Dodaj do ulubionych

Nowy Rok 2021

25.12.20, 15:57

Z okazji nadchodzącego Nowego Roku 2021, wszystkim forumowiczom,
składam szczere życzenia wszystkiego czego chcemy, a jeszcze nie mamy,
oraz realizacji wszystkich swoich ulubionych grzechów, i to w nadmiarze.
Obserwuj wątek
    • edico Re: Nowy Rok 2021 26.12.20, 09:59
      kociak40 napisał:

>
      > Z okazji nadchodzącego Nowego Roku 2021, wszystkim forumowiczom,
      > składam szczere życzenia wszystkiego czego chcemy, a jeszcze nie mamy,
      > oraz realizacji wszystkich swoich ulubionych grzechów, i to w nadmiarze.
      >
      Życzenia bardzo miłe dla każdego chyba dla każdego z tego forum. łącznie z grzeszeniem wg własnego upodobania :)
      Dziękuję i w tym samym tonie pozdrawiam noworocznie.
    • pocoo Re: Nowy Rok 2021 26.12.20, 11:22
      kociak40 napisał:

>
      > Z okazji nadchodzącego Nowego Roku 2021, wszystkim forumowiczom,
      > składam szczere życzenia wszystkiego czego chcemy, a jeszcze nie mamy,
      > oraz realizacji wszystkich swoich ulubionych grzechów, i to w nadmiarze.
      >
      Ja nie chce takich życzeń, kiedy zamknęli mnie w domu. A poza domem...poczekam i wtedy podziękuję. Jak bardzo? To zależy od przyjemności spełnienia.
        • mim1656awo Re: Nowy Rok 2021 31.12.20, 16:58

Dziękuję serdecznie za sympatyczne i szczere życzenia.Także Tobie, Kociaku,Twoim bliskim, z kotem włącznie. i wszystkim Forumowiczom życzę zdrowia, zadowolenia, pomyślności i szczęścia we wszystkim co będziecie robić w Nowym Roku 2021.Ponieważ „grzech” nie istnieje, jest jedynie pojęciem abstrakcyjnym, życzę Wam nie przekraczania konkretnych norm kodeksu karnego, cywilnego, drogowego itp.Można robić wszystko to, co nie jest dokładnie zabronione przez ww prawa i kodeksy.Pomyślnego 20021 !
          • kociak40 Re: Nowy Rok 2021 01.01.21, 01:55

Bardzo dziękuję za twoje życzenia dla mnie, bardzo mi miło z tego powodu.
            Także tobie, od siebie, przesyłam również szczere życzenia wszelkiej pomyślności
            i spełnienia marzeń w Nowym Roku 2021.
            Mamy bardzo zbliżony światopogląd (jak nawet taki sam). Nie obrażaj się na niektóre
            moje wpisy do ciebie, bo lubię pisać je dla żartu. Też uważam, nawet pisałem to wiele
            razy, że kodeks karny, cywilny, drogowy, wyczerpują wszystkie ograniczenia dla obywateli.
            Z religii, duchownych, grzechów itd. jest tyle pożytku, co z komarów w lesie. Nas to nie dotyczy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka