Dodaj do ulubionych

Serdeczne życzenia noworoczne

01.01.23, 11:27
1.Papież Franciszek podczas konferencji prasowej z dziennikarzami w marzu 203 roku powiedział „Chcę biednego kościoła dla biednych ludzi”.Piękne słowa.
Życzę więc, całemu Kr(pedofilsko)k aby pragnienia papieża Franciszka, wybranego pod natchnieniem Ducha Świętego i nieomylnego przedstawiciela św.Piotra na ziemi, spełniły się całkowicie w 2023 roku.Życzę księżom wszystkich szczebli aby, wg przykazań Chrystusa, rozdali wszystko co posiadają i zostali ubodzy, aby żywili się tym, co do ich miseczki dadzą im parafianie, poruszali się pieszo, środkami komunikacji, lub na grzbiecie głupkowato - posłusznych oszołków.

2.Wszystkim Polakom – szczególnie młodzieży - życzę, z całgo serca, aby w nowym 2023 roku, zostali olśnieni i zdali sobie sprawę iż już od malutkich byli i są oszukiwani poprzez systematyczne wbijanie do ich pozbawionych krytycyzmu mózgów religii koncernu zwanego Kr(pedofilsko)k w jedynym celu: aby umysłowo poddani, w okrutnych kajdanach strachu wpajanego istytucjonalnie - przez Kr(pedofilsko)k z aprobatą i ręka w rękę z Władzą już od kołyski - utrzymywali tą przestępcza instytucję pracując dla niej i finansując ją z własnych zarobków.
Tekst linku
Tekst linku
dodaję link na artykuł gazety wydawanej przez Watykan "Famiglia Cristiana" (Rodzina katolicka) w którym mówi się o aferze londyńskiej kardynała Becciu i o „l’associazione a delinquere” (organizacji przestępczej) do której należał ex kardyna i ex 3-cia figura Watykanu a nie jakiś tam proboszcz.
Tekst linku
Życzę im więc, aby zrzucili z siebie jarzmo strachu i otępiania umysłowego i zobaczyli prawdziwą twarz ubranych w czarne sukienki urzędników koncernu organizacji pedofilów, gwałcicieli, oszustów, morderców w czasach Świętej Inkwizycji, organizacji dążącej do nieskończonej potęgi i władzy poprzez przemoc umysłową i - jeszcze do niedawna – fizyczną.
Tekst linku
Tekst linku

3.Wszystkim tym którzy, z racji zajmowanych pozycji w aparacie państwowym, celowo i świadomie pozwalali i pozwalają na systematyczne niszczenie umysłowe mężczyzn, niewiast, dzieci i młodzieży poprzez ułatwianie i aprobowanie instytucjonalnego wbijanie do ich bezkrytycznych mózgów okrutnego strachu, wiary w cuda, wymyślone historie bogów, pierworodnych grzechów, zapłodnienia przez ducha ( a te 22 chromosomy + y to tylko z siusiaczka mogły być aby poprzea pochwowy akt płciowy zapłodnić komórkę jajową młodej dziewczyny, tłumaczenie dziewica jest naciąganym błędem), wstyd do własnej seksualności itd. aby ci ludzie, te dzieci i młodzież w przyszłości świadczyli Kr(pedofilsko)k usługi i dawali pieniądze, zostali sądznie i skazani za niszczenie umysłowo słabszych jedynie w celu otrzymywania korzyści materialnych i politycznych.

4.Wszystkim Polakom życzę aby zdali sobie sprawę że opiewany w ST bóg i ponoć ojciec putatywny Joshue zwanego Jezusem to szef jedynie Izraelitów, straszący okrutnymi karami za brak posluszeństwa z groźbą „bęziecie jedli mięso własnych dzieci” Biblia Rysiąclecia Księga Kapłańska 26 -29
Tekst linku
Ten sam bóg „miłosierny” i wszechobecny musiał być codziennie odurzany dymem spalanyego mięsa i tłuszczu (ponoć tylko zwierzęcego) i żądał on ofiar pokarmowych i biesiadnych .Biblia Tysiąclecia Księga Kapłańska

1.1 15 obie nerki wraz z tłuszczem, który je okrywa, który sięga do lędźwi, a także płat tłuszczu, który jest na wątrobie - przy nerkach go oddzieli. 16 Potem kapłan zamieni to wszystko w dym na ołtarzu, jako pokarm spalany, miłą woń dla Pana
Księga Kapłańska 9 Aaron błogosławi, Pan się ukazuje 23.....Wtedy chwała Pana ukazała się całemu ludowi. 24 Ogień wyszedł od Pana i strawił ofiarę całopalną razem z częściami tłustymi na ołtarzu. Widząc to cały lud krzyknął z radości i upadł na twarz.
A może ten „Pan” był smokiem?Jakimś bazyliszkiem spluwającym ogniem?Pan, Ojciec nasz który jest w niebie trawi potrawy ogniem z Niego wychodzącym.
Życzę wszystkim, aby nauczanie wiary kontemplującej upadanie z radości na twarz tylko dlatego, że z „Pana wyszedł ogień i strawił ofiatrę całopalną” była całkowicie wolnym wyborem dorosłych osób i nie popierana przez władze państwowe.

5.Całej organizacji o charakterze przestępczym, zwanej Kr(pedofilsko)k życzę, aby okrutne i też zboczone przestępstwa popełniane od setek i setek lat przez jej urzędników wszystkich szczebli zwanych kapłanami,
i zawsze starannie ukrywane przed opinią publiczną, wychodziły zawsze na jaw i były zawsze podane do wiadomości publicznej a ich sprawcy sądzeni i surowo karani.
wiez.pl/2022/12/27/marko-rupnik-skandal/
Tekst linku
www.dw.com/pl/jezuici-pedofile-latami-molestowali-uczni%C3%B3w-a-zakon-milcza%C5%82/a-5625402
Obserwuj wątek
  • mim1656awo Re: Serdeczne życzenia noworoczne 15.01.23, 12:22
   Moje „Serdeczne życzenia noworoczne” zaczynają się realizować, przynajmniej w odniesieniu do punktu nr.5”
   Wychodzą na jaw kwestie wewnętrzne Watykanu, zawsze - i można powiedzieć „do wczoraj” – starannie ukrywane.
   1.Wyszła książka biskupa Georga Gansweina, historycznego sekretarza Ratzingera „Nient-altro che la verità” (Nic więcej jak tylko prawda) 334 strony poruszjące kwestie wewnętrzne Watykanu, włącznie z pedofilią wśród kleru i „delikatnym” konfliktem Franciszek-Ratzinger.Tam nie ma żadnego Boga, tylko władza i interesy.
   2.Zaraz po śmierci Ratzingera, Franciszek zezwolił na podjęcie dochodzeń związanych z zaginieniem – 40 lat temu -Emanueli Orlandi.Dziennikarz śledczy kanału włoskiej TV LA7 Andrea Purgatori, kilka dni temu prowadził 45 minutowy progam, zaraz po kolacji, w godzinach dostępnych dla wszystkich, z udziałem brata Emanueli.Wyszły na jaw sms między prałatami w których przypominało się o „przemieszczeniu” przed oficjalnym otworzeniu grobu Enrico De Pedis, aby szukać resztek Emanueli.
   3.Dzisiaj, w niedzielę 15 stycznia, o 21,15 LA7 nada program poświęcony (nomen omen) ex 3-ciej figurze Watykanu, ex kardynałowi Angelo Becciu oskarżonemu o branie udziału w organizacji przestępczej i zakupami nieruchomości w Londynie za 300 milionów $.Tenże Becciu, zaraz po śmierci kardynała Pella, poprzez własnych adwokatów opublikowal w gazetach notkę w której „po chrześcijańsku” przebaczał Pellowi za oskarżenia w związane z 700 tys $ wysłanych przez Becciu do Australii, aby móc „sfabrykować” zarzuty o pedofilię przeciw Pellow.Przypominam, że kardynał Pell został powołany przez Franciszka aby kontrolować finansy Watykanu rządzone przez Becciu.W programie bedzie też poruszna afera Vatileaks i dokumentów watykańskich.
   3.Z ciekawością czytam w „La Repubblica” z 14 stycznia korespondencję Paolo Mastrolilliego „Kościól niemiecki zbliża się do apostazji”.Stwierdza to amerykański kardynał George Weigel, biograf JPII.Mówi on: „Raczej apostazja niż schizma.Raczej odrzucenie, wyparcie się własnej religii”.To są słowa bardzo poważne, dramatyczne, te które wybrał teolog amerykański z Ethics and Public Policy Center George Weigel, autor biografi JPII „Witness to Hope” aby opisać zło, które dotyka „część umierającą” Kościoła katolickiego.
   Tekst linku
   Słowa ciężkie.Apostazja niemiecka, nie schizma.Ciekawe.
  • mim1656awo Re: Serdeczne życzenia noworoczne 16.01.23, 18:21
   Tekst linku

   Jestem w 100% pewny, że tak samo będzie, i szybko, w Polsce.Takie wiadomości są potrzebne.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka