Dodaj do ulubionych

Właśnie skończyłem czytać……

27.11.21, 12:51

........4-te wydanie (grudzień 2020) książki napisanej przez włoskiego dziennikarza śledczego Gianluigiego Nuzzi „Il libro nero del Vaticano” (Czarna księga Watykanu), dochodzenie, które pokazuje wszystkich protagonistów ostatnich 50 lat sekretów, nieuczciwych interesów, tajemnic.Książka ma 1039 stron, wszystkie fakty opisane są poparte dokumentami.
Fakty opisane są wstrząsające, przynajmniej dla mnie.Wg Nuzziego Watykan, Kościól rzymskokatolicki, kler walczy tylko o władzą, bogactwa, z niepohamowaną ambicją poprzez interesy typu mafijnego, pranie pieniędzy organizacji przestępczych handlujących narkotykami, bronią, zajmujących się wykorzystywaniem prostytucji.Układy z polityką na poziomie narodowym i lokalnym.Tam, w sferze Watykanu, kleru wszystkich szczebli są zboczenia seksualne, orgie, narkotyki ba, nawet morderstwa usprawiedliwiane jako samobójstwa, jednym słowem bagno.Pomyślałem: przecież to nie jest możliwe!.To są cechy rozgałęzionej organizacji przestępczej. Z ciekawości poszukałem na Google „ cechy organizacji przestępczej” i zaraz mam pracę Wojciecha Kurowskiego „Pojęcie organizacji przestępczej i przestępczość zorganizowana”.Parę stron, czyta się dobrze.Z zaskoczeniem stwierdzam że Krk, Watykan ma cechy organizacjji przestępczej.Ma wszzystkie cechy.Załaczam link.
Tekst linku
Potem szukam no Google, po polsku „Kościół organizacja przestępcza”.Znajduję dużo odniesień
-Kościół Katolicki jest bez wątpienia największą terrorystyczną organizacją przestępczą o zasięgu międzynarodowym. ... Kościół Katolicki od początku swego Panowania sukcesywnie eksterminował ludzkość czyniąc na świecie więcej zła i przemocy niż jakakolwiek inna religia.16 gen 2012
-17 mag 2020 — Kościół to wysoce wyspecjalizowana organizacja przestępcza, handlująca żywym towarem, z jakiegoś powodu całkowicie bezkarna.
Podaję tylko 3 linki polskie.
tabloidonline.blog/2020/05/17/wysoce-wyspecjalizowana-organizacja-przestepcza/
Tekst linku
Tekst linku
Szukam w angielskim:
Tekst linku
We włoskim:
Tekst linku
Po francusku:
Tekst linku
Co mnie uderza, to fakt, że nie ma sprostowań, nie ma oskarżeń o zniesławienie: a więc jest to prawda.Setki informacji w internecie mówiące o charakterze przestępczym Krk, Watykanu są dostepne dla wszystkich.Wystarzy kliknąć na PC.
Pozwolę sobie tylko zauważyć, że kto współpracuje, popiera organizację przestępczą jest jej wspólnikiem, ergo, jest też przestępcą.Wnioski? Zostawiam je Szanownym Forumowiczkom i Forumowiczom.
Obserwuj wątek
    • mim1656awo Re: Właśnie skończyłem czytać…… 28.11.21, 18:48
     taRe: Właśnie skończyłem czytać……27.11.21, 13:46
     ............Czy ludzie wyzwolą się z religijnej hipnozy kiedykolwiek? Wątpię.
     taRe: Właśnie skończyłem czytać……27.11.21, 13:49
     Chciałam napisać „ psychozy”, ale złagodziłam przekaz ( powodowana miłością bliźniego :)
     --------------------------------------
     Droga ta, Krk MUSI mieć władzę nad innymi.Przed masowym dostępem do informacji poprzez media, internet itd. wystarczyło mieć sutannę, szaty, i straszyć ludzi, rozgrzeszać mówić im co robić.Dzisiaj to już nie wystarcza, a – niestety dla kleru – nie mogą robić cudów, cudeniek.Pozostaje wiec też tak zwana hipnoza mas poprzez rytuały, scenografie itp.To jest też rodzaj hipnozy.W religijną psychozę nie wpadną nowe generacje.
     • ta Re: Właśnie skończyłem czytać…… 28.11.21, 20:40
      Rytuałom i scenografiom towarzyszy ta szczególna, udziwniona, napuszona, boleśnie powykręcana odmiana naszego pięknego języka ojczystego, będącego ich częścią. Nie da się słuchać spokojnie, że o nielogicznej treści nie wspomnę. Te wszystkie „ nawiedzania”, „ ubogacenia” jakieś ciągi polepionych wzniosłych słów…uszy bolą, serce boli.
      Kościelna nowomowa, by niczego nie rozumiejące baranki ubogacone bełkotem padały na twarz przed tymi przekazami niepojęcie uwznioślonymi. No bo jak nie rozumieją, to to wszystko musi być bardzo, bardzo ważne i bardzo, bardzo mądre przecież.
      • mim1656awo Re: Właśnie skończyłem czytać…… 29.11.21, 10:50
       Znalazłem w internecie list ex księdza włoskiego, don Amedeo Gaetani skierowany do Axteismo - Ruchu Międzynarodowego Wolnego Umysłu – w którym wypowiada się on o krk, ewangelii oraz przedstawia własny stosunek do wiary i Boga.Dla mnie jest to interesujące o tyle, że są to wypowiedzi ex ksiądza, czyli osoby która za młodu wybrała idaeły wiary katolickiej, skończyła studia w tym kierunku aby potem odkryć okrutną rzeczywistość bez Boga, zboczenia, przestępstwa kleru, pazerność itd. i zrobić, niełatwy lecz umotywowany, zwrot w tył.List jest z 2008 roku kiedy jeszcze skandale seksualne kleru wszystkich szczebli i pedofilia były starannie ukrywane.
       Oto tekst listu:
       Ex ksiądz wypowiada się o Kościele: „organizacja prestępcza mające na celu robienie zysków przez podpożądkowanie sobie innych”
       13 maj 2008 Pasquale Caterisano
       Axteismo otrzymuje list- świadectwo duchownego, który publikuje za jego zgodą.

       Dizękuję bardzo.Jestem wierzącym, ex duchownym. Wyszedłem z kościoła z racji obrzydzenia po tym wszystkim co widziałem wewnątrz tej organizacji, którą nazwanie organizacją przestępczą mającą na celu bogacenie się i uzależnianie od siebie innych jest niewystarczające.Nie jest więc mi trudno - choć nawet mogłoby to wydawać się dziwne - przyjąć w całości wasze tezy, paradoksalnie także te, które zakładają nie istnienie w historii Jezusa.Nawet jeśli zaprzeczycie historyczne istnienie Jezusa, nawet jeśli zrobicie z niego normalnego człowieka, może ożenionego i z dziecmi, którego grób może został odnaleziony, doskonale, ale to nie podważy mojej wiary w Boga.Stwierdzam, że to co ja nazywam wiarą, jest niezależne od wszystkiego i od wszystkich.To jest moje osobiste przekonanie.Zaakceptowanie wskazań ewangelii, niezależnie od tego kto je napisał, i z pewnością „wyczyszczone” ze słów Chrystusa potępiające tych, którzy w niego nie wierzą i które (ewangelie,nota mim) są autentycznymi fałszerstwami zrobionymi przez władzę katolicką, pozwala mi wprowadzić do mojego laickiego sumienia zmiany w kierunku dobra, aby móc widzieć w moim bliźnim osobę do kochania, niezależnie od jego charakteru i postępowania moralnego.Jeśli wierzę w Boga, odnosi się to jedynie do mojego sumienia, które jest poddane ewolucji.Wg mojego skromnego przekonania, to co my nazywamy Bogiem jest motorem ewolucji sumienia ludzkości i nie należy do żadnej religii, zwłaszcza do katolickiej, która jest najgorsza ze wszystkich i mówię to na podstawie własnych, przeżynych, osobistych doświadczeń.
       Serdeczne pozdrowienia
       Don Amedeo Gaetani
       Tekst linku
       N.B.
       Axteismo, Ruch Międzynarodowy Wolnego Umysłu
       nochiesa.blogspot.com
       Informacje i zapisy
       axteismo@yahoo.it – Tel. 328-3841536, 339-3188116

       Axteismo, Movimento Internazionale Libero Pensiero
       nochiesa.blogspot.com
       Informazioni e adesioni:
       axteismo@yahoo.it – Tel. 328-3841536, 339-3188116
       • ta Re: Właśnie skończyłem czytać…… 29.11.21, 18:34
        mim1656awo napisał:

        >[…] Znalazłem w internecie list ex księdza włoskiego, don Amedeo Gaetani […]

        fragment cytowanego w poście listu księdza:

        „Jeśli wierzę w Boga, odnosi się to jedynie
        do mojego sumienia, które jest poddane ewolucji.Wg mojego skromnego przekonania,
        to co my nazywamy Bogiem jest motorem ewolucji sumienia ludzkości
        i nie należy do żadnej religii, zwłaszcza do katolickiej, która jest najgorsza ze wszystkich
        i mówię to na podstawie własnych, przeżytych, osobistych doświadczeń
        Serdeczne pozdrowienia
        Don Amedeo Gaetani”

        Bardzo inspirujące! Moje przemyślenia błądziły wokół tego przekonania niejednokrotnie, ale nijak nie umiałam ich ubrać w takie prosto opisujące słowa. Dziękuję za przyniesienie ich na forum i za ubogacenie :)
  • n4rmoorr Re: Właśnie skończyłem czytać…… 29.11.21, 15:03
   Wszedłem na ten link i widzę że facio prowadzi swoiste blogi .W oczernianiu kościoła ,rządu i wszystkiego co jest z tym związane .Ale tu rodzynek szczególny . Posts about agencje towarzyskie written by @revelstein Tag: agencje towarzyskie autor @revelstein 17-07-2020 6 EXTRASY okruchy życia.
   Na PORN300.COM znajdziesz wszystkie filmy porno Mocne Ruchanie, które możesz sobie wyobrazić - Mnóstwo filmów erotycznych Mocne Ruchanie - Tylko na PORN300.COM.Wiarygodny jak cholera.Pozdrawiam.
  • n4rmoorr Re: Właśnie skończyłem czytać…… 29.11.21, 18:39
   Otwieram stronkę tego tabloidonline.blog/ i najeżdżam w dół kursorem i po prawej stronie jest TERAZ KOMENTARZE MODERUJE TA IWONKA.Nawet fajne ,ale facet od któregoś bloga poza opluwaniem wszystkiego związanym z PIS nie zmienia tej Iwonki tabloidonline.files.wordpress.com/2021/11/iwonka-211127.jpeg . Dobrze że wróciła Pocoo . Nie ma Wawarzanki ,Snajper się kuruje .Młoda się obraziła i święta za pasem .Musisz jakieś rzeczowe linki wklejać .Bo tak to siara się robi i chlew z tego fajnego forum ,gdzie sporo ludzi choruje teraz i trzeba ich wspierać i mądre wątki zakładać .Jest tyle fajnych tematów niekoniecznie związanych z religią .Można by tu sporo osób sprowadzić .Ale ty musisz zawsze coś wkleić by odgonić te osoby.
  • n4rmoorr Re: Właśnie skończyłem czytać…… 29.11.21, 19:14
   Bardzo bym Cię prosiłbym byś nie wpisywał durnych komentarzy pod moimi postami i starał się uszanować tu kobiety zwłaszcza te ,które potrzebują wsparcia i pomocy w tych ciężkich czasach i chwilach.Wszystkie kobiety zwłaszcza .A tak zachowujesz się jak zwykły gówniarz ,a nie człowiek dorosły.Każdy z nas ma różne przekonania ,ale to nie znaczy by się nie szanować .Mnie zwykłe kadzenie nie na temat kościoły i wiary też czasami rusza ,ale bez przesady .Zbliżają się święta .Warto w miłej atmosferze i wsparciu tu dla ludzi w ich walce z chorobą to pamiętać .Tu nikt dla nikogo nie jest wrogiem ,bardziej przyjacielem i tacy mamy dla siebie być.Może mniej osób tu się wpusuje .Ale sporo czyta zapewniam Cię .I dla każdego jest tu miejsce .Pozdrawiam.
   • mim1656awo Re: Właśnie skończyłem czytać…… 30.11.21, 14:56
    klub mafijny z Sankt Gallen
    Wg. mnie to nie tyle klub, ile zwyczajna mafia „białych kołnierzyków”.Po prostu: mafia Kościoła rzymskokatolickiego.Onj sami to mówią.Krk to jest organizacja przestępcza, jasne nawet bez sylogizmu Arystotelesa.Powtarzam: kto współpracuje z organizacją przestępczą, mafią jest przestepcą.Wam wnioski.
    Tekst linku

    P.S.Aby Wam, Forumowiczkom i Forumowiczom sprawić nieoczekiwaną przyjemność (only for very connoisseur )2 linki.
    Tekst linku
    Tekst linku
    • mim1656awo Re: Właśnie skończyłem czytać…… 30.11.21, 21:33
     Okupacja Watykanu.Trafne określenie.Trzeba odzyskać wolność i pozbyć się tej czarnej, opasłej pijawki:
     _ separacja Państwa od kościoła
     - koniec konkordatu
     - kościół katolicki iżaden inny związek wyznaniowy nie mogą być finansowane z budżetu Państwa
     - odebranie przywilejów
     _ opodatkowanie kościoła
     _ nauka religii wyłącznie w kościołach
     Załączam link
     Tekst linku
     • ta Re: Właśnie skończyłem czytać…… 30.11.21, 22:38
      Wyrażenie zgody przez Sejm na podpisanie Konkordatu odbyło się ze złamaniem prawa. Ratyfikowanie umów międzynarodowych, a takim jest Konkordat wymagało wówczas większości 2/3 głosów. Tylu głosów „za” nie było. Zrobiono myk legislacyjny i głosowano w ramach uchwalania zwykłej ustawy, gdzie wystarczyło 1/2 głosów.

      Pani Suchocka, wówczas premier RP, która była architektem tego międzypaństwowego porozumienia umożliwiającego łupienie Polski przez przedstawicieli obcego państwa, została po złożeniu urzędu premiera ambasadorem w Watykanie oraz ambasadorem przy Zakonie Maltańskim i siedziała tam sobie wygodnie 12 lat (2001-2013), jak w puchu. Przyjemna nagroda.

      Za Wikipedią:
      „Ustawa o wyrażeniu zgody na ratyfikację konkordatu została zgłoszona do Sejmu III kadencji w dniu 8 stycznia 1998 r. i poddana pod głosowanie w trybie art. 89 ust. 1 Konstytucji RP[2], co oznaczało, że przyjęcie ustawy wymagało zwykłej większości głosów. Za przyjęciem ustawy głosowali głównie posłowie koalicji rządowej AWS-UW oraz PSL, ROP i posłów niezrzeszonych. Przeciw zagłosowali posłowie SLD (273 za, 161 przeciw, 2 głosy wstrzymujące się)”

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka