Dodaj do ulubionych

Czy żyjemy w czasach doskonałych

22.12.20, 22:31
Ci którzy żyli przed nami nie mogli otworzyć drzwi do Raju ponieważ nie potrafili odrzucić na ziemi zła odrzucić życia w grzechu a jest to warunek konieczny aby zamieszkać w Świecie Bożym. Nie możemy więc patrzeć na tamte epoki jak wtedy ludzie żyli bo my żyjemy teraz w czasach szczególnych czasach ostatecznych i mamy możliwość zamieszkania w Królestwie Bożym. Już w nowym roku zacznie się tworzyć Arka i otworzą przed ludźmi dwie drogi na ziemi jedna droga zła i życia w grzechu i druga, która prowadzi do zbawienia. Raj otwarty jest dla wszystkich ludzi na ziemi a kto znajdzie się na Arce i kto zamieszka w Raju czy będą to wszyscy ludzie czy połowa czy tylko garstka czy nikogo nie będzie zależy to od ludzi jaką drogę wybiorą i czy odrzucą drogę zła i życia w grzechu aby móc zamieszkać wraz z Bogiem w Królestwie Bożym tam gdzie żyli z początku pierwsi ludzie stworzeni przez Boga. W ciągu 10 lat się dowiemy jaką decyzję ludzie podjęli bo w 2030 roku kończy się ta wędrówka i się okaże czy zakończyła się ona na drodze zbawienia czy też tej, która zaprowadzi ludzkość do cierpienia.
Obserwuj wątek
    • kociak40 Re: Czy żyjemy w czasach doskonałych 22.12.20, 22:59

"W ciągu 10 lat się dowiemy jaką decyzję ludzie podjęli bo w 2030 roku kończy się ta wędrówka" -
      - stropekroztropek

Stara "śpiewka" ŚJ. Miało być te Królestwo na ziemi w 1975 r., później za pokolenia 1914 r.,
      a tu czytam, że w 2030 r. Jak będzie bliżej tej daty, to będzie dalej. Ci cwaniacy z tej Centrali
      w USA muszą sobie zapewniać już te rajskie życie w bogactwie i przepychu. Ten ich Bóg
      nie zasila ich konta bankowego, trzeba do tego znajdywać naiwniaków.
      • stropekroztropek Re: Czy żyjemy w czasach doskonałych 22.12.20, 23:08
        Dalej nie będzie ja wiem co ma wydarzyć się na świecie i wszystko co opisywałem do tej pory to tak było. pisałem, że w Polsce nie będzie epidemii a jak ludzie wybiorą drogę zła i będą walczyć z Bogiem to będzie Bóg ludzi nie karze ale droga zła i życia w grzechu niestety prowadzi do cierpienia i ponieważ choroby są częścią życia ziemskiego i są dziełem człowieka na ziemi jego wyboru i postępowania i drogi, którą on wybiera. Wybierając drogę Boga jest to natomiast droga, która uchroniła by ludzkość od chorób i cierpienia i nawet od śmierci bo podążając drogą zbawienia dociera się do Raju gdzie żyje się wiecznie.
        • kociak40 Re: Czy żyjemy w czasach doskonałych 22.12.20, 23:28

To co wypisujesz nie ma żadnego sensu, bo jest dużo różnych Bogów i różnych religii.
          Nie podajesz jakiego Boga chcesz reprezentować i jaką religię.
          To co w jednej religii jest zasługą dla danego Boga, to samo dla innego Boga jest
          bluźnierstwem. To co w jakiejś religii jest grzechem, to w innej to samo, grzechem
          nie jest. Spróbuj przekonać do swojej wiary islamistę lub hinduistę, a taka dyskusja
          może tylko skończyć się wspólnym mordobiciem i to w obronie swoich Bogów.
          Wszystkie religie maja wspólny mianownik, są złem na tym świecie, dzielą tylko ludzi,
          wprowadzają wzajemną wrogość, nietolerancję i upodlenie jednych, przez drugich.
          Każda religia to tylko wytwór ludzkiej fantazji na własne potrzeby duchowe, nie mające
          żadnej rzeczywistości. Tylko istnieją w ludzkich głowach.
          • stropekroztropek Re: Czy żyjemy w czasach doskonałych 22.12.20, 23:39
            Ja opisuje jednego Boga bo innego nie ma. Ludzie wierzą w tego samego Boga na ziemi tylko na różne sposoby ponieważ przez te 6 tys lat ludzie rozeszli się na ziemi i podzielili ulegając złu i życiu w grzechu wcześniej z początku gdy pojawili się na ziemi żyli jako wspólnota. Ja pomimo tego iż mogłem zobaczyć Boga w czasach których żyjemy teraz obecnie to mi nie zależy na tym jaką drogę ludzie wybiorą i co się z nimi stanie moim obowiązkiem jest tylko aby ostrzec wszystkich przed drogą która prowadzi do ich zagłady i wiecznego cierpienia.
            • kociak40 Re: Czy żyjemy w czasach doskonałych 23.12.20, 00:08

" ponieważ przez te 6 tys lat ludzie rozeszli się na ziemi i podzielili ..." - stropekroztropek

To świadczy, że nie masz nawet średniego wykształcenia i dlatego piszesz te głupstwa.
              Człowiek współczesny pochodzi od tz. "człowieka Cro-Magnon", którego odkryto
              kompletne groby z okresu górnego paleolitu. Paleolit górny - okres udokumentowany
              historii ludzkości ~ 50 tysięcy lat przed naszą erą. Dużo wcześniejsze groby odkryto
              w Bretanii człowieka Neandertalskiego ~ 80 tysięcy lat przed naszą erą. Możesz fizycznie
              obejrzeć te groby jak tam pojedziesz. Już wtedy ówcześni ludzie tworzyli sobie religię.
              Swoich zmarłych chowali w grobach, w nich umieszczali broń kamienną, rogi jeleni,
              kły dzików itd. To miało służyć w ich dalszym życiu po śmierci, a to już jest wiara religijna.
              Historię powstania człowieka obecna nauka określa na 1,5 - 2 milionów lat wstecz.
              • stropekroztropek Re: Czy żyjemy w czasach doskonałych 23.12.20, 00:42
                Powiedz mi na jakiej podstawie ktoś może napisać, co było 50 tyś lat temu albo 100 tyś lat temu ja to wiem ale naukowcy takiej wiedzy nie mają. Oni na to co było np; 5 tyś lat temu piszą, że 50 tyś lat przed naszą erą albo, że np; 100 tyś lat przed naszą erą ponieważ tamtych czasów nie znają więc takie mają tylko przypuszczenia. Planeta ziemia istnieje już miliardy lat i zachodziły na niej różne zmiany ale człowiek żyje na niej od 6 tyś lat od kiedy opuścił Raj Boży Świat a jak mi nie wierzysz to już twój problem masz do tego prawo.
                • kociak40 Re: Czy żyjemy w czasach doskonałych 23.12.20, 01:29
                  stropekroztropek napisał(a):

> To ze ktoś zobaczy Boga to nie jest wariactwo. Boga widzieli np; pierwsi ludzie
                  > żyjący na ziemi ponad 5 tys lat temu, widzieli ludzie którzy żyli np; 2 tyś l
                  > at temu a nie byli wariatami chociaż ulegli złu i życiu w grzechu na ziemi.

Te pisemka ŚJ już tak ciebie ogłupiły, że tylko pośmiać się można z twojej głupoty.
                  Podajesz "dowody" z 2 i 5 tysięcy lat temu, innych ogłupionych, którzy takie bzdury
                  napisali. Jak widzę, nie masz żadnego wykształcenia, nawet wątpię w ukończoną
                  podstawówkę. Reklamujesz tylko swoją niewiedzę i nic poza tym.
                  Na tym forum stale to samo tylko piszesz w "kółko Macieju" i tylko to jest na twoją głowę.
      • stropekroztropek Re: Czy żyjemy w czasach doskonałych 23.12.20, 00:35
        Bóg mieszka w Raju a Raj jest cały czas tam gdzie był jest to Świat w którym żyli z początku pierwsi ludzie stworzeni przez Boga zanim zamieszkali na ziemi. W Raju nie było księży ani nikt się nie modlił ludzie żyli jak chcieli znali tylko dobro. Dopiero kiedy postanowili żyć inaczej i tworzyć inne życie niż te które pochodzi od Boga kiedy dali początek złu i życiu w grzechu któremu ulegają teraz na ziemi od tego czasu żyją z dala od Świata Bożego. Kiedy ludzi odrzucą zło i życie w grzechu to powrócą wtedy do Raju bo w Świecie Bożym nie może być zła nie można tam prowadzić np; wojen, zabijać drugiego człowieka i czynić innych rzeczy, które człowiek czyni teraz na ziemi.
        • pocoo Re: Czy żyjemy w czasach doskonałych 23.12.20, 10:33

> Bóg mieszka w Raju a Raj jest cały czas tam gdzie był jest to Świat w którym ży
          > li z początku pierwsi ludzie stworzeni przez Boga zanim zamieszkali na ziemi.

Nawet w Piśmie Świętym nie ma takich wiadomości.No...no...Czy jesteś członkiem jakiegoś Kościoła, czy założyłeś własną religię?
          • stropekroztropek Re: Czy żyjemy w czasach doskonałych 24.12.20, 08:28
            Ja opisuję tylko rzeczy o których ludzie zapomnieli na ziemi odkąd człowiek opuścił Raj zapomniał o tym, że może do Niego powrócić, kiedy odrzuci zło kiedy odrzuci życie w grzechu na ziemi. W pogoni za pokusami ziemskimi ludzie zapomnieli o tym najważniejszym o Świecie, który Bóg dla nich stworzył o Świecie, który otwarty jest dla każdego człowieka gdzie Bóg czeka aż ludzie znowu do Niego powrócą.
            • awariant Re: Czy żyjemy w czasach doskonałych 24.12.20, 10:52

> ... odkąd człowiek opuścił Raj ...

Raj zdziczał i uległ zapuszczeniu, gdyż według Księgi Rodzaju:
              "Pan Bóg wziął zatem człowieka i umieścił go w ogrodzie Eden, aby uprawiał go i doglądał."
              A Potop dokończył dzieło zniszczenia zmywając glebę i zabijając rośliny i zwierzęta

Dziś tereny w widłach Eufratu i Tygrysa nie przypominają biblijnego ogrodu Eden.
              Będziemy musieli sobie stworzyć Raj na nowo.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka