Dodaj do ulubionych

Ryba od głowy się psuje.

16.08.22, 12:07
Ryba, symbol chrześcijaństwa, śmierdzi.Jej głowa cuchnie padliną.Stary, kulejący, człowiek, papież Franciszek, absolutnie nieomylny jak jego poprzednicy (w przeciwnym razie Maryja, dziewica wśród dziewic, zawsze dziewica nie zostałaby zabrana do nieba razem z butami) udał się w pokutną pielgrzymkę do Kanady, tam założył sobie na głowę pióropusz z orlich piór, całował po rękach nielicznych potomków rdzennych indian i prosił ich o wybaczenie za wymordowanie przez KK setek tysięcy ich przodków.”Wybaczcie, zrobiliśmy żle, ale oni nie chcieli być dobrymi katolikami”.Ci, którzy przeżyli, nauczyli się lekcji i zostali wspaniałymi katolikami.Papież sam się rozgrzszył i za karę i pokutę odmówiłł 10 Pater Nostro i 12 Ave Maria oraz przyrzekł, że innych morderstw- na razie - nie będzie.Jeśli ktoś, kiedykolwiek miał wątpliwośći o charakterze przestępczym tej kryminalnej organizacji -KK- teraz, po słowach nieomylnego papeża, nie może mieć najmniejszej wątpliwośći.KK to jest organizacja przestępcza, która spowodowała - tylko w Kanadzie -śmierć setek tysięcy bezbronnych ludzi.Tak powiedział papież.Nieomylny.Teraz tylko podstawić Watykan przed sądem.Zabójstwa nie idą w zapomnienie i mordercy są zawsze ścigani.Zażądać miliardowego odszkodowania.
Reakcje w ciemnogrodzie?Tu jest inflacja, Ukraińcy, węgiel, gas itd.Kanada jest daleko a tutejszy B+N+O, dezinformacja, podjudzanie jednych przeciw drugim pozwala nawet na bierne akceptowanie osoby °duszpasterza rodzinnego° do mierzenia temperatury miedzy nogami niewiast.Ta apatia umysłowa jest doskonale widoczna na tym forum, które zostało opanowane przez the natural born idiots: o + q + k40.Ten ostatni, sympatyczny szalony staruszek pochodzący z rodziny nałogowych alkoholików i kryminalny zboczeniec seksualny, w sposób serialny, bez jakiegokolwiek umiaru, zaśmieca to forum.Taka nieświadoma, piąta kolumna czarno ubranych.
Podziwiam snajpera za cierpliwość i inteligencję.
Jaka przyszłość tej cuchnącej ryby?Rozpada się sama i nic z niej nie zostanie, a kto się nią, tym ścierwem, odżywia zostaje zatruty umysłowo.
Obserwuj wątek
  • kociak40 Re: Ryba od głowy się psuje. 16.08.22, 13:29

   mim... -"Reakcje w ciemnogrodzie?"

   Myślimy po cichu, a wymyślamy głośno.
  • kociak40 Re: Ryba od głowy się psuje. 16.08.22, 13:31

   mim... - "Jaka przyszłość tej cuchnącej ryby?".

   Cudów jest więcej, niż się nam wydaje.
  • kociak40 Re: Ryba od głowy się psuje. 16.08.22, 13:34

   mim...-"zostaje zatruty umysłowo."

   ślepy traf - zawsze jest celny.
  • kociak40 Re: Ryba od głowy się psuje. 16.08.22, 20:04

   mim... - "Tu jest inflacja".

   Tak wysokiego lotu, że z braku tlenu spada na ziemie.
  • kociak40 Re: Ryba od głowy się psuje. 16.08.22, 20:08

   mim... - "Podziwiam snajpera za cierpliwość i inteligencję."

   Pisząc jest za daleko życia, żeby docenić jego wartość.
  • edico Re: Ryba od głowy się psuje. 18.08.22, 20:25
   Ryby, rybki i rybeńki to podwodny świat świat raczej nieznany i niedostępny dla oddychającym powietrzem, chyba że mamy na myśli fototapety.
   • kociak40 Re: Ryba od głowy się psuje. 18.08.22, 20:48

    mim1656awo pisze doskonałe teksty. Zawierają dużo ważnych faktów. Zawsze je czytam,
    bo wiele się z nich dowiaduję, a o ktorych nie wiedziałem.
    Ze względu na długość tekstów, zawsze mam pod ręką Etopirynę.
    • mim1656awo Re: Ryba od głowy się psuje. 20.08.22, 17:27
     Ojcze nasz miłosierny któryś jest w niebie

     Ludzie, niewiasty, dzieci Bóg was kocha! Pomarszczone surowe oblicze, białe włosy, wąsy i broda.Patrzące do nikąd oczy.TO ON! Stworzyciel wszystkiego, Wszechwiedzący i Wszechmocny.BÓG Jahwe i ojciec Jezusa.
     Ubrany w czarną sutannę wikary, nauczyciel religii, zalecał kilkuletnim dzieciom wieczorny paciorek do Boga, Ojca Naszego miłosiernego, na klęczkach, przed łóżkiem, w intencji dobra i protekcji dla siebie, mamusi, tatusia, sióstr, braci, dziadków.Przy okazji można dodać Zdrowaś Mario plus Aniele Boży.Nie zaszkodzi a może pomoże.
     Il razy, miliony i miliony (łatwo)wiernych zwracają się do Boga o pomoc, wyrozumienie? Bog, symbol dobroci i miłosierdzia.Kocha nas tak bardzo, że pozwolił na zamordowanie własnego syna, Jezusa Chrystusa dla naszego dobra.Ekstremalny gest altruizmu.Przynajmniej tak opowiada od setek i setek lat KrK aby trzymać w lejcach wiernych(łatwo).
     To wszystko jest napisane w Biblii Tysiąclecia zatwierdzonej prze polski episkopat.Oto co pisze o miłości Boga do ludzkości ta święta księga napisana pod natchnieniem Ducha Świętego (przed czy po zapłodnieniu Maryji, dziewicy wśród dziewic, zawsze dziewicy?)
     Bóg miłosierny w Biblii Tysiąclecia
     ST Księga Wyjścia 12:29 O północy Pan pozabijał wszystko pierworodne Egiptu: od pierworodnego syna faraona, który siedzi na swym tronie, aż do pierworodnego tego, który był zamknięty w więzieniu, a także wszelkie pierworodne z bydła.
     ST Księga Wyjścia 32: 27 I rzekł do nich: «Tak mówi Pan, Bóg Izraela: "Każdy z was niech przypasze miecz do boku. Przejdźcie tam i z powrotem od jednej bramy w obozie do drugiej i zabijajcie: kto swego brata, kto swego przyjaciela, kto swego krewnego"». 28 Synowie Lewiego uczynili według rozkazu Mojżesza, i zabito w tym dniu około trzech tysięcy mężów7. 29 Mojżesz powiedział wówczas do nich: «Poświęciliście8 ręce dla Pana, ponieważ każdy z was był przeciw swojemu synowi, przeciw swemu bratu. Oby Pan użyczył wam dzisiaj błogosławieństwa!»
     Przestępstwa przeciw ludzkości, sadyzm, znęcanie się nad zwierzętami.
     Koniec części 1-ej.
     P.S. Płytkiego umysłu nie napełnią głębokie myśli.
     • yadaxad Re: Ryba od głowy się psuje. 20.08.22, 19:22
      Przecież religie służą do rozgrzeszania.
      • yadaxad Re: Ryba od głowy się psuje. 20.08.22, 19:25
       Ideologie zresztą też, bo wiedza jest zawsze w poprzek chcenia.
      • kociak40 Re: Ryba od głowy się psuje. 20.08.22, 20:29
       yadaxad napisał(a):

       > Przecież religie służą do rozgrzeszania.


       Jeżeli ktoś ma szczęście, to nawet łaskę otrzyma bez rozgrzeszenia.
     • kociak40 Re: Ryba od głowy się psuje. 20.08.22, 20:25

      mim... - "Płytkiego umysłu nie napełnią głębokie myśli...." ... zbyt dużo przeżyłem aby ktoś w to uwierzył."
     • kociak40 Re: Ryba od głowy się psuje. 20.08.22, 20:33

      mim... - "Ojcze nasz miłosierny któryś jest w niebie".


      Czasami przez całe życie trzeba świecić w nowiu, żeby przez chwilę zabłysnąć w pełni.
  • privus Re: Ryba od głowy się psuje. 21.08.22, 14:23
   Czym większa ryba, tym większy rozsiewa później fetor.
  • mim1656awo Re: Ryba od głowy się psuje. 22.08.22, 10:11

   Część 2-ga
   Bóg Jahwe, Wszystkomogący stworzyciel świat i ludzi ma trudności z podporządkowaniem sobie Izraelitów.Musi nim rządzić lecz mogliby nie być Mu posłuszni.W swoim nieskończonym miłosierdziu grozi im (Izraelitom): albo będziecie robić to co Ja, Bóg Wszechmogący, od was wymagam, albo ześlę na was różne kary boskie (taki pierwotny, boski, szantaż).To jest właśnie dokładnie opisane w Biblii Tysiąclecia, lektura zalecana dla klas szkół podstawowych.
   ST Księga Kapłańska 26:14
   Skutki przekleństwa: choroby i wojny
   14 Jeżeli zaś nie będziecie Mnie słuchać i nie będziecie wykonywać tych wszystkich nakazów, 15 jeżeli będziecie gardzić moim ustawami, jeżeli będziecie się brzydzić moimi wyrokami, tak że nie będziecie wykonywać moich nakazów i złamiecie moje przymierze, 16 to i Ja obejdę się z wami odpowiednio: ześlę na was przerażenie, wycieńczenie i gorączkę, które prowadzą do ślepoty i rujnują zdrowie. Wtedy na próżno będziecie siali wasze ziarno. Zjedzą je wasi nieprzyjaciele. 17 Zwrócę oblicze przeciwko wam, będziecie pobici przez nieprzyjaciół. Ci, którzy was nienawidzą, będą rządzili wami, a wy będziecie uciekać nawet wtedy, kiedy was nikt nie będzie ścigał.
   Posucha i nieurodzaj
   18 Jeżeli i wtedy nie będziecie Mnie słuchać, będę w dalszym ciągu karał was siedem razy więcej za wasze grzechy. 19 Rozbiję waszą dumną potęgę, sprawię, że niebo będzie dla was jak z żelaza, a ziemia jak z brązu. 20 Na próżno będziecie się wysilać - wasza ziemia nie wyda żadnego plonu, a drzewo na ziemi nie da owoców.
   Dzikie zwierzęta
   21 Jeżeli [nadal] będziecie postępować Mnie na przekór i nie zechcecie Mnie słuchać, ześlę na was siedmiokrotne kary za wasze grzechy: 22 ześlę na was dzikie zwierzęta, które pożrą wasze dzieci, zniszczą bydło, zmniejszą zaludnienie, tak że wasze drogi opustoszeją.
   Wojna, zaraza i głód
   23 Jeżeli i wtedy nie poprawicie się i będziecie postępować Mnie na przekór, 24 to i Ja postąpię wam na przekór i będę was karał siedmiokrotnie za wasze grzechy. 25 Ześlę na was miecz, który się pomści za złamanie przymierza. Jeżeli wtedy schronicie się do miast, ześlę zarazę pomiędzy was, tak że wpadniecie w ręce nieprzyjaciół. 26 Rozbiję wam podporę chleba2, tak że dziesięć kobiet będzie piec chleb w jednym piecu. Będą wam wydzielać chleb na wagę, tak że jedząc nie będziecie syci.
   Zagłada i wygnanie
   27 Jeżeli i wtedy nie będziecie Mi posłuszni i będziecie Mi postępować na przekór, 28 to i Ja z gniewem wystąpię przeciwko wam i ześlę na was siedmiokrotne kary za wasze grzechy. 29 Będziecie jedli ciało synów i córek waszych3. 30 Zniszczę wasze wyżyny słoneczne, rozbiję wasze stele, rzucę wasze trupy na trupy waszych bożków, będę się brzydzić wami. 31 Zamienię w ruiny wasze miasta, spustoszę wasze miejsca święte, nie będę wchłaniał przyjemnej woni waszych ofiar. 32 Ja sam spustoszę ziemię, tak że będą się zdumiewać wasi wrogowie, którzy ją wezmą w posiadanie. 33 Was samych rozproszę między narodami, dobędę za wami miecza, ziemia wasza będzie spustoszona, miasta wasze zburzone.
   ST Księga Powtórzonego Prawa
   53 Będziesz zjadał owoc swego łona: ciała synów i córek, danych ci przez Pana, Boga twego - wskutek oblężenia i nędzy, jakimi twój wróg cię uciśnie.

   Jest bez granic okrutna, zboczona, patologicznie mściwa wyobraźnia miłosiernego Boga Jahwe, Wszechmogącego, ojca Jezusa.Jak tu nie być Mu posłusznym! Interesujące jest boskie odniesienie do kanibalizmu rodzinnego.Tutaj Bóg objawia się miłosierny, ponieważ poleca rodzicom ciała synów i córek, mięso młodsze i łatwostrawne dla starszych.Jak tu nie kochać tego Wszechmogącego z białą brodą!Kanibalizm, zjadanie serca pokonanego wroga, picie jego krwi należy do rytuałów prymitywnych plemion Afryki, Azjii, Ameryk, Polinezji.Zjadanie serca wroga, picie jego krwi miało przekazać zwycięzcy wartości pokonanego.W religii chrześcijańskiej odniesienia do kanibalizmu są w każdej mszy świętej, kiedy celebrujący rozdaje (łatwo)wiernym opłatek pomaczany w winie i mówi, że to jest ciało Jezusa.Brrrrrr.
   P.S.Etopiryna przynosi ulgę – ponoć – przy kacu po bimbrze.Nałogowi alkoholicy robią jej zapasy.Etopiryna nie służy na zwiększanie IQ.Idiota może odżywiać się Etapiryną i zostanie zawsze idiotą.Tacy czytają tylko "Lala ma Asa" i nie maja bólu głowy.Takim polecam do czytania teksty łatwiejsze, duże litery, obrazki, opowiadania o rodzinnych wydarzeniach np. „Dziwne przygody Koziołka Matołka”.Po przeczytaniu wezmą tylko ½ Etapiryny.
   • cylicja Re: Ryba od głowy się psuje. 22.08.22, 10:25
    A tak w ogóle o co ci chodzi z wklejaniem tego bełkotu?
    • mim1656awo Re: Ryba od głowy się psuje. 22.08.22, 10:35
     Zgadzam się Biblia to bełkot.Możesz wziąść Etapirynę
     • kociak40 Re: Ryba od głowy się psuje. 22.08.22, 22:46

      mim... - "...nie maja bólu głowy."


      Najskuteczniejszym środkiem od bólu głowy jest - przybytek, od którego głowa nie boli.
    • kociak40 Re: Ryba od głowy się psuje. 22.08.22, 21:45
     cylicja napisał:

     > A tak w ogóle o co ci chodzi z wklejaniem tego bełkotu?

     Jego wąskie horyzonty możemy zobaczyć na szerokich ekranach.
    • edico Re: Ryba od głowy się psuje. 23.08.22, 22:38
     Jak każdy bełkot religijny sprzedaje to, co ma do sprzedania i nic więcej.
     • kociak40 Re: Ryba od głowy się psuje. 23.08.22, 22:53
      edico napisał:

      > Jak każdy bełkot religijny sprzedaje to, co ma do sprzedania i nic więcej.

      Uważa, że z bełkotu religijnego wyrośnie mu palma pierwszeństwa na forum.
      • edico Re: Ryba od głowy się psuje. 23.08.22, 23:03
       Jak liście blekotu pospolitego, nagie, spodem błyszczące, 2 – 3-krotnie pierzaste, trójkątne, przy czym ostatnie odcinki jajowatolancetowate. Wyrastają skrętolegle na łodydze swego panaceum.
  • edico Re: Ryba od głowy się psuje. 30.08.22, 15:03
   A nie powinna. Przecież to symbolem narodzin, nieśmiertelności, morza, chrztu, eucharystii, wolności, płciowości, obfitości, mądrości i odrodzenia, a nie gnicia.
   • privus Re: Ryba od głowy się psuje. 30.08.22, 20:55
    Polerowanie czegoś gnijącego przynosi zawsze ten sam skutek.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka