Dodaj do ulubionych

Niektórzy mi dziękują

04.01.21, 10:56
Niektórzy mi dziękują, że przewidywałem już wiele lat temu na forach, że jeżeli ludzie nie odrzucą zła i życia w grzechu to będą podążali drogą epidemii i chorób teraz wszyscy widzą, że wszystko się sprawdziło i że tak jest. Ludzie podążają niestety drogą fałszywych przewodników, którzy w zamian za posady i korzyści majątkowe sprzedali własną ojczyznę poprzez jej ekspansję i którzy za posady i korzyści majątkowe demoralizują Polskę szczególnie młodych ludzi aby oprócz kraju odebrać im jeszcze część duchową aby odebrać im Boga. Ja jednak pisałem, że pomimo zagubienia i złych decyzji drzwi do Raju zostaną otwarte dopiero w 2030 roku aby dać wszystkim zagubionym czas aby mogli się jeszcze nawrócić i aby mogli jeszcze przemienionym wejść na drogę zbawienia. Dlatego nie trzeba dziękować tylko trzeba w miarę szybko się opamiętać i wejść na tą właściwą drogę bo tą którą wskazują ci fałszywi przewodnicy prowadzi niestety do wiecznej śmierci i do wiecznego cierpienia.
Obserwuj wątek
      • stropekroztropek Re: Niektórzy mi dziękują 04.01.21, 12:13
        To nie są żadne kazania tylko wydarzenia, które mają miejsce w kraju i na świecie. Niektórzy nie włączają w nie wiary i Boga bo nie wierzą ale mogą o tym wiedzieć, że jest Raj w którym mogą zamieszkać jeżeli wybiorą taką drogę, która prowadzi do zbawienia.
        • mim1656awo Re: Niektórzy mi dziękują 04.01.21, 12:42
          stropekroztropek 04.01.21, 10:56Niektórzy mi dziękują,, że przewidywałem.
          Ubawiłeś mnie stropek.Wot mamy nowego proroka.On przewiduje.Może ma rację? Może on to 0,000001% współczesnego wcielenia Mahometa?On (Mahomet) też był prorokiem jak stropek.Hej, stropek, ty słyszysz to co mówię?Prosiłem cię już wiele razy o oświecenie co to grzech, co to zło ale ty na to prorocze ucho nie słyszysz lub nie chcesz słyszeć.O fałszywych przewodnikach masz rację.Czarno odziani, w dziwnych szatach i czapkach, w zamian za korzyści i posady dające władzę i pieniądze oskubują własnych braci w ojczyźnie i demoralizują nagminnie i na szeroką skalę, szczególnie młodych ludzi poprzez pedofilię i homoseksualizm i otwierają sobie tu, na ziemi, drzwi do ich prywatnego raju, nie czekając na ten hipotetyczny.Obudź się, stropek! Tylko za 9 lat ten bajzel się skończy! Daj przykład swoim konkretnym postępowaniem ! Rozdaj biednym to co masz, sprzedaj domy, tereny, posiadłości.Wyzbyj się wszystkich materialnych bogactw, i tak nie są ci potrzebne.Posłuchaj mojej dobrej rady.Masz jeszcze czas.W ten sposób unikniesz wiecznego cierpienia i wiecznej śmierci!Potem będziesz miał raj.Niestety tylko 0,000001%.Jeśli to będzie dziewica to jestem ciekawy jaką jej część wybierzesz?
        • kalllka Re: Niektórzy mi dziękują 04.01.21, 13:11
          No, niby masz racje ale rzecz w tym ze niby ja masz.
          Większość nieporumien bierze nie z niezrozumienia przez innych ile z nadinterpretacji siebie- własnego zdania:

I tak np dla ciebie powiedzenie o „Wszystkich drogach prowadzących do Rzymu” ma inna nawierzchnie- wyklepana modlitwami milionow wiernych autostradę prawie ze, która prowadzi do konkluzji-Raj.
          Jasnym także, ze dla ciebie tylko ta droga, to wlasciwa droga i namawiasz na jej wybranie.
          Niejasnym natomiast dlaczego własne interpretacje wydarzeń, nierozsądne przepowiednie, uznajesz za godne uwagi działania.
          Moim zdaniem robisz to nielogicznie-niezdarnie - niestety hołdując zastanej tu wrzaskliwej formule: płesc byle co byle więcej....
          mniej co prawda w twoich postach złości czy zacietrzewienia, niż u twoich kolegow/ aliasów/ obsługujących „ateistów”
          ale i tak styl i konstrukcja wypowiedzi wciaz nie odpowiada wymaganiom właściciela.
          Takze popraw się, ciesz innych i z nowym rokiem nowym stylem- czego także całemu tutejszemu gremiu, życzę.

• edico Płonne nadzieje 04.01.21, 14:23
            Chyba że wygrzmocony odpowiednią wiedzą w seminarium może znalazł by dla siebie stosownych słuchaczy, ale nie na tym forum. W każdym bądź razie nie urojenia religijne, bo takich na forum się nie leczy.
        • pocoo Re: Niektórzy mi dziękują 04.01.21, 20:29
          stropekroztropek napisał(a):

> Raj w którym mogą zamieszkać jeżeli wybiorą taką drogę, która pro
          > wadzi do zbawienia.
          Spokojnie. Wszyscy protestanci do raju się wybierają. Wszyscy chrześcijanie wierzą w boga. To właściwie kto do tego raju wejdzie i skąd wiesz w którym roku?
    • awariant Re: Niektórzy mi dziękują 04.01.21, 15:27
      To nie fair, że Bóg stara się nas ulepszyć wymyślając coraz to nowe zarazy.
      Jakoś nie bardzo cieszy mnie taki wyraz ojcowskiej troski jak koronawirusy.

A propos - powodzie, wybuchy wulkanów i tsunami za karę też przewidujesz?
      • kalllka Re: Niektórzy mi dziękują 04.01.21, 15:57
        Myśle ze to dobrze przeszkolony, ale słoik, awariancie. Zleceniodawcy zależy tylko na konflikcie, który go karm.
        Wszystko jedno co sloik z mięsem czy inna puszka Pandora będzie pisało byle pisało.
        Zauważyłeś jakość reklam na gazecie,
        to disco polo-reklamowy samograj. Podobnie tutejsi pelna polaryzacja: nawiedzeni twiście -agresywni ateiści.
        Byle łatwo było wysmażyć żeby forum pozornie żyło..
        PS
        Mam pytanie branżowe: dostałeś ostatnio z mail-googli ponowna prośbę o weryfikacje danych?
        • awariant Re: Niektórzy mi dziękują 04.01.21, 17:03
          kalllka napisała:

> Zauważyłeś jakość reklam na gazecie

Nie bardzo - wycinam wszystkie niepotrzebne śmieci ze stron gazetowych.
          Natomiast nie da się nie zauważyć wysypu artykułów sponsorowanych
          i fatalnego braku jakiejkolwiek korekty.

Jeśli z jakiegoś powodu otwieram strony gazetowe bez ograniczeń,
          to tylko na chwilę, żeby coś sprawdzić i ew.zrobić zrzut strony do analizy.
          Trudno mi się wtedy połapać gdzie jestem i po co ktoś tak to zrobił.
          Nie potrafiłbym już korzystać ze stron z reklamami całostronicowymi
          lub wewnątrz testów.

> Byle łatwo było wysmażyć żeby forum pozornie żyło..

Najbardziej forum ożywiają durne posty naszych nawiedzonych.
          Niestety snajper szybko przywraca normalną nudę, o co mam żal,
          bo nie lubię jak znika coś, co wcześniej było.

> Mam pytanie branżowe: dostałeś ostatnio z mail-googli ponowna prośbę o weryfikacje danych?

Nie, aczkolwiek czasem miewam monity o potwierdzenie nowych urządzeń.
          Ostatnio we wrześniu potwierdzałem numer telefonu kontaktowego,
          ale mam stary klawiszowiec z baterią na miesiąc co Googli nie obsługuje.
          Właśnie wtedy wymieniłem smartfon, z którego nadal mało kiedy korzystam,
          więc pewnie była to sugestia zmiany numeru kontaktowego.

Inna sprawa, że konto na gmailu mam dopiero od jakichś czterech lat,
          czyli krótko po tym, jak gazeta zrezygnowała z poczty gmaila na rzecz onetu,
          więc i moje dane są całkiem świeże.
          • edico Re: Niektórzy mi dziękują 04.01.21, 23:41
            awariant napisał:

> (...), aczkolwiek czasem miewam monity

Od proboszcza czy od Boga?
            Przecież cały czas potwierdzasz co najmniej swoje wątpliwości co do boskiej wszechwiedzy i wszechmocy. Być może któryś z nich postanowił w końcu e-mailem napomnieć?
            • awariant Re: Niektórzy mi dziękują 05.01.21, 15:41
              edico napisał:

> Przecież cały czas potwierdzasz co najmniej swoje wątpliwości co do boskiej wszechwiedzy
              > i wszechmocy. Być może któryś z nich postanowił w końcu e-mailem napomnieć?

Bóg jest wszechmogący - więc wcale nie potrzebuje, bym miał konto pocztowe, żeby
              mi wysłać e-maila z informacją, że mnie kocha. Zresztą swojego też mieć nie musi.
    • pocoo Re: Niektórzy mi dziękują 04.01.21, 16:17
      stropekroztropek napisał(a):

> Niektórzy mi dziękują, że przewidywałem już wiele lat temu na forach, że jeżeli
      > ludzie nie odrzucą zła i życia w grzechu to będą podążali drogą epidemii i cho
      > rób teraz wszyscy widzą, że wszystko się sprawdziło i że tak jest.

Spóźniłeś się z tym przewidywaniem "proroku". Już w Biblii napisano o "głodach, morach i trzęsieniach ziemi".
      • awariant Re: Niektórzy mi dziękują 04.01.21, 19:45
        kociak40 napisał:

> "drzwi do Raju zostaną otwarte dopiero w 2030 roku" - stropekroztropek
        > Zawiasy do 2030 zardzewieją...

Ludzie od dawna korzystają z dziur w płocie.
        Znałem setki takich, co już tam poszli.
        • kociak40 Re: Niektórzy mi dziękują 04.01.21, 22:23

"Ludzie od dawna korzystają z dziur w płocie." - awariant

Do Raju nie trzeba korzystać z dziur w płocie. Drzwi do Raju są takie same jak drzwi do lasu.
          Ten podany termin 2030 r. ma tylko zwiększać materialne wpływy od ogłupionych dla tych
          cwaniaków z zarządu w USA. Tylko im materialne bogactwo nie zamyka tych drzwi do lasu (Raju).
          • edico Re: Niektórzy mi dziękują 05.01.21, 00:49
            Żal jako człowieka a nie idącego w zaparte durnia. Wielu bezskutecznie próbowało przemówić mu do rozsądku. Bardziej właściwym adresem do leczenia wszelkich ekstaz psychozy religijnej jest Kościół a nie forum.
            • mim1656awo Re: Niektórzy mi dziękują 05.01.21, 13:12
              edicoRe: Niektórzy mi dziękują05.01.21, 00:49 Bardziej właściwym adresem do leczenia wszelkich ekstaz psychozy religijnej jest Kościół a nie forum.
              Obserwacja edico jest słuszna.W tym szaleństwie jest metoda (tragedie są ponadczasowe, komedie bawią tylko kilkadziesiąt lat).Płaczliwy ton wypowiedzi, mgliste odniesienia do bliżej nie określonych akcji i postępowań które prowadzą prosto do śmiertelno-bezdennej przepaści dantejskich tortur.To wszystko przyprawione obrazkiem grożąco podniesionego wskazującego palca prawej ręki, typowy gest islamistów.W tym jest coś niedobrego, słodko złego.Jedyne skuteczne rozwiązanie i ratunek to egzorcyzm, egzorcyzmy aby wypędzić na wieki wieków „złego” który może tam, w nim, siedzi.Śp.Ojciec Amorth, oficjalny egzorcysta Watykanu, w czasie pobycia w tym ciemnogrodzie, opowiadając o egzorcyzmach, pokazał torebkę przedmiotów żelaznych wyprodukowanych i wyplutych przez „posiadanych” w czasie egzorcyzmów.Pokazał, Amorth, tylko żelazo, może ukrył złoto, diamenty, platynę?Może rodzaj metalu produkowanego przez „posiadanego” podczas egzorcyzmu zależy od kategorii „złego” do wypędzenia?Możliwe, zakładam, że w przypadku który jest podmiotem, „zły” do wypędzenia wyprodukuje metal o liczbie atomowej 79, lub 195,084 czy nawet 46.Takie egzorcyzmy w Kościele pomogłyby - po kilkuset proceduarach - napełnić kasy tej instytucji i uwolnić „podmiot” od „złego”.Korzyści obustronne.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka