Dodaj do ulubionych

A tym czasem w Toruniu wielkie święto

04.12.21, 14:57
W Toruniu odbywają się obchody 30. rocznicy założenia Radia Maryja.Gdy bywam zagranicą to pierwsze co robię to szukam na kompie tego radia .Daje mi duchową strawę ,nawet nie potrzebuję dużo jeść ,zresztą jem jak myszka .Ojciec Rydzyk to przewodnia siła narodu .Dzięki Ci Ojcze. www.salon24.pl/newsroom/1186529,30-rocznica-powstania-radia-maryja-ojciec-rydzyk-i-sluchacze-swietuja
Obserwuj wątek
          • n4rmoorr Re: A tym czasem w Toruniu wielkie święto 04.12.21, 21:30
            Dzwonią tylko nie w tym kościele. Jezus powiedział do swoich uczniów: Strzeżcie się, żebyście uczynków pobożnych nie wykonywali przed ludźmi po to, aby was widzieli; inaczej nie będziecie mieli nagrody u Ojca waszego, który jest w niebie.Proszę Cię.
          • n4rmoorr Re: A tym czasem w Toruniu wielkie święto 05.12.21, 06:36
            Nie lubię Rydzyka, ale wzbudza mój podziw ,
            tak sobie podporządkować ludzi , rządzących,
            władze, pracowników to tylko potrafi człowiek
            o zaletach na wodza , albo na szefa sekty.
            Był taki jeden co zmusił 600 osób do samobójstwa
            tu mamy podobnie , tylko nie do zbrodni
            a do kasy.
            • jacek_x Re: A tym czasem w Toruniu wielkie święto 05.12.21, 08:50
              Głodnemu chleb na myśli. Kto ma pienądze lub wie jak je robić ten przeważnie też już wie, że to tylko środek do celu. Celem jest dusza- rząd dusz. Władza daje wiekszą satysfakcje niż jakieś elektroniczne impulsy w bankowym komputerze do czego sprowadzono szlachetne złoto w minionym stuleciu.
              • n4rmoorr Re: A tym czasem w Toruniu wielkie święto 05.12.21, 10:15
                No i ? Ja mam pieniądze ,może nie takie duże jak Rydzyk ,ale na pewno większe niż inni na tym forum.Lubię moją pracę .Choć ta w porównaniu z Polską nie jest taka ciężka i daje satysfakcję .Mógłbym już nie pracować ,ale jestem pracoholikiem i umrę w niej .Jako że znam zasady psychlogii to jest jakieś zaburzenie ,ale dobrze mi z tym .Mój jedyny problem to nie wiem na co je wydać.😊
                • adam.eu Re: A tym czasem w Toruniu wielkie święto 06.12.21, 19:58
                  n4rmoorr napisał(a):

> No i ? Ja mam pieniądze ,może nie takie duże jak Rydzyk ,ale na pewno większe n
                  > iż inni na tym forum.Lubię moją pracę .Choć ta w porównaniu z Polską nie jest
                  > taka ciężka i daje satysfakcję .Mógłbym już nie pracować ,ale jestem pracoholik
                  > iem i umrę w niej .Jako że znam zasady psychlogii to jest jakieś zaburzenie ,al
                  > e dobrze mi z tym .Mój jedyny problem to nie wiem na co je wydać.😊

Oby inflacja nie rozwiązała za szybko Twoich problemów z wydawaniem pieniędzy.
                  Aha, Tym masz to w euro, więc się mniej boisz.
                  • n4rmoorr Re: A tym czasem w Toruniu wielkie święto 06.12.21, 22:01
                    Sprawy finansowe nie są moim problemem .Teraz jestem na tak zwanej zimówce i mi płacą .Gorzej już znoszę te jazdy po 1000 km.Auto mam wygodne ,tyle co toaleta i tankowanie i jazda .Kiedyś jeździłem Astrą to mnie krzyż bolał.Zresztą mój kręgosłup powinien być do wymiany .Zaliczyłem parę upadków i cud że tylko dolne kręgi .We Francji spadłem z wysokości 2 pietra ,ale rdzeń nie był przerwany.Długo dochodziłem po tym wypadku ,zresztą nie z mojej winy.Rozkładałem kaberolę ,czyli kable elektryczne. Wcześniej pracowałem przy elewacjach drewnianych w domkach jednorodzinnych.I na ciągach komunikacyjnych były otwory pod pod rury kanalizacyjne ,1m na 1m.Były podparte sztycami ,czyli wypory.Myśmy przyjechali na 9 rano ,była przerwa .Portugalczycy tam pracowali ,zdjęli te wypory i poszli na śniadanie .Ja na tej płycie wylądowałem jak aladyn .Jestem bardzo gadatliwy ,ale nie ma złego serca .Jeśli mi ktoś okaże odrobinę szacunku, wszystko oddam.
    • adam.eu Re: A tym czasem w Toruniu wielkie święto 04.12.21, 20:41

Wywiad z Tomaszem Piątkiem autorem książki

Rydzyk i przyjaciele
      Kręte ścieżki.
      Tom pierwszy.

A tak swoją drogą, to dlaczego tak reklamujesz Rydzyka?
      Zapewne coś słyszałeś o tej książce. I było wiele innych reportaży o Rydzyku.

Przewodnia siła narodu, to wyrażenie pochodzi z PRL.
      Piszesz:
      "Rydzyk to przewodnia siła narodu .Dzięki Ci Ojcze"
      Towarzyszu, już w szkole podstawowej stwierdziłem, że KK to nie za bardzo zajmuje się krzewieniem chrześcijaństwa.

A jakbyś posłuchał całości, to i by się okazało, że Rydzyk ma bliskie wzajemne konszachty ze z Rosją.
      Ale bardziej prawdopodobne wydaje mi się, że sporo wiesz o co chodzi.
    • alux Re: A tym czasem w Toruniu wielkie święto 05.12.21, 21:53
      n4rmoorr napisał(a):

> W Toruniu odbywają się obchody 30. rocznicy założenia Radia Maryja.Gdy bywam zagranicą to pierwsze co robię to szukam na kompie tego radia .Daje mi duchową strawę ,nawet nie potrzebuję dużo jeść ,zresztą jem jak myszka .Ojciec Rydzyk to przewodnia siła narodu .Dzięki Ci Ojcze. www.salon24.pl/newsroom/1186529,30-rocznica-powstania-radia-maryja-ojciec-rydzyk-i-sluchacze-swietuja

Ty tak naprawdę? Czy to ukryta ironia? Jeżeli naprawdę mało jesz, to może oddajesz na to radio?
    • feelek Re: A tym czasem w Toruniu wielkie święto 05.12.21, 22:57
      n4rmoorr napisał(a): W Toruniu odbywają się obchody 30. rocznicy założenia Radia Maryja.Gdy bywam zagranicą to pierwsze co robię to szukam na kompie tego radia .Daje mi duchową strawę ,nawet nie potrzebuję dużo jeść ,zresztą jem jak myszka .Ojciec Rydzyk to przewodnia siła narodu .Dzięki Ci Ojcze.
      ..
      pyt.: czy słuchanie Radia Maryja jest jakoś przydatne w czynności masturbacji [ n4....: 27.8.2021, godz. 18.02]?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka