Dodaj do ulubionych

"Milcz głupi chłopie, milcz chamie skończony!"

11.10.21, 14:00
I bardzo dobrze mu powiedziała.
Obserwuj wątek
  • privus Re: "Milcz głupi chłopie, milcz chamie skończony! 11.10.21, 14:24
   I miała rację. Traktować ich trzeba tak, jak na to zasługują.

   Bojówki pod wodza Roberta Bąkiewicza są efektem inwestycji PiS w Oddziały Szturmowe.
   Powołana przed rokiem nacjonalistyczna Straż Narodowa dostała od państwa pieniądze na samochody, środki łączności, sprzęt taktyczny i siedzibę do szkoleń. Fundusze przyznali eksperci powiązani z prawicą, Kościołem i prorządowymi mediami.
  • n4rmoorr Re: "Milcz głupi chłopie, milcz chamie skończony! 12.10.21, 06:54
   To może moja droga to zacytuj .Ta pani, przepraszam, że o tym mówię, być może nie do końca rozumie rzeczywistość. Dlatego mówiłem, że ludzie, którzy znajdują się na tamtej manifestacji, być może mają piękne patriotyczne serca, ale podzielili nas politycy z obu stron sporu. Przez manipulacje medialną jesteśmy tak przyklejeni do pewnych autorytetów, że robimy to wbrew sobie - dodał Bąkiewicz.Dobrze powiedział.Ale co to ma wspólnego z forum Religia to tylko Ty wiesz .Ja cię lubię Ty mnie lubisz .Ale walczymy o prawdę i sprawiedliwość na tych forach.

   www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-10-10/plac-zamkowy-w-warszawie-poznan-czy-krakow-manifestacje-po-orzeczeniu-tk-relacja-live/?ref=series
   • mim1656awo Re: "Milcz głupi chłopie, milcz chamie skończ 12.10.21, 16:41
    qwardian
    Re: "Milcz głupi chłopie, milcz chamie skończony!12.10.21, 08 wspaniałej patriotki:56
    Dlaczego ma milczeć ktoś, kto skandował, KONSTYTUCJA, KONSTYTUCJA? Dlaczego język nienawiści wściekłej osoby miałby być dobry. Robert Bąkiewicz reprezentuje młodość i przyszłość, broni polskich kościołów, granic i konstytucji.
    Wot duraczok.Słuchaj przykazań wspaniałej patriotki i żolnierza AK.Odnoszą się też do ciebie.Nie udawaj, że nie rozumiesz.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka