Dodaj do ulubionych

Wzrost liczby rozwodów u... albatrosow

01.12.21, 21:50
klimat.rp.pl/zwierzeta/art19151131-wskaznik-rozwodow-albatrosow-rosnie-przez-kryzys-klimatyczny
- aja uważam ze przyczyna tego jest próba rozciągnięcia tzw osiągnięć rewolucji seksualnej ja zwierzęta . Po zdeprawowaniu człowieka nadchodzi czas deprawacji zwierząt
Obserwuj wątek
    • n4rmoorr Re: Wzrost liczby rozwodów u... albatrosow 02.12.21, 04:24
      Zwierzęta jak ludzie . Zwierzęta, ludzie, bogowie” to najgłośniejsze dzieło Ferdynanda Antoniego Ossendowskiego, a zarazem największy światowy bestseller literatury polskiej dwudziestolecia międzywojennego.

Ossendowski, uchodząc z Krasnojarska opanowanego przez bolszewików, był uczestnikiem dramatycznych wydarzeń lat 1920–1921. Książka stanowi relację autora, w której odsłania on nieznany świat Środkowej Azji w przełomowych chwilach jej historii. Opis obejmuje ucieczkę poprzez Syberię i Mongolię przed wszechwładną CzeKa, walki z czerwonymi bandami, spotkania z „krwawym baronem” Ungern von Sternbergiem, tajemnice klasztorów lamaickich czy krótki przebłysk niepodległości narodu Czyngiz-chana.Czytałem ostatnio. www.google.pl/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://woblink.com/ebook/zwierzeta-ludzie-bogowie-ferdynand-antoni-ossendowski-23710u&ved=2ahUKEwjd_5jBlMT0AhXpRfEDHYSyBfs4ChAWegQIIBAB&usg=AOvVaw1Jv5wtRccZaGXFe_Wq_Qx5
      • feelek Re: Wzrost liczby rozwodów u... albatrosow 03.12.21, 00:34
        n4rmoorr napisał(a):

> Zwierzęta jak ludzie . Zwierzęta, ludzie, bogowie” to najgłośniejsze dzieło Fer
        > dynanda Antoniego Ossendowskiego, a zarazem największy światowy bestseller lite
        > ratury polskiej dwudziestolecia międzywojennego.
        >
        > Ossendowski, uchodząc z Krasnojarska opanowanego przez bolszewików, był uczestnikiem dramatycznych wydarzeń lat 1920–1921. Książka stanowi relację autora, w której odsłania on nieznany świat Środkowej Azji w przełomowych chwilach jej historii. Opis obejmuje ucieczkę poprzez Syberię i Mongolię przed wszechwładną CzeKa, walki z czerwonymi bandami, spotkania z „krwawym baronem” Ungern von Sternbergiem, tajemnice klasztorów lamaickich czy krótki przebłysk niepodległości narodu Czyngiz-chana.Czytałem ostatnio. www.google.pl/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://woblink.com/ebook/zwierzeta-ludzie-bogowie-ferdynand-antoni-ossendowski-23710u&ved=2ahUKEwjd_5jBlMT0AhXpRfEDHYSyBfs4ChAWegQIIBAB&usg=AOvVaw1Jv5wtRccZaGXFe_Wq_Qx5
        ..
        .... nie mając nic do powiedzenia zaczął kopiować cudze wypowiedzi ....
        ..
        ... temat dyskusji to rzecz bez znaczenia
        ważny jest udział (choćby i nie na temat ....)
          • mim1656awo Re: Wzrost liczby rozwodów u... albatrosow 03.12.21, 11:24
            n4rmoorrRe: Wzrost liczby rozwodów u... albatrosow03.12.21, 00:39
            Pieprzysz trzy po trzy.O co ci chodzi .Nie wpisuj się pode mną dyskutuj .Czym się różni ten wątek od mojego.
            ----------------------------------------
            Czysty przypasdek wypowiedzi w nerwicy ante czynności kompulsywnego autoerotyzmu.Co poradzić?Na skałę Tarpejską jest juz za późno, wię niech pisze "po" będzie - prawdopodobnie - bardziej zrelaksowany, jesli w ogóle może z racji impotencji funkcjonalnej, nie mówiąc już o tej umysłowej.Pajac.
    • ta Re: Wzrost liczby rozwodów u... albatrosow 03.12.21, 13:16
      Szanowni panowie Feelek i Mim, szkoda klawiatury na pana, któremu w tym wątku zwróciliście uwagę.
      W tym wypadku trzeba połączyć ignorowanie tej toksycznej osoby z nożyczkami moderatora.

Jedyne forum, którego ten pan nie zaśmieca i nie udało mu się go rozsadzić jest FKraj, gdzie traktowany jest odpowiednio do jego wkładu intelektualnego. Tam występuję pod nickiem „ taniarada”. Udaje się to dzięki mechanizmom opisanym powyżej plus, gdy pan jest w stanie wzmożonej natarczywości lub, mówiąc oględnie, poraża niekompetencją, panowie z forum używają grubego słowa, a moderator reaguje sprawnie.

Tutaj pan „ działa” korzystając z nieobecności moderacji, oraz wykorzystuje kulturę osobistą forumowiczów, którą interpretuje jako słabość.

Do ataków na forumowiczów wykorzystuje pozyskane o nich informacje z ich życia osobistego, by ich zranić, skrzywdzić, zaszantażować, używa też kłamstwa i pomówień.
      • feelek Re: Wzrost liczby rozwodów u... albatrosow 03.12.21, 17:17
        ta napisała:

> Szanowni panowie Feelek i Mim, szkoda klawiatury na pana, któremu w tym wątku z
        > wróciliście uwagę.
        > W tym wypadku trzeba połączyć ignorowanie tej toksycznej osoby z nożyczkami mod
        >
        > Tutaj pan „ działa” korzystając z nieobecności moderacji, oraz wykorzystuje kul
        > turę osobistą forumowiczów, którą interpretuje jako słabość."
        >
        ..
        Dokładnie jest jak pani mówi, ale z małą poprawką:
        gdy ów ignorując podstawowe zasady pisze różne rzeczy, przeciw którym TRZEBA reagować ( inaczej uczestniczymy nie w dyskusji, a jej zaprzeczeniu udzielając głosu komuś, kto nas i innych oszukuje) i gdy zastosuje się kilka praktyk:
        1. ignorować, nie prowadzić z tą osobą bezpośrednich dyskusji,
        2. być UPRZEDZAJĄCO grzecznym w opisie stosowanych przez tę osobę praktyk,
        ...
        wtedy j.w. działanie jest lMHO najlepsze:
        1. gościu w swoim chamstwie jest bezradny - nie ma rozmowy, niech sobie rozmawia ze ścianą
        2. ci, niezorientowani, których tu szanujemy, mają świadomość z czym mają do czynienia - że są oszukiwani.
        ..
        Co jakiś czas dajmy do zrozumienia, że facet może uczestniczyć w naszej dyskusji, jak każdy inny.
        ALE
        Ale na powszechnie uznawanych przez cywilizowany świat zasadach
        • ta Re: Wzrost liczby rozwodów u... albatrosow 03.12.21, 18:56
          feelek napisał:

> Dokładnie jest jak pani mówi, ale z małą poprawką:
          > gdy ów ignorując podstawowe zasady pisze różne rzeczy, przeciw którym TRZEBA re
          > agować ( inaczej uczestniczymy nie w dyskusji, a jej zaprzeczeniu udzielając gł
          > osu komuś, kto nas i innych oszukuje) i gdy zastosuje się kilka praktyk:
          > 1. ignorować, nie prowadzić z tą osobą bezpośrednich dyskusji,
          > 2. być UPRZEDZAJĄCO grzecznym w opisie stosowanych przez tę osobę praktyk,

Tak, zgoda. Jest pan uprawniony do tej uwagi w pkt2 jako osoba o nadzwyczaj wyważonym sposobie reagowania na obelgi i insynuacje i przyjmuję ją z pana strony z pokorą.
          Co do konieczności reagowania także zgoda, lecz u mnie problem, bo gdy wygaszam osobnika, nie widzę jego starań, a gdy włączam, by jednak nie oddawać pola bez wyjaśnienia, to trudno wypełnić wskazówkę z pkt.2.

I tak przykład niedawny. Uwaga pana n4 w stronę Pocoo „ uważaj, żebyś z butów nie wyskoczyła”, kiedy nie odpowiadała na jego umizgi mnie poraziła. Nie potrafiłabym, próbując zareagować, zachować się wg pana wskazówki.

feelek napisał c.d. :
          > wtedy j.w. działanie jest lMHO najlepsze:
          > 1. gościu w swoim chamstwie jest bezradny - nie ma rozmowy, niech sobie rozmawi
          > a ze ścianą
          > 2. ci, niezorientowani, których tu szanujemy, mają świadomość z czym mają do cz
          > ynienia - że są oszukiwani.

Mam taką nadzieję, ale przypowieści o nadziei pan zna…

feelek napisał c.d. :
          > Co jakiś czas dajmy do zrozumienia, że facet może uczestniczyć w naszej dyskusj
          > i, jak każdy inny.
          > ALE
          > Ale na powszechnie uznawanych przez cywilizowany świat zasadach

Proszę uwierzyć, że ten sposób nie działa. Próbowano bez skutku na FKraj.
          Napisał pan niedawno o konieczności nieustannego pilnego czytania i myślenia by…
    • n4rmoorr Re: Wzrost liczby rozwodów u... albatrosow 03.12.21, 15:25
      Droga Ta zacznij żyć swoim życiem .Nie moim .Ile mam ci pisać o tym .Feelek to samo.Ja tu jestem dłużej niż ty.Ty tu wpadłaś za mną .Wszędzie chodzisz ,gdzie ja jestem .Uprawiasz swoisty stalking .Wszyscy cię omiją z daleka .Gdyby Pocoo nie chciała ze mną rozmawiać ,to by nie rozmawiala .Idź do psychologa .Mnóstwo lat spędziłem na tym forum.Wcześniej musiałem odejść bo całe stado trolli wypadało na moje forum . Odwal się ode mnie .Tak ci napisały kobiety forum emama .Ile ci można pisać byś się odpieprzyła .Jesteś chora .Ona zawsze rozmawiała ze mną . Tu jest link z portalu emama jak cię tam potraktowały kobiety ,w tym z tego forum. Każdy może poczytać o twojej chorobie.forum.gazeta.pl/forum/w,567,172753391,172753391,Stalking_.html
      • feelek Re: Wzrost liczby rozwodów u... albatrosow 03.12.21, 17:31
        Panie Snajper.
        Wracaj do zdrowia i zaprowadź tu odrobinę porządku.
        Wiem, że to wiąże sie ze zlikwidowaniem jakichś cennych czasem fragmentów dyskusji.
        Trudno.
        Mechanizm jest prosty:
        zachodzi jakieś zupełnie niewyobrażalne zjawisko polegające na:
        1. zawieszaniu cudzych tekstów i podawanie ich za własne,
        2. wymyślaniu uczestnikom dyskusji,
        3. stosowaniu praktyk stalkingowych, gdy ktoś podaje się za " ... kochanka..." osoby, której nie widział na oczy...
        ..
        etc...
        ..
        PS. Gdy pan jednak nie może zareagować, to ... w sumie też ma to jakieś zalety: uczestniczymy w jakimś spektaklu. Mamy na widelcu jakiś internetowy mechanizm do obserwowania.
        ..
        Ale to w końcu forum religia, nie telewizor z włączonym programem z Oddziału Zamkniętego.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka