Dodaj do ulubionych

Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie IQ..

05.08.22, 19:16
sa przewaznie skrajnie nieatrakcyjni fizycznie,zaniedbani (co za tym idzie maja bardzo czesto braki w uzebieniu) i cechuje ich niesamowita zawisc wobec ludzi atrakcyjnych i takich,co wiecej soba reprezentuja ? Bo o tym,ze wywodza sie z patologii chyba juz kazdy wie...
Obserwuj wątek
    • yoma Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 05.08.22, 19:19
      [zagląda w lustro] Nie.
    • ellenka556 Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 05.08.22, 19:40
      No bo bez urazy...ale wszyscy satanisci z jakimi dotychczas mialam stycznosc byli tak oblesni,ze az na wymioty zbieralo...:(
      • yoma Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 05.08.22, 19:43
        Chcesz o tym porozmawiać?
        • wariant_b Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 05.08.22, 21:54
          yoma napisała:

> Chcesz o tym porozmawiać?

Ja chętnie - nie znam żadnego satanisty, nie wiem co to za religia.
          Nigdzie w okolicy nie mają kościoła, czy choćby kapliczki.
          • yoma Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 05.08.22, 22:07
            Ellenka zna. Jak ładnie poprosisz, pewnie ci opowie :)
            • wariant_b Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 05.08.22, 22:47
              yoma napisała:

> Ellenka zna. Jak ładnie poprosisz, pewnie ci opowie :)

Tobie nie chciała, myślisz że ze mną podzieli się swoimi doświadczeniami?

• yoma Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 05.08.22, 22:53
                Różnimy się płcią, to może mieć znaczenie. Poza tym ja niosłam pomoc, a ty tylko ciekawość.
                • wariant_b Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 05.08.22, 23:01
                  yoma napisała:

> Różnimy się płcią, to może mieć znaczenie. Poza tym ja niosłam pomoc, a ty tylko ciekawość.

Niosłaś, ale nie doniosłaś. A i moja ciekawość nie została zaspokojona.

Nie przeszkadza mi to, że jesteś kobietą z łokciem.
                  Podobieństwa przyciągają mnie bardziej niż różnice.
                  • yoma Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 05.08.22, 23:17
                    Chcesz o tym porozmawiać?

No to jedziemy. Mam dwie ręce i dwie nogi. I łokieć. I zaraz dostaniesz opr, bo zamiast zalać się współczuciem, to "mnie nie przeszkadza", łaskawca, pff!

Nie doniosłam, bo i potrzebująca gdzieś znikła. Ale przyznasz, że jak ciągnie dziewczynę do oblechów, którym jedzie z paszczy, to mogłaby to z kimś przegadać. A jakież forum jest lepsze do tego celu niż Religia.
                    • wariant_b Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 05.08.22, 23:35
                      yoma napisała:

> Nie doniosłam, bo i potrzebująca gdzieś znikła. Ale przyznasz, że jak ciągnie
                      > dziewczynę do oblechów, którym jedzie z paszczy, to mogłaby to z kimś przegadać.
                      > A jakież forum jest lepsze do tego celu niż Religia.

Teraz rozumiesz, skąd ciekawość - mnie nie ciągnie do oblechów.

> No to jedziemy. Mam dwie ręce i dwie nogi. I łokieć. I zaraz dostaniesz opr,
                      > bo zamiast zalać się współczuciem, to "mnie nie przeszkadza", łaskawca, pff!

Wiem, policzyłem wcześniej. Chętnie podmuchałbym na biedny łokieć,
                      ale jestem podłączony kablowo - więc wiem, że się nie uda.

> Chcesz o tym porozmawiać?

Oczywiście.
                      • yoma Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 05.08.22, 23:52
                        To właśnie rozmawiamy. Mniemam, że ty też masz dwie ręce i dwie nogi.
                        • wariant_b Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 06.08.22, 00:05
                          yoma napisała:

> To właśnie rozmawiamy. Mniemam, że ty też masz dwie ręce i dwie nogi.

Tak - ale to chyba ci nie przeszkadza?

• yoma Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 06.08.22, 00:09
                            Nobody's perfect. But mine.
                            • wariant_b Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 06.08.22, 00:13
                              yoma napisała:

> Nobody's perfect. But mine.

Nie licz na to, że się poprawię. Uparciuch jestem.

• yoma Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 06.08.22, 00:16
                                To dobrze. Cenię nieuleganie wpływom, nie mylić z oślim uporem :)
                                • wariant_b Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 06.08.22, 00:20
                                  yoma napisała:

> To dobrze. Cenię nieuleganie wpływom, nie mylić z oślim uporem :)

Choć trzecia ręka nie byłaby taka zła - można by nią pisać, gdy te dwie są zajęte.

• yoma Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 06.08.22, 00:38
                                    To coś takiego, jak spanie w słuchawkach? [niewinnie]
                                    • wariant_b Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 06.08.22, 00:51
                                      yoma napisała:

> To coś takiego, jak spanie w słuchawkach? [niewinnie]

Czy są to słuchawki dołószne, czy nałószne?

• yoma Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 06.08.22, 00:56
                                        Dołóżne :)
                                        • wariant_b Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 06.08.22, 00:59
                                          yoma napisała:

> Dołóżne :)

Niby są, a tak jakoby...

• yoma Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 06.08.22, 01:02
                                            I tylko ten sznurek się miota :)
                                            • wariant_b Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 06.08.22, 01:05
                                              yoma napisała:

> I tylko ten sznurek się miota :)

Spraw sobie niebieskie zęby, bo się kiedyś zaplątasz.

• yoma Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 06.08.22, 01:09
                                                Sznurek JEST niebieski :)

I dlatego to jest specjalna para dołóżna. Stare. Jak się kiedy co zaplącze czy urwie, to nie będzie szkoda.
                                                • wariant_b Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 06.08.22, 01:13
                                                  yoma napisała:

> Sznurek JEST niebieski :)
                                                  > I dlatego to jest specjalna para dołóżna. Stare. Jak się kiedy co zaplącze
                                                  > czy urwie, to nie będzie szkoda.

Szkoda by była, jakby się coś nie zaplątało.
                                          • wariant_b Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 06.08.22, 01:03
                                            Widzę, że snajper czuwa i już bez nicku.
                                            Możemy wrócić do naszych szatanów, co kuszą.
                                            • yoma Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 06.08.22, 01:10
                                              A to my nie o tym cały czas...?
                                              • wariant_b Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 06.08.22, 01:20
                                                yoma napisała:

> A to my nie o tym cały czas...?

Niby tak, ale jakby chłodem powiało.

• yoma Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 06.08.22, 01:30
                                                  Gdyby to był szatan, powiałoby siarką. Ergo Snajpi nie jest szatanem, cbdo :D
                                                  • wariant_b Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 06.08.22, 01:34
                                                    yoma napisała:

> Gdyby to był szatan, powiałoby siarką. Ergo Snajpi nie jest szatanem, cbdo :D

Powiedzmy szczerze - to prawdziwy anioł. Stróż.
                                                  • yoma Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 06.08.22, 01:45
                                                    Roman Wilhelmi, ś.p. :)
                                                  • wariant_b Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 06.08.22, 01:49
                                                    yoma napisała:

> Roman Wilhelmi, ś.p. :)

Nie widzę alternatywy.

• snajper55 Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 06.08.22, 03:01
                                                    wariant_b napisał:

> yoma napisała:
                                                    >
                                                    > > Gdyby to był szatan, powiałoby siarką. Ergo Snajpi nie jest szatanem, cbd
                                                    > o :D
                                                    >
                                                    > Powiedzmy szczerze - to prawdziwy anioł. Stróż.

Stróż Anioł? :D A nie, to był gospodarz domu.

S.
                                                  • yoma Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 06.08.22, 10:41
                                                    Forum twoim domem :D
                    • ellenka556 Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 06.08.22, 02:36
                      Taak bardzo mnie ciagnie ;) Dlatego mam tez odruchy wymiotne xD A najlepsze jest jak taki smierdziel sie potem msci,bo nie moze sie z tym pogodzic,ze jakas nie poleciala na jego oblesna morde xD No coz.Zycie.
      • qwardian Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 05.08.22, 20:50
        Mam przeciwną opinię, Belzebub buduje własną reputację na celebrytach, kosmetykach i płytkiej naturze człowieka. Dalej nie trzeba szukać niż Wysokie Obcasy, kobieta skromna, założy buty robocze, czarne dżinsy i t-shirt.
        • ellenka556 Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 05.08.22, 20:59
          Najpierw myslalam,ze to sa inteligentni ludzie ale mialam okazje ich poznac i sorry... ale bez wyjatku kompletne zakompleksione ameby.
          • ellenka556 Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 05.08.22, 21:05
            To nawet przerazajace,ze czlowiek w ogole moze reprezentowac taki stan umyslu.
            • bez_nicku2 [...] 05.08.22, 23:13
              Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • qwardian Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 05.08.22, 21:57
            Nie są ludźmi, ale są z nami, Narodowy Robotnik w mojej osobie jest jedynym, który potrafi ich zbawić, ale muszą grzecznie podać mi rękę i jak dzieci przekroczyć żeliwne drzwiczki, oni wiedzą o czym piszę..
            • yoma Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 05.08.22, 22:08
              Ej, no! To Chingersi.
    • bez_nicku2 [...] 05.08.22, 23:11
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • ellenka556 Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 06.08.22, 02:30
      Niesamowite ile agresji moze wywolac uroda xD A zreszta niewazne.Dobranoc ;)
    • wawrzanka Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 06.08.22, 11:52
      ellenka556 napisał(a):

> sa przewaznie skrajnie nieatrakcyjni fizycznie,zaniedbani (co za tym idzie maja
      > bardzo czesto braki w uzebieniu) i cechuje ich niesamowita zawisc wobec ludzi
      > atrakcyjnych i takich,co wiecej soba reprezentuja ?

Nie znam osobiście żadnego, ale sądząc po scenach z jakichś tam czarnych mszy - na amerykańskich filmach - to oni są bardzo atrakcyjni. Diabelskie nasienie. Kusi, uwodzi, ocieka seksem. Skąd znasz tych bezzębnych i śmierdzących i co cię oni obchodzą?
      • kociak40 Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 06.08.22, 15:02

wariant_b - "Choć trzecia ręka nie byłaby taka zła"

U mnie lewa ręka jest całkowitą analfabetką.
    • wariant_b Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 07.08.22, 13:53
      Ponieważ snajper usunął twoje kolejne wątki, zapytam tutaj:

Przyszłaś specjalnie na Forum Religia, żeby nam o tym powiedzieć?
      A z lekka głupawy wątek o satanistach, których tu nie ma, był tylko pretekstem?

Twierdzisz, że nawet uroda u kobiety nam przeszkadza?
      Nie przeszkadza, ale w dyskusji bardziej wyeksponowane są inne fragmenty ciała.
      • wawrzanka Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 07.08.22, 14:11
        wariant_b napisał:

> Nie przeszkadza, ale w dyskusji bardziej wyeksponowane są inne fragmenty ciała.

Na przykład jakie?
        • wariant_b Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 07.08.22, 17:42
          wawrzanka napisała:

>> Nie przeszkadza, ale w dyskusji bardziej wyeksponowane są inne fragmenty ciała.
          > Na przykład jakie?

Na przykład uszy i przestrzeń między uszami.

• snajper55 Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 07.08.22, 19:04
            wariant_b napisał:

> wawrzanka napisała:
            >
            > >> Nie przeszkadza, ale w dyskusji bardziej wyeksponowane są inne fragm
            > enty ciała.
            > > Na przykład jakie?
            >
            > Na przykład uszy i przestrzeń między uszami.

Uszy można pominąć. Do forumowej dyskusji nie są potrzebne.

S.
            • wariant_b Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 07.08.22, 19:18
              snajper55 napisał:

> Uszy można pominąć. Do forumowej dyskusji nie są potrzebne.

Faktycznie - przy czytaniu postów uszy nie rzucają się aż tak w oczy,
              jak wypełnienie przestrzeni między nimi.
              • wawrzanka Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 07.08.22, 19:37
                wariant_b napisał:

> Faktycznie - przy czytaniu postów uszy nie rzucają się aż tak w oczy,
                > jak wypełnienie przestrzeni między nimi.

Co sprawia, że oceniasz niektóre wypełnienia jako bardziej wartościowe, a inne mniej? Dla ekosystemu to bez znaczenia.
                • wariant_b Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 07.08.22, 19:53
                  wawrzanka napisała:

> Co sprawia, że oceniasz niektóre wypełnienia jako bardziej wartościowe, a inne
                  > mniej? Dla ekosystemu to bez znaczenia.

Być może - ale jestem również istotą społeczną i należę do czegoś co się nazywa "cywilizacja".

• wawrzanka Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 07.08.22, 20:03
                    wariant_b napisał:

> Być może - ale jestem również istotą społeczną i należę do czegoś co się nazywa "cywilizacja".

Cywilizacja śmierci jak rozumiem?
                    • wariant_b Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 07.08.22, 21:26
                      wawrzanka napisała:

> Cywilizacja śmierci jak rozumiem?

Zapewne dla oszołoma - tak. Jestem zwolennikiem prawa kobiet do aborcji
                      i bardzo ostrożnym zwolennikiem prawa do eutanazji.

Dla innych - nie. Nie uznaję prawa państwa do nie wykonywania konstytucyjnego
                      obowiązku ochrony zdrowia obywateli. Nie uznaję również prawa związków
                      religijnych do narzucania nam kultu śmierci i handlu życiem wiecznym.

Swoją drogą pytanie- co Ty rozumiesz przez cywilizację śmierci?
                      • wawrzanka Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 08.08.22, 08:32
                        wariant_b napisał:

> Swoją drogą pytanie- co Ty rozumiesz przez cywilizację śmierci?

Dobre pytanie. Podzielam większość twoich poglądów. Dodatkowo wydaje mi się, że wszyscy uczestniczymy w jakimś tańcu śmierci, bo żeby żyć - trzeba umrzeć. Zatruliśmy Ziemię przez własną chciwość i głupotę, ale trudno. Są inne planety, inne wymiary, energia jest wszędzie. Szkoda Ziemi. Myślę, że to nie jedyna taka planeta, którą organizmy takie jak my zatruły dla własnych krótkowzrocznych korzyści.
                        • wariant_b Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 08.08.22, 10:21
                          wawrzanka napisała:

> Dodatkowo wydaje mi się, że wszyscy uczestniczymy w jakimś tańcu śmierci,
                          > bo żeby żyć - trzeba umrzeć.

Tak już niestety jest - gdyby organizmy były wieczne, wymarłyby już dawno temu.

> Zatruliśmy Ziemię przez własną chciwość i głupotę, ale trudno.

A mieliśmy jakiś wybór? Ziemia jest w stanie pomieścić bez większych szkód
                          dla całości ekosystemu najwyżej kilka milionów ludzi, a jest ich kilka miliardów.

> Myślę, że to nie jedyna taka planeta, którą organizmy takie jak my zatruły
                          > dla własnych krótkowzrocznych korzyści.

Na razie nie możemy tego potwierdzić, ale nie wydaje się, żeby inne inteligentne
                          formy życia mogły się rozwinąć w odmienny sposób - samoograniczając rozwój.
                          • wawrzanka Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 08.08.22, 10:41
                            wariant_b napisał:

> Na razie nie możemy tego potwierdzić, ale nie wydaje się, żeby inne inteligentne
                            > formy życia mogły się rozwinąć w odmienny sposób - samoograniczając rozwój.

Ziemia i tak ma swoją żywotność, nie jest wieczna. Może przetrwa i umrze śmiercią naturalną, a nie samobójczą. Bo przecież jesteśmy jej częścią. Odcinamy gałąź drzewa, na którym siedzimy. Jakoś się zorientowaliśmy i zawiesiliśmy tę siekierkę. Może nie jest za późno.
                            • wariant_b Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 08.08.22, 15:16
                              wawrzanka napisała:

> Odcinamy gałąź drzewa, na którym siedzimy. Jakoś się zorientowaliśmy
                              > i zawiesiliśmy tę siekierkę. Może nie jest za późno.

Pozostanę przy tezie, że główny problem w tym, iż konary same łamią się pod naszym ciężarem.
                              W tej sytuacji "zawieszanie siekierki" nie zawsze będzie skuteczne, bo obsiądziemy inny konar.
                            • snajper55 Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 10.08.22, 14:04
                              wawrzanka napisała:

> Ziemia i tak ma swoją żywotność, nie jest wieczna. Może przetrwa i umrze śmierc
                              > ią naturalną, a nie samobójczą. Bo przecież jesteśmy jej częścią. Odcinamy gałą
                              > ź drzewa, na którym siedzimy. Jakoś się zorientowaliśmy i zawiesiliśmy tę sieki
                              > erkę. Może nie jest za późno.

Zawiesiliśmy siekierę? Przestaliśmy spalać węgiel, gaz i benzynę? Nie jesteśmy w stanie tego zrobić. Jeśli to zrobimy - wyginiemy. Jeśli tego nie zrobimy - wyginiemy. Tertium non datur.

S.
                              • yadaxad Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 10.08.22, 14:14
                                Erupcja jest dążeniem do równowagi. Istnienie życia powstało z tego, co widzimy jako agresję.
                              • yoma Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 10.08.22, 23:42
                                I staruszka Ziemia wreszcie odetchnie z ulgą. Btw widzę, że wy tu wierzycie w Gaję, poganie!
                        • snajper55 Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 10.08.22, 13:57
                          wawrzanka napisała:

> Dobre pytanie. Podzielam większość twoich poglądów. Dodatkowo wydaje mi się, że
                          > wszyscy uczestniczymy w jakimś tańcu śmierci, bo żeby żyć - trzeba umrzeć. Zat
                          > ruliśmy Ziemię przez własną chciwość i głupotę, ale trudno. Są inne planety, in
                          > ne wymiary, energia jest wszędzie. Szkoda Ziemi. Myślę, że to nie jedyna taka
                          > planeta, którą organizmy takie jak my zatruły dla własnych krótkowzrocznych kor
                          > zyści.

Chciwość i głupotę? Człowiek zaczął niszczyć Ziemię gdy wpad na pomysł, aby ulepszać przyrodę. Czyli wtedy, gdy wymyślił rolnictwo i zasiał pierwsze ziarno. Przedtem, wspólnoty zbieracko-lowieckie żyły we wspólnocie z naturą, jak inne zwierzęta. Rolnictwo było tym progiem po przekroczeniu którego człowiek zaczął widzieć wśród zwierząt szkodniki a wśród roślin - chwasty. To był początek drogi, na której końcu jesteśmy. Nie wiem czy nie jest to droga każdej cywilizacji na każdej planecie.

S.
      • ellenka556 Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 07.08.22, 15:01
        Nie przeszkadza ? Nie dowalacie z tego powodu ? Nie wydajecie glupkowatych rykow niezadowolenia pod oknem ? xD A no to honor zwrocony w takim razie ;)
        • ellenka556 Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 07.08.22, 15:04
          Mozliwe,ze mam omamy sluchowe ;)
        • wariant_b Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 07.08.22, 17:55
          ellenka556 napisał(a):

> Nie przeszkadza ? Nie dowalacie z tego powodu ?

Nie było okazji - wrzuciłaś temat satanicznych oblechów i znikłaś.
          Yoma chciała pomóc, ja - dowiedzieć się czegoś więcej, ale nie wyszło.

> Nie wydajecie glupkowatych rykow niezadowolenia pod oknem ? xD

A gdzie masz to swoje okno?
          Pod tym nickiem jesteś tu po raz pierwszy.

A no to honor zwrocony w takim razie ;)

OK, zdezynfekuję (covid grasuje!) i przyjmę.
        • kociak40 Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 07.08.22, 21:30

eIIenka556 - "wydajecie glupkowatych rykow niezadowolenia ...." .... nie ma amnestii dla głupoty.
    • zaczarowanyogrod Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 08.08.22, 09:25
      Nie wiem nie znam żadnego satanisty.
      • kociak40 Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 08.08.22, 10:35
        zaczarowanyogrod napisała:

> Nie wiem nie znam żadnego satanisty.

Przecież w TV i na wszystkich portalach internetowych udziela się ojciec dyrektor z Torunia.
        • zaczarowanyogrod Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 08.08.22, 13:10
          Chyba ze tak o nim nie pomyślałam.
    • privus Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 10.08.22, 01:17
      I z tego powodu katolicy ich nienawidzą, mimo że religijny nakaz nakazuje kochać wszystkich?
      • yoma Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 10.08.22, 13:09
        Oj tam oj tam. Satanizm umarł razem z zapuszkowaniem Varga Vikernesa. Nie mylić z okultyzmem, ten żyje i ma się dobrze. I fajnie.
        • wariant_b Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 10.08.22, 15:17
          yoma napisała:

> Oj tam oj tam. Satanizm umarł razem z zapuszkowaniem Varga Vikernesa.

Vikernes jest abstynentem i nigdy nie spożywał alkoholu ani innych środków odurzających.
          jak podaje Wikipedia.

Zdumiało mnie to trochę, bo zwykle przedstawia się satanistów jako czyniących wszystko,
          czego Bóg zabronił. A ten, jak się zdaje, nie czyni niczego, czego Bóg mu nie zabrania.
          A chlać i ćpać Bóg nie zabrania na pewno, a nawet wręcz przeciwnie - propaguje.
          • yadaxad Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 10.08.22, 15:29
            "Sataniści" podwórkowi, są osobami z ograniczeniem inteligencji, którzy realizują się w dręczeniu kotów, choć satanizm ma szczególny szacunek dla zwierząt.
            • wariant_b Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 10.08.22, 15:44
              yadaxad napisał(a):

> "Sataniści" podwórkow...

Bo nie ma jednego satanizmu - tak jak są katolicyzm, katolicyzm polski i katolicyzm oszołoma.
              Niby detale podobne, ale pryncypia odmienne.
              • yoma Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 10.08.22, 16:02
                Imponderabilia :) Uwielbiam to słowo.
                • wariant_b Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 10.08.22, 16:15
                  yoma napisała:

> Imponderabilia :) Uwielbiam to słowo.

Wolę zachowywać pewną ostrożność z używaniem obcych słów kończących się na "lia".
                  Ktoś mógłby mieć błędne skojarzenia.
                  • yoma Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 10.08.22, 16:20
                    Wiara ci zabrania? :)

Na przykład, Petulia.
                    • wariant_b Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 10.08.22, 16:29
                      yoma napisała:

> Wiara ci zabrania? :)

Ostrożność - nie chcę, by ksiądz na religii pokazywał dzieciom, jakie ma imponderabilia.
                      • yoma Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 10.08.22, 16:47
                        A jak pokaże pryncypia? O tym nie pomyślałeś :(
                        • wariant_b Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 10.08.22, 16:54
                          yoma napisała:

> A jak pokaże pryncypia? O tym nie pomyślałeś :(

Gdyby miał sztywne pryncypia to rozumiem, że byłby problem.
                          Ale kościół ma bardzo elastyczne pryncypia, a niektóre wręcz im wiszą.
                          • yadaxad Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 10.08.22, 18:06
                            Biblia uczy, że bóg niczego nie zabrania, byleby miało jego logo.
                            • yoma Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 10.08.22, 18:39
                              Na przykład dziesięcioro przykazań :)
                              • yadaxad Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 10.08.22, 19:23
                                Jakoś ortodoksyjnie uniwersalne nie było.
                              • wariant_b Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 10.08.22, 20:33
                                yoma napisała:

> Na przykład dziesięcioro przykazań :)

Z których połowa cuchnie ewidentną fałszywką mającą zagwarantować pozycję
                                i majątek samego Mojżesza, który przedstawia się jako wysłannik Boga.
                                • yoma Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 10.08.22, 22:17
                                  OK, ale te przykazania to prawie same zakazy :)
                                  • wariant_b Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 10.08.22, 22:40
                                    yoma napisała:

> OK, ale te przykazania to prawie same zakazy :)

Ale połowa z nich wygląda tak, jakby pochodziła od kogoś, kto nie potrafi
                                    w prosty sposób wyrazić abstrakcyjnych idei, a jedynie własne interesy.
                                    • yoma Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 10.08.22, 22:48
                                      Ale z uwzględnieniem starych rodziców. Dobry syn :)
                                      • wariant_b Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 10.08.22, 22:53
                                        yoma napisała:

> Ale z uwzględnieniem starych rodziców. Dobry syn :)

Dziadek Mojżesz?

• yoma Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 10.08.22, 23:31
                                          Chyba miał rodziców, nie? Chociaż w tych religiach to wszystko możliwe.
                                  • privus Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 11.08.22, 00:13
                                    Nie jest jeszcze tak źle. Możesz wrzucić na tacę, pójść do spowiedzi...
                                    • yoma Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 11.08.22, 00:15
                                      Że ja? Bo drzewo się rozjeżdża ;)
                                      • wariant_b Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 11.08.22, 00:32
                                        yoma napisała:

> Że ja? Bo drzewo się rozjeżdża ;)

Chyba od czasu do czasu wracać do postu tytułowego, bo szukanie nesting-lvl w źródle
                                        strony jest męczące, a drzewko jest, jakie jest i kto komu odpowiada dociec trudno.
                                        • yoma Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 11.08.22, 00:59
                                          To wróciłam i nic mi nie podpasowało ;)
          • yoma Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 10.08.22, 16:01
            Czynić wszystko, czego Bóg zabrania, to nie znaczy nie czynić tego, na co Bóg pozwala, nieprawdaż. To, że nie wierzę w Boga, nie oznacza, że dostaję drgawek na widok progu kościoła czy innej świątyni.

A Vikernes, między nami mówiąc, był zwykłym świrem. Coś jak Breivik, tylko ćwierć wieku wcześniej. Coś jest w tych norweskich ciemnościach.

Dzięki, miło, tylko niech skurczysyn raz już przestanie boleć ;)
            • wariant_b Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 10.08.22, 16:12
              yoma napisała:

> Czynić wszystko, czego Bóg zabrania, to nie znaczy nie czynić tego,
              > na co Bóg pozwala, nieprawdaż.

Zgadzam się z Tobą - wyraźnie widać, że Vikernes ześwirował.
              • yoma Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 10.08.22, 16:18
                W sensie, nie ufaj abstynentom? ;)
                • wariant_b Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 10.08.22, 16:23
                  yoma napisała:

> W sensie, nie ufaj abstynentom? ;)

Ani Norwegom - podobno chcą nam sprzedać gaz drożej, niż my chcemy go kupić.
          • yoma Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 10.08.22, 16:13
            W sumie, Wariant, ciekawą kwestię poruszyłeś. Czy z wiara w Kogoś zakłada istnienie Adwersarza i czynienie tego, czego Adwersarz zabrania :)
            • kociak40 Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 10.08.22, 19:32

yoma - "A jak pokaże pryncypia?...." ... zawsze sprawdzam przed seksem
              jaki on ma towar do dyspozycji.
              • yoma Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 10.08.22, 20:19
                Powiem tak: wystarczy, jak się pokażą długie, rozciągnięte, białe gacie. Z troczkami. Serio 😂
            • wariant_b Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 10.08.22, 20:43
              yoma napisała:

> W sumie, Wariant, ciekawą kwestię poruszyłeś. Czy z wiara w Kogoś zakłada
              > istnienie Adwersarza i czynienie tego, czego Adwersarz zabrania :)

Tego nie wiem - ale jest to niezwykle użyteczne, by móc wskazać wroga
              przed którym broni się swoje owieczki, by móc je strzyc do woli.
              Nie trzeba wtedy tłumaczyć, dlaczego psy pogryzły te, które próbowały uciec
              ze stada - oczywiście dla ochrony przed złym wilkiem.
              • yoma Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 10.08.22, 22:16
                Tak, tylko w ten sposób wiara w Boga staje się logicznie niemożliwa - o ile wiem, Szatan niczego nie zabrania. (Latający Potwór zresztą też nie.) Pewnie dlatego 62% katolików nie wierzy w Szatana :)
                • wariant_b Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 10.08.22, 22:33
                  yoma napisała:

> Tak, tylko w ten sposób wiara w Boga staje się logicznie niemożliwa ...

No a na czym polega wiara - na przyjmowaniu tego, co logicznie jest niemożliwe.

• yoma Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 10.08.22, 22:47
                    Nie, dlaczego. Na przykład Snajpi wierzy, że za 50 lat wszyscy się ugotujemy. Teoretycznie nie jest to logicznie niemożliwe.
                    • wariant_b Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 10.08.22, 22:59
                      yoma napisała:

> Nie, dlaczego. Na przykład Snajpi wierzy, że za 50 lat wszyscy się ugotujemy.
                      > Teoretycznie nie jest to logicznie niemożliwe.

Chyba nawet nie damy rady się pasteryzować, a co dopiero gotować.
                      • yoma Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 10.08.22, 23:05
                        A w to z kolei ty wierzysz ;)

Nie no, żadna logiczna konstrukcja nie zakazuje gotowania się za 50 lat. Coś jak z tunelowaniem cząstek. Prawdopodobieństwo jest nieskończenie małe, ale niezerowe.
                        • wariant_b Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 10.08.22, 23:23
                          yoma napisała:

> A w to z kolei ty wierzysz ;)

Że życie jakoś przetrwa - ludzie niekoniecznie.
                          • yoma Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 10.08.22, 23:30
                            A, to jest nas dwoje :) 🤛
                            • wariant_b Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 10.08.22, 23:44
                              yoma napisała:

> A, to jest nas dwoje :) 🤛

Może nawet troje - bo snajper tego nie ocenzurował.

• yoma Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 10.08.22, 23:49
                                Uuu, a to już tłum.
                                • wariant_b Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 10.08.22, 23:57
                                  yoma napisała:

> Uuu, a to już tłum.

Powiedziałbym raczej, że przyzwoitka.
                                  • yoma Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 10.08.22, 23:59
                                    :D Szatan flirtu nie zakazuje.

Nb bardzo mi się podoba ten wątek. Wielopłaszczyznowy, wielowymiarowy... Jedna Ellenka, a tyle radości. Pójdzie do nieba :)
                                    • wariant_b Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 11.08.22, 00:04
                                      yoma napisała:

> Nb bardzo mi się podoba ten wątek. Wielopłaszczyznowy, wielowymiarowy...
                                      > Jedna Ellenka, a tyle radości. Pójdzie do nieba :)

I wróci, jeśli nie spodobają jej się obleśne gęby?
                                      • yoma Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 11.08.22, 00:09
                                        Trudno wyczuć - ale diabli mnie zanieśli dzisiaj na Osła i ona coś ma na punkcie urody. To może wrócić. Tu jest tak pięęęęknie :)
                • privus Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 10.08.22, 22:55
                  Bardzo logiczna konstatacja. Jak nie ma zakazu, to nie ma też żadnych konsekwencji. Po co więc komu taka bezsensowna wiara w Szatana? :)

Ale w pierwotnym znaczeniu hebrajskim określenie to odnosi się do przeciwnika, oskarżyciela, oszczercy a z greki po prostu do złego człowieka. W efekcie takich manipulacji upadłe religijnie byty duchowe dawnych aniołów, wbrew własnej woli stały się wypełniaczami zamysłów Boga i postrachem katolików.
                  • yoma Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 10.08.22, 23:03
                    Jak to po co? Bo niczego nie zakazuje, a przyjemności pochwala. Bardzo przyjazne dla użytkownika bóstwo.

A przy okazji, zakładacie, że w moim poście Ktoś to Bóg, a Adwersarz to Szatan. Tymczasem jest odwrotnie :P
                  • wariant_b Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 10.08.22, 23:03
                    privus napisał:

> Ale w pierwotnym znaczeniu hebrajskim określenie to odnosi się do przeciwnika ...

Ale w Nowym Testamencie jest już osobowy Szatan.
                    Przypuszczalnie zapożyczony z innych religii.
                    • yoma Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 10.08.22, 23:07
                      Zaraz dojdziemy do okultyzmu ;)
                      • privus Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 10.08.22, 23:26
                        Nie musimy dochodzić. On sam już przyszedł w całym swym religijnym majestacie.

www.fakt.pl/wydarzenia/polska/polski-ksiadz-salcesonem-uleczyl-opetana-przy-stole/85fxykp

www.polityka.pl/tygodnikpolityka/spoleczenstwo/2126409,1,szamani-i-inni-szatani-polska-religijnosc-zabobonna.read

wiesci24.pl/2021/07/06/wypedzal-demony-kielbasa-i-salcesonem-ksiadz-egzorcysta-dostal-panstwowe-reklamy-od-zony-ziobry-video/

www.antyradio.pl/News/Egzorcysta-wyganiajacy-salcesonem-demona-wegetarianizmu-otrzymal-50-mln-zl-z-Funduszu-Sprawiedliwosci-42417
                        • yoma Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 10.08.22, 23:36
                          No nie, salceson? Sathariel, Ghagiel, Thaumiel, słyszycie i nie grzmicie?
                    • privus Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 10.08.22, 23:09
                      Prawdę mówiąc zupełnie nie wiem, co w tej religii nie jest jeszcze nie zapożyczone oprócz sprzedaży odpustów, ponieważ poza katolicyzmem nigdzie z takim czymś cię nie spotkałem.
                      • yoma Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 10.08.22, 23:13
                        Podejrzewam, że sprzedaż odpustów wymyślił ktoś, kto twórczo rozwinął przypowieść o przekupniach i świątyni...
                        • wariant_b Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 10.08.22, 23:22
                          yoma napisała:

> Podejrzewam, że sprzedaż odpustów wymyślił ktoś, kto twórczo rozwinął
                          > przypowieść o przekupniach i świątyni...

Pewnie traktujesz hierarchów Kościoła jako następców Jezusa.
                          W istocie bliżej im do następców Annasza i Kajfasza.
                          • yoma Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 10.08.22, 23:26
                            Raczej sądzę, że jakiś średniowieczny mnich miał kupę czasu na przemyślenia i wymyślił takie coś. Kiedy wprowadzono odpusty, w XIII w.?
                            • wariant_b Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 10.08.22, 23:30
                              yoma napisała:

> Raczej sądzę, że jakiś średniowieczny mnich miał kupę czasu na przemyślenia
                              > i wymyślił takie coś. Kiedy wprowadzono odpusty, w XIII w.?

Wprowadzono wcześniej niż stały się walutą obiegową.
                        • privus Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 10.08.22, 23:28
                          Tamtych Jezus pogonił biczem z piasku. Na odpuściarzy bicza jeszcze nie znaleziono
                          :)
                          • yoma Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 10.08.22, 23:38
                            Jak nie jak tak - a kompletnie świeckie prawo popytu i podaży to pies? :)
        • privus Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 10.08.22, 16:45
          Wieszczących na swój strój nie brakowało kiedyś i nie brakuje dzisiaj, bez względu na kolor skóry, porost włosów czy rozmiar butów :)
    • privus Nie wiem, ale wątpię. 10.08.22, 20:20
      ellenka556 napisał(a):

> sa przewaznie skrajnie nieatrakcyjni fizycznie,zaniedbani (co za tym idzie maja
      > bardzo czesto braki w uzebieniu) i cechuje ich niesamowita zawisc wobec ludzi
      > atrakcyjnych i takich,co wiecej soba reprezentuja ? Bo o tym,ze wywodza sie z p
      > atologii chyba juz kazdy wie...

Gdyby tak było, to nie jednego biskupa uczonego w piśmie, mowie i uczynkach nie wyprowadzali by na manowce nie tylko religijne.
    • wariant_b Czyż ogry nie są sexi? 11.08.22, 01:11
      Poszedłem śladem yomy i muszę o to zapytać (bo drzewko nam szwankuje):

https://1.bp.blogspot.com/-XQdsbLGvCL8/XWa4p6u20HI/AAAAAAAAto8/e4medSmIzuw7Xh0fFPX3Yx2m1JUS3s2FwCLcBGAs/s1600/shrek%2Bi%2Bfiona.png
      • snajper55 Re: Czyż ogry nie są sexi? 11.08.22, 14:21
        wariant_b napisał:

> Poszedłem śladem yomy i muszę o to zapytać (bo drzewko nam szwankuje):
        >
        >
        > https://1.bp.blogspot.com/-XQdsbLGvCL8/XWa4p6u20HI/AAAAAAAAto8/e4medSmIzu
> w7Xh0fFPX3Yx2m1JUS3s2FwCLcBGAs/s1600/shrek%2Bi%2Bfiona.png

No nie l wiem. Fiona coś mi za bardzo Szydło przypomina.

S.
        • wariant_b Re: Czyż ogry nie są sexi? 11.08.22, 14:50
          snajper55 napisał:

> No nie l wiem. Fiona coś mi za bardzo Szydło przypomina.

Yoma wypatrzyła ją na ławce z Osłem.

Ale skoro postawiłeś nam zagadkę, to sam spróbuj ją rozwiązać:
          - kogo przypomina Shrek?
          • yoma Re: Czyż ogry nie są sexi? 11.08.22, 15:52
            Mojego druha dobrego :) Serioserio.
          • snajper55 Re: Czyż ogry nie są sexi? 11.08.22, 16:02
            wariant_b napisał:

> snajper55 napisał:
            >
            > > No nie l wiem. Fiona coś mi za bardzo Szydło przypomina.
            >
            > Yoma wypatrzyła ją na ławce z Osłem.
            >
            > Ale skoro postawiłeś nam zagadkę, to sam spróbuj ją rozwiązać:
            > - kogo przypomina Shrek?

Na pewno nie męża Szydło.

S.
            • yadaxad Re: Czyż ogry nie są sexi? 11.08.22, 16:10
              Fiona ze Shrekiem to sataniści pierwszej wody już choćby rozbijaniem królestwa, które jak wiadomo bogiem było dawane.
              • wariant_b Re: Czyż ogry nie są sexi? 11.08.22, 18:54
                yadaxad napisał(a):

> Fiona ze Shrekiem to sataniści pierwszej wody ...

O tym, że Shrek wywodził się z patologii wie każdy.
                Ale Fiona przecież była z takich, co więcej sobą reprezentują.

Zresztą wystarczy popatrzeć, że ma gust jak prawdziwa dama.
                Do twarzy jej w tym zielonym, a brak tandetnych broszek też na plus.
                • yadaxad Re: Czyż ogry nie są sexi? 11.08.22, 19:19
                  Bożesz, kobieta, która tak zdradzi swój status dla zielenienia, to tylko szatan ją opętał. Przynajmniej tak to zawsze przedstawiano, choć nad niemnem broniło.
            • wariant_b Re: Czyż ogry nie są sexi? 11.08.22, 18:40
              snajper55 napisał:

> Na pewno nie męża Szydło.

Szydło bardziej gustuje w gnomach niż ograch.
              De gustibus non est disputandum.
              • snajper55 Re: Czyż ogry nie są sexi? 11.08.22, 19:35
                wariant_b napisał:

> snajper55 napisał:
                >
                > > Na pewno nie męża Szydło.
                >
                > Szydło bardziej gustuje w gnomach niż ograch.
                > De gustibus non est disputandum.

Mąż na trolla wyglada. Może gnom jest dla niej miłą odmianą?

S.
        • yoma Re: Czyż ogry nie są sexi? 11.08.22, 15:54
          >No nie l wiem. Fiona coś mi za bardzo Szydło przypomina.

I to jest ten etap, w którym odstawiasz telewizor i udajesz się zasięgnąć profesjonalnej pomocy. Serioserio.
    • nickolau Re: Czy to prawda,ze satanisci maja bardzo niskie 13.08.22, 20:46
      Wiem,że katoliby mają

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka