych i zbrodniach na małych dzieciach.
   • snajper55 Re: Katolicy promują pedofilię 16.12.20, 01:02
    qwardian napisał:

    > Polański promuje pedofilię, dlatego powinien zmienić nazwisko na Rebe Pedofiloff..

    Po pierwsze Polański nie jest pedofilem. Sprawdź sobie definicję pedofila.

    Po drugie, raczej nie Rebe tylko Ojciec. Ojciec Roman. To kościół katolicki okazał się siedliskiem różnej maści zboczeńców, organizacją pedofilów chroniących swoich przed wymiarem sprawiedliwości.

    S.
        • edico Re: Katolicy promują pedofilię 17.12.20, 22:10
         To całe uświęcenie kierowane jest wyłącznie interesem Kościoła i niczym więcej. Najbardziej podła zachowania były zawsze bronione, o ile tylko przyniosły jakiś materialny interes temu Kościołowi.
        • pocoo Re: Katolicy promują pedofilię 23.12.20, 18:30
         kociak40 napisał:

         >
         > "duchowni są wyświęceni i wszystko mają wyświęcone." - pocoo
         >
         > Oni wierzą w święcenie, nie wierząc, że ono się spełni.
         >
         Ale mają wyświęcone penisy, a Ty nie masz.
          • wawrzanka Re: Katolicy promują pedofilię 24.12.20, 11:25
           edico napisał:

           > Wierzą w swoją bezkarność zafundowaną przez Suchocką.

           Sądziłam, że konkordat to był taki ukłon w stronę "starej gwardii" kk. Tych konserwatywnych, ale z zasadami, starych kapłanów, którzy jeszcze coś tam mieli w głowach. Jakieś "tradycyjne wartości" w szlachetnym rozumieniu tego słowa. Jakieś poparcie dla wolności obywatelskich w czasach reżimu ZSRR. Jakieś poczucie przyzwoitości. Myliłam się. To była zwykła polityczna zagrywka. Rząd tak samo dogadywał się z klerem jak dziś. Tyle, że puszka Pandory zaczęła niebezpiecznie syczeć i otworzyła się sama. Zgnuśniały kler nie potrafił jej otworzyć i nie potrafi zamknąć. Oni nic nie potrafią. Tylko pierdolić z ambony i poza nią.
           • edico Re: Katolicy promują pedofilię 24.12.20, 15:28
            Niestety, ale nie. Po podpisaniu konkordatu w necie krążył list podpisany przez prof. Zająca bezlitośnie krytykujący fasadowość tej konstytucji przez niedomówienia skręcającej w stronę państwa kościelnego. Był on właściwie przepowiednią (gr. euangelion, dosł. dobra nowina) czekającej nas najbliższej przyszłości. Można powiedzieć, że zastosował w tym liście metodę zwana „godziną biblijną” polegającą na budującym wyjaśnieniu tekstu nie Pisma Świętego a konstytucji w celu doprowadzenia czytającego do zrozumienia tekstu. W konsekwencji taka godzina biblijna przygotowuje do właściwego, samodzielnego odczytania zapisów.
  • edico Re: Katolicy promują pedofilię 17.12.20, 22:06
   Katolicka hierarchia wartości w słowach biskupa Szlachetki o "ideologii bezwstydu" nie powinna budzić żadnych wątpliwości.
   Wręcz makabryczne wypowiedzi i czyny członków polskiego Episkopatu nie tylko zdumiewają w zdolnościach intelektualnego komunikowania się z rzeczywistością.
   • awariant Re: Katolicy promują pedofilię 23.12.20, 20:22
    edico napisał:

    > Jak podaje "Rzeczpospolita", wg badań CBOS Kościół katolicki w Polsce
    > jest oceniany najgorzej od 1993 roku.

    Wnoszę, że przed rokiem 1993 CBOS nie prowadził badań nad ocenami Kościoła.
    • edico Re: Katolicy promują pedofilię 24.12.20, 15:45
     Ogolona-jajka zakładając swego czasu to forum miał na myśli dyskusje poważne merytorycznie nie niedobitków po rozsypujących się forach katolickich. Stąd też trafiają tu z potrzeby zaistnienia tacy właśnie domorośli ewangelizatorzy o konfesjonalnej erudycji.
     • mim1656awo Re: Katolicy promują pedofilię 24.12.20, 16:09
      16 -12- 2020 PAP,Francja.Były nuncjusz apostolski Luigi Ventura został skazany w Paryżu za napaści seksualne. Teraz zostanie wpisany do krajowego rejestru sprawców wykroczeń seksualnych.Wszystko zaczęło się od tego, że w 2019 roku jeden z pracowników paryskiego ratusza złożył skargę na arcybiskupa. Według mężczyzny duchowny miał go trzykrotnie złapać za pośladki. Do zdarzenia miało dojść podczas uroczystości składania przez mer Paryża Anne Hidalgo życzeń noworocznych korpusowi dyplomatycznemu.Zaczęły spływać kolejne informacje. Skargę wniósł również inny pracownik merostwa, który oskarżył Venturę o napaść seksualną. Z kolei 20-letni seminarzysta twierdził, że duchowny dopuścił się wobec niego podobnych czynów podczas i po mszy.W tym samym roku, gdy pojawiły się oskarżenia, Watykan zawiesił immunitet dyplomatyczny Ventury. Komentatorzy wskazywali na to, że doszło do precedensu w najnowszej historii Stolicy Apostolskiej.Luigi Ventura został skazany na 8 miesięcy więzienia w zawieszeniu. Były nuncjusz apostolski ma zapłacić czterem ofiarom 13 tys. euro jako odszkodowanie za straty moralne i 9 tys. euro kosztów sądowych.
      Ubawiłem się.Teraz jakiś qwardian (to chyba jakiś mulat amerykański po matce z Polski) który sam się mianował qwardianem głupoty będzie piał jak zarzynany kogut, że to nieprawda.
      Bóg się rodzi, moc truchleje........Po pierwsze Jezus, jeśli istniał, to był pół-bogiem, mając matkę ludzką, po drugie, truchleje chęć nauki i wiedzy prześladowana od zawsze prze KPK (koścól pedofilsko katolicki).Odpiszcie mi, że to nie jest prawdą i udokumentujcie .
  • edico Zawodowe pedofilstwo w Krk? 07.01.21, 06:20
   Nowa puszka Pandory. W przypadku tych ofiar omerta (mafijna zmowa milczenia) w Kościele jest jeszcze silniejsza niż w przypadku pedofilii.

   Ks. prof. Andrzej Kobyliński: W Kościele krzywdzi się nie tylko dzieci. Milczymy o molestowanych młodych księżach, siostrach zakonnych
   wyborcza.pl/magazyn/7,124059,25696512,ks-prof-andrzej-kobylinski-w-kosciele-krzywdzi-sie-nie.html

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka