Dodaj do ulubionych

Różnice kulturowe (z forum Kraj)

18.10.21, 15:55
stefan4 napisał:

Nieprzygotowany przybysz chcący przejść wielką pustynię najprawdopodobniej zginie
Obserwuj wątek
      • snajper55 Re: Różnice kulturowe (z forum Kraj) 18.10.21, 20:56
        helena-maryla napisał:

> Bo oni miłujom życie nienarodzone , narodzone niekoniecznie :
        > www.youtube.com/watch?v=8gnsQjzNut0

Nienarodzonego też nie kochają. Nienarodzone życie jest dla nich jedynie narzędziem tortur dla żyć narodzonych. Oni kochają jedynie siebie.

S.
          • n4rmoorr Re: Różnice kulturowe (z forum Kraj) 20.10.21, 05:58
            helena-maryla napisał:

> No tak , oni tą walką o życie nienarodzone mogą przymierdolić i uprzykrzyć życi
            > e bliżniemu swemu . Do tego sprowadza się to pro life , to taka pałka którą moż
            > na wymachiwać .
            Hela wytłumacz mi kto to są oni?Przybysze z kosmosu? Kiedyś za komuny pewien dygnitarz partyjny zwrócił się do mnie ,czy wy nie rozumiecie ,że w naszym zakładzie by zrobić karierę to trzeba wstąpić do partii.Obejrzałem się za siebie ,oprócz nas dwóch nie widzę nikogo.I poszedłem dalej .Mojego wyjazdu nie żałuję .Patrzę tylko jak codziennie toczycie bitwy ideologiczne i religijne .Z których nic nie wynika . Strasznie dużo czasu tu zmarnowane .Nikt nie zmieni na tych forach ustroju ,religii i kościoła .To tylko taki komunikator ,kto lepszy w gadce i komu można dołożyć .Rzadko się zdarza by była tu przyjaźń ,miłość i wzajemny szacunek do drugiej osoby.Są wyjątki takie jak Monia .Ale takie coś to rarytas .Reszta zagubiona w swojej ideologii i mądrości.Nawet taka osoba na którą liczysz wypiera się ciebie.Tyle lat walczę by inaczej siebie traktować .Bo nie ważne są fora tylko człowiek .Ale nie da się .Ech.
            • feelek Re: Różnice kulturowe (z forum Kraj) 21.10.21, 02:49
              n4rmoorr: "Hela wytłumacz mi..."
              ..
              Pan robi 1 błąd: traktuje te tu dyskusje w sposób niewłaściwy.
              Tu nikt nie przychodzi aby coś gdziekolwiek zmienić, ani o cokolwiek walczyć.
              Dyskusje są po to, aby poznać/zrozumieć poglądy innych. I po nic więcej. Tym cenniejsze (te dyskusje) im ciekawsi ludzie przychodzą. Czasem jest tak beznadziejnie, że tylko z braku stosownej procedury nie ma komu zgasić światła na forum.
              Kto mógłby chcieć cokolwiek w Świecie zmienić pisząc coś na jakimś offowym, obsr... forumku, co je czyta kilkanaście osób? W świecie, gdzie dawno takie coś wyparły facebooki, twittery, instagramy...
              Ja jeszcze sobie trenuję formę, wyraz, rym, rytm ale to nie tutaj [tam to dopiero nikt nie zagląda].
      • snajper55 Re: Różnice kulturowe (z forum Kraj) 19.10.21, 13:43
        oszoloom.z.rm napisał:

> chcecie Wiedzieć coś o różnicach kulturowych w Polsce ? zapraaszaam na wykłąds
        > www.youtube.com/watch?v=p6qDlnYuowc

Nie jest potrzebny mi wykład. Mam oczy i uszy. Widzę i słyszę różnicę między kulturą Bąkiewicza a kulturą Wandy Traczyk-Stawskiej. Widzę różnicę między kulturą Kaczyńskiego a kulturą Tuska. Między kulturą Dziwisza czy Głódzia a kulturą Tischnera.

S.
          • pocoo Re: Różnice kulturowe (z forum Kraj) 19.10.21, 18:27
            oszoloom.z.rm napisał:

> Bąkiewicz i tak jest o całe lata świetle przed Martą Lempart!

Różni ich płeć. Kobieta ma duży mózg, a indywiduum B. szczątkowy.

> wy macie Lempart
            > Urbana Palikota a my Bąkiewicza Cejrowskiego o Rydzyka

Nawet nie wiem, czy jest mi ciebie żal.
            • n4rmoorr Re: Różnice kulturowe (z forum Kraj) 19.10.21, 19:47
              pocoo napisała:

> oszoloom.z.rm napisał:
              >
              > > Bąkiewicz i tak jest o całe lata świetle przed Martą Lempart!
              >
              > Różni ich płeć. Kobieta ma duży mózg, a indywiduum B. szczątkowy.
              >
              > > wy macie Lempart
              > > Urbana Palikota a my Bąkiewicza Cejrowskiego o Rydzyka
              >
              > Nawet nie wiem, czy jest mi ciebie żal.
              Oszoł nikogo nie lubi i nie chce by jego lubili .Dlaczego masz go żałować .Mój ulubiony cytat. Moje życie jest żałosne. Ostatni raz byłem w kobiecie zwiedzając Statuę Wolności.Woody Allen .Zdrówka życzę .
        • n4rmoorr Re: Różnice kulturowe (z forum Kraj) 19.10.21, 19:49
          snajper55 napisał:

> oszoloom.z.rm napisał:
          >
          > > chcecie Wiedzieć coś o różnicach kulturowych w Polsce ? zapraaszaam na wy
          > kłąds
          > > www.youtube.com/watch?v=p6qDlnYuowc
          >
          > Nie jest potrzebny mi wykład. Mam oczy i uszy. Widzę i słyszę różnicę między ku
          > lturą Bąkiewicza a kulturą Wandy Traczyk-Stawskiej. Widzę różnicę między kultu
          > rą Kaczyńskiego a kulturą Tuska. Między kulturą Dziwisza czy Głódzia a kulturą
          > Tischnera.
          >
          > S.
          Co do kultury Kaczyńskiego i Tuska to bym się nie zgodził .Kaczyński ma więcej taktu niż Tusk.Ale co do reszty to tak.
          • snajper55 Re: Różnice kulturowe (z forum Kraj) 21.10.21, 02:25
            wariant_b napisał:

> snajper55 napisał:
            >
            > >> www.youtube.com/watch?v=p6qDlnYuowc
            > > Nie jest potrzebny mi wykład.
            >
            > A szkoda - świetnie pokazuje, jak nie należy korzystać z narzędzi do prz
            > ygotowania prezentacji.

Wolę nie. Jeszcze się zapatrzę i zacznę tak robić. ;D

S.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka