Dodaj do ulubionych

Tajemnice ojca Rydzyka

09.04.21, 17:27
Niebezpiecznym propagandystą, który od 30 lat z żelazną konsekwencją serwuje Polakom antyzachodnią propagandę i to w bardzo niebezpiecznej formie, bazując na lękach, traumach i najniższych uczuciach. Gdy Polska miała wejść do NATO, media Rydzyka straszyły swoich odbiorców wizją obcej armii stacjonującej w Polsce, czyli armii amerykańskiej. Gdy Polska miała wstępować do Unii Europejskiej, Rydzyk nie tylko straszył, że Unia nas zdemoralizuje, ale jego media kłamały, że UE nas zuboży.
www.newsweek.pl/polska/polityka/zagadki-tadeusza-rydzyka-co-znajduje-sie-w-zaczernionej-mazakiem-teczce/hfvs8fh?tpcc=onet_bloczek_paid&utm_campaign=oferta_paid&utm_medium=sg_bloczek&utm_source=onet.pl&utm_aureus=szdnpsopz4%2C2848f4fa-aeb5-4495-b4e1-9ff5a234b3ca
Obserwuj wątek
    • mim1656awo Re: Tajemnice ojca Rydzyka 18.04.21, 15:41

     edico 09.04.21, 17:27 ........(Rydzyk) ....od 30 lat z żelazną konsekwencją serwuje Polakom antyzachodnią propagandę i to w bardzo niebezpiecznej formie, bazując na lękach, traumach i najniższych uczuciach......

     Nasz rodzimy °muchomor° ma bardzo przyjemny, wręcz hipnotyzujący ton głosu.Jest pewny siebie i absolutnie spokojny.W swoim życiu osiągnął wszystko to co chciał i teraz to co otrzymuje to tylko przyjemny dodatek, choć u ludzi takich jak on apetyt nigdy się nie kończy, wręcz narasta w miarę jedzenia.Stara jak świat prawda „nieprzyjaciel mojego nieprzyjaciela jest moim przyjacielem” znajduje potwierdzenie w przypadku °muchomora°.Zaskakujące w swojej prostocie.On, °muchomor°, używa ludzi potężnych ( i też prostych, łatwowiernych) jak marionetki.Prawdopodobnie mógłby mieć liczne teczki z życiorysami .”Pracuje” nie dla wschodu, nie dla zachodu i nie asfaltuje dróg które (wszystkie) prowadzą do......On jest skrajnym, bardzo inteligentnym i sprytnym egoistą.Władza sprawia mu niewymierną przyjemność.Kiedyś napisałem że „ pie.....lić jest przyjemnie lecz rządzić jeszcze lepiej”.On podoba mi się.Byłoby – chyba – interesująco pójść z nim na kolację, jeśli nie jest, był, pedofilem lub homo...Oczywiście pozostawmy Boga tam gdzie jest, bo u °muchomora° nie ma nawet Jego cienia.
     P.S.Nasz prawie 2 letni kot o nieprawdopodnych, szmaragdowych, oczach skończył podboje marcowe i wraca regularnie do domu, miauczy, je ryby gotowane, kurczaka i potem śpi na poduszce krzesła w kuchni.Wczoraj opowiadałem mu o podbojach forumowicza kociaka40 i zapytałem się go (mojego kota) czy tam może być odrobina prawdy, widząc, że to też kot.Popatrzył się na mnie, zamiauczał z politowaniem, zeskoczył z krzesła i obsikał lodówkę.Jaką opinię ma o „podbojach” kociaka40?
      • mim1656awo Re: Tajemnice ojca Rydzyka 21.04.21, 18:38
       kociak40Re: Tajemnice ojca Rydzyka18.04.21, 18:20
       "Jaką opinię ma o „podbojach” kociaka40?..." - mim1656awo
       ... Od pań otrzymał wieniec laurowy, wykonany z liści figowych.

       Wieniec laurowy jest symbolem zwycięstwa i wybitnych osiągnięć we wszelkich dziedzinach życia.Wieniec laurowy, jak sama nazwa mówi, zrobiony jest z gałązek i liści lauru (wawrzynu).Natomiast wieńcem z liśćmi figowymi przykrywa się „wstyd”.Lapsus freudowski.Rozumiem i współczuję.Mój kot miał rację.
     • edico Re: Tajemnice ojca Rydzyka 28.04.21, 11:35
      Zbuduj kościół a barany same kasę przyniosą i to wcale nie koniecznie ze swoich zasobów.

      Osobiście nie mam nic przeciwko funkcjonowaniu tych czy innych kościołów, ale na cywilizowanych zasadach w zgodzie z powszechnie obowiązującym wszystkich prawem. Jest to zupełnie prywatna sprawa i nie znajduję żadnego uzasadnienia dla stosowania państwowych przywilejów, ulg, dotacji i zwolnień podatkowych. Żadnej też interwencji państwa, poza oczywiście interwencją policji i prokuratury w momencie popełnienia przestępstwa. A już w sytuacji, gdy sami powinni być ścigani przez wymiar sprawiedliwości, dyktowanie przez bandę kawalerów poubieranych w purpury jak masz żyć jest nie tylko śmieszne ale żenująco pozbawione logiki.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka