Dodaj do ulubionych

Można w tych ciężkich czasach

23.06.21, 10:39
Aktor Jakub Strzelecki, znany z "M jak miłość", "Teraz albo nigdy!" albo filmu "Miasto z morza" porzucił karierę w show biznesie. Zamiast tego niedługo zostanie... księdzem! Co go skłoniło do właśnie takiej decyzji? Jak dowiedział się "Super Express", Jakub Strzelecki już niedługo zostanie księdzem! W 2014 roku wstąpił do zakonu Ojców Benedyktynów i tam szkolił się, by zostać duchownym. W 2020 roku złożył śluby wieczyste i przyjął imię Tobiasz. Zaś w lutym 2021 roku przyjął sakrament święceń pierwszego stopnia. Oznacza to, że od zostania księdzem dzielą go już tylko święcenia kapłańskie. Nie dziwię mu się-jak poznał to bagno i zdziczenie moralności w showbiznesie to mu sie odechciało-widać po nim,że to typ wrażliwca .To tak jak ja wrażliwy na cudze cierpienia ,żyję w celibacie choć nie muszę.Pewnie mi żadna nie wpadła w oko. Drugie czy ja mógłbym być księdzem .Chyba nie .Kobiety u mnie są na pierwszym miejscu.W drugim wcieleniu nią będę.
Obserwuj wątek
    • jeepwdyzlu Re: Można w tych ciężkich czasach 23.06.21, 13:17
      Nie dziwię mu się-jak poznał to bagno i zdziczenie moralności w showbiznesie to mu sie odechciało-widać po nim,że to typ wrażliwca
      ---
      Możesz rozwinąć temat zdziczenia moralności w showbiznesie? Znam z tej branży kilka osób i nie zauważyłem, żeby różnili się jakoś od lekarzy czy prawników. Poza tym - może można być wrażliwcem w każdym zawodzie i wykonując każdą pracę?
      • n4rmoorr Re: Można w tych ciężkich czasach 23.06.21, 14:03
        jeepwdyzlu napisał:

> Nie dziwię mu się-jak poznał to bagno i zdziczenie moralności w showbiznesie to
        > mu sie odechciało-widać po nim,że to typ wrażliwca
        > ---
        > Możesz rozwinąć temat zdziczenia moralności w showbiznesie? Znam z tej branży k
        > ilka osób i nie zauważyłem, żeby różnili się jakoś od lekarzy czy prawników. Po
        > za tym - może można być wrażliwcem w każdym zawodzie i wykonując każdą pracę?
        >
        > Wystarczy wspomnieć choćby dokument Sylwestra Latkowskiego "Nakręceni, czyli szołbiznes po polsku" z 2003 roku).
        Można znależć w sieci. Niestety dziś większą sztuką jest - cytując anonimową niewiastę - "pokazanie dupy i rowa" (vide Patrycja Wojnarowska), niż stworzenie czegoś własnego i niepowtarzalnego.
        • jeepwdyzlu Re: Można w tych ciężkich czasach 23.06.21, 14:25
          O czym ty piszesz? Jaki rów? Jaki Latkowski? Cytyjesz ruskich agentow? Moi znajomi to jazzowi muzycy. Aktorzy w teatrach. Muzycy sesyjni.
          Jakie rowy???
          O czym ty piszesz? Na forum religia zwracam uwagę a nie desperaci/dewianci/znawcy_rowów
        • edico Ślęża - góra tajemnic 23.06.21, 21:50
          n4rmoorr napisał(a):

> Można znależć w sieci. Niestety dziś większą sztuką jest - cytując anonimową ni
          > ewiastę - "pokazanie dupy i rowa" (vide Patrycja Wojnarowska), niż stworzenie c
          > zegoś własnego i niepowtarzalnego.

Niewiele jest w Polsce miejsc, z którymi wiąże się tak wiele podań, legend i zagadek. Skoro nie jesteś w stanie odpowiedzieć wprost na postawione pytanie do własnego wpisu, to może skorzystaj z pielgrzymki do tego arsenału wiedzy tajemnej. Proponuję najłatwiejszą i najkrótszą drogę - z przełęczy Tąpadła. Będziesz miał czas przycupnąć gdzieś pod drzewem, by zjeść kanapkę, napić się wody i zastanowić się nad idiotyczną głębią własnych wpisów na tym forum.
        • kociak40 Re: Można w tych ciężkich czasach 23.06.21, 22:17

"niedługo zostanie... księdzem! Co go skłoniło do właśnie takiej decyzji?" - n4rmoorr

Być może został ofiarą ciężkiego czasu? Taki ciężki zegar na głowę mu spadł.
          Uderzenie było tak silne, że już nie nadaje się do normalnego życia.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka