Dodaj do ulubionych

Kolejne pedofilskie ślady prowadzą do Dziwisza

07.06.21, 09:21
Jeszcze nie przyschły sprawy ciągnące się za biskupem Tadeuszem Rakoczym, pojawiają się następne oskarżenia mające głębokie związki z Watykanem na mocy przyjaźni z polskim kardynałem Dziwiszem, byłym sekretarzem papieża Jana Pawła II. Polski ksiądz Mirosław Król (który został wyświęcany w USA przez kard. Theodore’a McCarricka amerykańskiego byłego duchownego rzymskokatolickiego wydalonego ze stanu duchownego w 2019 za molestowanie nieletnich) jest oskarżany o jedną z największych od dziesięcioleci afer pedofilskich w USA. Jako przyjaciel Dziwisza ”oskarżony o molestowanie seksualne! Uczył się taktyk uwodzenia. Werbował mężczyzn na uczelnię z zamiarem wykorzystania seksualnego.
Obserwuj wątek
  • snajper55 Re: Kolejne pedofilskie ślady prowadzą do Dziwisz 08.06.21, 00:51
   edico napisał:

   > Jeszcze nie przyschły sprawy ciągnące się za biskupem Tadeuszem Rakoczym, pojawiają się następne osk
   > arżenia mające głębokie związki z Watykanem na mocy przyjaźni z polskim kardyna
   > łem Dziwiszem, byłym sekretarzem papieża Jana Pawła II. Polski ksiądz Mirosław Król (który został wyświęcany w USA prze
   > z kard. Theodore’a McCarricka amerykańskiego byłego duchownego rzymskokatolicki
   > ego wydalonego ze stanu duchownego w 2019 za molestowanie nieletnich) jest oska
   > rżany o jedną z największych od dziesięcioleci afer pedofilskich w USA. Jako pr
   > zyjaciel Dziwisza ”oskarżony o molestowanie seksualne! Uczył się taktyk uwodzen
   > ia. Werbował mężczyzn na uczelnię z zamiarem wykorzystania seksualnego.

   Może w końcu do ludzi dotrze, że kościół katolicki to organizacja mężczyzn odmiennych seksualnie, którzy swe odmienne preferencje ukrywali za parawanem celibatu. Sensem kościoła katolickiego było i jest zaspakajanie potrzeb seksualnych tych odmieńców i ukrywanie tego przed pospólstwem.

   Dlaczego kościół tak zaciekle sprzeciwia się uznaniu homoseksualistów za normalnych ludzi? Bo to homosie wypełniali seminaria ukrywając swe skłonności. Akceptacja homoseksualizmu to koniec kościoła katolickiego. Sami pedofile, zoofile, nekrofile i inni zboczeńcy nie zapełnią seminariów, ich jest po prostu za mało. Bez napływu kadry kościół katolicki padnie.

   S.
   • violavuala Re: Kolejne pedofilskie ślady prowadzą do Dziwisz 09.06.21, 10:49

    - snajper55 napisał

    " Może w końcu do ludzi dotrze, że kościół katolicki to organizacja mężczyzn odmiennych seksualnie, którzy swe odmienne preferencje ukrywali za parawanem celibatu. Sensem kościoła katolickiego było i jest zaspakajanie potrzeb seksualnych tych odmieńców i ukrywanie tego przed pospólstwem.

    Dlaczego kościół tak zaciekle sprzeciwia się uznaniu homoseksualistów za normalnych ludzi? Bo to homosie wypełniali seminaria ukrywając swe skłonności. Akceptacja homoseksualizmu to koniec kościoła katolickiego. Sami pedofile, zoofile, nekrofile i inni zboczeńcy nie zapełnią seminariów, ich jest po prostu za mało. Bez napływu kadry kościół katolicki padnie. "

    I o to właśnie chodzi w tzw "powołaniach" - płci obojga konsekrowane zboczki , ocieracze i ocieraczki
    • snajper55 Re: Kolejne pedofilskie ślady prowadzą do Dziwisz 09.06.21, 11:20
     wawrzanka napisała:

     > snajper55 napisał:
     >
     > > Może w końcu do ludzi dotrze [...]
     >
     > Sądziłam, że jesteś realistą.

     Czy realista nie może mieć marzeń? Zresztą przykłady innych państw pokazują, że jest to realne. Irlandia, Czechy, Niemcy... Kościół od stuleci traci swą ogromną kiedyś władzę. To równia pochyla a ostatnio jej spadek stał się bardziej stromy.

     S.
  • mamamia09 Re: Kolejne pedofilskie ślady prowadzą do Dziwisz 11.06.21, 23:09
   Stachu sprzedawał jednego kleryka do USA za 250 tys $ /sztuka
   Ten to ma bańkę do interesów , jak nie krew po Jaśku to kleryków sprzedawał :))))

   ++++++++++++++++

   sekwoja1611.06.2021, 13:57
   ".....polskie zakony wykupują klasztory w innych krajach i tam zasiedlają je swoimi ludźmi z Polski. Tym sposobem Watykan widzi w Polsce ostatnią szansę swojego przetrwania.

   I aby to było możliwe, trzeba było wypowiedzieć totalną wojnę… uświadamianiu seksualnemu!

   Zanik tzw. „powołań kapłańskich" w Zachodniej Europie wystąpił właśnie na skutek uświadomienia młodym mężczyznom, że brak pociągu seksualnego do dziewczynek to żadne „powołanie kapłańskie" czy „dar od Boga" ale najzwyklejszy i naturalny homoseksualizm, który należy przeżyć na swój sposób. Gwoździem do trumny „powołań" w Europie stało się więc przyznanie praw gejom do legalizacji swoich związków w jej poszczególnych krajach. W efekcie młody gej nie musi na Zachodzie już kryć się po klasztorach ze swoją homoseksualnością, tylko po prostu tworzy legalny związek gejowski z drugim facetem w majestacie prawa cywilnego.

   Stąd w Polsce, która dostarcza najwięcej materiału na „księży" i „zakonników" wprowadzenie powszechnego uświadamiania seksualnego w szkołach oraz przepędzenie „katechetów" z polskich szkół w efekcie pozbawiłoby Watykan dopływu świeżej, młodej, męskiej i polskiej krwi. Dlatego Watykan broni się przed tym i robi wszystko, aby przez swoją agenturę umieszczoną w polskim parlamencie nie dopuścić do powszechnego uświadamiania seksualnego polskiej młodzieży.'
   "Watykan przeciwko uświadamianiu seksualnemu "
  • monimoni7 Re: Kolejne pedofilskie ślady prowadzą do Dziwisz 14.06.21, 16:55
   Seminaria duchowne zdychają . Parafie są łączone . Księża masowo zrzucają sutanny a zakonnicy i zakonnice rzucają w kąt habity . Więcej na ten temat w aktualnym wydaniu katolickiego tygodnika "Idziemy" który jest poświęcony temu tematowi . Warto wydać 5 zeta aby to poczytać , miodzio :)))

   wyborcza.pl/7,162657,27197337,czytelnik-to-demokracja-otwarte-granice-i-wolnosc-dla-osob.html

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka