Dodaj do ulubionych

Ile modłów trzeba aby oddalić biskupa od nieba?

01.02.23, 17:32
Co jakiś czas trafiam na prośby tęgich dostojności o hurtowe modły za niedomagającą dostojną tęgość. Czy to aby nie wzywanie ich pana nadaremno? Grzeszne niedocenianie wszechobecności bożej. Odczytuję to jako wezwanie - kochani, proście pana aby ten tu nie umarł. Przecież on wszystko widzi, zaplanował a tu wołanie o litanie to jakby wymierzyć mu policzek.
Czy Czaji nie chcą pozwolić na wędrówkę do nieba z zawiści?
Dziwi mnie to skrzykiwanie przez biskupów do modlitwy jakby ich było za mało. No to ile litanii potrzeba aby kuracja szpitalna się udała? Jeśli się nie uda to kto winien: lekarze czy modlący się?! Aktualna jest historia ojca Ziobry. Bardzo paciorkowa rodzina i z pewnością okres pobytu w szpitalu ojca i męża zarazem, przemodll,i a odszkodowanie na koncie chcą od lekarzy. Jeśli tak, to po co modlić się? Gdyby się nie modlili to cała odpowiedzialność spada na lekarzy, a tak wyłącznie na boga. Jest wszak władny nawet wskrzesić. Jeśli nie pomógł, a może nawet przeszkadzał to chyba tylko się cieszyć, że potrzebował denata. Ten chyba też uradowany już u boku takiego pana.
I tak mu dopomóż buk.
Obserwuj wątek
  • dunajec1 Re: Ile modłów trzeba aby oddalić biskupa od nieb 01.02.23, 18:32
   Za malo bylo "co laska" to modlitwa nie pomogla.
   • ireneo Re: Ile modłów trzeba aby oddalić biskupa od nieb 01.02.23, 20:03
    Jak od takich krezusów było mało to przykładowy Kowalski moze tylko do doktora, bo drobne i tak bezskuteczne przepadną w fałdach sutanny.
  • privus Re: Ile modłów trzeba aby oddalić biskupa od nieb 15.02.23, 11:04
   Każdy papież ma swoją miarę.
  • qwardian Re: Ile modłów trzeba aby oddalić biskupa od nieb 15.02.23, 11:27
   ireneo napisał(a):

   > No to ile litanii potrzeba aby kuracja szpitalna się udała? Jeśli się nie uda to kto winien: lekarze czy modlący się?


   W tym przypadku Darwinizm i Katolicyzm mają wspólny koncept, ostateczna zagłada ma efekt oczyszczający, lekarz jest szamanem, podpisuję się w całej rozciągłości. Nie uciekniecie..

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka