Dodaj do ulubionych

Dobra wiadomość z Poznania..

27.08.21, 10:12
Zespół weselny odwołał występ w klubie LGBT. "Jednemu z członków ukazał się Pan Jezus i zabronił mu grać"

poznan.wyborcza.pl/poznan/7,36001,27498955,zespol-weselny-odwolal-wystep-w-klubie-lgbt-jednemu-z-czlonkow.html
Bardzo sceptycznie podchodzę do tego rodzaju deklaracji, ale cieszę się, że w moim mieście są jeszcze ludzie normalni, jak przed pół wieku..
Obserwuj wątek
    • snajper55 Re: Dobra wiadomość z Poznania.. 27.08.21, 12:57
      qwardian napisał:

> Zespół weselny odwołał występ w klubie LGBT. "Jednemu z członków ukazał się
      > Pan Jezus i zabronił mu grać"

>
      > poznan.wyborcza.pl/poznan/7,36001,27498955,zespol-weselny-odwolal-wystep-w-klubie-lgbt-jednemu-z-czlonkow.html
      > Bardzo sceptycznie podchodzę do tego rodzaju deklaracji, ale cieszę się, że w m
      > oim mieście są jeszcze ludzie normalni, jak przed pół wieku..

Nie sądziłem że będziesz się cieszyć z cudzej choroby. Ale widzę że po katoliku można się wszystkiego najgorszego spodziewać.

S.
      • mim1656awo Re: Dobra wiadomość z Poznania.. 27.08.21, 13:45
        qwardian 27.08.21, 10:1Zespół weselny odwołał występ w klubie LGBT. "Jednemu z członków ukazał się Pan Jezus i zabronił mu grać"

Pod wływem narkotyków widzi się, ponoć, wszystko.W każdym razie ukanonizować natychmiast grajka (np. św. Bęben) i ubłagać go o napisanie książki "Moje rozmowy z Jezusem".
      • qwardian Re: Dobra wiadomość z Poznania.. 27.08.21, 15:17
        snajper55 napisał:

> Nie sądziłem że będziesz się cieszyć z cudzej choroby. Ale widzę że po katoliku
        > można się wszystkiego najgorszego spodziewać.

Cieszę się, że nie dotknął mnie syndrom LGBT, bo rodzice mnie zaszczepili przez chrzest katolicki..
        • snajper55 Re: Dobra wiadomość z Poznania.. 27.08.21, 22:28
          qwardian napisał:

> snajper55 napisał:
          >
          > > Nie sądziłem że będziesz się cieszyć z cudzej choroby. Ale widzę że po ka
          > toliku
          > > można się wszystkiego najgorszego spodziewać.

>
          > Cieszę się, że nie dotknął mnie syndrom LGBT, bo rodzice mnie zaszczepili przez
          > chrzest katolicki..

Zapewne ci homoseksualni księża z Lawendowej Mafii nie byli chrzczeni.

S.
        • pkt4a Re: Dobra wiadomość z Poznania.. 27.08.21, 22:55
          A mnie rodzice też zaszczepili , ale szczepionka coś się nie przyjęła . Ten szczepiący chyba odstawił jakąś lipę zawodową . Może szczepiąc bardziej myślał o wziątku za to szczepienie ? Tak czy inaczej jakaś fuszerka

............
          www.onet.pl/kultura/onetkultura/mariusz-sepiolo-klerycy-fragment-ksiazki-jak-wyglada-zycie-w-seminarium/8wsy405,681c1dfa
      • n4rmoorr Re: Dobra wiadomość z Poznania.. 28.08.21, 04:01
        pkt4a napisała:

> Zespół weselny odwołał występ w klubie LGBT. "Jednemu z członków ukazał się Pan
        > Jezus i zabronił mu grać"
        >
        > a u psychiatry już był ?
        To działa w dwie strony .Ty też potrzebujesz dobrego specjalisty.Bo to jest chore być takim człowiekiem ,by tak nienawidzić drugich ludzi .Jedni są stuknięci na tle religii ,ty na tle kościoła i księży.Rozumiem że można być ateistą i nie wierzyć.Ale na wszystkich forach gazety pl o tym pisać.To już jest choroba.
    • pocoo Re: Dobra wiadomość z Poznania.. 28.08.21, 06:32
      qwardian napisał:

> Zespół weselny odwołał występ w klubie LGBT. "Jednemu z członków ukazał się
      > Pan Jezus i zabronił mu grać"

>

> Bardzo sceptycznie podchodzę do tego rodzaju deklaracji, ale cieszę się, że w m
      > oim mieście są jeszcze ludzie normalni, jak przed pół wieku..

A oprócz tych normalnych, którzy widzą Jezusa, reszta jest nienormalna? Brawo Poznań!
      • n4rmoorr Re: Dobra wiadomość z Poznania.. 28.08.21, 10:24
        pocoo napisała:

> qwardian napisał:
        >
        > > Zespół weselny odwołał występ w klubie LGBT. "Jednemu z członków ukaza
        > ł się
        > > Pan Jezus i zabronił mu grać"

> >
        >
        > > Bardzo sceptycznie podchodzę do tego rodzaju deklaracji, ale cieszę się,
        > że w m
        > > oim mieście są jeszcze ludzie normalni, jak przed pół wieku..
        >
        > A oprócz tych normalnych, którzy widzą Jezusa, reszta jest nienormalna? Brawo P
        > oznań!
        Nie ukazał mu się żaden Jezus po prostu odmówili koncertu .I tak wyszło to nie ładnie bo było trzeba się wcześniej zastanowić.I tak wizerunkowo stracili bo kto z nimi będzie chciał współpracować lub organizować koncerty np. w telewizji TRWAM .Gdy jeden z nich ogłosi ,że widział Marlenę Dietrich ,która kazała mu porzucić w wiarę w Boga. Ludzie inteligentni częściej są ateistami? Naukowcy potwierdzają
        Istnieje negatywny związek pomiędzy inteligencją a religijnością. Innymi słowy: im wyższy iloraz inteligencji, tym większa szansa, że dana osoba jest ateistą - czytamy na łamach najnowszego wydania czasopisma „Evolutionary Psychological Science”.Na palcach jednej ręki można policzyć tych inteligentnych to oprócz Ciebie.Reszta jest zaprzeczeniem tej tezy.
      • qwardian Re: Dobra wiadomość z Poznania.. 28.08.21, 10:37
        Normalność jest jasno zaprezentowana w naszej Konstytucji:

Art. 18. Zasada ochrony rodziny
        Dz.U.1997.78.483 - Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r.
        Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej.
        • wariant_b Re: Dobra wiadomość z Poznania.. 28.08.21, 12:01
          qwardian napisał:

> Normalność jest jasno zaprezentowana w naszej Konstytucji:
          > Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo...

No i tego można się trzymać - skoro słowo "małżeństwo" jest zarezerwowane
          dla związku osób różnych płci, a w przypadku "rodziny" takiej rezerwacji nie ma,
          to nic nie stoi na przeszkodzie, by pary homoseksualne mogły utworzyć rodzinę.
            • snajper55 Re: Dobra wiadomość z Poznania.. 28.08.21, 13:08
              qwardian napisał:

> Zapoznaj się z etymologią słowa, "rodzina".

"Rodzina jest wyrazem pochodnym od ród 'ród, plemię', utworzonym formantem -ina, w polszczyźnie obecnym od najdawniejszych czasów."

sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/rodzina-i-rod;12806.html

S.
            • wariant_b Re: Dobra wiadomość z Poznania.. 28.08.21, 13:14
              qwardian napisał:

> Zapoznaj się z etymologią słowa, "rodzina".

Świetnie, że zauważyłeś ten związek - właśnie o to chodzi.

Zauważono, że homoseksualne pary lesbijek statystycznie mogą mieć
              więcej dzieci niż pary heteroseksualne, a praktycznie już mają.
              Ponadto homoseksualiści zainteresowani są adopcją dzieci, a pary
              heteroseksualne bardziej świadczeniem płatnej usługi rodziny zastępczej.
              Głośny przypadek włoskiego geja Luca Trapanese pokazuje, że geje gotowi
              są adoptować także dzieci z wadami genetycznymi np. zespołem downa,
              na które nie ma innych chętnych. W związku z zakazem aborcji ze względów
              medycznych liczba takich dzieci będzie w Polsce lawinowo rosła.
              Generalnie przyszłość przed rodzinami homoseksualnymi.
              • wariant_b Re: Dobra wiadomość z Poznania.. 28.08.21, 13:25
                Przykładowo - zdecydowana większość par lesbijek, które decydują się
                na posiadanie potomstwa, chce mieć co najmniej dwójkę dzieci.
                Dla par heteroseksualnych, które decydują się na posiadanie potomstwa,
                ok 44% decyduje się jedynie na jedno dziecko.
                • wariant_b Re: Dobra wiadomość z Poznania.. 28.08.21, 13:43
                  qwardian napisał:

> Narodowy Robotnik i III Rzesza nigdy nie miały problemu
                  > ze związkami kobiet i ja również..

Fakt, III Rzesza zwykle rozwiązywała ten problem szybko i skutecznie,
                  podobnie jak problemy z gejami czy dziećmi z wadami genetycznymi.
                  Choć muszę cię zmartwić - zaburzenia psychiczne leczono podobnie.
                    • wariant_b Re: Dobra wiadomość z Poznania.. 28.08.21, 14:55
                      qwardian napisał:

> Okłamujesz Narodowego Robotnika i czytelników Forum Religia...

Przepraszam ciebie, twoje kobiety i forumowiczów - faktycznie masz rację.
                      Chyba zasugerowałem się tekstem o parze Niemiecko-Żydowskiej.
                      Po sprawdzeniu wygląda na to, że lesbijki traktowane były ulgowo,
                      a geje tępieni również za czasów RFN i to często właśnie na podstawie
                      dokumentacji przejętej po czasach III Rzeczy. Już nie są - widać jak
                      szybkie stały się zmiany obyczajowe związane z laicyzacją społeczeństw.

Następnym razem obiecuję sprawdzać dokładniej.
        • snajper55 Re: Dobra wiadomość z Poznania.. 28.08.21, 13:05
          qwardian napisał:

> Normalność jest jasno zaprezentowana w naszej Konstytucji:
          >
          > Art. 18. Zasada ochrony rodziny
          > Dz.U.1997.78.483 - Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997
          > r.
          > Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodziciel
          > stwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej.

Jaką tu normalność widzisz? Ja widzę zapis, że pewien związek (jeden z wielu możliwych związków) dwojga ludzi jest pod ochroną. Inne związki, inne małżeństwa tej ochrony nie mają.

S.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka