Dodaj do ulubionych

22 lata szóstka dzieci i jest szczęśliwa

05.11.22, 14:16
kobieta.wp.pl/22-latka-ma-juz-szescioro-dzieci-w-sieci-rozpetala-sie-burza-6830376793565888a/komentarze
- takich kobiet nam dziś potrzeba ! To wzór i przykład do naśladowania . Jakże to idzie w kontrze do lgbt do feminizmu aborcjonistek i przemysłowi aborcyjnemu do tej tzw kontrkultury. Nie wiem kimjest ta kobieta poza tym ze jest biała ale to co ona robi to heroizm naszych czasów . Niech ci Bog dalej błogosławi dużo sił i zdrowia dla ciebie męża i twoich dzieci. Dzięki takim jak ty jeszcze nie zginelismy ! Oto praktyczna realizacja wartości chrześcijańskich rodzinnych miłości bliźniego
Obserwuj wątek
    • zaczarowanyogrod Re: 22 lata szóstka dzieci i jest szczęśliwa 05.11.22, 14:25
      Bardzo chrześcijańskich jak każde z innym ojcem i jeszcze w takim wieku.
      • oszol-lom-z-rm Re: 22 lata szóstka dzieci i jest szczęśliwa 05.11.22, 14:36
        Jej mąż jest ojcem biologicznym całej szóstki . Przy „odrobinie” szczęścia szóstkę można machnąć za jednym razem!
        www.edziecko.pl/rodzice/7,79361,28995924,szescioraczki-z-tylmanowej-urodzily-sie-wczesniakami-jak-dzis.amp
        • zaczarowanyogrod Re: 22 lata szóstka dzieci i jest szczęśliwa 05.11.22, 14:43
          No chyba że tak. Chociaż w tej rozmowie co dałeś link coś jest o szukaniu ojców dzieci. No ale dokładnie nie doczytałam.
          • oszol-lom-z-rm Re: 22 lata szóstka dzieci i jest szczęśliwa 05.11.22, 15:02
            Takie teksty puszczają komentujący internauci którzy jej tak naprawdę strasznie zazdroszczą ze sobie życie ułożyła i ze jest szczęśliwa
            • olszak-przytycki Re: 22 lata szóstka dzieci i jest szczęśliwa 05.11.22, 15:44
              Przecież ona nie wie czym jest młodość.
              Od razu z dzieciństwa przskoczyła w dorosłość.
              Tylko współczuć.
              • zaczarowanyogrod Re: 22 lata szóstka dzieci i jest szczęśliwa 05.11.22, 15:57
                No ja bym tak nie chciała ale co kto lubi.
              • oszol-lom-z-rm Re: 22 lata szóstka dzieci i jest szczęśliwa 05.11.22, 16:12
                Uniknęła pułapek tej młodości
            • pocoo Re: 22 lata szóstka dzieci i jest szczęśliwa 05.11.22, 19:49
              oszol-lom-z-rm napisał:

> Takie teksty puszczają komentujący internauci którzy jej tak naprawdę strasznie
              > zazdroszczą ze sobie życie ułożyła i ze jest szczęśliwa

No tak. Urodzić, to tyle co splunąć?
              Brakuje tobie nie tylko wyobraźni.
              • oszol-lom-z-rm Re: 22 lata szóstka dzieci i jest szczęśliwa 06.11.22, 13:46
                Ona się nie skarży choć na pewno lekko jej nie jest
    • krzy-czy Re: 22 lata szóstka dzieci i jest szczęśliwa 05.11.22, 20:32
      osiole,zapodaj ile też sztuk ty wqyprodukowałeś.
      • oszol-lom-z-rm Re: 22 lata szóstka dzieci i jest szczęśliwa 05.11.22, 22:21
        Ta kobieta bije mnie na głowę
    • wariant_b Re: 22 lata szóstka dzieci i jest szczęśliwa 05.11.22, 20:35
      Do rekordowych 69 dzieci jeszcze sporo brakuje.
      Do rekordowego zostania matką w wieku 5 lat również.
      • oszol-lom-z-rm Re: 22 lata szóstka dzieci i jest szczęśliwa 05.11.22, 22:11
        A kto miał 69 dzieci?
        • oszol-lom-z-rm Re: 22 lata szóstka dzieci i jest szczęśliwa 05.11.22, 22:22
          Nur fuhr zwei kinder
        • wariant_b Re: 22 lata szóstka dzieci i jest szczęśliwa 05.11.22, 23:12
          oszol-lom-z-rm napisał:

> A kto miał 69 dzieci?

Też kobieta i też z jednym mężem.
          A ta pięciolatka nie wiadomo z kim - może Duch Święty.
          Dawniej ludzie żyli bardziej po bożemu.
          • oszol-lom-z-rm Re: 22 lata szóstka dzieci i jest szczęśliwa 06.11.22, 12:24
            To prawda…
    • adam.eu Re: 22 lata szóstka dzieci i jest szczęśliwa 06.11.22, 07:11
      Ani to Polka, ani katoliczka. A i wygląda na to, że zdaniem KK grzeszyła kopulując bez ślubu kościelnego!!!
      Nie oceniam tutaj jej, ale zastanawiam się, dlaczego dajesz taki przykład i to na religii?
      A co zrobiłbyś, szczególnie jako katolik, gdyby Twoja córka w wieku 15 lat miała stosunki seksualne, oczywiście bez ślubu? Albo Twój syn zadawał się z 15 lub 16 latką i jeszcze z nią wpadł?
      I nie wiem, jaka jest sytuacja materialna tej dziewczyny. I czy wszystkie dzieci ochrzczone?
      • oszol-lom-z-rm Re: 22 lata szóstka dzieci i jest szczęśliwa 06.11.22, 13:47
        A skad możesz wiedzieć czy o ns ma ślub cZy nie dlaczego zakładasz ze ona nie ma ślubu ? Oceniasz wg siebie ?
        • olszak-przytycki Re: 22 lata szóstka dzieci i jest szczęśliwa 06.11.22, 14:14
          Ślub kobiety mogą mieć po skończeniu 18 lat.Przecież oczywiste,że puszczała się bez niego.
          I to ma być Oszołomie Twoja idolka?Wstyd.
          • oszol-lom-z-rm Re: 22 lata szóstka dzieci i jest szczęśliwa 06.11.22, 14:18
            Warunkowo może wziąć ślub w zranień za zgoda rodziców . Kluczowe jest to ze ani ojciec dzieci jej nie porzucił ani ona nie dokonała aborcji na ! Nawet do adopcji tych dzieci nie oddała ! Oczywiście założenie rodziny w tak młodym wieku to wielkie ryzyko. Poszczęściło jej się co niestety nie każdemu jest dane
            • zaczarowanyogrod Re: 22 lata szóstka dzieci i jest szczęśliwa 06.11.22, 14:29
              Dobrze po katolicku zrobiła że nie dokonała aborcji, ale jednak nie po katolicku że współżyła przed ślubem.
            • privus Re: 22 lata szóstka dzieci i jest szczęśliwa 06.11.22, 16:28
              A kogo mogą obchodzą takie uwarunkowania, skoro Kościół traktuje 13-latki za dorosłe kobiety?
        • adam.eu Re: 22 lata szóstka dzieci i jest szczęśliwa 06.11.22, 14:15
          oszol-lom-z-rm napisał:

> A skad możesz wiedzieć czy o ns ma ślub cZy nie dlaczego zakładasz ze ona nie m
          > a ślubu ? Oceniasz wg siebie ?

O ile mi wiadomo, to dziewczyna w wieku 16 lat w tzw. cywilizowanych krajach nie może legalnie zostać żoną, chyba, że jest w ciąży, to wtedy sądownie może wystąpić o zgodę na małżeństwo. Prosty wniosek, współżyła przed ślubem albo w jakiś inny sposób została zapłodniona.
          • oszol-lom-z-rm Re: 22 lata szóstka dzieci i jest szczęśliwa 06.11.22, 14:19
            Najważniejsze ze nie starała z siebie zrzucić odpowiedzialności w dodatku trafiła chyba na właściwego człowieka
            • olszak-przytycki Re: 22 lata szóstka dzieci i jest szczęśliwa 06.11.22, 14:57
              Zbyt wczesne posiadanie potomstwa gdy jeszcze organizm i psychika rodziców są niekuształtowane,nie jest za dobre.Nie znam przypadku by któryś geniusz miał młodych rodziców,większość była już którymś tam dzieckiem.
              • oszol-lom-z-rm Re: 22 lata szóstka dzieci i jest szczęśliwa 06.11.22, 15:03
                to nie powód by takie dzieci zabijać. zamieńmy aborcje na adopcje
                • olszak-przytycki Re: 22 lata szóstka dzieci i jest szczęśliwa 06.11.22, 15:07
                  A kto mówi o zabijaniu?
                  Swoją drogą kto tę rodzinę utrzymuje?Żyją z zasiłków?
                  • mim1656awo Re: 22 lata szóstka dzieci i jest szczęśliwa 06.11.22, 15:58
                    Dzieci dają dużo radości i przyjemności.W momencie robienia.
                  • oszol-lom-z-rm Re: 22 lata szóstka dzieci i jest szczęśliwa 06.11.22, 16:31
                    Nie ma tu nic obcym mowy . Nie za taki im dzieci znaczy sie nie są patologią
    • hana2 Re: 22 lata szóstka dzieci i jest szczęśliwa 06.11.22, 16:18
      .
    • hana2 Re: 22 lata szóstka dzieci i jest szczęśliwa 06.11.22, 16:44
      Myślisz, że potrzeby całej szóstki dzieci są zaspokojone? Sam pewnie widzisz ile pochłania wychowywanie (a nie hodowanie!) już dwójki dzieci. A szóstka?

Zapomniałam, że wy katolicy tylko o płody się troszczycie. Los dzieci narodzonych jest wam obojętny.
      • zaczarowanyogrod Re: 22 lata szóstka dzieci i jest szczęśliwa 06.11.22, 16:56
        Ja jestem katoliczką ale to dla mnie też przesada. W mojej okolicy właśnie jest taka wierząca rodzina. Dzieci chyba z 10 jak nie więcej. Kobieta miała 16 lat jak urodziła pierwsze, mąż nie wiem. Najstarsze dziecko niepełnosprawne. Matka i ten syn najbardziej wierzący. Matka opiekuje się chorym i każdym kolejnym nowo narodzonym. Reszta pozostawiona samym sobie, zajmuje się sama sobą nawzajem. Nie bardzo wychowane, zawsze w szkole problemy jakieś mieli, coś zepsuli, kogoś pobili, przynajmniej Ci co byli w mojej klasie, siostry i widziałam ich w szkole w trakcie kiedy się tam uczyłam. Praktycznie rok po roku lub co 2 lata rodzeństwo było.
    • ytartu Też bym był szczęśliwy 06.11.22, 17:35
      oszol-lom-z-rm napisał:

> kobieta.wp.pl/22-latka-ma-juz-szescioro-dzieci-w-sieci-rozpetala-sie-burza-6830376793565888a/komentarze
      > - takich kobiet nam dziś potrzeba ! To wzór i przykład do naśladowania . Jakże
      > to idzie w kontrze do lgbt do feminizmu aborcjonistek i przemysłowi aborcyjnemu
      > do tej tzw kontrkultury. Nie wiem kimjest ta kobieta poza tym ze jest biała al
      > e to co ona robi to heroizm naszych czasów . Niech ci Bog dalej błogosławi dużo
      > sił i zdrowia dla ciebie męża i twoich dzieci. Dzięki takim jak ty jeszcze nie
      > zginelismy ! Oto praktyczna realizacja wartości chrześcijańskich rodzinnych mi
      > łości bliźniego

Też bym był szczęśliwy. Jak bym był kobietą, to w tym wieku miałbym ósemkę!
    • ta Re: 22 lata szóstka dzieci i jest szczęśliwa 19.11.22, 15:34

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka