Dodaj do ulubionych

Czy człowiekowi potrzebny jest Bóg

16.06.21, 21:09
Bóg człowiekowi jest potrzebny, dlatego że gdy sie pomodlisz to Bóg to doceni.

Gdy sie pomodlisz to Bóg spełni twoje prośby, o które go poprosisz. Gdy by nie Bóg to byś nie wierzył w Boga ani chodził do kościoła.Wszystko gdy zrobisz coś złego i się pomodlisz to Bóg może Ci wybaczyć.Bóg jest wzorem dla nas. Dzieki niemu mozemy przeżyc. On stworzył pokarm i świat.Zdążyłaś przeczytać?
Obserwuj wątek
      • privus Re: Czy człowiekowi potrzebny jest Bóg 19.06.21, 11:20
        Twory kulturowe zwane religiami budzą głównie upiory i dostarczają całej ludzkości niestety ogromu nieszczęść. Pozornie religie zaspakajają przede wszystkim potrzeby i dążenia społeczne, np. :
        - budują tożsamość grupową
        - pozwalają łatwo uporządkować niezrozumiały świat
        - zwalniają z myślenia
        - dostarczając prostych odpowiedzi na skomplikowane pytania
        - dają oparcie w trudnych chwilach życia.
        Nic dziwnego, że dla tak wielu prostych umysłów są tak atrakcyjne. Cena, jaką przychodzi zapłacić za ten pozorny komfort psychiczny jest jednak bardzo wysoka.

Chrześcijaństwo było do tej pory największym nieszczęściem ludzkości. (Fryderyk Nietzsche )
        • snajper55 Re: Czy człowiekowi potrzebny jest Bóg 19.06.21, 15:19
          privus napisał:

> Twory kulturowe zwane religiami budzą głównie upiory i dostarczają całej ludzko
          > ści niestety ogromu nieszczęść. Pozornie religie zaspakajają przede wszystkim p
          > otrzeby i dążenia społeczne, np. :
          > - budują tożsamość grupową
          > - pozwalają łatwo uporządkować niezrozumiały świat
          > - zwalniają z myślenia
          > - dostarczając prostych odpowiedzi na skomplikowane pytania
          > - dają oparcie w trudnych chwilach życia.
          > Nic dziwnego, że dla tak wielu prostych umysłów są tak atrakcyjne. Cena, jaką p
          > rzychodzi zapłacić za ten pozorny komfort psychiczny jest jednak bardzo wysoka.
          >
          > Chrześcijaństwo było do tej pory największym nieszczęściem ludzkości. (Fryde
          > ryk Nietzsche )

Religie mają takie same zalety i wady jak narkotyki.

S.
    • n4rmoorr Re: Czy człowiekowi potrzebny jest Bóg 16.06.21, 21:56
      Wiara w boga dodaje w życiu sił. Sprawia, że człowiek odnajduje sens istnienia. Religia określa zasady, według których powinniśmy żyć, aby osiągnąć życie wieczne. Wiara sprawia, że cenimy sobie wartości takie jak miłość, przyjaźń, dobro czy szacunek dla drugiego człowieka.Fajne pierdoły.Ja nie mam czasu moja droga.Bo później na sanki pojedziemy.Do końca to nie jest randka w ciemno..Ja już nie mam siły na kobiety co udają podlotki i same nie wiedzą czego chcą.Masz czas i pocztę na GW.
    • qwardian Re: Czy człowiekowi potrzebny jest Bóg 17.06.21, 07:32
      Pytanie powinno brzmieć, dlaczego. Ponieważ pragniemy życia wiecznego, którego początek zaczął się na Ziemi. Chcemy jednak procesu selekcji, w której jednostki które burzą, a nie budują zostaną wyeliminowane i nie będą nas demoralizować po drugiej stronie. Plan Boga jest doskonały..
      • pocoo Re: Czy człowiekowi potrzebny jest Bóg 17.06.21, 08:28
        qwardian napisał:

> Pytanie powinno brzmieć, dlaczego. Ponieważ pragniemy życia wiecznego...

Kto chce być zombi w nieskończoność, to można go tym mamić.
        Nie będzie śmierci, więc nie musisz jeść , pić i oddychać. Nawet ubrań bóg szył nie będzie i będziesz włóczył się na golasa nie wiedząc dlaczego tak wyglądasz. Pisiolek nawet do siusiania nie będzie tobie potrzebny.Alleluja.
        • n4rmoorr Re: Czy człowiekowi potrzebny jest Bóg 18.06.21, 03:28
          pocoo napisała:

> qwardian napisał:
          >
          > > Pytanie powinno brzmieć, dlaczego. Ponieważ pragniemy życia wiecznego...
          >
          > Kto chce być zombi w nieskończoność, to można go tym mamić.
          > Nie będzie śmierci, więc nie musisz jeść , pić i oddychać. Nawet ubrań bóg szył
          > nie będzie i będziesz włóczył się na golasa nie wiedząc dlaczego tak wyglądasz
          > . Pisiolek nawet do siusiania nie będzie tobie potrzebny.Alleluja.
          Mowę mi odebrało .Jesteś okrutna .Jak zwykle w formie .Tyle lat szkoda.Czasami człowiek nie wie co traci.
          • feelek Re: Czy człowiekowi potrzebny jest Bóg 19.06.21, 08:49
            Pytanie jest IMHO właściwe.
            ..
            Wersja p. N4moorr'a sugeruje odpowiedź: że potrzebny. Albo niepotrzebny.
            ..
            A co pan powie temu, co uważa, że takiego kogoś nie ma? Wtedy zapyta pan: dlaczego panu jest potrzebny b/Bóg, który nie istnieje?
            ..
            Puknie się przecież wtedy w głowę i będzie miał rację.
      • n4rmoorr Re: Czy człowiekowi potrzebny jest Bóg 19.06.21, 20:41
        pocoo napisała:

> n4rmoorr napisał(a):
        >
        > > Bóg człowiekowi jest potrzebny, dlatego że gdy sie pomodlisz to Bóg to do
        > ceni.
        >
        > Nie muszę się modlić. Mój mąż bez szemrania i modłów spełnia moje zachcianki. P
        > rzecież wiesz.
        Zobacz wrócił Twój post.Jednak Felek ma wpływ.Kiedyś pisałem że Cię rozśmieszę .Z marnym skutkiem .Wybacz.
          • n4rmoorr Re: Czy człowiekowi potrzebny jest Bóg 19.06.21, 11:11
            pocoo napisała:

> kociak40 napisał:
            >
            > > Najgorszy ból w życiu, to zgubienie swojego przeznaczenia.
            > >
            > Kociak...Sam to wymyśliłeś? Nie wierzę. Wierzę natomiast, że wymyślić mógł to T
            > wój kot.
            Człowiek jest cywilizowany na tyle , na ile potrafi zrozumieć kota. Koty nie uznają za elokwentnego nikogo, kto nie potrafi miauczeć. Mądry kot je ser i wydycha jego zapach do mysiej dziury, na przynętę. Skrzywdzić kota jest bardzo łatwo, ale wierzcie mi, żaden to honor, żaden.Ja też czasami wzdycham jak ten kot.Ale nie do sera i myszy.
            • snajper55 Re: Czy człowiekowi potrzebny jest Bóg 19.06.21, 15:18
              n4rmoorr napisał(a):

> Ja też czasami wzdycham jak ten kot.Ale nie do sera i myszy.

Tak, to twoje wzdychanie jest widoczne na wielu forach. Tu, e-mama, FK... Ja ci radzę po starej znajomości, przestań używać forów jako portali randkowych, bo twoje wzdychania będą wycinane. A gdy panie zorientują się do ilu z nich wzdychasz... :D

S.
              • n4rmoorr Przyganiał kocioł garnkowi 19.06.21, 16:05
                snajper55 napisał:

> n4rmoorr napisał(a):
                >
                > > Ja też czasami wzdycham jak ten kot.Ale nie do sera i myszy.
                >
                > Tak, to twoje wzdychanie jest widoczne na wielu forach. Tu, e-mama, FK... Ja c
                > i radzę po starej znajomości, przestań używać forów jako portali randkowych, bo
                > twoje wzdychania będą wycinane. A gdy panie zorientują się do ilu z nich wzdyc
                > hasz... :D
                >
                > S.
                Sam wzdychasz na portalu E .Lub wpisujesz się o błonach dziewiczych i ja tam nie mam pretensji .Gdzie ja wzdycham i do kogo to nie jest twój interes .Nie łamię regulaminu przestrzegam reguł.Aże sobie pofigluję to moja sprawa.A że jest tu jedna osoba co traktuję ją poważnie to drugie.Trzecie to ja zawsze bronię kobiet przed agresorami .Wiesz o tym dobrze.Większość kobiet traktowana jest na forach GW przedmiotowo.Jak jakiś zwykły mebel .Jesteś taki sam jak ja.Ale ja jestem bardziej odważny.A wychowany w takim okresie gdy byłem dzieckiem to kobiety mi matkowały .Daj sobie spokój z tymi naukami.To nie są fora by zwyczajnie pisać o polityce lub religii bezpłciowo .Nauczyciel etyki się znalazł.
                • snajper55 Re: Przyganiał kocioł garnkowi 19.06.21, 16:30
                  n4rmoorr napisał(a):

> snajper55 napisał:
                  >
                  > > Tak, to twoje wzdychanie jest widoczne na wielu forach. Tu, e-mama, FK... Ja c
                  > > i radzę po starej znajomości, przestań używać forów jako portali randkowych, bo
                  > > twoje wzdychania będą wycinane. A gdy panie zorientują się do ilu z nichwzdyc
                  > > hasz... :D
                  > >
                  > Sam wzdychasz na portalu E .Lub wpisujesz się o błonach dziewiczych i ja tam ni
                  > e mam pretensji .Gdzie ja wzdycham i do kogo to nie jest twój interes .Nie łami
                  > ę regulaminu przestrzegam reguł.Aże sobie pofigluję to moja sprawa.A że jest t
                  > u jedna osoba co traktuję ją poważnie to drugie.Trzecie to ja zawsze bronię kob
                  > iet przed agresorami .Wiesz o tym dobrze.Większość kobiet traktowana jest na fo
                  > rach GW przedmiotowo.Jak jakiś zwykły mebel .Jesteś taki sam jak ja.Ale ja jest
                  > em bardziej odważny.A wychowany w takim okresie gdy byłem dzieckiem to kobiet
                  > y mi matkowały .Daj sobie spokój z tymi naukami.To nie są fora by zwyczajnie p
                  > isać o polityce lub religii bezpłciowo .Nauczyciel etyki się znalazł.

To nie nauki, to ostrzeżenie. Dla ciebie ale nie tylko dla ciebie. Będziesz kontynuował swoje "wzdychanie" do pań, będziesz wycinany. Netykieta mówi:

"Jeśli dyskusja przerodzi się w prywatną pogawędkę, kontynuuj ją poza forum."

Są portale randkowe, tam sobie "wzdychaj".

S.
                  • mim1656awo Re: Przyganiał kocioł garnkowi 19.06.21, 18:08
                    n4rmoorrPrzyganiał kocioł garnkowi19.06.21, 16:05
                    do snajpera55 Sam wzdychasz na portalu E .Lub wpisujesz się o błonach dziewiczych i ja tam nie mam pretensji .Gdzie ja wzdycham i do kogo to nie jest twój interes .Nie łamię regulaminu przestrzegam reguł.Aże sobie pofigluję to moja sprawa.A że jest tu jedna osoba co traktuję ją poważnie to drugie.Trzecie to ja zawsze bronię kobiet przed agresorami .Wiesz o tym dobrze.Większość kobiet traktowana jest na forach GW przedmiotowo.Jak jakiś zwykły mebel .Jesteś taki sam jak ja.Ale ja jestem bardziej odważny.A wychowany w takim okresie gdy byłem dzieckiem to kobiety mi matkowały .Daj sobie spokój z tymi naukami.To nie są fora by zwyczajnie pisać o polityce lub religii bezpłciowo .Nauczyciel etyki się znalazł.

Snajper do To nie nauki, to ostrzeżenie. Dla ciebie ale nie tylko dla ciebie. Będziesz kontynuował swoje "wzdychanie" do pań, będziesz wycinany. Netykieta mówi:

"Jeśli dyskusja przerodzi się w prywatną pogawędkę, kontynuuj ją poza forum."
                    Są portale randkowe, tam sobie "wzdychaj".

Podzielam jasny i zdecydowany punk widzenia snajpera w odniesieniu do zboczonwego postepowania n4rmoorr(dy): ta kobieta musi dostosować się do regulaminu tego forum, lecz wiadomo „la donna è mobile”.Won.
                    Punkty dla snajpera

• n4rmoorr Re: Przyganiał kocioł garnkowi 19.06.21, 18:37
                    snajper55 napisał:

> n4rmoorr napisał(a):
                    >
                    > > snajper55 napisał:
                    >

>
                    > tam ni
                    > > e mam pretensji .Gdzie ja wzdycham i do kogo to nie jest twój interes .Ni
                    > e łami
                    > > ę regulaminu przestrzegam reguł.Aże sobie pofigluję to moja sprawa.A że
                    > jest t
                    > > u jedna osoba co traktuję ją poważnie to drugie.Trzecie to ja zawsze bron
                    > ię kob
                    > > iet przed agresorami .Wiesz o tym dobrze.Większość kobiet traktowana jest
                    > o
                    >
                    > S.
                    Fajnie .Wiesz dobrze że mi to lotto i nie mam przymusu tu pisać.Mnie możesz kasować ale Pocoo.Bo ze mną pisze jest taka łagodna to cię boli.Na forum FK tolerowałeś pisanie w pewnym wątku o Wielkanocy .Zobacz różnicę pokoleń a kobiety mojego serca te same.Myślałem że jesteś kumplem .Ale nie jesteś idź precz .
                      • n4rmoorr Re: Przyganiał kocioł garnkowi 19.06.21, 19:54
                        wawrzanka napisała:

> n4rmoorr napisał(a):
                        >
                        > > Zobacz różnicę pokoleń a kobiety mojego serca te same.
                        >
                        > Myślałam, że dama serca może być tylko jedna. A przynajmniej jedna na jakiś cza
                        > s, ale żeby jednocześnie?
                        Za dużo myślisz .Dla ciebie i snajpera to duże wezwanie .Dla reszty raczej nie .Nie każdy może dostąpić tego zaszczytu. I tak to nie ma sensu. Morderczo racjonalne,ale czy w takim przypadku nie skazujemy się na cierpienie?jeśli jestem nieszczęsliwy to ta przy której zostaje dokonujac racjonalnego wyboru będzie szczęsliwa? A jeżeli nie to unieszczęsliwię kogoś kto mnie kocha.To tylko marzenia moja droga.Kobiety te mają swoje cele .I są niezależne .Podoba się im adoracja i tyle. To już się nie wróci .Odrobina szczypty pieprzu i soli na weekend nikomu nie zaszkodziła.Tylko snajper się tym przejął.Bo żadna kobieta na portalu E nie powiedziała że go lubi.Nawet tu .
                      • snajper55 Re: Przyganiał kocioł garnkowi 20.06.21, 02:34
                        wawrzanka napisała:

> Myślałam, że dama serca może być tylko jedna. A przynajmniej jedna na jakiś cza
                        > s, ale żeby jednocześnie?

Jedna na forum. :D Jedyna wybranka na każdym forum to jak dziewczyny marynarza w każdym porcie. :)

S.
                  • feelek Re: Przyganiał kocioł garnkowi 19.06.21, 19:39
                    snajper55 napisał: "To nie nauki, to ostrzeżenie. Dla ciebie ale nie tylko dla ciebie. Będziesz kontynuował swoje "wzdychanie" do pań, będziesz wycinany. Netykieta mówi:
                    "Jeśli dyskusja przerodzi się w prywatną pogawędkę, kontynuuj ją poza forum."> S.

Proponuję, aby zgłosić wypadek internauty o nicku snajper do dyrekcji tego portalu.

Gościu za dużo sobie pozwalasz -traktujęsz to forum jako swoje prywatne ranczo.

Piszesz, że ktoś nie przestrzega netykiety, a sam jej nie przestrzegasz/ przestrzegasz uznaniowo.
                    Sam tygodniami dopuszczasz do obrażania kobiet.
                    Usuwasz wpisy niewygodne dla siebie, krytykujące jego haniebną, cenzorską działalność.

Nie dopuszczasz do dyskusji wycinając co ci nie pasuje, albo zezwalasz na seksistowskie poniżanie. Słowo " ru...anie" nie jest obraźliwe? Dziś w relacji walki MMA w wyrażeniu "dostał w j***" słowo jaja było wykropkowane. No przyznaj się: nie wykropkowałeś, jak cię proszono, bo to by urażało twoją godność? Będzie ci ktoś mówił, co masz robić?

Trzeba powiedzieć: dosyć.
                    Nikomu nie chce się za tym chodzić, za niszczeniem wolności dyskusji na jakimś obsr... forum i na tym pan bazujesz?
                    Ale strzeż się!
                    Przeginasz!

• wawrzanka Re: Czy człowiekowi potrzebny jest Bóg 19.06.21, 19:21
      Z tego wynika, że Bóg to taki święty Mikołaj dla dorosłych. Będziesz niegrzeczny - nie da ci prezentu (życia wiecznego). Bóg jest człowiekowi potrzebny tak samo jak dziecku święty Mikołaj. Każdy ma takiego Boga, jakiego sobie wymyśli.
      • n4rmoorr Re: Czy człowiekowi potrzebny jest Bóg 19.06.21, 19:56
        wawrzanka napisała:

> Z tego wynika, że Bóg to taki święty Mikołaj dla dorosłych. Będziesz niegrzeczn
        > y - nie da ci prezentu (życia wiecznego). Bóg jest człowiekowi potrzebny tak sa
        > mo jak dziecku święty Mikołaj. Każdy ma takiego Boga, jakiego sobie wymyśli.
        Bóg to nie święty Mikołaj .Musisz się postarać by w jego łaski wejść.Najlepiej modlitwą.
      • snajper55 Re: Czy człowiekowi potrzebny jest Bóg 20.06.21, 02:38
        wawrzanka napisała:

> Z tego wynika, że Bóg to taki święty Mikołaj dla dorosłych. Będziesz niegrzeczn
        > y - nie da ci prezentu (życia wiecznego). Bóg jest człowiekowi potrzebny tak sa
        > mo jak dziecku święty Mikołaj. Każdy ma takiego Boga, jakiego sobie wymyśli.

Nie wymyślamy naszych bogów., Bóg jest nam narzucany przez wychowanie. Urodzisz się w rodzinie katolickiej, wierzysz w boga katolików, urodzisz się w rodzinie mahometan, wierzysz w boga mahometan, itd. Możesz potem tę wiarę odrzucić, ale jej ślady zostaną na zawsze.

S.
        • wawrzanka Re: Czy człowiekowi potrzebny jest Bóg 20.06.21, 10:09
          snajper55 napisał:

> Nie wymyślamy naszych bogów., Bóg jest nam narzucany przez wychowanie. Urodzisz
          > się w rodzinie katolickiej, wierzysz w boga katolików, urodzisz się w rodzinie
          > mahometan, wierzysz w boga mahometan, itd. Możesz potem tę wiarę odrzucić, ale
          > jej ślady zostaną na zawsze.

Też prawda, choć może niekoniecznie na zawsze. Z czasem ten wpływ zanika, ale co w dzieciństwie z nami zrobił, to zrobił. Boga jednak można sobie wymyślić. Zagłębiam się coraz bardziej w teorię o nielokalności świadomości. Jest wątek na ten temat na forum "Nauka" - "Czy fenomen świadomość ma charakter nielokalny?"

Co to ma wspólnego z Bogiem? Ano to, że bardzo prawdopodobne jest to, że świadomość potrafi jednak przetrwać śmierć. Kto czyta moje posty ten wie, że mnie ten temat interesuje i muszę wam powiedzieć, że im więcej czytam książek popularnonaukowych (a są one coraz lepsze i wymagają od czytelnika coraz więcej solidnej wiedzy, szczególnie z jednego wydawnictwa, ale nie podam nazwy), tym lepiej rozumiem ten fenomen i naprawdę nie dziwię się takim cytatom:

"Trochę nauki zabiera cię od Boga, ale dużo nauki zabiera cię z powrotem do Niego" - Louis Pasteur
          "Wiedza jest ograniczona, a wyobraźnia otacza cały świat" - Albert Einstein
          "Nie czuję potrzeby przypisywania wszystkiemu sensu, lub celu. Mimo to, gdy zastanawiam się nad ogromem Wszechświata, naszą przeszłością i nad tym jak to wszystko do siebie pasuje, nie mogę oprzeć się uczuciom, które zwykle kojarzymy z religijnością" - Lisa Randall

Mogę tych cytatów wypisać jeszcze setki, ale wiecie o co chodzi. Oczywiście nie znalazłby się wśród ich autorów Richard Dawkins, czy Stephen Hawking, to wiemy, ale nie w tym rzecz. Chodzi raczej o to, że im lepiej rozumiemy nasz świat tym bardziej mu się dziwimy. Niektórzy jednak nie czują takiej potrzeby. Widzą świat prosto i chcą go prosto tłumaczyć. Nie mają skłonności filozoficznych i poprzestają na tym, co widać. A widać jasno, że żaden z popularnych bogów wymyślonych na potrzeby różnych religii po prostu nie istnieje. Myślę, że na tym właśnie skupia się Richard Dawkins i to akurat doskonale rozumiem. Nie każdy ma potrzebę zastanawiania się nad sensem, celem, motywami, czy przyszłością. Koń jaki jest każdy widzi i Dawkins chce go ślepcom opisać. Ale on do nich w ten sposób nie trafi. Prędzej trafi do nich Brian Greene, który oferuje coś więcej, niż suchą wiedzę i złość na to, jak potoczył się nasz prymitywny świat oparty na systemach religijnych.

A potoczył się tak dlatego, że ewolucja obejmuje także ewolucję świadomości. To, że ludzie już u zarania dziejów mieli poczucie, że jest coś więcej, niż to, co widać i słychać doprowadziło do powstania różnych religii. To był taki zwierzęcy instynkt, przeczucie, intuicja, czasem doświadczenia psychodeliczne. To jest bardzo ważny czynnik, wszystkie zwierzęta go mają, tylko używają do czegoś innego. My, ludzie, mieliśmy "nosa" do ciekawości świata. Dlatego wciąż go badamy, obserwujemy, staramy się zrozumieć. Chcemy dotrzeć do siebie samych.

• n4rmoorr Re: Czy człowiekowi potrzebny jest Bóg 19.06.21, 20:27
      Żadną kobietę z którą byłem w związkach nie zostawiłem bez pomocy .Moją byłą żonę też.Dalej jej wszystko opłacam media i inne .Stać mnie .Moje przyjaciółki też nie zostawiam bez pomocy.Na poczekaniu daję swój telefon alarmowy .Wiedzą o mnie wszystko ja nic.Ale taki jestem.. Jestem zimny drań.Dla ciebie snajper to dziwak .A może zbok.Napisałem że parę dziesiąt lat ta kobieta to była moja miłość nie spełniona .To zrobiłeś ze mnie durnia. Na forach GW takie coś.Niespotykane .Tylko Felek to zauważył.
      .

y

• wawrzanka Re: Czy człowiekowi potrzebny jest Bóg 19.06.21, 22:33
        n4rmoorr napisał(a):

> Może pora zniknąć z tego forum.I wszystkich forów GW.Przecież tu nikt nikogo ni
        > e lubi .Nawet na FK.Na E panny są zakochane w sobie .Dwie fajne kobiety w różny
        > m wieku.A ile w nich miłości.Te same poglądy Ech.

A ty kogoś lubisz? Napisać ci coś to zaraz do siebie bierzesz. Snajper nie umie myśleć, ja nie umiem myśleć... Ani Snajper cię nie krytykuje, ani ja. Wyrażamy swoje zdanie. To Ty nas krytykujesz. Zatem... zanim dostrzeżesz źdźbło w cudzym oku wyjmij belkę ze swojego.
        • n4rmoorr Re: Czy człowiekowi potrzebny jest Bóg 19.06.21, 22:48
          wawrzanka napisała:

> n4rmoorr napisał(a):
          >
          > > Może pora zniknąć z tego forum.I wszystkich forów GW.Przecież tu nikt nik
          > ogo ni
          > > e lubi .Nawet na FK.Na E panny są zakochane w sobie .Dwie fajne kobiety w
          > różny
          > > m wieku.A ile w nich miłości.Te same poglądy Ech.
          >
          > A ty kogoś lubisz? Napisać ci coś to zaraz do siebie bierzesz. Snajper nie umie
          > myśleć, ja nie umiem myśleć... Ani Snajper cię nie krytykuje, ani ja. Wyrażamy
          > swoje zdanie. To Ty nas krytykujesz. Zatem... zanim dostrzeżesz źdźbło w cudzy
          > m oku wyjmij belkę ze swojego.
          Są kobiety co potrafią powiedzieć dobre słowo .Dzięki jestem diabłem.
      • feelek Re: Czy człowiekowi potrzebny jest Bóg 20.06.21, 00:17
        n4moorr: " tu nikt nikogo nie lubi"
        ..
        Mi się wydaje, że tak nie jest:
        przychodzi tu kilka osób co się nawzajem lubi.
        Jedyną rzecz potrzebna, aby tu być w miarę lubianym i trwać, to jest dystans do cudzych poglądów, ich tolerowanie (nawet gdy się z nimi głęboko nie zgadzasz), nierzucanie się z paznokciami...
        ..
        Owszem, zdarza się każdemu, ale WARTO unikać skrajności....
        • mim1656awo Re: Czy człowiekowi potrzebny jest Bóg 20.06.21, 11:47
          n4rmoorr(da) 16.06.21, 21:09 czy człowiekowi potrzebny jest Bóg?

Nie, człowiekowi (i niewieście) żaden, absolutnie żaden bóg, bożki itp. nie są potrzebni.Furt odwrotnie, to ludzie są nieodzowni dla bożków i bogów.Bożki, bogowie bez ludzi po prostu giną, umieraja, kończą się, wracają do nieistnienia z którego przyszli.
        • n4rmoorr Re: Czy człowiekowi potrzebny jest Bóg 20.06.21, 12:34
          feelek napisał:

> n4moorr: " tu nikt nikogo nie lubi"
          > ..
          > Mi się wydaje, że tak nie jest:
          > przychodzi tu kilka osób co się nawzajem lubi.
          > Jedyną rzecz potrzebna, aby tu być w miarę lubianym i trwać, to jest dystans do
          > cudzych poglądów, ich tolerowanie (nawet gdy się z nimi głęboko nie zgadzasz),
          > nierzucanie się z paznokciami...
          > ..
          > Owszem, zdarza się każdemu, ale WARTO unikać skrajności....
          Napisałem bzdury których nie powinienem napisać.Dzięki za dobre słowo .Z resztą zawsze Cię ceniłem co opublikowałeś .Jesteś dobrym człowiekiem .Tak by ktoś inny o Tobie powiedział.Komputer podeptać telefon wyrzucić.

• n4rmoorr Re: Czy człowiekowi potrzebny jest Bóg 20.06.21, 12:05
      Przepraszam wszystkich co ich uraziłem głupim słowem i zachowaniem .Szczególnie kobiety . Te kobiety .Mam na tyle doświadczeń życiowych że nie powinienem tak się wpisywać .Kontrolować się zwłaszcza na weekendy .Muszę trochę odpocząć od neta i forów GW.Nie dość że siebie ośmieszam to innych kompromituje .Jestem idiotą który burzy życie innym.Dalej jesteśmy kumplami snajper.Dobrze że dałeś mi kopa.Bo bym tkwił w swoim idiotyźmie .Kiedyś na FK był taki wątek,ale go nie wyrzucileś .Choć nie miał nic wspólnego z tematem .I faktycznie nadawał się do portali randkowych.Piękna młoda osoba która nauczyła mnie żyć i co robić dalej.Raz się tylko spytała czy jestem dobrym człowiekiem.Nie jestem .Katolikiem też nie .Jestem dnem moralnym który czyni zło.Wszystkim tu niewierzącym w pas się kłaniać mi trzeba .Sorry .
      • jeepwdyzlu Re: Czy człowiekowi potrzebny jest Bóg 20.06.21, 13:43
        Przepraszam wszystkich co ich uraziłem głupim słowem i zachowaniem .Szczególnie kobiety .
        ---
        Nikogo nie uraziłeś. Wręcz przeciwnie. Byłeś szczery i prawdziwy.
        Snajper miał rację z punktu widzenia racjonalisty. Mnie ująłeś prostotą i bezpośredniością. Nieczęstą...
        Emocji nie ma co się wsrydzić.
        Jest git! :-)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka