Dodaj do ulubionych

Ksiądz prowadzący "Ziarno" oszczędza nasienie.

19.07.22, 12:34
Wczoraj próbowałam wstawić ten link i gazeta cały czas blokowała. Ja rozumiem, że obsceniczne treści mogą drażnić niektórych, ale Gazeta?

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,28698829,kim-jest-ksiadz-andrzej-debski-duchowny-wysylal-obsceniczne.html
Obserwuj wątek
    • wariant_b Re: Ksiądz prowadzący "Ziarno" oszczędza nasienie 19.07.22, 14:33
      wawrzanka napisała:

> Ja rozumiem, że obsceniczne treści mogą drażnić niektórych, ale Gazeta?

Gazeta zaliczyła wczoraj awarię i przez kilka godzin można było jedynie czytać.

Z zasadzie temat pasuje do wątku: "Wartości katolickie" i jak podejrzewam
      kolejne smaczki tej historii ujrzą jeszcze światło dzienne.
      • kociak40 Re: Ksiądz prowadzący "Ziarno" oszczędza nasienie 19.07.22, 18:58

"Z zasadzie temat pasuje do wątku: "Wartości katolickie" " - wariant_b

Tylko człowiek grzeszny może być rozgrzeszony.
    • snajper55 Re: Ksiądz prowadzący "Ziarno" oszczędza nasienie 19.07.22, 19:51
      wawrzanka napisała:

> Wczoraj próbowałam wstawić ten link i gazeta cały czas blokowała. Ja rozumiem,
      > że obsceniczne treści mogą drażnić niektórych, ale Gazeta?
      >
      > wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,28698829,kim-jest-ksiadz-andrzej-debski-duchowny-wysylal-obsceniczne.html

Ależ ja mało wiem. Pojęcia nie miałem, że w saunie traci się nasienie.

S.
      • lumpior Re: Ksiądz prowadzący "Ziarno" oszczędza nasienie 20.07.22, 20:23
        Znaczy się,natchniony został fatalnie,pomyłka niebios?
    • snajper55 Re: Ksiądz prowadzący "Ziarno" oszczędza nasienie 19.07.22, 19:56
      wawrzanka napisała:

> Wczoraj próbowałam wstawić ten link i gazeta cały czas blokowała. Ja rozumiem,
      > że obsceniczne treści mogą drażnić niektórych, ale Gazeta?
      >
      > wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,28698829,kim-jest-ksiadz-andrzej-debski-duchowny-wysylal-obsceniczne.html

I jeszcze dwa zdziwienia.

Pierwsze. Dlaczego słowo "suka" zostało wygwiazdkowane a "szmata" nie?

Drugie. Co on takiego zrobił? Przecież on tak postępował od lat, kuria była zawiadamiana i nie było żadnej reakcji. I teraz, ni z gruchy, ni z pietruchy kuria oburzona i jakieś sankcje jak na Putina nakłada. Co się stało?

S.
      • wariant_b Re: Ksiądz prowadzący "Ziarno" oszczędza nasienie 19.07.22, 22:46
        snajper55 napisał:

> Pierwsze. Dlaczego słowo "suka" zostało wygwiazdkowane a "szmata" nie?

Na polecenie MSWiA. Słowo "suka" może wywoływać niewłaściwe skojarzenia.

> Drugie. Co on takiego zrobił? Przecież on tak postępował od lat, kuria była
        > zawiadamiana i nie było żadnej reakcji. Co się stało?

Wyciekło do mediów. Niestety - jawność informacji zabija wiarę.

----
        Ale mam jeszcze trzeci kwiatuszek:
        wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,28701370,ks-debski-mial-ujawnic-list-dot-naduzyc-seksualnych-szef.html
        Zacytuję: "Będziesz pierwszą kobietą w historii wyru**aną w gabinecie metropolity białostockiego",
        • wawrzanka Re: Ksiądz prowadzący "Ziarno" oszczędza nasienie 20.07.22, 14:40
          wariant_b napisał:

> Zacytuję: "Będziesz pierwszą kobietą w historii wyru**aną w gabinecie metrop
          > olity białostockiego",

I jeszcze kłamał, bo pewności nie mógł mieć żadnej. Chyba, że w owym gabinecie jest od początku zainstalowana kamera i on ma do niej dostęp. Co jest bardzo wątpliwe.
          • wariant_b Re: Ksiądz prowadzący "Ziarno" oszczędza nasienie 20.07.22, 14:47
            wawrzanka napisała:

> I jeszcze kłamał, bo pewności nie mógł mieć żadnej.

Mógł posiłkować się posiadaną wiedzą lub doświadczeniem w temacie,
            kogo tam wcześniej ru***ali.
            • wawrzanka Re: Ksiądz prowadzący "Ziarno" oszczędza nasienie 20.07.22, 15:04
              wariant_b napisał:

> Mógł posiłkować się posiadaną wiedzą lub doświadczeniem w temacie,
              > kogo tam wcześniej ru***ali.

No właśnie, ksiądz z kobietą? I to jeszcze dorosłą? Biały kruk.
              • wariant_b Re: Ksiądz prowadzący "Ziarno" oszczędza nasienie 20.07.22, 15:24
                wawrzanka napisała:

> No właśnie, ksiądz z kobietą? I to jeszcze dorosłą? Biały kruk.

No właśnie - rachunek prawdopodobieństwa mówi, co zdarza się zwykle,
                co jest realne, choć zdarza się rzadziej, a co jest jedynie niewykluczone,
                przynajmniej teoretycznie.

To tak, jak przestawać z szatanem, który mieszka w kobiecie.
                • kociak40 Re: Ksiądz prowadzący "Ziarno" oszczędza nasienie 20.07.22, 20:09

"To tak, jak przestawać z szatanem" - wariant_b

Aby być tak błyskotliwym, żeby oślepiać swoim błyskiem bogate panie.
            • snajper55 Re: Ksiądz prowadzący "Ziarno" oszczędza nasienie 20.07.22, 22:41
              wariant_b napisał:

> Mógł posiłkować się posiadaną wiedzą lub doświadczeniem w temacie,
              > kogo tam wcześniej ru***ali.

"Poczekaj, będziesz pierwszą kobietą w historii wyr***aną w gabinecie metropolity białostockiego"

To ja się zapytowywuję kto/co było tam ru**ane wcześniej?

S.
              • wariant_b Re: Ksiądz prowadzący "Ziarno" oszczędza nasienie 20.07.22, 23:56
                snajper55 napisał:

> To ja się zapytowywuję kto/co było tam ru**ane wcześniej?

Może wszystkie 10 Przykazań?
                • wawrzanka Re: Ksiądz prowadzący "Ziarno" oszczędza nasienie 21.07.22, 11:32
                  wariant_b napisał:

> Może wszystkie 10 Przykazań?

To już perwersja najwyższych lotów. Stawiam na prozaiczne rozwiązanie tej zagadki: każdy chętny, lub zbałamucony kleryk, tudzież osoby spoza firmy, były tam ru...ane.
                  • wariant_b Re: Ksiądz prowadzący "Ziarno" oszczędza nasienie 21.07.22, 12:33
                    wawrzanka napisała:

>> Może wszystkie 10 Przykazań?
                    > To już perwersja najwyższych lotów.

No tak, faktycznie lekko przesadziłem:

Nie będziesz pożądał domu bliźniego twego,
                    ani będziesz pragnął żony jego,
                    ani sługi, ani służebnicy, ani wołu, ani osła,
                    ani żadnej rzeczy, która jego jest.

Z tym osiołem coś musi być nie tak, bo nikt go już nie chce.
                    • wawrzanka Re: Ksiądz prowadzący "Ziarno" oszczędza nasienie 21.07.22, 14:33
                      wariant_b napisał:

> Nie będziesz pożądał domu bliźniego twego,
                      > ani będziesz pragnął żony jego,
                      > ani sługi, ani służebnicy, ani wołu, ani osła,
                      > ani żadnej rzeczy, która jego jest.

Ale za to żona jest na wysokiej pozycji. Zaraz po domu i przed sługą.
                      • yadaxad Re: Ksiądz prowadzący "Ziarno" oszczędza nasienie 21.07.22, 14:50
                        Nic tak nie obniża libido faceta, jak podejrzenie o pracę umysłu kobiety.
                      • wariant_b Re: Ksiądz prowadzący "Ziarno" oszczędza nasienie 21.07.22, 22:07
                        wawrzanka napisała:

> Ale za to żona jest na wysokiej pozycji. Zaraz po domu i przed sługą.

Większy to grzech pożądać mniej wartościowych rzeczy bliźniego swego
                        albo wspomnianego osioła, niż domu, zwłaszcza jeśli to pałac jakiś.
                        Więc jak dla mnie kolejność jest odwrotna.

Przypomniało mi się:
                        Dawniej to było po bożemu - najpierw szedł Bułgar, za nim osioł, a kobita na końcu.
                        Ale potem przyszła wojna, po niej komunizm i wszystko się odwróciło - najpierw
                        szła kobieta, potem osioł, a Bułgar na samym końcu ...

• pkt4a Re: Ksiądz prowadzący "Ziarno" oszczędza nasienie 21.07.22, 20:58
      celibat tj sperma walnęła kolesiowi na beretkę , oszczędzał nasienie to teraz ma , natury nie oszukasz

więcej na ten temat :
      www.facebook.com/tygodnikfaktypomitach
      • kociak40 Re: Ksiądz prowadzący "Ziarno" oszczędza 21.07.22, 22:23

"celibat ..." - pkt4a

... umożliwia duży wazon z kwiatami jednej nocy.
    • pkt4a Re: Ksiądz prowadzący "Ziarno" oszczędza nasienie 22.07.22, 20:00
      Sprawa ks.Andrzeja Dębskiego . Były metropolita białostocki abp Tadeusz Wojda aktualnie w Gdańsku ściemnia niczym kapciowy , ten kapciowy .

trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/7,35612,28709419,byly-metropolita-bialostocki-nie-mial-wiedzy-na-temat-zachowan.html#S.opinion-K.P-B.1-L.2.glowka
      • snajper55 Re: Ksiądz prowadzący "Ziarno" oszczędza 22.07.22, 23:45
        Podobno mają zmienić nazwę programu Ziarno, prowadzonego przez naszego bohatera. Ma się nazywać Nasienie.

S.
    • pkt4a Re: Ksiądz prowadzący "Ziarno" oszczędza nasienie 23.07.22, 01:23
      https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/294087887_2538865006255275_1503273108503598250_n.jpg?stp=cp1_dst-jpg_s600x600&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=ayasBzEwl_QAX_1ugJK&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=00_AT8H5Ag3dAer4tMQhCdU23Gh53DzbdJA11Bmw9xc8xDUAQ&oe=62DFDE91

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka