Dodaj do ulubionych

Prokurator wśród kościelnej Straży Narodowej

29.01.21, 09:40
Prokurator Marta Choromańska wzięła udział w nielegalnym zgromadzeniu członków Obozu Narodowo-Radykalnego (ONR) zorganizowanego przez Robert Bąkiewicz jako zgromadzenie samozwańczej Straży Narodowej na schodach przed kościołem św. Aleksandra na placu Trzech Krzyży w Warszawie.
Znana jest m.in. z umorzenia poświadczenia nieprawdy przez posłów PiS na temat głosowań w Sali Kolumnowej.
Nazwisko śledczej pojawia się również w głośnej sprawie byłego prezesa funduszu Altus, jednego z bohaterów afery GetBack - Piotra Osieckiego. Wyszedł on z aresztu za rekordowym poręczeniem 108 mln zł.

Ile jeszcze zła musi się wydarzyć się w Kościele, by katolicy wreszcie nabrali wątpliwości, czy aby ich Kościół naprawdę jest taki święty – i czy przynależność do tej organizacji oraz finansowanie jej nie oznacza wspólnictwa w tym złu?
Obserwuj wątek
  • pocoo Re: Prokurator wśród kościelnej Straży Narodowej 29.01.21, 10:54
   Katolik ma w dupie, jaki jest jego Kościół. Katolik ma w dupie grzechy.
   Pan bóg jest dobry i miłosierny, a cholera wie, co tam po śmierci jest?
   To typowy katolik.
   Świętą katoliczką była moja ciotka , która od zawsze mieszkała w Warszawie. Siadała w kościele w ostatniej ławce. Kiedy szła po komunię, to głowę opuszczała tak, że nosem ryła posadzkę. Kiedy dostała do pyska ten wafelek, to szła z głową uniesioną do góry i na maksa wyciągniętymi rękami, ze złożonymi dłońmi jak do modlitwy. Swojej siostrze przywaliła siekierą w głowę za to, że miała klechów i Kościół "gdzieś".To jakaś metoda wyganiania diabła. Nic mnie w tym bandyckim Kościele nie zdziwi. Im więcej kościelnego draństwa, tym lepsze usprawiedliwienie dla grzechów głupich baranów.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka