Dodaj do ulubionych

Dlaczego tak bardzo boicie się księdza?

24.09.22, 12:37
Ksiądz nie warczy ani nie gryzie.
Obserwuj wątek
    • snajper55 Re: Dlaczego tak bardzo boicie się księdza? 24.09.22, 15:33
      olszak-przytycki napisał(a):

> Ksiądz nie warczy ani nie gryzie.

A kto się boi księdza?

S.
      • edico Re: Dlaczego tak bardzo boicie się księdza? 24.09.22, 15:47
        Jeśli ktoś powinien się bać, to przede wszystkim małolaty pchane usilnie przez rodziców w ręce i objęcia urzędników kościelnych.
      • olszak-przytycki Re: Dlaczego tak bardzo boicie się księdza? 24.09.22, 20:45
        Jak ksiądz chodził po kolędzie to dzieciaki kryły się przed nim po kątach.
        • snajper55 Re: Dlaczego tak bardzo boicie się księdza? 24.09.22, 23:37

> Jak ksiądz chodził po kolędzie to dzieciaki kryły się przed nim po kątach.

Dzieci nie lubią gdy je ktoś obmacuje albo i dalej się posuwa w molestowaniu.

S.
          • feelek Re: Dlaczego tak bardzo boicie się księdza? 24.09.22, 23:55
            snajper55 napisał:
            > olszak-przytycki napisał(a):
            > Jak ksiądz chodził po kolędzie to dzieciaki kryły się przed nim po kątach
            > .
            > > Dzieci nie lubią gdy je ktoś obmacuje albo i dalej się posuwa w molestowaniu.S.
            ....
            Pan snajper coś sugeruje?
            Ksiądz, którego wspomina tu Olszak - Przytycki obmacuje jakieś dzieci?
            Powinien pan jak najszybciej donieść o tym policji.
            Jeśli nic pan o niczym podobnym nie wie, nie powinien pan tu niczego takiego wypisywać bo jest to hejt, za który może pan być stąd usunięty.
            • wawrzanka Re: Dlaczego tak bardzo boicie się księdza? 25.09.22, 09:04
              feelek napisał:

> Ksiądz, którego wspomina tu Olszak - Przytycki obmacuje jakieś dzieci?

Przecież Olszak nie wspomina żadnego konkretnego księdza.
              Kim jest ksiądz w naszych czasach? Niedouczonym pośmiewiskiem. Niewyżytym seksualnie facetem w czarnej sukience z łatką pedofila. Oczywiście nie chciałby, ale taką łatkę ma, więc Snajper do niej żartobliwie nawiązał. Kto się decyduje być teraz księdzem - dostaje łatkę w pakiecie. Jego wybór.
              • snajper55 Re: Dlaczego tak bardzo boicie się księdza? 26.09.22, 12:51
                wawrzanka napisała:

> feelek napisał:
                >
                > > Ksiądz, którego wspomina tu Olszak - Przytycki obmacuje jakieś dzieci?
                >
                > Przecież Olszak nie wspomina żadnego konkretnego księdza.
                > Kim jest ksiądz w naszych czasach? Niedouczonym pośmiewiskiem. Niewyżytym seksu
                > alnie facetem w czarnej sukience z łatką pedofila. Oczywiście nie chciałby, ale
                > taką łatkę ma, więc Snajper do niej żartobliwie nawiązał. Kto się decyduje być
                > teraz księdzem - dostaje łatkę w pakiecie. Jego wybór.

Widzę że nasze myśli podążają czasem tą samą ścieżką. 🙂

S.
            • snajper55 Re: Dlaczego tak bardzo boicie się księdza? 26.09.22, 12:47
              feelek napisał:

> Pan snajper coś sugeruje?
              > Ksiądz, którego wspomina tu Olszak - Przytycki obmacuje jakieś dzieci?

A gdzie ja cos takiego napisalem??? Zacytuj. Napisałem za to, ze dzieci nie lubią być obmacywane (ty lubiłeś?). A ze ksiądz właśnie z obmacywaniem dzieci może się kojarzyc, to dzieci przed nim uciekają.

S.
              • feelek Re: Dlaczego tak bardzo boicie się księdza? 29.09.22, 12:18
                LEKCJA TOLERANCJI
                > feelek napisał: > Pan snajper coś sugeruje?
                > > Ksiądz, którego wspomina tu Olszak - Przytycki obmacuje jakieś dzieci?
                s.: A gdzie ja cos takiego napisalem???
                f odp.: a tu::24.9.2022, 23.33
                s.:Zacytuj.
                f.: Zajrzyj i sam sobie przeczytaj.
                .....
                s.: Napisałem za to, ze dzieci nie lub
                > ią być obmacywane (ty lubiłeś?
                ...
                f.: i znowu coś pan sugeruje?
                "Jest pan hejterem i adminem w jednym.
                Niestety to typowe dla forum religia.
                Admini na forach religia to hejterzy.
                Piszę bo nie lubię być atakiem hejtu."
                ....
                Ww. to kopia pana wpisu.
                Zmieniłem tylko szczególy.
                Ale nie napisałem przecież, że wszyscy admini to hejterzy tylko że admini to hejterzy.
                Idźmy dalej:
                " Admini forów internetowych to najczęściej chorobliwie nadużywajacy swych uprawnień internauci".
                "O ich prawdziwych skłonnościach świadczą usunięte wpisy, które się im nie spodobały."
                "... admin właśnie z usuwaniem wpisów co się mu nie podobają może się kojarzyc..."
                ....
                ksiądz Twardowski to też pedofil?, to dzieci przed nim uciekają?
                Ksiądz Lemański?
                Niestety nie godzę się na obrażanie tu kogokolwiek dlatego, że się jakiejś osobie nie podoba jakaś grupa społeczna.
                ...
                Mi osobiście księża nie kojarzą się dobrze - pezez swój wygląd, ubiór, sposób zachowania, mówienia budzą moją antypatię.
                Ale nie posunąłbym się do jakiegoś chamskiego, sugerującego złe rzeczy , bezpodstawne uogólnianie, oceniania kigokolwiek bo należy do tej czy innej grupy społecznej, co jest akceptowalną, dla wielu ważną, częścią społeczeństwa.
                ....
                PS.I po co mi to?
                Teraz to samo, co od snajpera, tylko ze znakiem minus, dostanę od jakiegoś katolika.
                Np. od mojej mamy.
                Nie przypuszczam, wiem: zawsze tak jest.
                • privus Re: Dlaczego tak bardzo boicie się księdza? 29.09.22, 13:30
                  A z czym lub kim może kojarzyć się ksiądz, jak nie z twarzą nie jednej parafii, diecezji czy całego Kościoła?
                  mapakoscielnejpedofilii.pl/
    • oszol-lom-z-rm Re: Dlaczego tak bardzo boicie się księdza? 25.09.22, 07:26
      To jest tez bojaźń boża
      • pocoo Re: Dlaczego tak bardzo boicie się księdza? 25.09.22, 09:44
        oszol-lom-z-rm napisał:

> To jest tez bojaźń boża

Że co?
        A który to katolik boga się boi wiedząc, że bóg widzi wszystko? Katolik obawia się wzroku sąsiadów, którzy doniosą księdzu. A ksiądz może zrugać owieczkę jak "burą sukę" i nikt mu w mordę nie przywali.
        U protestantów jest jeszcze gorzej, gdyż każdy wierny podsłuchuje, podpatruje i napomina brata lub siostrę w Panu. A i pastorowi doniesie.
        • adam.eu Re: Dlaczego tak bardzo boicie się księdza? 25.09.22, 09:49
          pocoo napisała:

> U protestantów jest jeszcze gorzej, gdyż każdy wierny podsłuchuje, podpatruje i
          > napomina brata lub siostrę w Panu. A i pastorowi doniesie.

Czy mogłabyś to uściślić? Bo nie do końca rozumiem. Nie znam różnic między katolikami a protestantami.
          • edico Re: Dlaczego tak bardzo boicie się księdza? 25.09.22, 09:54
            Zastanów się nad tym, czy katolicy czasem nie ukamienowali by księdza kobiety w swoim kościele. :)
          • pocoo Re: Dlaczego tak bardzo boicie się księdza? 25.09.22, 16:00
            adam.eu napisał:

> Czy mogłabyś to uściślić? Bo nie do końca rozumiem. Nie znam różnic między kato
            > likami a protestantami.

Biblia nade wszystko. 1 Tesalonicensów 5;11
            • edico Re: Dlaczego tak bardzo boicie się księdza? 25.09.22, 17:07
              Kościół katolicki zawsze bardzo niechętnie dopuszczał do lektury Biblii, a cóż dopiero mówić o zachęcaniu. Przyczyny były i są nadal oczywiste. Poza kilkoma powtarzanymi niektórymi akapitami ewangelii na mszach, nadal jest traktowana jako księga heretyków i swobodna jej lektura może doprowadzić jedynie do następnych herezji. "Garb" takiego wychowania owocuje bezkrytyczną i bzdurną wiarą w dogmaty podawane ludziom przez katolickich korporacjonistów. W takim wydaniu wiara jest swego rodzaju intelektualnym tworzywem, które wypełnia luki w niedoskonałym ludzkim rozumowaniu. Tym bardziej, że upycha się we wszystkich "dziurach w umyśle". Wiara staje się wówczas ślepa pozbawiana chęci i miejsca na poszerzanie wiedzy, która niekoniecznie jest świadomym współdziałaniem rozumu z wiarą,
              • olszak-przytycki Re: Dlaczego tak bardzo boicie się księdza? 25.09.22, 17:54
                Wiele dzieci boi się księdza.Trudno powiedzieć dlaczego.
                Wiele uczniów nie lubi księdza.Pamiętam lekcje religii podczas których chłopcy kłócili się z księdzem.Niektórym z wiekiem ta niechęć do pana w sutannie mija,innym nie.
                • edico Re: Dlaczego tak bardzo boicie się księdza? 25.09.22, 20:50
                  Moje rozważania i szukanie odpowiedzi na pytanie, co to jest w końcu ta religia, zaczęło się wiele lat temu na lekcji religii w szkole podstawowej. Zaprezentowane przez miejscowego proboszcza piekło logiczne w nauczaniu religii zmusiło mnie do kolejnych rozważań, czego to uczą w seminariach, skoro wysyłają do tzw. pracy duszpasterskich księży nie potrafiących korzystać z rozumu.
      • privus Re: Dlaczego tak bardzo boicie się księdza? 26.09.22, 13:13
        Obmacywującego czy obmacywanego?
    • adam.eu Re: Dlaczego tak bardzo boicie się księdza? 29.09.22, 16:56
      Pisząc "boicie się" to do kogo adresujesz swoje pytanie?
      Możesz doprecyzować, kogo masz na myśli?
      • olszak-przytycki Re: Dlaczego tak bardzo boicie się księdza? 29.09.22, 18:43
        adam.eu napisał:

> Pisząc "boicie się" to do kogo adresujesz swoje pytanie?
        > Możesz doprecyzować, kogo masz na myśli?

Chodzi o forumowiczów którzy nie lubią religii.
        • privus Re: Dlaczego tak bardzo boicie się księdza? 29.09.22, 18:48
          A co wspólnego ma jedno z drugim?
        • adam.eu Re: Dlaczego tak bardzo boicie się księdza? 30.09.22, 08:54

> Chodzi o forumowiczów którzy nie lubią religii.

Czy Twoim zdaniem, są tu forumowicze, którzy boją się księdza, bo nie lubią religii?
          Religii jako nauki w szkole, jako czy jako wiary katolickiej? Bo zapewne nie miałeś na myśli innych religii?
          Ciekawe spostrzeżenie, ale moim zdaniem nietrafne.
          A jeszcze bardziej mnie zastawia Twoja próba pouczania.
          Uważasz się za forumowego pasterza?

• privus Re: Dlaczego ksiądz boi się parafian? 30.09.22, 13:48
      Zapytaj się ofiar arcybiskupa Józefa Wesołowskiego
      wyborcza.pl/7,75399,16644184,arcybiskup-placil-za-seks-lekarstwami-newsweek-o-sledztwie.html

biskupa Henryka Tomasika
      www.rp.pl/kosciol/art36430141-biskup-henryk-tomasik-przeprosil-ofiare-pedofilii-jest-jednak-ale
      czy wielu innych pomniejszych funkcjonariuszy tej korporacji.

> Ksiądz nie warczy ani nie gryzie.

Nie każdy ksiądz musi być psem, ale bywa, że boi się własnych parafian i to nie bez przyczyny.
      www.o2.pl/informacje/niech-ksiadz-nie-ucieka-jak-szczur-dantejskie-sceny-we-wsi-nowielin-6677525870410560a
      • olszak-przytycki Re: Dlaczego ksiądz boi się parafian? 30.09.22, 20:20
        Ksiądz o którym wspominałem był całkiem w porządku gościem.
        Był aseksualny.Nie miał pociągu ani do mężczyzn ani do kobiet,ani tym bardziej do dzieci.
        A i tak dzieciaki bały się go.
        • feelek Re: Dlaczego ksiądz boi się parafian? 01.10.22, 08:21
          OP:" ...dzieciaki bały się go ..."
          ...
          Może robił dzieciom ( takim 2 letnim) co mój wujek. Zaprzyjaźniał się z nimi i w pewnym momencie pociągał je dość mocno za nos.
          Nie podobało się to dzieciom, babciom....
          Nikt do pewnego momentu nie wiedział o co chodzi bo wybierał sobie do swego procederu takie jedzcze niemówiące.
          Może ten ksiądz nie lubi dzieci?
          Może im mówił, że jak nie będą cicho to pójdą do piekła?
          ...
          " Wszędzie węszę bandytów..."
          ....
          Czy jak widzą księdza, przechodzą na drugą stronę?
          ....
          Gdzieś na drodze do Kalatówek widziałem taką scenkę: gromada dzieciaków woła: " Proszę księdza, proszę księdza" w kierunku takiego niskiego 60latka w berecie"... Nijak nie było tam żadnego strachu, raczej najprostsza sympatia.
          .....
          Rok temu zaczepił mnie ksiądz, nie wiem czemu, to było w szpitalu, ktoś bliski chciał do spowiedzi. Dlaczegoś nabrał do mnie zaufania i zacżąl opowiadać. Tak ... obrzydlwe to było, że czym prędzej go pożegnałem: coś o tym, że dzieci powinny się słuchać rodziców przy wyborze małżonka...
          ...
          I co? Jest tak i tak.
          Ksiądz - kunktator: parafianie zbierają podpisy aby ŃIE budować domu opieki bo im to zakłóci ich jednorodzinną zabudowę. Ksiądz ... umywa ręce.
          ....
          W miejscowości obok zbliża się rocznica zagłady Żydów. Miejscowy proboszcz i autorytet w jednym poproszony o pomoc ...odmawia powołujac się na polski antysemityzm i ... antyklerykalizm. Podczas najbliższej mszy wygłasza intencję w sprawie ... pomordowanych Żydów.
          ....
          Ksiądz jako instytucja jest i będzie elementem naszego krajobrazu. Zawsze będę próbował się z nim dogadać pro publico bono.
        • privus Re: Dlaczego ksiądz boi się parafian? 01.10.22, 13:09

> Ksiądz o którym wspominałem był całkiem w porządku gościem.
          > Był aseksualny.Nie miał pociągu ani do mężczyzn ani do kobiet,ani tym bardziej
          > do dzieci.
          > A i tak dzieciaki bały się go.

Pisałeś ogólnie i taką dostałeś odpowiedź. Jeśli znasz tego księdza, to przyczyn unikania tego księdza przez dzieci poszukaj sam. Nie doceniasz błyskotliwości dzieci i nie bez powodu boją się tego nie wiadomo jak uduchowionego.
    • zaczarowanyogrod Re: Dlaczego tak bardzo boicie się księdza? 30.09.22, 15:26
      Ja się nie boję

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka