Dodaj do ulubionych

Niedługo święta i koniec roku

09.12.21, 02:46
Dla jednych zły ,dla drugich dobry.Będziemy sobie składać życzenia ,by następny był lepszy.I czas na przemyślenia .Czy byłem przez ten cały rok dobrym człowiekiem.Nie obrażałem innych ,troszczylem się o nich ,zwłaszcza chorych .I mogę uczciwie spojrzeć w oczy swoich bliskich ,że takim byłem .
Obserwuj wątek
      • pocoo Re: Niedługo święta i koniec roku 09.12.21, 10:13
        Stałam się bardzo wrażliwa na brzydotę, bylejakość, głupotę i chamstwo. Odwracam się.
        Kłamstwo, krętactwo, oszustwo, powoduje, że znikam. Czy będę mogła jeszcze kiedyś narzucić na siebie grubszą skórę? Zobaczymy.

• n4rmoorr Re: Niedługo święta i koniec roku 09.12.21, 10:33
          Czytałem ostatnio wątek z ur-nammu ,który pojawił się na moderacji i Twoje dyskusje z nim .Byłaś wtedy na fali i taka mocna .Faceci się Ciebie bali .To ja zrobiłem z Ciebie owieczkę ,którą można głaskać .Wrócisz będzie się tu działo .Zrobisz peeling i będziesz inną osobą .Potrzeba Ci tylko dużo cytryny ,cukru i oleju kokosowego .W głębi ciała byłaś taka delikatna ,choć na zewnątrz inna .Mnie nie zmylisz .
    • n4rmoorr Re: Niedługo święta i koniec roku 09.12.21, 15:35
      Muszę kiedyś założyć wątek o ludzkiej zawiści i zazdrości. Wyrafinowana zazdrość może przybierać niekiedy szczególną formę, zwaną zawiścią. Chodzi wtedy o "bezinteresowne" pragnienie, by drugi człowiek czegoś nie miał, nawet jeśli zawistnemu niczego to nie przysporzy. Wspomniana postawa miewa najczęściej za przedmiot wartości duchowe. Zdaje się, że to zawiścią kierowali się Apostołowie, gdy zabraniali ludziom spoza swego grona wypędzać złe duchy w Imię Jezusa Chrystusa. Przecież nie mieli w tym żadnego interesu - poza ambicjami i obawą, że ktoś inny może mieć tę samą łaskę, co oni. Jakby łaski Bożej miało im ubyć od tego, że posiedli ją inni.www.google.pl/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://m.niedziela.pl/artykul/688/nd/Kiedy-zazdrosc-jest-grzechem&ved=2ahUKEwiy1YS499b0AhUrxosKHfcJCxUQFnoECBoQAQ&usg=AOvVaw3iWVXXEFXNcAcEGNjZy3il

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka