Dodaj do ulubionych

Jak pozbyć się ekstremizmu katolickiego w pl?

22.06.21, 22:44
Jak pozbyć się fundamentalizmu, ekstremizmu katolickiego i neofaszyzmu w Polsce?
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,27236987,abp-gadecki-wystosowal-apel-do-europoslow-o-glosowanie-przeciwko.html#do_w=60&do_v=143&do_st=RS&do_sid=288&do_a=288&s=BoxNewsImg6
Obserwuj wątek
  • jeepwdyzlu Re: Jak pozbyć się ekstremizmu katolickiego w pl? 22.06.21, 23:36
   Trzeba wygrać wybory i pokonać Pis i faszystów.
   Potem wypowiedzieć konkordat, wyjebać religię ze szkół, wojska, policji...obciąć finansowanie seminariów, obniżyc rangę KUL (dziś habilitację dostałby tam nawet fellek), dokonać przeglądu ustawodastwa - vide "kompromis aborcyjny" tak bezstrosko zaostrzony w listopadzie, przyjrzeć sie finansom Radia Maryja, ujawnić teczki biskupów, wsadzić do więzień pedofili.w sutannach i tych biskupów.którzy ich kryli...

   W sumie to proste jest...
   Jeep
  • irma223 Re: Jak pozbyć się ekstremizmu katolickiego w pl? 22.06.21, 23:54
   W Polsce w Świdnicy zmarła młoda kobieta w 20-tygodniowej ciąży. Nie mogła się przez wiele godzin doczekać pomocy lekarskiej.

   Ja rozumiem, że życie kobiety dla Kościoła nic nie znaczy, ale mogliby chociaż się oburzyć z powodu owego 20-tygodniowego płodu. Raz by się na coś przydali.

   A tu cisza, jak makiem zasiał. Nie ma tematu.

   Ich interesuje życie poczęte wyłącznie wtedy, gdy kobieta ciężarna tej ciąży nie chce.

   Nie słyszałam, by ich interesowała kiedykolwiek "świętość życia", jeśliby mieli przy tym wesprzeć matkę, która tego życia chce i chce urodzić zdrowe. Nigdy im się to nue zdarzyło. Nawet przez pomyłkę nie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka