Dodaj do ulubionych

K(n)uria.Rodzimy guru Świętej Biblii

29.01.23, 18:36
Tekst linku

Między profesjonistami nie płynie dobra krew.Adwokaci, lekarze, mechanicy itd. są – między sobą – konkurentami.Kwestia ilości klientelii i związanych z tym dochodów.Jednym słowem: money.Krytykują konkurentów tej samej branży, a ponieważ są specjalistami robią to (krytykę) używając technicznej, specyficznej terminologii.Podobnie jest w obrębie wiary.Im więcej wiernych, tym więcej pieniędzy, darowizn, sławy i potęgi.
Wzorowy obywatel RP Paweł Chojecki, mąż tylko jednej żony, czuły i dumny ojciec 2 złotowłosych córek oraz pasterz paru tysięcy własnych owieczek, bardzo kwiecistymi słowami krytykuję konkurencję.
Zaciekawił mnie śmiesznie fakt, że w swojej filipice zapomniał - umyslnie czy ze złości? – o naukach Jezusa, które dla niego - jak to sam podkreśla - są drogą przewodnią,: : „Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego”, nie mówiąc już o słynnym Kazaniu na Górze: „Nie stawiajcie oporu niegodziwemu; ale temu, kto cię uderzy w prawy policzek, nadstaw i drugi”
Zaskakująco niski poziom intelektualny, kwieciste – jak już napisałem – słownictwo.W sumie można pooglądać w zastępstwie telewizji.
Dobrej zabawy.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka