Dodaj do ulubionych

W poszukiwaniu Boga...

06.12.21, 17:14

Za kilkanaście dni NASA powinna posłać w przestrzeń kosmiczny teleskop Jamessa Webba.Cud technologii i geniusza ludzkiego o koszcie -+ 10 miliardów $.Będzie pracował w podczerwieni i zostanie ulokowany o 1,5 milionów km od Ziemi.Webb jest tak czuły, że potrafi wykryć sygnaturę cieplną trzmiela z odległości księżyca i dostrzec szczegóły wielkości pensa amerykańskiego z odległości około 40 km.
Czy to cudo technologii pozwoli zobaczyć starą (?) istotę (nie moge napisać „człowieka”) z białą brodą, która po stworzeniu wszechświata 13,8 miliardów lat temu i Ziemi 4,6 miliardów lat temu, tylko kilka tysięcy lat temu wybrała sobie – wśród wszystkich rodów - ród Izraelitów których wiodła aby wytłukli innych, tresowała tych Izraelitów karami śmierci (błagalna modlitwa: i nie wódź nas na pokuszenie, co znaczy nie wystawiaj nas na próby ale zbaw nas ode złego, co znaczy nie morduj nas jęsli nie zrobimy tego co chcesz) a w wolnym czasie odurzała się dymem spalonego tłuszczu (ST, Księga Kapłańska 35 5 .. To jest ofiara spalana, miła woń dla Pana.) i żądała odsetek od łupów zarówno w złocie, jak i w zwierzętach i w nieletnich dziewczynkach (ST Księga Liczb 31:
- 28 „Winieneś jednak od wojowników, którzy wyruszyli na wyprawę, wziąć jako dar dla Pana jedną sztukę na pięćset - zarówno z ludzi, jak też z wołów, osłów i owiec”
- 35 „a osób, czyli dziewcząt, które jeszcze nie obcowały z mężczyzną, było razem trzydzieści dwa tysiące."
- 40 „Wreszcie szesnaście tysięcy osób, z czego oddali Panu trzydzieści dwie osoby”
ST Księga Liczb 31,7 WEDŁUG ROZKAZU JAKI OTRZYMAŁ MOJŻESZ OD PANA (OJCA NASZEGO MIŁOSIERNEGO KTÓRY JEST W NIEBIE), wyruszyli przeciw Madianitom i pozabijali wszystkich mężczyzn. 8 Zabili również królów madianickich. Oprócz tych, którzy zginęli [w walce]: Ewi, Rekem, Sur, Chur i Reba - razem pięciu królów madianickich. Mieczem zabili również Balaama3, syna Beora. 9 Następnie uprowadzili w niewolę kobiety i dzieci madianickie oraz zagarnęli jako łup wszystko ich bydło, stada i cały majątek. 10 Spalili wszystkie miasta, które tamci zamieszkiwali, i wszystkie obozowiska namiotów.
Ten stworzyciel wrzechświata brał udział w podziale łupów.No co mu były dziewczęta które jeszcze nie obcowały z mężczyzną?
Z pewnością teleskop Jamessa Webba da odpowiedzi na pytania.
Tak na marginesie, uważam że św.Biblia a czczególnie ST powinna być obowiązkową lektórą już od szkoły podstawowej.Przygotowuje praktycznie do zycia (zabij i podziel się łupami) i uczy posłuszeństwa.Potem jest podział łupów.Jak na razie to tylko dla czarnych, tłustych pijawek.
Tekst linku
Tekst linku
www.komputerswiat.pl/artykuly/redakcyjne/teleskop-jamesa-webba-pokaze-nam-kosmos-jakiego-nie-znamy/s5bh81f
Obserwuj wątek
  • n4rmoorr Re: W poszukiwaniu Boga... 06.12.21, 18:23
   Nie wiem czy ktoś zna historię kto leciał przed Gagarinem .Iwan Iwanowicz utorował drogę astronautom .Przed wysłaniem Gagarina w kosmos, ZSRR prowadziło wiele testów, w tym na manekinie Iwanie Iwanowiczu, który odbył dwie testowe podróże w kosmos
   Sowieccy inżynierowie chcieli, by manekin wyglądał jak najbardziej realistycznie, dlatego sztuczny, elastyczny materiał miał imitować ludzką skórę
   Wewnątrz manekina znajdowało się wiele urządzeń pomiarowych, a jego lotom za każdym razem towarzyszył pies.Manekin został zaprojektowany i stworzony przez Moskiewskiego Instytutu Protetyki, którego pracownicy chcieli, by konstrukcja była jak najbardziej realistyczna. Władimir Suworow, operator filmów dokumentalnych, który miał sfilmować próbne loty, zauważa, że całe ciało Iwanowicza było pokryte elastycznym, syntetycznym materiałem, który imitował ludzką skórę. To jednak nie wszystko, co można powiedzieć o radzieckim prekursorze współczesnych podróży kosmicznych. W trakcie swoich testów przeprowadzonych 9 i 25 marca w 1961 r. naukowcy chcieli jak najdokładniej zbadać oddziaływanie przeciążeń na żywych organizmach. W wydrążonych kończynach i innych częściach ciała Iwanowicza umieszczono grupę świnek morskich, gady, kilkadziesiąt myszy, próbki ludzkiej krwi oraz mikroorganizmy w postaci drożdży czy komórek rakowych. Oprócz tego z manekinem za każdym razem leciały dwa psy – za pierwszym razem był to Czarnuszka, a kilka tygodni później Gwiazdeczka. Obu czworonogom nie stało się nic poważnego, co dla radzieckich władz miało być potwierdzeniem bezpieczeństwa statków Wostok. Taka mało znana historia . www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.komputerswiat.pl/artykuly/redakcyjne/polecial-w-kosmos-przed-gagarinem-iwan-iwanowicz-utorowal-droge-astronautom/yjydh9d&ved=2ahUKEwiShfT_18_0AhUYSPEDHfVGBqoQFnoECD8QAQ&usg=AOvVaw3V4wRLpqTQV4ccLCq9O-O2
  • ta Re: W poszukiwaniu Boga... 06.12.21, 19:22
   Oj tam, oj tam. Z ambony się nada, że ten cały tele…tele…telecoś, to lewacka propaganda Sorosa, bo przecież każden jeden wie, że coś takiego wielgiego i cienżkiego tak wysoko polecieć na da rady, no nie da.

   Stasiek od Swiergotów jak leciał do Czikago to on był już najwyżej, co człowiek był w świecie, no może Gangaren był troszku wyżej i onten Stasiek mówił za powrotem, że tam nie było żadnych telecosiów.
   I wierzyć można Staśkowi, on człowiek światowy jest, bo był w Czikago już aż dwa razy. I dlatego.
   • wariant_b Re: W poszukiwaniu Boga... 06.12.21, 20:36
    ta napisała:

    > Oj tam, oj tam. Z ambony się nada, że ten cały tele…tele…telecoś, to lewacka propaganda ...

    I jeszcze się kojarzy z teletubisiem, a ten teletubiś to wiadomo - propagowanie ideologii LGBT.
    Sodoma i Gomora.
    • kociak40 Re: W poszukiwaniu Boga... 07.12.21, 14:27

     "W poszukiwaniu Boga ..." - temat mim1656awo

     A jest gdzie Go szukać. Nasz układ Słoneczny znajduje się w galaktyce
     zwanej - Droga Mleczna. W tej galaktyce jest ponad 400 miliardów gwiazd.
     Trudno sobie wyobrazić tą wielkość matematyczną. Natomiast galaktyk
     są już miliardy bilionów. Tego już nawet zapisać matematycznie
     nie można bez funkcji potęgowej. Cały ten ogrom Wszechświata nie jest statyczny.
     Jest jak "żywy organizm" zmieniający się w czasie. Czas zależy od grawitacji i prędkości,
     i dlatego odbieramy tylko przeszłość. Boga można TYLKO szukać na podstawie
     tz. Pism Świętych, a to są tylko bajki dla dorosłych, niczym więcej.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka