Dodaj do ulubionych

Fałszywe oskarżenie księdza o gwałt..

22.08.21, 07:54

www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/nastolatka-oskar%C5%BCy%C5%82a-ksi%C4%99dza-o-gwa%C5%82t-winnym-okaza%C5%82-si%C4%99-jej-ch%C5%82opak/ar-AANsqjR
Faktycznie, ponownie przeprowadzone badania genetyczne okazały się mieć rewolucyjny wpływ na prowadzone śledztwo.Otrzymane wyniki podważają dotychczasowe ustalenia.

Ponowne badania dotyczyły odzieży nieletniej dziewczyny. Okazało się, że znaleziono na niej ślady należące do jej byłego chłopaka, Kamila L., które nie pasowały do dotychczasowych zeznań i ustaleń.

Co więcej, mężczyzna został już powiadomiony o wynikach i przyznał się do zarzucanych mu przestępstw seksualnych, do których miało dojść 2015 roku.
Obserwuj wątek
    • n4rmoorr Re: Fałszywe oskarżenie księdza o gwałt.. 22.08.21, 09:27
      Wiedziałem to nie ksiądz i księża .To anioły w czarnych sutannach .Ci dzielni i wspaniali mężczyźni żyją w celibacie ,który służy by żyć długo i szczęśliwie.Seks osłabia organizm wypadają włosy ,zęby się kruszą i wątroba gnije.Kto chce być zdrowym jak ksiądz to nie używa tego diabelstwa . Tyle lat nie mogę wyjść z podziwu dla tych dzielnych i czarnych chłopaków ,którzy każdego dnia walczą z diabłami i złą mocą .
      • qwardian Re: Fałszywe oskarżenie księdza o gwałt.. 22.08.21, 12:17
        n4rmoorr napisał(a):

> Wiedziałem to nie ksiądz i księża .To anioły w czarnych sutannach .Ci dzielni i
        > wspaniali mężczyźni żyją w celibacie ,który służy by żyć długo i szczęśliwie.

Masz gwarancję, że nie jesteś dzieckiem księdza? Kobiety kochają ich najbardziej, albo nie miałeś szczęścia i jesteś dzieckiem listonosza..
        • n4rmoorr Re: Fałszywe oskarżenie księdza o gwałt.. 22.08.21, 12:27
          qwardian napisał:

> n4rmoorr napisał(a):
          >
          > > Wiedziałem to nie ksiądz i księża .To anioły w czarnych sutannach .Ci dzi
          > elni i
          > > wspaniali mężczyźni żyją w celibacie ,który służy by żyć długo i szczęśl
          > iwie.

>
          > Masz gwarancję, że nie jesteś dzieckiem księdza? Kobiety kochają ich najbardzie
          > j, albo nie miałeś szczęścia i jesteś dzieckiem listonosza..
          >
          > Ja urodziłem się przez pączkowanie prostaku .Miałem jasne kręcone włosy i oczy niebieskie .Teraz już wyblakły i są szare .Wszystkie ciocie i kuzynki nosiły mnie na rękach i wołały mój aniołku . Ciebie nikt tak nie nazwie bo jesteś diabłem wcielonym .
    • snajper55 Prawdziwe oskarżenia księdza o gwałt 22.08.21, 12:30
      qwardian napisał:

> Co więcej, mężczyzna został już powiadomiony o wynikach i przyznał się do zarzu
      > canych mu przestępstw seksualnych, do których miało dojść 2015 roku.[/i]

Wypowiedź pokrzywdzonej:

"To absurd. Po pierwsze, z tego, co wiem, powtórne badania ponownie nie wskazały sprawcy. One nie wykluczyły, że Dawid mógł być sprawcą, a to chyba różnica. Po drugie, jestem zbulwersowana faktem, że nagle stałam się dziewczyną Dawida L. Miałam wtedy 13 lat, on jest o 20 lat starszy. Po trzecie: Dawid L. uratował mnie od samobójstwa. Winnym jest ksiądz M. Czy gdyby było inaczej, wracałabym po tylu latach do sprawy, żeby przeżywać to piekło jeszcze raz? - skomentowała Marianna."

www.o2.pl/informacje/ksiadz-gwalcil-12-latke-nowe-fakty-w-sprawie-6673885983902336a

Poza tym:

"W 2020 r. śledztwo w tej sprawie ruszyło na nowo. Jak dowiedział się Onet, w jego toku kolejna dziewczyna zeznała, że [ksiądz] Kamil N. ją molestował. "

www.fakt.pl/wydarzenia/kieleckie-ksiadz-kamil-n-zgwalcil-12-latke-i-nadal-pracowal-z-dziecmi/9cp8c7q?utm_source=www.fakt.pl_viasg_fakt&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2

S.
            • n4rmoorr Re: Prawdziwe oskarżenia księdza o gwałt 22.08.21, 14:33
              qwardian napisał:

> W procesie o rodzicielstwo, sędzia będzie się kierował testem genetycznym z lab
              > oratorium, a dzidziuś wyciśnie ostatni grosz z Twojego portfela. Przewrotna log
              > ika bez skorumpowanego sędziego na niewiele się przyda..
              >
              Prokurator Kupracz 16 października 2015 roku ponownie zwróciła się do sieci PLAY o ujawnienie połączeń. I po raz kolejny podała błędny numer telefonu! Na nic nie zdały się też zeznania dwójki świadków, dorosłego i koleżanki Marianny. Dorosły wyraźnie zeznał, że Marianna skarżyła mu się na sms-y otrzymywane od księdza N., w których ten proponował jej seks. Koleżanka potwierdziła z kolei, że wraz z Marianną otrzymywały od księdza sms-y, niezwiązane z uczestnictwem w kółku biblijnym.Ktoś tu kłamie ?
    • n4rmoorr Re: Fałszywe oskarżenie księdza o gwałt.. 22.08.21, 14:38
      Śledztwo w tej sprawie prowadzi prokuratorka Wioletta Jędrychowska-Jaros, która według TVN, kilka lat temu podpisała się pod jego umorzeniem. Księżulo jak widać nie jest bez winy .Dzisiaj Marianna nie jest już dziewczynką, a 19-letnią kobietą, która studiuje prawo. Jej sprawa ponownie jest badana od czerwca 2020 roku, a Mariannę przed sądem reprezentuje adwokat Artur Nowak.
      W ciągu dziewięciu miesięcy prokuratura zdołała przesłuchać tylko kilka osób, wskazanych przez Mariannę. Ona sama była przesłuchiwana przez dziewięć godzin, a podczas przesłuchania czuła się upokorzona i atakowana pytaniami.Skurwysyny .
      • privus Re: Fałszywe oskarżenie księdza o gwałt? 02.09.21, 12:48
        Abp Józef Michalik też oskarżał dzieci i ich rodziców za pedofilstwo księży. Jego twierdzenie, dziecko "lgnie, ono szuka, i zagubi się samo, i jeszcze tego drugiego człowieka wciąga" jest wyraźnym dowodem na to, że w tej korporacji nie pomija się nawet najmniejszej bzdury, fałszu czy przedsięwzięć, by oddalić widmo pedofilstwa tej korporacji sięgającej najwyższych szczebli.
        Stawiając fałszywie tę sprawę w taki sposób stajesz się perfidnym współudziałowcem tego kościelnego procederu.
    • n4rmoorr Re: Fałszywe oskarżenie księdza o gwałt.. 23.08.21, 05:54
      Sugerowano kolejny raz, że być może ja gdzieś tam na przykład świadczyłam usługi – opowiada Marianna.12 letnia dziewczynka .Mają rozmach skurwysyny .Jako dziecko chciała popełnić samobójstwo ,uratował ją w ostatniej chwili jeden z mieszkańców wioski ,gdy chciała się rzucić pod ciężarówkę .Studiuje prawo może w przyszłości będzie mogła takich wieprzków skazywać.
    • edico Fałszywe oskarżenie czy fałszowana informacja 01.09.21, 22:15
      Nie mam żadnej pewności, czy to nie jest kolejny kościelny przekręt, jakich w tych sprawach jest nie mało. Wystarczy sięgnąć do historii ks. Michała Moskwy z Tylawy. Jego proces trwał z różnym szczęściem dla stron od 2001 r. . Dzisiaj skazany za pedofilię ks. Michał Moskwa z Tylawy odprawia msze i prowadzi różaniec w Radiu Maryja. Przypominam, że oskarżony był o molestowanie 40 małolatów.
      Czy Kościół w jakikolwiek sposób go ukarał?

Co zrobił w tej sprawie abp Michalik?
      A no był łaskaw napisać do proboszcza w Tylawie list, w którym wyrażał z nim solidarność. Pisał także, że medialny atak jest próbą nadszarpnięcia dobrej opinii o księżach. Ksiądz M. wykorzystał list do swojej obrony i odczytał go z ambony. Podobnie uczynili też księża z dekanatu dukielskiego.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka