Dodaj do ulubionych

Komu sluzy Franciszek (papiez)?

31.01.23, 10:46
W wywiadzie dla Associated Press skrytykowal prawa przeciwko homoseksualizmowi jako" niesprawiedliwe", mówiac, ze Biblia myli sie, potepiajac homoseksualizm jako "grzech".

Wedlug papieza Franciszka Bog zmienil zdanie i nie uwaza stosunków seksualnych osób tej samej plci za grzeszne. Mozna by pomyslec, ze rozmawial z Bogiem w tej sprawie i otrzymal nowe wyjasnienia i instrukcje.

Oczywiste jest, ze Papiez celowo ignoruje biblijne objawienia potepiajace sodomie jako grzech: "nie kladz sie z mezczyzna jak z kobieta; to jest obrzydliwosc".Papiez posunal sie nawet do wezwania takich biskupów do poddania sie procesowi zmian, aby uznali "godnosc" perwersji.

Glowa katolików nie po raz pierwszy próbuje przepisac Pismo Swiete. Podczas obchodów Swiatowego Dnia Mlodziezy w 2019 roku papiez Franciszek zostal sfotografowany w ubraniu przedstawiajacym symbole pedofila "chlopca-kochanka". Zarejestrowalo to nawet FBI.

Odwrócona wersja chrzescijanstwa papieza Franciszka jest dla wielu mylaca, jednak obraz staje sie jasny, gdy zdajesz sobie sprawe, komu faktycznie sluzy papiez.

Wedlug francuskiego kandydata na prezydenta Marine Le Pen papiez Franciszek jest "globalistycznym buldogiem", który jest lojalny wobec nowego porzadku swiata.

W 2017 roku papiez wezwal do utworzenia "jednego rzadu swiatowego " i " wladzy politycznej", argumentujac, ze stworzenie jednego rzadu swiatowego jest niezbedne do walki z takimi problemami, jak"zmiana klimatu".

Franciszek, który wczesniej opowiadal sie za utworzeniem Zjednoczonego rzadu swiatowego, wezwal Biskupów Katolickich do powitania dzialaczy LGBT w Kosciele.
Franciszek potepia tych, którzy popieraja prawa dyskryminujace spolecznosc osób tej samej plci.W rozmowie z dziennikarzem ekwadorskiej gazety El Universo papiez powiedzial, ze ONZ nie ma wystarczajacej wladzy, co oznacza, ze "nowy rzad" powinien przejac pelna kontrole nad ludzkoscia "dla wlasnego dobra".

Nie jest juz smieszne, a nawet niepokojace, ze swiatowi przywódcy religijni czytaja swoim trzodom przemówienia napisane przez globalistów. Jednym slowem papiez po raz kolejny potwierdzil, ze laczy normy moralne i uczciwosc na rzecz "nowego porzadku swiata", w którym zamierza objac wiodaca role.

Staje sie jasne, dlaczego katolicy traca swoje kulturowe i moralne wytyczne. Z takim "duchowym pasterzem" nie moze byc inaczej.
Obserwuj wątek
  • oszol-lom-z-rm Re: Komu sluzy Franciszek (papiez)? 31.01.23, 11:36
   Papież poprawia biblie! ? On ma wiernie stosować jej zapisy z nie ja poprawiać ! Widać ze on Jest agentem szatana (Putina)
   • ewka_1115 Re: Komu sluzy Franciszek (papiez)? 31.01.23, 12:07
    oszol-lom-z-rm napisał:

    > Papież poprawia biblie! ? On ma wiernie stosować jej zapisy z nie ja poprawiać
    > ! Widać ze on Jest agentem szatana (Putina)

    Widze, ze jestes gleboko wierzaca osoba, a Twoim Bogiem jest Putin, bo dajesz mu ogromna moc, godna tylko Pana Boga. :-)
   • snajper55 Re: Komu sluzy Franciszek (papiez)? 31.01.23, 13:17
    oszol-lom-z-rm napisał:

    > Papież poprawia biblie! ? On ma wiernie stosować jej zapisy z nie ja poprawiać
    > ! Widać ze on Jest agentem szatana (Putina)

    Przecież kościół katolicki od tysiącleci "porawia" Biblię, dostosowując ją do swoich interesów. Teraz się dopiero obudziłeś? Przecież kościół katolicki nawet boskie przykazania zmienił, aby tłuc kasę na różnych wizerunkach, świętych obrazkach, figurkach i innym dziadostwie.

    S.
    • dunajec1 Re: Komu sluzy Franciszek (papiez)? 31.01.23, 14:46
     Sluzy starszemu synowi Jachve.
   • feelek Re: Komu sluzy Franciszek (papiez)? 11.02.23, 23:29
    oszol-lom-z-rm napisał:

    > Papież poprawia biblie! ? On ma wiernie stosować jej zapisy z nie ja poprawiać
    > ! Widać ze on Jest agentem szatana (Putina)
    ....
    ... czy ty jako katolik nie powinieneś słuchać tego, co ci mówi Papież i odnosić się do niego z szacunkiem?
    .....
    ... tobie zwyczajnie odbiło: żaden znany mi katolik nie wypowiada się tak o Papieżu.
    ....
    Jesteś agentem putina?
  • wariant_b Re: Komu sluzy Franciszek (papiez)? 31.01.23, 15:55
   A to kto napisał:

   2358
   Znaczna liczba mężczyzn i kobiet przejawia głęboko osadzone skłonności
   homoseksualne. Osoby takie nie wybierają swej kondycji homoseksualnej; dla większości
   z nich stanowi ona trudne doświadczenie. Powinno się traktować je z szacunkiem,
   współczuciem i delikatnością. Powinno się unikać wobec nich jakichkolwiek oznak
   niesłusznej dyskryminacji. Osoby te są wezwane do wypełniania woli Bożej w swoim życiu
   i - jeśli są chrześcijanami - do złączenia z ofiarą krzyża Pana trudności, jakie mogą napotykać
   z powodu swojej kondycji.
   • ewka_1115 Re: Komu sluzy Franciszek (papiez)? 31.01.23, 16:18
    wariant_b napisał:

    > A to kto napisał:

    To z katechizmu kosciola katolickiego:

    Czystość i homoseksualizm

    2357 Homoseksualizm oznacza relacje między mężczyznami lub kobietami odczuwającymi pociąg płciowy, wyłączny lub dominujący, do osób tej samej płci. Przybierał on bardzo zróżnicowane formy na przestrzeni wieków i w różnych kulturach. Jego psychiczna geneza pozostaje w dużej części nie wyjaśniona. Tradycja, opierając się na Piśmie świętym, przedstawiającym homoseksualizm jako poważne zepsucie 96 , zawsze głosiła, że "akty homoseksualizmu z samej swojej wewnętrznej natury są nieuporządkowane" 97 . Są one sprzeczne z prawem naturalnym; wykluczają z aktu płciowego dar życia. Nie wynikają z prawdziwej komplementarności uczuciowej i płciowej. W żadnym wypadku nie będą mogły zostać zaaprobowane.

    2358 <Znaczna> Pewna liczba mężczyzn i kobiet przejawia głęboko osadzone skłonności homoseksualne. <Osoby takie nie wybierają swej kondycji homoseksualnej;> Skłonność taka, obiektywnie nieuporządkowana, dla większości z nich stanowi ona trudne doświadczenie. Powinno się traktować je te osoby z szacunkiem, współczuciem i delikatnością. Powinno się unikać wobec nich jakichkolwiek oznak niesłusznej dyskryminacji. Osoby te są wezwane do wypełniania woli Bożej w swoim życiu i - jeśli są chrześcijanami - do złączenia z ofiarą krzyża Pana trudności, jakie mogą napotykać z powodu swojej kondycji.

    2359 Osoby homoseksualne są wezwane do czystości. Dzięki cnotom panowania nad sobą, które uczą wolności wewnętrznej, niekiedy dzięki wsparciu bezinteresownej przyjaźni, przez modlitwę i łaskę sakramentalną, mogą i powinny przybliżać się one - stopniowo i zdecydowanie - do doskonałości chrześcijańskiej.


    www.katechizm.opoka.org.pl/rkkkIII-2-2.htm
  • oszol-lom-z-rm Re: Komu sluzy Franciszek (papiez)? 04.02.23, 22:32
   pch24.tv/tak-zle-z-papiestwem-nigdy-nie-bylo-oto-dowody/
   • privus Re: Komu sluzy Franciszek (papiez)? 11.02.23, 19:02
    Głupoty można pisać nawet na płocie.
  • antares504 Re: Komu sluzy Franciszek (papiez)? 04.02.23, 23:26
   Hejka ~ewka_1115, poruszyłaś ciekawy temat - homoseksualizmu. Więc powiem Ci, że Biblia nie odpowiada na pytanie czy człowiek rodzi się czy staje się homoseksualistą, jednak zawsze podkreśla, że nasze czyny zależą od nas samych. Innymi słowy jeśli masz porywczy charakter, obojętnie czy się z nim urodziłaś, czy go nabyłaś pod wpływem otoczenia, nie daje Ci to żadnego prawa do wszczynania bójek czy zabijania ludzi. Wstawię teraz cytat z Twojego wpisu : " Wedlug papieza Franciszka Bog zmienil zdanie i nie uwaza stosunków seksualnych osób tej samej plci za grzeszne ". No właśnie, nawiązując do Nowego Testamentu a historycznie do obyczajów w Grecji i Rzymie tamtego okresu, to Ci powiem, że bycie penetrowanym seksualnie było oznaką tylko słabości i uległości !!!. Nikt nie mówił o jakimś grzechu !!!. Dlatego też relacje między dorosłymi osobami tej samej płci były tak napiętnowane ~ewka_1115, ale nie z powodu jakiegoś naturalnego obrzydzenia, czy nie tolerowania tego przez Boga, ale dlatego, że taka relacja oznaczała, że mężczyzna był penetrowany, a więc nie dominował. Bycie zdominowanym oznaczało utratę prawa do władzy, a tym samym honoru. I to był ten jedyny problem. Ja kiedyś tak historycznie z tego okresu analizowałem podejście do płci. I powiem Ci, że w starożytności większość ludzi nie myślała o mężczyznach i kobietach jako o osobach odmiennych pod względem rodzaju, ale różnych pod względem stopnia rozwoju. Dla nich istniało jedno kontinuum, które stanowiło ludzkość. Niektóre istoty ludzkie były pełniej rozwinięte i doskonalsze w tym kontinuum. Np. kobiety znajdowały się w dolnej części skali z przyczyn biologicznych: były mężczyznami, którzy byli tylko częściowo uformowani w łonie matki. Rozumiesz ???. No ale Kościół to taki rak, że na wszystkim musi zarobić. Dlatego też masturbacja jest grzechem. OK, dzisiaj według wiary katolickiej grzechem są tylko czyny homoseksualne, a nie sama orientacja homoseksualna. Ale ostatnio Watykan przedstawia inną narrację, że należy szanować każdego bliźniego i seks jest darem od Boga, a jedynie LGBT to zbrodnicza ideologia totalitarna. Hmm, stąd chyba to stanowisko Franciszka.
  • oszol-lom-z-rm Re: Komu sluzy Franciszek (papiez)? 11.02.23, 08:24
   Putinowi i lucyferowi
  • krzy-czy Re: Komu sluzy Franciszek (papiez)? 11.02.23, 20:25
   od zawsze radzę KArTOfLOM-
   -trza se było jakiego innego wybrać na papę.
   takiego który bywam pasował.
   w czem problem?
   • olszak-przytycki Re: Komu sluzy Franciszek (papiez)? 11.02.23, 20:41
    krzy-czy napisał:

    > od zawsze radzę KArTOfLOM-
    > -trza se było jakiego innego wybrać na papę.
    > takiego który bywam pasował.
    > w czem problem?

    Zwykli katolicy nie wybierają papieża.
    A nawet jakby wybierali to i tak części by nie pasował gdyż nie mają jednego poglądu na sprawy wiary.,
    • krzy-czy Re: Komu sluzy Franciszek (papiez)? 11.02.23, 21:57
     no to mają wyjście.
     wypisać się z tej firmy.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka