Dodaj do ulubionych

Kim jesteś forumowiczu z forum religia?

30.04.21, 11:59
Kim jesteś forumowiczu z forum religia?
..
Mi ciekawiej się rozmawia, jak cokolwiek o rozmówcy wiem.
?ups. zapala się czerwona lampka?
naruszenie prywatności?
RODO?
: Keine angst.
..
Napisz sobie co chcedz
..
Jak dotąd wiem, że bywca tutejszy jest mężczyzną/ kobietą. I prawie nic więcej.
..
: feelek, 63, podwarszawiak, inż. mech. precyz. rencista, żona, syn,30. , żeglarstwo (były: narty, konie, obec. nieaktual.), samorządność, PO-KO.
WŻP (WielkiŻyciowyProblem): kręgosłup.
..
Napisz, co chcesz
..
, np. ( jak kociak) - że byłeś marynaż, jak Pocoo - że mieszkasz blisko plaży w Stogach

..
PS. może, jeszcze, żeby było religijnie - 1 pyt.: ...co w życiu twoim najsilniej zadziałało na twój światopogląd religijny/ areligijny:
zdarzenie/ wypowiedź.
..
Odp. moja.
: 40 letnie myślenie o różnych sptzecznościach wiary chrześcijańskiej, uznanie, że Chrz- ski przekaz to nieprawda. W klucz. przesłaniu: nie ma Boga z Credo, jeśli jest to inny. Jaki - nie wiem- np. Coś/ Jakaś-Siła-Sprawczą/ Pole ( jak pole grawit., magnet. el.).
Obserwuj wątek
    • kociak40 Re: Kim jesteś forumowiczu z forum religia? 30.04.21, 15:13

"40 letnie myślenie o różnych sprzecznościach wiary chrześcijańskiej" - feelek

Tylko ludzie rozważni nie stawiają od razy na jedną kartę.
      • feelek Re: Kim jesteś forumowiczu z forum religia? 30.04.21, 21:22
        Ha, nie ma entuzjazmu?
        Boją się koledzy ekshibicjonizmu?
        ..
        Ja się tak łatwo nie poddaję.
        Poczekam, może są w pracy....

PS.
        W życiu zawsze mam pod górkę( kręgosłup), musiałem zrezygn. z marzeń o byciu JKŻW , a nie narzekam:
        - w pytę Żona, nienajgłupszy synek, dom w lesie, 2 bryczki >100 KM,
        ... wszystko pomimo.
        ..
        nie narzekam: dziś zostałem przez gminne władze, po raz 3 wyrolowany w sprawie wywieszenia w naszym miasteczku flag z symbolami Maryi z Apokalipsy św. Jana [ znanymi powszechnie jako flagi Unii Europejskiej], co je wywiesza się na rocznicę wejścia PL do UE ( z tytułu 80% poparcia Polaków)...
        ..
        nie narzekam:
        sąsiad s- syn blokuje jedną z naszych uliczek traktując jak własną, pomimo od lat tłumaczenia, via policja, gmina, że to drogą jest gminna. Sie mu przestawi słup, to zrozumi.
        ..
        sorry za wyzewnętrznianie, ale czasem jest ciężko...I zewnętrznie, i wewnętrznie.
        • kociak40 Re: Kim jesteś forumowiczu z forum religia? 30.04.21, 21:44

"sorry za wyzewnętrznianie, ale czasem jest ciężko..." - feelek

... Osiągnąłem też sukces życiowy: za samą pensję przeżyłem do pierwszego.
          • feelek Re: Kim jesteś forumowiczu z forum religia? 30.04.21, 22:25
            kociak40 napisał:
            > ... Osiągnąłem też sukces życiowy: za samą pensję przeżyłem do pierwszego.
            >
            ..
            tu też:
            ..
            nie narzekam
            ..
            - rentę traktuję jako rodzaj handicapu i jestem wdzięczny Państwu ( a właśc. to obywatelom, co Państwo tworzą, co płacą podatki), jako mechanizmowi co pomaga gdy kto jest w potrzebie.
            Thks.
            • kociak40 Re: Kim jesteś forumowiczu z forum religia? 01.05.21, 10:04

"mechanizmowi co pomaga gdy kto jest w potrzebie." - feelek

Najczęściej katolikiem jest się w potrzebie.
              • feelek Re: Kim jesteś forumowiczu z forum religia? 01.05.21, 20:52
                Pan katolik?
                Skoro pan wie jak to jest się katolikiem?
    • n4rmoorr Re: Kim jesteś forumowiczu z forum religia? 01.05.21, 00:39
      Czy to ważne? Porostu się jest.
      • feelek Re: Kim jesteś forumowiczu z forum religia? 01.05.21, 02:29
        ważne
        ..
        PS. można przecież napisać cokolwiek, np. napisać coś, co nie jest prawdą,
        Ja zakładam, że jest.
        Prawdą.
        • kociak40 Re: Kim jesteś forumowiczu z forum religia? 01.05.21, 09:50

"PS. można przecież napisać cokolwiek" - feelek

Powinniśmy tak żyć, żeby nie tylko nasza starość budziła szacunek.
        • kociak40 Re: Kim jesteś forumowiczu z forum religia? 01.05.21, 09:58

"np. napisać coś, co nie jest prawdą,
          Ja zakładam, że jest...." - feelek

... Mam poważne obawy, że po wypędzeniu Adama i Ewy z Raju - szatan pozostał.
        • pocoo Re: Kim jesteś forumowiczu z forum religia? 01.05.21, 10:16
          feelek napisał:

> ważne
          > ..
          > PS. można przecież napisać cokolwiek, np. napisać coś, co nie jest prawdą,
          > Ja zakładam, że jest.
          > Prawdą.
          Przeżyłam swoje. Już nie tańczę na stole tylko w szpilkach. Mieszkam na kaszubskiej wsi w domu , który sama zaprojektowałam... Gdybym chciała napisać o sobie i mojej rodzinie, to uznałbyś mnie za osobę szczęśliwą. A ja cały czas nie wiem, co to oznacza? Rzeczy materialne dzisiaj są, a jutro może ich nie być, więc nie przywiązuję się do nich. "Za dużo mam w dupie"? Nie, gdyż nie mam dużej dupy.
          • kociak40 Re: Kim jesteś forumowiczu z forum religia? 01.05.21, 17:37

"Przeżyłam swoje..." - pocoo

... Jedyną poezję, jaką znam, to rozpływająca się w ustach czekolada.
          • kociak40 Re: Kim jesteś forumowiczu z forum religia? 01.05.21, 17:39

"Rzeczy materialne dzisiaj są, a jutro może ich nie być" - pocoo

Szczególnie pełne portfele, bardzo ładnie leżą na sercu.
          • kociak40 Re: Kim jesteś forumowiczu z forum religia? 01.05.21, 17:43

" Nie, gdyż nie mam dużej dupy." - pocoo

Każda strona kobiety ma swoją moc.
          • feelek Re: Kim jesteś forumowiczu z forum religia? 01.05.21, 21:08
            pocoo napisała: Przeżyłam swoje. Już nie tańczę na stole tylko w szpilkach.

Nadie me quita bailao - nikt mi nie zabierze przetańczonego- przysłowie argentyńskie.
            Tak więc Pocoo - nikt ...
            NIKT ...
            NIKT ...
            : ni bandyta, ni Kaczyński, ni jakkolwiek namalowany Bóg wszechmocny, mściwy demiurg, co nic tylko masz się go całe życie bać, a który nie istnieje w takiej postaci, nie jest w stanie zabrać Ci tych wszystkich chwil, tego całego czasu, kiedy byłaś szczęśliwa.
            ..
            Nikogo nie pytaj co to znaczy szczęśliwa, bo to możesz wiedzieć tylko ty.
            • pocoo Re: Kim jesteś forumowiczu z forum religia? 05.05.21, 15:02
              feelek napisał:

> Nadie me quita bailao - nikt mi nie zabierze przetańczonego- przysłowie
              > argentyńskie.
              > Tak więc Pocoo - nikt ...
              > NIKT ...

Nie pozwoliłabym sobie tego odebrać, a jednak smutno.
              • feelek Re: Kim jesteś forumowiczu z forum religia? 05.05.21, 20:05
                Pocoo:... "...a jednak smutno."
                ..
                smutno bo...?
                Bo poumieramy?
                Dlatego cieszyć się życiem to nasz psi obowiązek.
                • wawrzanka Re: Kim jesteś forumowiczu z forum religia? 07.05.21, 09:57
                  feelek napisał:

> Dlatego cieszyć się życiem

warto, warto!

> to nasz psi obowiązek.

I czar prysł.
      • edico Re: Kim jesteś forumowiczu z forum religia? 01.05.21, 09:45
        n4rmoorr napisał(a):

> Czy to ważne? Porostu się jest.

Felek postanowił przeprowadzić swoiste badania związków przyczynowo-skutkowych wpływających na poglądy i wyrażane opinie na forum w procesie selekcji informacji o forumowiczach :)
        • kociak40 Re: Kim jesteś forumowiczu z forum religia? 01.05.21, 09:54

"Czy to ważne? Porostu się jest." - n4rmoorr

Im dalej od śmierci Chrystusa, tym więcej jest Judaszy.
        • kociak40 Re: Kim jesteś forumowiczu z forum religia? 01.05.21, 10:01

"Felek postanowił przeprowadzić swoiste badania związków przyczynowo-skutkowych" - edico

Kto ma dwa oblicza - nie ma żadnego.
      • pocoo Re: Kim jesteś forumowiczu z forum religia? 01.05.21, 10:20
        n4rmoorr napisał(a):

> Czy to ważne? Porostu się jest.

Jeszcze jest. Potem już nic nie jest ważne.
        • kociak40 Re: Kim jesteś forumowiczu z forum religia? 01.05.21, 21:06

"Potem już nic nie jest ważne." - pocoo

Nie łudźmy się, że nie ma złudzeń.
        • n4rmoorr Re: Kim jesteś forumowiczu z forum religia? 06.05.21, 20:45
          pocoo napisała:

> n4rmoorr napisał(a):
          >
          > > Czy to ważne? Porostu się jest.
          >
          > Jeszcze jest. Potem już nic nie jest ważne.
          Błąd językowy .Strasznie jesteś rozgoryczona .Chcesz gnuśnieć w swoim bólu.Jeśli jesteś atrakcyjna młodszy facet jest na lekarstwo.To samo działa w drugą stronę.Nie rozbawiłem będę dalej próbował.
          • feelek Re: Kim jesteś forumowiczu z forum religia? 06.05.21, 20:57
            ".Nie rozbawiłem będę dalej próbował.
            • feelek Re: Kim jesteś forumowiczu z forum religia? 06.05.21, 21:54
              ".Nie rozbawiłem będę dalej próbował."
              ..
              ... ale może beesz mógł
              powiedzieć,
              wzorem Jezusa:
              .nie rozbawiłem,
              ... ale zbawiłem!
    • feelek Re: Kim jesteś forumowiczu z forum religia? 05.05.21, 13:54
      Pyt. (małe, ot takie tycie) do Awarianta
      Pan z ...?
      ..
      [bo, że Pocoo z Kaszub, O'szoł -'z Poznania Wawrzanka z Wawra, ja z pod W-wy -" to wiem].
      ..

PS. niepotrzebmie NIE uzewnętrzniacie się, macie z tym niepotrzebne opory.
      ..
      Jest jednak powód aby cokolwiek o sobie dyskutanci wiedzieli. Gdyby np. wiedzieć czy kto jest z: gór [ Karpat(Tatr)/Sudet]/ Schlesienu/ WRC/ KRK/wsi/miasta/ [małego/ dużego] - można też wiedzieć o tej osoby charakterze.
      ..
      Jest to sensowna ciekawość: czy interlokutor to Ślązak/ krakowiak/łużyczanin czy świnoujścianin.
      ..
      Obecne czasy [ caszy, jak mówi mój glazurnik, Modest ( Podest)] są na swój sposób okropne. Ludzie są za poczwórną gardą anonimowości.
      ..
      Powodem jest RODO/ oszustwa wyłudzeniowe stąd nadmierną obawa o czułe dane: PESEL, nr dowodu, telefonu, adres...
      ..
      Doszło do tego, że na mojej Naszej Klasie nikt ( poza mną) nie podał nr telefonu.
      ..
      Kiedyś miałem zwyczaj, aby trafiać gdzieś na wyczucie: często dojeżdżając na miejsce, wizytę zaczynałem od studiowania listy lokatorów. Obecnie?:zapomnieć.
      ..
      Więc Awariancie: jesteś z .... Świata?
      : I, II czy III?
      [ btw.: bo my PL to III v II czy może I Świat?
      ( jechali : Francuz z Paryża do Ułan Bator, Mongoł z Ułan Bator do Paryża. Koleją. Obaj przez pomyłkę wysiedli w Warszawie. Obaj pomyśleli, że są u celu)] :)
      • pocoo Re: Kim jesteś forumowiczu z forum religia? 05.05.21, 15:08
        feelek napisał:

> [bo, że Pocoo z Kaszub
        >
        > PS. niepotrzebmie NIE uzewnętrzniacie się, macie z tym niepotrzebne opory.
        > ..
        > Jest jednak powód aby cokolwiek o sobie dyskutanci wiedzieli. Gdyby np. wiedzie
        > ć czy kto jest z: gór [ Karpat(Tatr)/Sudet]/ Schlesienu/ WRC/ KRK/wsi/miasta/ [
        > małego/ dużego] - można też wiedzieć o tej osoby charakterze.

Aha. Urodziłam się w Elblągu. Potem zamieszkałam w Gdańsku, a z Gdańska przeniosłam się na kaszubską wieś.
        Ojciec elblążanin, a mama warszawianka. Teraz blender życiowy zmiesza wszystko. Kim jestem?
        • feelek Re: Kim jesteś forumowiczu z forum religia? 05.05.21, 20:17
          pocoo napisała:

"Urodziłam się w Elblągu. Potem zamieszkałam w Gdańsku, a z Gdańska przenio
          > słam się na kaszubską wieś.
          > Ojciec elblążanin, a mama warszawianka. Teraz blender życiowy zmiesza wszystk
          > o. Kim jestem?"

elblągdawianką z Kaszub

Moi pradziadowie/ dziadkowie byli chłopami spod Radomia, starzy zamieszkali w W-wie, aby w końcu wylądować pod Wwą.
          .... oryginalne i rzadko spotykane jak cholera...
          Jestem więc:
          podwarszawiakiem o korzeniach mazurskiego[: mieszkańca Mazowsza] chłopa pańszczyżnianego.
          • pocoo Re: Kim jesteś forumowiczu z forum religia? 05.05.21, 22:09
            feelek napisał:

> Jestem więc:
            > podwarszawiakiem o korzeniach mazurskiego[: mieszkańca Mazowsza] chłopa pańszc
            > zyżnianego.

Rodzina mojego ojca posiadała olbrzymie majątki na Warmii i Mazurach. Pałace stoją do tej pory. Czworaki stały jeszcze 20 lat temu tak, jak i rodzinny cmentarz. Możesz nazywać mnie jak chcesz.
            • feelek Re: Kim jesteś forumowiczu z forum religia? 06.05.21, 00:05
              A moja rodzina posiadała nieolbrzymie majątki na Mazowszu, takie tam - kilkunastohektarowe.
              Prapradziadek mój był masztalerzem pana Hrabiego. Ba, kawalkatorem pan Hrabia go swoim nazywał! Z racji urody miał przezwisko Dzianet [: piękny koń], co wśród chłopów zostało zapamiętane jako: Dzianat. Mój zagubiony [ nie wiadomo gdzie leży] przodek.
              • pocoo Re: Kim jesteś forumowiczu z forum religia? 06.05.21, 07:03
                feelek napisał:

> A moja rodzina posiadała nieolbrzymie majątki na Mazowszu, takie tam - kilkunas
                > tohektarowe.

Jak na przodka chłopa pańszczyźnianego to przeżyć zimę można było.

> Prapradziadek mój był masztalerzem pana Hrabiego.

Ze służbą się nie zadaję.
                • feelek Re: Kim jesteś forumowiczu z forum religia? 06.05.21, 10:54
                  Jak p. Pocoo masz korzenie:
                  -"z Warmii &Mazur,
                  - Gdańska( ! nie Gdaniska! ),
                  - Kaszub,
                  - Warszawy,
                  to tylko popiera ww. moją tezę o wpływie pochodzenia na charakter.
                  Jaśnie Pani jesteś wszak:
                  po gdańsko- kaszubsku, po warmińsko- mazursku : niezależna,
                  po warszawsku - bezczelna ( XD ).
                  Wszystko podkreśla niegdysiejsza pańskość [te pałace, tysiące hektarów ( btw. : to twoja rodzina rządziła Śniardwami?)].
                  - co pozwala sobie zauważyć potomek -jaśniepana-podnóżka- Dzianata.

PS. Nie wiem, ale mi zawsze jakoś wychodziło, że Awariant to krakus. Jako jeden z nielicznych ( czy bodaj nie jedyny) z warszawiaków nigdy nie miałem, ani nie mam nic do krakusów.
                  Bo do poznaniaków - i owszem, co najmniej 2.
                  • pocoo Re: Kim jesteś forumowiczu z forum religia? 06.05.21, 17:20
                    feelek napisał:

> Jaśnie Pani jesteś wszak:
                    > po gdańsko- kaszubsku, po warmińsko- mazursku : niezależna,
                    > po warszawsku - bezczelna ( XD ).

Coś w tym jest.
                    Już jako parolatka słyszałam, że jestem bezczelna, chociaż nie wiedziałam, co to znaczy?
                    • n4rmoorr Re: Kim jesteś forumowiczu z forum religia? 07.05.21, 05:09
                      pocoo napisała:

> feelek napisał:
                      >
                      > > Jaśnie Pani jesteś wszak:
                      > > po gdańsko- kaszubsku, po warmińsko- mazursku : niezależna,
                      > > po warszawsku - bezczelna ( XD ).
                      >
                      > Coś w tym jest.
                      > Już jako parolatka słyszałam, że jestem bezczelna, chociaż nie wiedziałam, co t
                      > o znaczy?
                      Panna szlachcianka i do tego bezczelna.....Zaciekawił mnie ten post.Lol.
                      • pocoo Re: Kim jesteś forumowiczu z forum religia? 07.05.21, 08:25
                        n4rmoorr napisał(a):

> Panna szlachcianka i do tego bezczelna.....Zaciekawił mnie ten post.Lol.

Ja lubię być czasami bezczelna? Dlaczego nie?
                        Dla ciekawości dodam ,że mój ojciec i jego rodzice byli po śmierci mojego pradziadka rezydentami u stryjów. Mój pradziadek przegrał w karty cały swój majątek, a nawet "von". Jak widzisz mogę pozwolić sobie na bezczelność.
                        • wawrzanka Re: Kim jesteś forumowiczu z forum religia? 07.05.21, 09:50
                          pocoo napisała:

> Jak widzisz mogę pozwolić sobie na bezczelność.

Twoja bezczelność jest w najlepszym gatunku.
                        • kociak40 Re: Kim jesteś forumowiczu z forum religia? 07.05.21, 19:04

"Mój pradziadek przegrał w karty cały swój majątek" - pocoo

Miał bardzo słaby wzrok i nie bardzo widział znaczonych kart przy
                          kiepskim oświetleniu.
                        • n4rmoorr Re: Kim jesteś forumowiczu z forum religia? 07.05.21, 23:46
                          pocoo napisała:

> n4rmoorr napisał(a):
                          >
                          > > Panna szlachcianka i do tego bezczelna.....Zaciekawił mnie ten post.Lol.
                          >
                          > Ja lubię być czasami bezczelna? Dlaczego nie?
                          > Dla ciekawości dodam ,że mój ojciec i jego rodzice byli po śmierci mojego prad
                          > ziadka rezydentami u stryjów. Mój pradziadek przegrał w karty cały swój majątek
                          > , a nawet "von". Jak widzisz mogę pozwolić sobie na bezczelność.
                          Lubię bezczelne i wysoko urodzone.Z pospólstwem z natury się nie zadaję .Jak spaść to z kolan szlachcianki .Takie mają gładkie kolana..Chłopki mogą swymi parkiet cyklinować.
                          • pocoo Re: Kim jesteś forumowiczu z forum religia? 08.05.21, 08:47
                            n4rmoorr napisał(a):

> Chłopki mogą swymi parkiet cyklinować.

Nie tylko parkiet.
                            To dlatego szlachciury pieprzyli na potęgę chłopki i służące. Facet znajdzie to , co lubi.
                            • n4rmoorr Re: Kim jesteś forumowiczu z forum religia? 08.05.21, 13:20
                              pocoo napisała:

> n4rmoorr napisał(a):
                              >
                              > > Chłopki mogą swymi parkiet cyklinować.
                              >
                              > Nie tylko parkiet.
                              > To dlatego szlachciury pieprzyli na potęgę chłopki i służące. Facet znajdzie to
                              > , co lubi.
                              Dlatego ja prosty chłop lubię wysoko urodzone ba wykształcone .By miały coś w sobie to coś .Nie lubię pieprzyć prostych kobiet.Wybacz ale sobie gadamy.
                              • kociak40 Re: Kim jesteś forumowiczu z forum religia? 08.05.21, 13:25

"Dlatego ja prosty chłop ..." - n4rmoorr

... myślę podobnie jak owoce - robaczywe są najzdrowsze.
                            • feelek Re: Kim jesteś forumowiczu z forum religia? 08.05.21, 13:33
                              pocoo napisała:
                              > To dlatego szlachciury pieprzyli na potęgę chłopki i służące. Facet znajdzie to
                              > , co lubi.

Ja tam nikogo nie "... pieprzyłem..."
                              • kociak40 Re: Kim jesteś forumowiczu z forum religia? 08.05.21, 13:55

"Ja tam nikogo nie "... pieprzyłem..." - feelek

... Żeby oglądać sztuki piękne lubię chodzić po plażach.
                                • feelek Re: Kim jesteś forumowiczu z forum religia? 08.05.21, 16:40
                                  kociak40 napisał:

>
                                  > "Ja tam nikogo nie "... pieprzyłem..." - feelek
                                  >
                                  > ... Żeby oglądać sztuki piękne lubię chodzić po plażach.
                                  >
                                  ..
                                  PIĘKNO NA PLAŻACH ZNALEZIONE...
                                  ..
                                  Świat zwiedził cały, był i w policjach,
                                  i w strażach,
                                  : nigdzie piękna tyle nie widział, ile na polskich plażach:
                                  - tu "... kurwami..." dzionek witają, tam - "...Zdrowaś Maryją...",
                                  ówdzie piasek na działki dzielą: parawaniją.

• kociak40 Re: Kim jesteś forumowiczu z forum religia? 08.05.21, 13:22

"Z pospólstwem z natury się nie zadaję." - n4rmoorr

Pies jest uzupełnieniem człowieka.
                        • feelek Re: Kim jesteś forumowiczu z forum religia? 09.05.21, 00:58
                          pocoo napisała:
                          ..
                          " Mój pradziadek przegrał w karty cały swój majątek
                          > , a nawet "von".
                          ..
                          Dobrze zrobił ten pradziadek:
                          1. W 1945 komuna by mu zabrała wszystko, a tak, to sobie pograł, pomyśl jakie to uczucie: przegrać w karty 3 powiaty...
                          ..
                          2. przegrał "von"? A to było coś warte?
                          Jakby tego nie zrobił, byłabyś "von Pocoo", co byłoby dwuznaczne: mogłabyś pomyśleć, że Cię ktoś wyprasza, mówiąc: " - von Pocoo!"
      • wawrzanka Re: Kim jesteś forumowiczu z forum religia? 05.05.21, 16:41
        feelek napisał:

> PS. niepotrzebmie NIE uzewnętrzniacie się, macie z tym niepotrzebne opory.

Chyba niewiele osób ma. Poza tym to wychodzi w praniu. Na przykład Kociak jest z Warszawy, albowiem przyznał się, że chodzi do Mariotta podglądać pewne panie. Pocoo nieraz wspominała skąd jest. Awariant też przytaczał fakty ze swojego życia, ja też. Wiemy o sobie sporo i dzieje się to całkiem naturalnie. Ale to miło, że pytasz. Do tej pory mam wyrzuty sumienia, że wtedy nie dotarłam do tego Peronu na spotkanie forumowe, chociaż przyznam - miałam chyba najbliżej, no nie udało się. Może kiedyś będzie okazja w większym gronie.
        • feelek Re: Kim jesteś forumowiczu z forum religia? 05.05.21, 20:22
          Wwka: (...) Może kiedyś...
          At Your service, Madam!
        • kociak40 Re: Kim jesteś forumowiczu z forum religia? 05.05.21, 21:35

"Do tej pory mam wyrzuty sumienia ..." - wawrzanka

... będąc źródłem nie ugasiłam pragnienia.
        • feelek Re: Kim jesteś forumowiczu z forum religia? 06.05.21, 11:21
          " Kociak jest z W-wy...chodzi Do Mariotta podglądać pewne panie..."
          ???
          To w Krakowie nie ma Mariotta?
          • kociak40 Re: Kim jesteś forumowiczu z forum religia? 06.05.21, 12:21

"smutno bo...?
            Bo poumieramy?" - feelek

Uroda śmierci jest tak wielka, że ścina człowieka z nóg.
          • kociak40 Re: Kim jesteś forumowiczu z forum religia? 06.05.21, 12:27

"Dlatego cieszyć się życiem to nasz psi obowiązek." - feelek

Każdy ma swój port, ale nie każdy z niego wypływa na szerokie wody.
          • kociak40 Re: Kim jesteś forumowiczu z forum religia? 06.05.21, 12:37

"Pan katolik?" - feelek

Wierzę w przeznaczenie, nie wierząc, że ono się spełni.
          • kociak40 Re: Kim jesteś forumowiczu z forum religia? 06.05.21, 12:55

"czasem jest ciężko...I zewnętrznie, i wewnętrznie." - feelek

Niektóre myśli są jak nieproszeni goście, przychodzą do głowy i nie chcą z niej wyjść.
          • wawrzanka Re: Kim jesteś forumowiczu z forum religia? 06.05.21, 16:29
            feelek napisał:

> To w Krakowie nie ma Mariotta?

A tego to ja nie wiem. Może faktycznie jest.
            • awariant Re: Kim jesteś forumowiczu z forum religia? 06.05.21, 19:51
              wawrzanka napisała:

> A tego to ja nie wiem. Może faktycznie jest.

Nie ma.
              Jest Sheraton Grand Krakow (należący do Marriotta),
              a niebawem będzie AC Hotel by Marriott.
            • pocoo Re: Kim jesteś forumowiczu z forum religia? 07.05.21, 08:26
              wawrzanka napisała:

> feelek napisał:
              >
              > > To w Krakowie nie ma Mariotta?
              >
              > A tego to ja nie wiem. Może faktycznie jest.

Jest.
              • wawrzanka Re: Kim jesteś forumowiczu z forum religia? 07.05.21, 09:37
                pocoo napisała:

> Jest.

Jak jest to poprosimy Kociaka o doprecyzowanie w którym to przybytku podziwiał owe okazy: krakowskim, czy warszawskim. A może w innych miastach też jest Marriott?
                • kociak40 Re: Kim jesteś forumowiczu z forum religia? 07.05.21, 10:23

"Jak jest to poprosimy Kociaka o doprecyzowanie w którym to przybytku podziwiał owe okazy: krakowskim, czy warszawskim." - wawrzanka

W warszawskim. O tych pięknych paniach rozmawiałem kilka razy z portierem
                  (facet bardzo gruby, widać ma odwagę jeść, a nie ma odwagi się ważyć).
                  To on powiedział mi, że te panie są pod ochroną SB. Z ich usług korzystają
                  zagraniczniacy, politycy, wojskowi, przemysłowcy itd. Są przeszkolone jak
                  uzyskiwać interesujące SB informacje. Mogą należności w twardej walucie
                  wymieniać na złotówki na specjalnym koncie bez podatku.
                  • wawrzanka Re: Kim jesteś forumowiczu z forum religia? 07.05.21, 10:48
                    kociak40 napisał:

> Są przeszkolone jak
                    > uzyskiwać interesujące SB informacje.

Powiało serialem "Narcos". Szykowała się impreza pod palmami. Jak wiadomo na takie imprezy przyjeżdżała ciężarówka panienek. Jedna z nich miała wyciągnąć informacje od tłustego i obleśnego typa, który grał tam pierwsze skrzypce. Zorientował się w sytuacji i jego żołnierze skatowali dziewczynę prawie na śmierć. No, ale ten tajniak, dla którego pracowała odratował ją w ostatniej chwili wpadając na chatę z uzbrojoną ekipą. Uwielbiam ten serial.
                    • kociak40 Re: Kim jesteś forumowiczu z forum religia? 07.05.21, 19:11

Każda służba urzędu bezpieczeństwa, policja itp. musi mieć informatorów.
                      Do tego najlepiej nadają się prostytutki, taksówkarze, przedstawiciele
                      wolnych zawodów (osoby obracające się w różnych kręgach towarzyskich) itd.
      • kociak40 Re: Kim jesteś forumowiczu z forum religia? 05.05.21, 18:37

"miałem zwyczaj, aby trafiać gdzieś na wyczucie" - feelek

Nie zawsze można przejść do porządku dziennego nad tym, co wydarzyło się w nocy.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka