Dodaj do ulubionych

Jak łajdak zostaje potężnym świętym.

22.01.23, 16:55
Tekst linku
Dwa tysiące lat istnienia kościoła (pedofilsko) katolickiego zaowocowało niebagatelną liczbą -+10 tys. postaci różnych świętych.Na każdą okazję jest kilku świętych np. św.Lucja leczy oczy, św.Dominik Guzman, benedykt, leczy niepłodność (wyobrażam sobie jak ją leczył).Z osobą tego świętego wiąże się pasek św. Dominika. Jest to niewielkich rozmiarów biała, bawełniana tasiemka, która w połączeniu z modlitwą potrafi czynić cuda – twierdzą wierzący. Podczas modlitwy kobiety powinny obwiązać się paskiem. Można go nabyć np. przez stronę internetową zakonu, itd.
Jak zostać świętym? Instrukcje podaje nam Giovanni Boccaccio w Dekameronie.Stare przepisy są najlepsze, jak potrawy z recept babci.Boccaccio pisał to w 1350 roku.Czy funkcjonowały by dzisiaj?Z małymi poprawkami z pewnością.
Polecam Szanownym Forumowiczkom i Forumowiczom pobrać Dekameron (pdf) poprzez zalączony link.Opis, jak łajdak został potężnym świętym i czynił potężne cuda znajdziecie na stronach 11-18.
P.S.Po śmierci Ratzingera Duch Święty jest niespokojny i ujawnia tajne spiski.I oni mieliby „klucze” do zbawienia?

[url=. www.wprost.pl/swiat/11038696/wloski-kardynal-ujawnia-w-watykanie-uknuto-spisek-przeciw-papiezowi-franciszkowi.html]Tekst linku[/url]
Obserwuj wątek
  • biala8malwa Re: Jak łajdak zostaje potężnym świętym. 22.01.23, 17:14
   Na ten temat odpowiedzi udziela polski vatykanista Andrzej Gerlach :

   www.facebook.com/andrzej.gerlach.319/?locale=pl_PL
   • privus Re: Jak łajdak zostaje potężnym świętym. 22.01.23, 17:35
    Jeszcze nie dawno głośno i uroczyście wznoszono takiego w grono katolickich świętych, by go wkrótce z tego grona po cichu wykopać.
  • edico Re: Jak łajdak zostaje potężnym świętym. 23.01.23, 00:12
   Normalnie. Wyświęcą go i już mają nowego patrona dla kolejnego kościoła.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka