Dodaj do ulubionych

robienie loda i Święta Eucharystia to to samo ?

05.01.21, 15:32
Nie odważyłbym się kiedyś napisać czegoś takiego gdyby nie wytłumaczyłby mi tego w sposób logiczny pewien człowiek który jest psychologiem a jednocześnie jednym z największych znawców religii których znałem.Fanatyków którzy nie starają się poznawać prawdy pewnie to ruszy ale ja jestem zwolennikiem religii prawdziwych a nie fanatycznych więc pozwoliłem sobie to napisać.
A mianowicie chodzi o to że nie ma znaczenia czy mamy kontakt z zrobieniem loda czy ze Świętą Eucharystią.Ważne jest to jak te rzeczy przeżywamy.Jeżeli strasznie przyciąga nas Święta Eucharystia lub robieniem loda to mamy problem.Problem polega na tym że się do czegoś przywiązujemy.A im bardziej się do czegoś przywiążemy tym większy będziemy mieć problem bo jesteśmy bardziej zagrożeni wewnętrznie/duchowo/psychologicznie w związku z tym że możemy stracić z tym kontakt.I nie ważne czy jest to Święta Eucharystia czy robienie loda.Najważniejsza a może najgorsza w tym jest zbyt silna,niszcząca siła przywiązania która może się w takiej sytuacji wytworzyć.
Bardzo przepraszam wszystkich fanatyków i zboczeńców ale każdy z Was może dzięki przeczytaniu takiego tematu teraz sam zobaczyć czy jego dusza jest czysta i pełna dobroci czy pełna gniewu lub rządzy jak na duszę fanatyka lub zboczeńca przystało.
Obserwuj wątek
  • mim1656awo Re: robienie loda i Święta Eucharystia to to samo 05.01.21, 18:12
   byclogicznym robienie loda i Święta Eucharystia to to samo ?
   Prawie Hamletowski dylemat który Cię dręczy, wstrząsnął mnie do głebokiej głębi, do szpiku.To dla mnie był wstrząs, wyobraźmy sobie dla Ciebie, mój biedaku! To cena jaką płaci geniusz, jakim jesteś, za posiadanie nadzwyczjnego umysłu.Mój przyjaciel awariant, o ile się nie mylę, zredukowałby to do czystych numerów i statystyk.Rezultat: kto wewnątrz, kto poza murami.Komu koszula z dluuuuugimi rękawami, komu krawat i klucze.Ja też mam dylemat.Otrzymałem za jedne za..ane 463 Euro zamówione produkty z firmy Privatbrennerei Unterthurner GmbH, 17 wspaniałych konfekcji różnych grapp tej firmy.To raj dla delikatnego podniebienia.Gdzie dylemat? Która jest najlepsza?To też kwestia nastroju w danym momencie.Stawiam na podium, dla mnie, Castel Tyrol, potem inne, prawie ex aequo.
   Jeśli chodzi o Ciebie, poradzam Ci bardzo częste używanie skutecznych środków dezynfekcyjnych jamy ustnej, częste kontrole dentystyczne, wirologiczne i specjalistyczne orl.Cóż, każdy ma to, na co zasługuje .
   Prosit.
   • mim1656awo Re: robienie loda i Święta Eucharystia to to samo 06.01.21, 11:21
    kociak40Re Religie fanatyczne, to jak góra lodowa na czubku której siedzą ŚJ.
    Kociak, swoimi przenikającymi, szmaragdowymi oczami trafił w sedno.Góra lodowa, lub „mała górka lodowa” (duży sopel), dla każdego ŚJ (aby się nie kłócili) pozwoli doskonale zapobiegać hemoroidom (crioterapia) łącząc pożyteczne z przyjemnym (?).Kociak, oklaski i – tym razem - łosoś wędzony.
    P.S.Życzę Ci abyś był pod stałą opieką Bogini Bastet

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka