Dodaj do ulubionych

Podcz otwarcia katarsk mundialu miano czytać Koran

20.11.22, 08:15
sport.interia.pl/mundial-2022/news-mundialowe-inauguracje-rodowicz-ross-j-lo-i-bezbramkowa-klat,nId,6421421
- wycofano się z tego w ostatniej chwili a potem powiedzieli ze to fejk. Mam nadzieje ze nie będzie tęczowych podświetleń na stadionach
Obserwuj wątek
    • adam.eu Re: Podcz otwarcia katarsk mundialu miano czytać 20.11.22, 11:23
      Biblia kilka razy jest nawiązuje do symbolu tęczy. Dla mnie najbardziej znany fragment, to tęcza jako dowód przymierza Noego z Bogiem..

Zobacz Księgę Rodzaju(inaczej I Mojżeszowa) rozdz. 9 werset 11-15.

"Zawieram z wami przymierze, tak iż nigdy już nie zostanie zgładzona wodami potopu żadna istota żywa i już nigdy nie będzie potopu niszczącego ziemię». 12 Po czym Bóg dodał: «A to jest znak przymierza, które ja zawieram z wami i każdą istotą żywą, jaka jest z wami, na wieczne czasy: 13 Łuk mój kładę na obłoki, aby był znakiem przymierza między Mną a ziemią. 14 A gdy rozciągnę obłoki nad ziemią i gdy ukaże się ten łuk na obłokach, 15 wtedy wspomnę na moje przymierze, które zawarłem z wami i z wszelką istotą żywą, z każdym człowiekiem; i nie będzie już nigdy wód potopu na zniszczenie żadnego jestestwa."
      • oszol-lom-z-rm Re: Podcz otwarcia katarsk mundialu miano czytać 20.11.22, 13:23
        Św Paweł mówił biada mężczyźnie który obcuje z meżczyzną
        • adam.eu Re: Podcz otwarcia katarsk mundialu miano czytać 20.11.22, 13:43
          Weź swoją Biblię (o ile taka masz) i wykreśl słowa "tęcza".
          A i zwróć się do Czarnka, aby dzieci przestały uczyć się o rozszczepieniu światła białego, KONIECZNIE.
          • oszol-lom-z-rm Re: Podcz otwarcia katarsk mundialu miano czytać 20.11.22, 14:09
            Nie to niech geje oddadzą tęcze dzieciom bo to so nich pierwotnie ona należała
            • adam.eu Re: Podcz otwarcia katarsk mundialu miano czytać 21.11.22, 10:20
              Dzieciom tęcza podoba się.
              Natomiast nie podoba się Kaczyńskiemu, Putinowi i Tobie.
              • oszol-lom-z-rm Re: Podcz otwarcia katarsk mundialu miano czytać 21.11.22, 12:46
                Bo ta tęcza została troche przerobiona . Dostała fosforyzujących kolorów
                • yoma Re: Podcz otwarcia katarsk mundialu miano czytać 21.11.22, 16:35
                  Oszoł strzeż się 😂
                • adam.eu Re: Podcz otwarcia katarsk mundialu miano czytać 21.11.22, 18:12
                  oszol-lom-z-rm napisał:

> Bo ta tęcza została troche przerobiona . Dostała fosforyzujących kolorów

To musiałeś bardzo dokładnie przyglądać się.
                  • yoma Re: Podcz otwarcia katarsk mundialu miano czytać 21.11.22, 20:35
                    Nie ma istoty bardziej przerażonej niż polski prawicowiec. Boi się tęczy, błyskawic (zwłaszcza czerwonych)...
        • edico Re: Podcz otwarcia katarsk mundialu miano czytać 22.11.22, 19:27
          Chcesz być spokojny o swoje dziecko, trzymaj je z daleka od Kościoła.
          Tajna instrukcja watykańska Crimen Sollicitationis (doetępne w polskim tłumaczeniu w necie), to nie tylko "dymiący pasterski rewolwer" z różnymi formami swego obskurantyzmu..
    • adam.eu Re: Podcz otwarcia katarsk mundialu miano czytać 21.11.22, 18:34
      oszol-lom-z-rm napisał:

> sport.interia.pl/mundial-2022/news-mundialowe-inauguracje-rodowicz-ross-j-lo-i-bezbramkowa-klat,nId,6421421
      > - wycofano się z tego w ostatniej chwili a potem powiedzieli ze to fejk. Mam na
      > dzieje ze nie będzie tęczowych podświetleń na stadionach

Jeżeli już tak bardzo bolą Cię homoseksualiści to jedź do Kataru. Tam to przynajmniej takich każą więzieniem.
      • edico Re: Podcz otwarcia katarsk mundialu miano czytać 22.11.22, 19:36
        Ujawniona instrukcja Watykanu wskazuje, że w przypadkach przestępstw seksualnych księży, celem jest minimalizacja strat poprzez niedopuszczenie instytucji świeckich do kościelnych dokumentów. Podważa to szczerość intencji Franciszka, który zapowiadał otwartość.
        Czy biskupi są obywatelami Polski czy Watykanu?
        Nawet młodzież w szkołach przestaje się łapać na te formalne propagandowe bzdety.
    • feelek Re: Podcz otwarcia katarsk mundialu miano czytać 21.11.22, 20:31
      Oszołom:" Podcz. otwaec. mund. miano czyt. koran
      .....
      No to co?
      ......
      .....
      Katar jest krajem muzułmańskim?
      Na Świecie jest 1 mld muzułmanów,
      podcz. 2 godz. zapewne ze 100 tyś. z nich czyta Koran.
      • feelek Re: Podcz otwarcia katarsk mundialu miano czytać 21.11.22, 20:40
        sorry, 100 tys.!
      • oszol-lom-z-rm Re: Podcz otwarcia katarsk mundialu miano czytać 22.11.22, 09:15
        muzułmanów jest uz ponad póltora miliarda!!
    • oszol-lom-z-rm Re: Podcz otwarcia katarsk mundialu miano czytać 22.11.22, 09:16
      Dlaczego nie czytano u nas pisma św podczas euro 2012??
      • feelek Re: Podcz otwarcia katarsk mundialu miano czytać 22.11.22, 18:45
        oszol-lom-z-rm napisał:

> Dlaczego nie czytano u nas pisma św podczas euro 2012??
        ......
        ....
        przecież ze 100 000 ludzi czyrało w tym czasie Pismo Święte...
        .... jeśli nie - miej pretensje do samego siebie
    • edico Re: Podcz otwarcia katarsk mundialu miano czytać 22.11.22, 19:15
      Jet to tyle samo warte, co święcenie nowych mostów.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka