Dodaj do ulubionych

Seks przed małżeństwem to grzech ciężki !!!.

08.02.23, 19:28
Kochani, tutaj popieram stanowisko Kościoła w całym zakresie tego grzechu, gdyż tylko to sprawia, że wybranka na żonę będzie dziewicą. Dlaczego to tak ważne ???. Hmm... otóż Koledzy, wyobraźcie sobie, że żenicie się z panią A. Pani A, obecnie 25 letnia, wyszumiała się za młodu. I wcale jakaś turbo rozpustna nie była - miała 6 partnerów. No i stoicie sobie jako para po ślubie na weselu przyjmując koperty. I kopertę pani A, Waszej żonie, wręcza X - to ten, który ją rozdziewiczył na jej prośbę. Podajecie mu rękę, a on patrzy na Waszą żonkę z uśmieszkiem, bo sobie przypomina, jak krzyczała przy tym zabiegu. Potem zjawia się Y - to ten, z którym była w związku przez 3 miesiące, ale się rozeszli przy obopólnej zgodzie i zostali przyjaciółmi. Ale erotyka była i to zawsze perwersyjna. Następnie zjawia się Z - lokalny Casanowa i przyjaciel rodziny, któremu robiła po raz pierwszy w życiu loda, bo poprzednim odmawiała. Ponadto kopertę wręcza jej G - ale on się nie liczy, bo z nim to zrobiła po alkoholu i tak naprawdę nie chciała. Pozostała dwójka niestety kontaktu z Waszą żoną A nie utrzymuje, więc tych typów nawet nie zobaczycie. Ale macie tą świadomość, że podajecie rękę typom, którzy kilka lat wcześniej obracali Waszą żonę aż huczało i była bosko zachwycona. Co więcej, X z Z popili wódki i teraz sobie rozmawiają, co to kiedyś robili pannie młodej i mówią Wam, że macie szczęście, że znaleźliście tak wspaniałą żonę - jest taka rozpustna. I jesteś Kolego mlody parafianinie zdziwiony, bo Twoja żona przy Tobie jest taka grzeczna i nieśmiała. Kochane młode parafianki, ten mój wpis nawiązuje do tego, czego oczekuje od Was Bóg. Nie bądźcie jak Maria Magdalena, która zasiała "w swoim ogrodzie" ziarenko grzechu, a potem ptaki płci męskiej wiły sobie gniazda rozpusty w jego gałęziach.
Obserwuj wątek
  • krzy-czy Re: Seks przed małżeństwem to grzech ciężki !!!. 08.02.23, 19:34
   z drugiej strony-
   KREW-NIE WODA.
   • antares504 Re: Seks przed małżeństwem to grzech ciężki !!!. 08.02.23, 19:53
    Hmm, dokładnie to jest tak, że " krew nie woda, majtki katoliczki to nie pokrzywy". Do tego przecież nieprzypadkowo walentynkowe serduszko, symbol grzesznej rozkoszy cielesnej, ma kształt pary odwróconych damskich majtek. Ale Kolego ~krzy-czy, popatrz na Biblię jak ona pogardza żoną Lota. Lot i jego żona byli jedynymi z Sodomy którzy mieli szanse uciec, ale mieli jeden warunek, nie oglądać się za siebie podczas ucieczki z miasta grzechu. Oczywiście żona Lota spojrzała się za siebie, czy przypadkiem nie biegnie z nimi jakiś Chad, aby jej dogodzić i zamieniła się w słup soli. Prawdziwa chrześcijańska interpretacja tego jest taka, że Lot, który nie obejrzał się za siebie podczas ucieczki z Sodomy, symbolizuje rozum !!!, a jego żona ciało i prymitywny instynkt. Cielesna natura młodej panny zerka bowiem wstecz, w kierunku biblijnego piekła, szukając ziemskich pożądliwości i zmysłowych rozkoszy. A chrześcijański rozum dąży do czego innego - do zbawienia !!!.
    • olszak-przytycki Re: Seks przed małżeństwem to grzech ciężki !!!. 08.02.23, 20:59
     Znam takich którzy ożenili się z kobietą z dzieckiem.
     • antares504 Re: Seks przed małżeństwem to grzech ciężki !!!. 08.02.23, 21:23
      Kolego ~olszak-przytycki, powiem, że mam wielki szacunek do takich facetów. Mam też szacunek do samotnych matek - w sensie jako materiału na przyszłą żonę, na związek z taką. Bo patrząc po moich żonatych kumplach to powiem, że lepiej pomagać w wychowaniu dziecka które nie jest Twoje, pokochać je, niż mieć swoje dziecko z kobietą z którą życie staje się udręką. Natomiast dalej jako katolik nie popieram sexu przed zawarciem ślubu kościelnego, ja wiem, że dzisiaj w tym świecie mieszanie Boga w sprawy łóżkowe jest oznaką choroby umysłowej albo przynajmniej prania mózgu. Jednak dla mnie teologia katolicka jest moim drogowskazem w życiu a katolik mający sex przed ślubem przegrywa z pokusą. Sprawdzać, czy testować to sobie można samochód przed kupnem. OK, sam walczę jako kawaler z tą pokusą, jednak z nią wygrywam, chociaż wiem, że taka dziewica Juleczka to kompletnie inna bajka, świeżutka, pachnąca i ciasna jak dżinsy po praniu. Pupcia gładka jak u niemowlaka i zalążki piersi, niedotykane wcześniej przez żadnego innego faceta, soczyste usteczka ledwie zwilżone pierwszym w życiu błyszczykiem i ta szczerość w oku którego nie spotkasz u źle prowadzącej się rozpustnej bestii słuchającej Szatana.
      • snajper55 Re: Seks przed małżeństwem to grzech ciężki !!!. 08.02.23, 21:35
       antares504 napisał:

       > Sprawdzać, czy tes
       > tować to sobie można samochód przed kupnem. OK, sam walczę jako kawaler z tą po
       > kusą, jednak z nią wygrywam, chociaż wiem, że taka dziewica Juleczka to komplet
       > nie inna bajka, świeżutka, pachnąca i ciasna jak dżinsy po praniu. Pupcia gładk
       > a jak u niemowlaka i zalążki piersi, niedotykane wcześniej przez żadnego innego
       > faceta, soczyste usteczka ledwie zwilżone pierwszym w życiu błyszczykiem i ta
       > szczerość w oku którego nie spotkasz u źle prowadzącej się rozpustnej bestii sł
       > uchającej Szatana.

       Usteczka czy pupcia dziewicy mogą znać wiele penisów a piersi - wiele dłoni. I nie tylko dłoni.

       S.
       • antares504 Re: Seks przed małżeństwem to grzech ciężki !!!. 09.02.23, 00:56
        Hejka ~snajper55, dopiero teraz w nocy zauważyłem ten Twój wpis. Piszesz tak : " Usteczka czy pupcia dziewicy mogą znać wiele penisów a piersi - wiele dłoni. I nie tylko dłoni ". No nie powiem, smutna prawda. Tutaj też jest taka kwestia niebezpieczna, że przy takich pieszczotach bardzo wzmacnia się u kobiety błona dziewicza. Mój kolega właśnie ożenił się z taką dziewczyną 30 lat, dziewica, ale musiała być przez facetów strasznie pieszczona. No i kupel miał problem z jej błoną dziewiczą w noc poślubną. Nawet zwrócił się o pomoc do mnie. Ten mój kolega to specjalista komputerowy, informatyk, więc aby mnie zrozumiał powiedziałem mu, że w przypadku nieudanej próby penetracji systemu operacyjnego Cob-IE-ta, z powodu zbyt mocnego firewalla Pussyscurity musi rozważyć jakim narzędziem się posługuje. Bo jego przestarzała wersja exploita Mięt-US w wersji 10 CM na pewno nie zda egzaminu. Zaleciłem więc mu użycie iniekcji przez sendmail apki Vasselinum oraz użycie keyloggera Silicon DIL-doo. Niestety to też nie pomogło, więc w zaufaniu zwrócił się do mnie abym go w tę noc wyręczył moim twardym długim BACKDOORem. Oczywiście odmówiłem, bo byłby to grzech piekielnie ciężki i nieodpuszczalny przy mojej spowiedzi.
      • sagainred Re: Seks przed małżeństwem to grzech ciężki !!!. 13.02.23, 18:39
       Nieletnią opisujesz kolego, to chore
  • snajper55 Re: Seks przed małżeństwem to grzech ciężki !!!. 08.02.23, 21:13
   antares504 napisał:

   > Kochani, tutaj popieram stanowisko Kościoła w całym zakresie tego grzechu, gdyż
   > tylko to sprawia, że wybranka na żonę będzie dziewicą. Dlaczego to tak ważne ?
   > ??

   Jest to dokładni tak samo ważna, jak to aby pan młody był dziewicem. Czyli nie ma żadnego znacznia.

   S.
   • antares504 Re: Seks przed małżeństwem to grzech ciężki !!!. 08.02.23, 21:39
    Kolego ~snajper55, jestem kawalerem, mam już ponad 30 lat, jestem gorącym katolikiem, mówią o mnie że przystojny i nie głupi, ale sexu nie miałem. Poznam dziewice, ożenię się, to tutaj na Forum opiszę swoją krótką historię człowieka, który był gotowy poświęcić się dla miłości i czekał do nocy poślubnej !!!. Przyjacielu ~snajper55, osobiście w tym temacie sexu nie podoba się już samo nazewnictwo. Bo przecież sex to nie polskie słowo. Wiem, że kiedyś mówiono o spółkowaniu. Było to bardzo trafne, gdyż spółkowanie nawiązuje do spółki, czyli firmy tylko mąż-żona !!! gdzie razem wypełniają zawartą umowę przed ołtarzem. Natomiast sex przed ślubem to jak uprawianie kartofli, czyli pańszczyzna, czyli wymuszony pot, wysiłek, brak przyjemności danej przez Boga.
    • olszak-przytycki Re: Seks przed małżeństwem to grzech ciężki !!!. 09.02.23, 12:07
     I gdzie Ty taką znajdziesz?
     Radzę wyjechać do Afganistanu i tam poszukać.
    • snajper55 Re: Seks przed małżeństwem to grzech ciężki !!!. 12.02.23, 19:40
     antares504 napisał:

     > Kolego ~snajper55, jestem kawalerem, mam już ponad 30 lat, jestem gorącym katol
     > ikiem, mówią o mnie że przystojny i nie głupi, ale sexu nie miałem.

     Mogę ci jedynie współczuć.

     > Poznam dzie
     > wice, ożenię się, to tutaj na Forum opiszę swoją krótką historię człowieka, któ
     > ry był gotowy poświęcić się dla miłości i czekał do nocy poślubnej !!!.

     A czy powstrzymujesz się z jedzeniem słodyczy do 60 urodzin?

     > Przyjacielu ~snajper55, osobiście w tym temacie sexu nie podoba
     > się już samo nazewnictwo. Bo przecież sex to nie polskie słowo.

     To używaj polskiego - seks.

     > Natomiast sex przed ślubem to jak uprawianie kartofli, czyli pańszczyzna,
     > czyli wymuszony pot, wysiłek, brak przyjemności danej przez Boga.

     Mylisz się. Seks przed ślubem niczym się nie różni od seksu po ślubie. Sprawdzałem i wiem co piszę. A ty jesteś teoretyk, który swoje fałszywe teorie uważasz za prawd.

     S.
    • ytartu Re: Seks przed małżeństwem to grzech ciężki !!!. 19.02.23, 19:41
     antares504 napisał:

     > Kolego ~snajper55, jestem kawalerem, mam już ponad 30 lat, jestem gorącym katol
     > ikiem, mówią o mnie że przystojny i nie głupi, ale sexu nie miałem.

     Zboczeniec seksualny.
  • qwardian Re: Seks przed małżeństwem to grzech ciężki !!!. 08.02.23, 21:17
   Pomyliłeś religię, cudzołóstwo, to wchodzenie do czyjegoś wyra. My nie kopulujemy przez prześcieradło z dziurką..
   • dunajec1 Re: Seks przed małżeństwem to grzech ciężki !!!. 08.02.23, 21:41
    Ale zapomniales dodac ze on tez myslal wtedy o tym ile panien rozdziewiczyl i ile wtedy mialy lat.
    Ktoz moja zone rozdziewiczal a ja moze i jego albo drugiego.
    Moze zapytac zony ktory to kolega cie rozdziewiczyl?
    Myslisz ze sie przyzna? I ile miala lat wtedy?
    • antares504 Re: Seks przed małżeństwem to grzech ciężki !!!. 08.02.23, 22:06
     Kolego ~dunajec1, lepiej żony o nic nie pytaj. To tylko św. Maria Magdalena, choć wiemy za jaką osobę została uznana w Biblii, istniała naprawdę, i tylko jej przemiana została uznana za fenomen wszechczasów !!!. Jezus wynagrodził jej nawrócenie, ukazując się jej jako pierwszy z umarłych, który powrócił do życia, gdy tak naprawdę ta kobieta okazała się wierna Mesjaszowi aż do krzyża. Tutaj Polkom daleko do św. Magdaleny. Powyżej Kolega ~qwardian też wspomniał o zdradzie, cudzołóstwie. Hmm, widzisz, prawda jest taka, że facet nie zdradza. Facet zostaje uwiedziony !!!. Bo to tylko gadanie, że kobieta potrzebuje pięknego romansu, czułości, podrywania a potem dochodzi do zdradzenia męża. Kolejna bzdura, że kobieta musi się rozgrzać, przygotować, trzeba nastrajać atmosferę. Jak kobieta widzi przysłowiowego CHADA na którego ma ochotę to mokra jest w mig i to szybciej zanim temu chadowi stanie. Jedyne moje usprawiedliwienie dla kobiet jest takie, że kobiety są biologicznie uwarunkowane do zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa potomstwu i to jest właściwy pryzmat przez który należy spojrzeć, by znaleźć odpowiedzi na trudne i bolesne pytania. Jak kobieta ma męża i 3 kochanków, to niby jej dzieci są bardziej bezpieczne bo kobieta zawsze dąży do pozyskania mężczyzny o wyższym statusie społecznym od niej samej. Wiem co pisze, gdyż Markiz De Sade to mój ulubiony pisarz i też filozof. Intelektualnie wyprzedził swoje czasy. Zdawał sobie sprawę z istnienia chorej kobiecej podświadomości przed Janetem, Freudem czy tam Jungiem. Boże, mama chce abym się jak najszybciej ożenił ale jak tutaj znaleźć dziewicę tak powyżej 28 lat.
     • sagainred Re: Seks przed małżeństwem to grzech ciężki !!!. 13.02.23, 19:07
      No, było nawet zabawnie… Bo wkręcasz nas kolego, prawda? A jeśli nie, to doprawdy współczuje, bo wymagasz specjalistycznej pomocy…
   • antares504 Re: Seks przed małżeństwem to grzech ciężki !!!. 08.02.23, 21:53
    Przyjacielu ~qwardian, ja wyraźnie piszę o grzechu ciężkim jakim jest sex przed kościelnym ślubem. Twoje cudzołóstwo, to dopiero grzech ciężki, bo jak skok w bok może być potrzebą silniejszą od trzymania się własnej wiary katolika. Ja Koledze ~snajperowi55 wyraźnie napisałem, że sexu nie miałem jeszcze. Bo "prawiczek" w moim wieku to nie żadna choroba ani tym bardziej żadne kalectwo. Być prawiczkiem czy dziewicą, to najpiękniejszy dar od Boga, który chroni młodych pobożnych chłopców przed śmiertelnym grzechem nieczystości i cudzołóstwa, chroni przed plugastwem i moralnym zepsuciem !!! Prawiczek powinien każdego dnia dziękować za ten cudowny dar i wielbić Boga ze wszystkich sił - ja to robię. A bycie dziewicą czy prawiczkiem to oznaka świętości, to powód do dumy i powinno być wielkim wyróżnieniem, bo to najwyższa forma męczeństwa !!! Społeczeństwo katolickie powinno odnosić się do takich jak ja z wielkim szacunkiem, uznaniem, bo to oni pokutują za grzechy całego świata, dzielnie znosząc trudy i cierpienia każdego dnia z najwyższą godnością.
    • dunajec1 Re: Seks przed małżeństwem to grzech ciężki !!!. 08.02.23, 22:43
     -"Tesciu", bo wasza corke wczoraj pierniczylo szesciu-
     -Ej "zieciu",wczoraj to tylko pieciu, ale takich jak ty to malo dziewieciu.
     • antares504 Re: Seks przed małżeństwem to grzech ciężki !!!. 08.02.23, 23:23
      Ta sama córka po nocy poślubnej chwali się matce: – Mamo! Zrobiliśmy to 2 razy! Ta to ma szczęście, pomyślała matka. Po tygodniu córka chwali się matce: – Mamo! Ostatnio było 8 razy! – Matka z niedowierzaniem kręci głową. Ale gdy po dwóch tygodniach matka dowiedziała się, że ostatnio było 20 razy kazała mężowi pogadać z zięciem. – Słuchaj, mówi teść do tego zięcia, musisz się trochę opanować bo mi córkę zmarnujesz! – Niech się tata nie boi, ona liczy tam i z powrotem.
      • elka-sulzerowa2 Re: Seks przed małżeństwem to grzech ciężki !!!. 09.02.23, 01:09
       Sex przedmalzenski to grzech ciezki?
       To raczej tylko twierdzenie, niczym nie poparte.
       Zacznijmy od "grzechu" ... co to takiego? I kto to pojecie wymyslil i dlaczego adresatem z reguly jest ... kobieta?       • antares504 Re: Seks przed małżeństwem to grzech ciężki !!!. 09.02.23, 01:38
        Hejka ~elka-sulzerowa2, Ty też samotna, że tak siedzisz tutaj w nocy ???. Pytasz " dlaczego adresatem z reguly jest ... kobieta? ". Moja droga, biologia ewolucyjna się kłania i determinizm w poszukiwaniu genów reprodukcyjnych, u samców homo sapiens to pieniądz i władza a u samic wiek i atrakcyjność fizyczna, cała reszta to iluzja. Wy kobiety lubicie często być "pobracane" przez kogoś nowego, bogatego, gdyż facet z hajsem to człowiek zaradny, potrafiący zapewnić byt rodzinie i wygodne życie. Za pieniędzmi zazwyczaj idzie też pozycja społeczna, charyzma, pewność siebie, a i o wygląd można lepiej zadbać. Moja droga, popatrz jak często ostatnio w mediach są tematy molestowania kobiety. Popatrzmy teraz na to wspólnie, tutaj najpierw należy się zastanowić, czy takie molestowanie Was , to ma pochodzenie obyczajowe, kulturowe, a może ewolucyjne ??? A jeśli ewolucyjnie, to niełatwo byłoby je tknąć, gdyż podyktowane jest faktem rozrodczym. A jeśli molestowanie jest tworem kulturowym, to powinno zniknąć na przestrzeni kilku pokoleń w obliczu radykalnych zmian obyczajowych. Więc dlaczego molestowanie kobiet nie zanika ??? Bo Wy kobiety uwielbiacie być molestowane !!!. A skarżą się na to tylko kobiety źle pomolestowane, czyli molestowane przez faceta o niskiej hierarchii społecznej, przez biednych grubasów z przetłuszczonymi włosami. Oj ~elka-sulzerowa2, Ty mnie tutaj nie czaruj, Wy kobiety święte nie jesteście. Popatrz jak Bóg stworzył czlowieka... tutaj każdy członek i każdy przewód naszego ciała ma swój, wyznaczony przez naturę i jej Twórcę, cel. Tak też usta służą, aby jeść, pić, rozmawiać, przyjmować komunie świętą. A nie całować się ze świeżo poznanym facetem. W zakresie sexu jest wiele grzechow po popełnieniu którego katolik na 100% trafi do piekła. Popatrz na ten cytat : " Dlatego powiadam wam: Każdy grzech i bluźnierstwo będą odpuszczone ludziom, ale bluźnierstwo przeciwko Duchowi nie będzie odpuszczone". A Twój Anioł Stróż widzi co robisz w sypialni i zaraz opowiada Duchowi Swiętemu który ma alergię na brak czystości cielesnej.
       • antares504 Re: Seks przed małżeństwem to grzech ciężki !!!. 09.02.23, 01:49
        Oj sorry, zapomniałem o tym grzechu, bo zapytałaś tak " Zacznijmy od "grzechu" ... co to takiego ". Moja droga, jak chcesz to niech grzech nie istnieje. Ale za to istnieją uniwersalne zasady moralne, do przestrzegania których namawia nas Bóg. Te uniwersalne zasady morlane powstały na podstawie dekalogu i Biblii. Ale Ty chyba negujesz istnienie koncepcji grzechu, która powstała niby jedynie po to, aby ludzie żyjący czuli nad sobą kogoś stojącego nad nimi z batem. Zaraz pomodlę się za Ciebie ~elka-sulzerowa2.
        • snajper55 Re: Seks przed małżeństwem to grzech ciężki !!!. 12.02.23, 19:43
         antares504 napisał:

         > Oj sorry, zapomniałem o tym grzechu, bo zapytałaś tak " Zacznijmy od "grzechu"
         > ... co to takiego ". Moja droga, jak chcesz to niech grzech nie istnieje. Ale z
         > a to istnieją uniwersalne zasady moralne, do przestrzegania których namawia nas
         > Bóg.

         Nie ma uniwersalnych zasad moralnych. Każdy ma swoje zasady.

         Bogów ludzie powymyślali sobie mnóstwo a każdy z nich jest zwolennikiem innych zasad.

         S.
    • zaczarowanyogrod Re: Seks przed małżeństwem to grzech ciężki !!!. 09.02.23, 14:07
     To wystarczy żeby być świętym, męczeństwo? A inne grzechy? Zostań zakonnikiem będziesz święty na zawsze. I szacunek będziesz miał, no chyba że wolisz być księdzem, wyczuwam powołanie.
  • krzy-czy Re: Seks przed małżeństwem to grzech ciężki !!!. 09.02.23, 10:59
   czy seks typu sam z soba
   czyli tzw brandzel
   to też grzech ciążki?
   • antares504 Re: Seks przed małżeństwem to grzech ciężki !!!. 09.02.23, 12:19
    Witaj ~krzy-czy, masz na myśli masturbację ???. Kolego, przecież to grzech śmiertelny. Proponuję Ci poszukać na YT wykładu o grzechu masturbacji ojca Jakuba i Leonardo. Ja osobiście tutaj nawet raz analizowałem 2 przypadki. Masturbacja faceta nieatrakcyjnego dla kobiet i masturbacja faceta o szalonym powodzeniu u dziewczyn. Ale i tak w tych przypadkach jest to przeżywanie seksualności niezgodnie z Bożym planem. Bo w przypadku pierwszego chłopaka doprowadzi to do uzależnienia, do tego pornosy i mamy całkowite rozregulowanie układu dopaminowego będącego darem Boga. W przypadku chłopaka z powodzeniem, to zamiast z katoliczką brać ślub kościelny, masturbuje się i mu dewiacje do głowy uderzają. OK, możesz się ze mną nie zgodzić jedynie jako ateista zgłębiony w lekturze psychoanalizy pana Freuda. Też podkreślam, że masturbacja w niedzielę albo w święto kościelne to grzech do kwadratu, bo wiesz sam... pamiętaj żeby dzień święty święcić.
    • krzy-czy Re: Seks przed małżeństwem to grzech ciężki !!!. 09.02.23, 13:33
     tak jakoś smiesznie 96% chłopaczków
     się brandzluje.-tych w wieku 13-16 lat.
     jeśli ty się nie brandzlowałeś
     to jesteś zboczeniec.
   • snajper55 Re: Seks przed małżeństwem to grzech ciężki !!!. 13.02.23, 12:10
    krzy-czy napisał:

    > czy seks typu sam z soba
    > czyli tzw brandzel
    > to też grzech ciążki?

    To zależy którą religię wyznajesz. W jednej jest grzechem, w innej - nie jest.

    S.
  • wariant_b Re: Seks przed małżeństwem to grzech ciężki !!!. 09.02.23, 12:19
   Nie ma co narzekać, że grzech za ciężki, tylko ćwiczyć.
   Za którymś razem się uda.
   • antares504 Re: Seks przed małżeństwem to grzech ciężki !!!. 09.02.23, 12:29
    Nie rozumiem ~wariant_b, co się uda ???. Kolego zakaz masturbacji już niedługo będzie wpisany do Konstytucji. Jest to zamiar Kościoła i polityków PiS. Dlaczego ???. Przeanalizujmy to wspólnie... gdy obywatel się masturbuje to znacząco maleje szansa na to, że kupi swoje mieszkanie, najczesciej bez drugiej osoby zdolność kredytowa nie wystarcza, nie zapłaci VAT i podatków. Dalej... mniejsza motywacja do pracy - jak nie masz kredytu na karku i rodziny do wyżywienia możesz pozwolić sobie na większy luz i elastyczność. Dalej... również znacząco maleje szansa na potomstwo czyli coś co motywuje do pracy jednostkę i stawia ją do pionu by był grzecznym obywatelem i katolikiem, a dziecko to tak naprawdę własność państwa. A więc nic Ci się ~wariant_b nie uda - Twoją masturbację widzi Twój Anioł Stróż a to krok do piekła, a jak dowie się o tym policja, ktoś Cię podkabluje, to pójdziesz siedzieć.
    • krzy-czy Re: Seks przed małżeństwem to grzech ciężki !!!. 09.02.23, 13:50
     a małolaty trafią do poprawczaków.
  • oszol-lom-z-rm Re: Seks przed małżeństwem to grzech ciężki !!!. 09.02.23, 12:34
   Czy ciężki to nie wiem ale poważny na pewno
   • privus Re: Seks przed małżeństwem to grzech ciężki !!!. 13.02.23, 12:51
    Tylko z tego powodu, że komuś jest potrzebne kościelne pozwolenie na prywatne p......e???
    Trzeba było pierwej spalić na stosach wszystkich swych wstępnych baraszkujących bez pozwolenia kościelnego i nie miał byś już z tym problemu/
  • zaczarowanyogrod Re: Seks przed małżeństwem to grzech ciężki !!!. 09.02.23, 12:57
   No jest to grzech ciężki.
   Przynajmniej kościół tak mówi.
   Ale napewno nie z powodu opisanego przez Ciebie.
   Bo niby czemu mieli by zapraszać na swój ślub dawnych partnerów.
   Co Bóg oczekuje nie wiadomo, grzechem jest to co powiedział kościół.
   A dotego jak widzę jak jest w kościele, para która ze sobą mieszka ale nie współżyje nie może przyjmować komuni chociaż nie ma grzechu.
   A są wierzący, za to ci nie mieszkający, a współżyjący mogą nie żałując się ciągle spowiadać i przyjmować komunie.
   To już nie wiem co grzechem jest a co nie pewnie to co sobie ludzie wyobrażają albo co widać. A czego nie widać grzechem nie jest.
  • yadaxad Re: Seks przed małżeństwem to grzech ciężki !!!. 09.02.23, 14:48
   Od braku seksu, jako naturalnego instynktu, się nie umrze, przynajmniej nie tak bezpośrednio. Dlatego jedzenie jest grzeszne wybiórczo. Bo zupełnie zakazać się go nie da, aż do odpowiedniej chwili.
   • olszak-przytycki Re: Seks przed małżeństwem to grzech ciężki !!!. 09.02.23, 18:12
    W mojej ocenie niemoralność panien wynika z ich małej religijności.
    Młodzi są lewakami.
    • krzy-czy Re: Seks przed małżeństwem to grzech ciężki !!!. 09.02.23, 18:44
     no pe4wnie.
     powinni być PRAWICZKAMI.
    • antares504 Re: Seks przed małżeństwem to grzech ciężki !!!. 09.02.23, 20:56
     Kolego ~olszak-przytycki, to co Ty, to chciałem już napisać wcześniej ale bałem się w odpowiedziach agresji kobiet. Popatrzmy na Biblię, z niej wynika, że kobiety to stworzenia bardzo grzeszne, nawet Jezus nie umie się od nich odgonić. Przy studni w Sychar rozpoczyna rozmowę z Samarytanką, bezsilny nawet pozwala, by grzesznice przychodziły do Niego i przebywały z Nim, daje za przykład jawnogrzesznice, szokując tym swoje otoczenie. Kobiety z Biblii są albo przedmiotem pożądania lub pogardy. OK, dzisiaj czasy inne, ale kobiety same się celowo wystawiają na uwodzenie, prowokują, wykorzystują instynkt faceta do erotycznych celów. Bo tylko przez prawa natury mężczyźni szukają kobiet o zdrowych włosach, paznokciach, jak najdłuższych nogach i odpowiednim stosunku obwodu talii do bioder. Bo to świadczy o dobrym zdrowiu kobiety oraz utrzymywaniu zdrowego trybu życia co kwalifikuje tę konkretną kobietę jako dobrą kandydatkę na matkę. Też to koresponduje z teorią Darwina. Ale ja się nawet zastanawiam, czy ciało kobiety nie jest pod kontrolą samego Szatana. Popatrzmy na kobiece piersi. Hmm, kobiecie do skutecznego wykarmienia potomstwa wcale nie potrzebne są dużych rozmiarów piersi. Inwestowanie przez organizm w tak dużych rozmiarów narządy jest z punktu widzenia hipotezy wspomnianego Darwina zwykłym marnotrawstwem. Ale Szatan wie, że mężczyźni gustują w dużych rozmiarach biustu, dlatego kobiety mają go coraz większy albo same powiększają sugerując się tym, że facet patrzy podczas stosunku na cycunie kobiety. Jak w słynnej scenie w "Walce o ogień", gdy bohater po raz pierwszy kocha się z kobietą twarzą w twarz, a nie od tyłu. Kobiety to naprawdę grzeszne istoty, prowokujące celowo faceta.
     • zaczarowanyogrod Re: Seks przed małżeństwem to grzech ciężki !!!. 09.02.23, 21:33
      Taaa na pewno to ty musisz sobie jakoś tą swoją wrodzoną grzeszność wytłumaczyć.
      W tej chwili to twój wpis prowokuje mnie do złości.
      • antares504 Re: Seks przed małżeństwem to grzech ciężki !!!. 09.02.23, 21:52
       Moja droga ~zaczarowanyogrod, sorry jeśli moje prawdy absolutne Cię dotknęły. Tylko przez respekt przed Tobą nie odpowiedziałem Ci na Twoje tutaj wpisy. Faceci dokonują wspaniałych czynów, kompletnie niezależnych od kwestii zaliczania lasek. Naukowcy z NASA naprawdę nie wykonują swojej pracy po to, żeby zaliczać panienki. Dla facetów u władzy panienki to mało znaczący bonus. U kobiet jest odwrotnie. Ale spokojnie, bo prawda jest smutna, Kościół ma coś przeciw kobietom. A ja nie !!!. Taki szybki przykład to święty Klemens, on twierdził mniej więcej tak, że każda kobieta powinna być przepełniona wstydem przez samo tylko myślenie, że jest kobietą. Ja powiem, więcej, w ogóle kościół katolicki i chrześcijanie jako tacy mają jakąś fobię na punkcie waginy.
      • hana2 Re: Seks przed małżeństwem to grzech ciężki !!!. 11.02.23, 12:01
       Antares lubi siebie takim jaki jest, mimo, że to z tego powodu nie ma szczęścia do kobiet (o trudnościach w odnalezieniu kobiety, która go pokocha - sam wspominał).

       Ps. Polecam wywiad u Moniki Jaruzelskiej z Romanem Warszawskim. Wojna płci chyba ma tytuł.

     • wawrzanka Re: Seks przed małżeństwem to grzech ciężki !!!. 10.02.23, 10:16
      antares504 napisał:

      > Kobiety to naprawdę grzeszne istoty, prowokujące celowo faceta.

      Oczywiście, do tego zostałyśmy stworzone. A waszym obowiązkiem jest się powstrzymywać i czekać cierpliwie na nagrodę. Możecie też iść na łatwiznę i zapłacić za seks. Ale wtedy musicie zgasić światło, żeby Bóg nie widział.
      • antares504 Re: Seks przed małżeństwem to grzech ciężki !!!. 10.02.23, 13:11
       Oj ~wawrzanko, Ty moja Perełeczko, tym swoim wpisem po grążyłaś wszystkie kobiety. Napisałaś : " A waszym obowiązkiem jest się powstrzymywać i czekać cierpliwie na nagrodę ". Tutaj masz rację, gdyż w małżeństwie a nawet w zwykłym związku, już na wstępie 75% kobiet dokonuje kastracji faceta, on ma być tylko takim misiem przytulakiem z wbudowanym bankomatem który posprząta, ugotuje. Sex dla niego to nagroda, zaś żona swoje potrzeby zaspakaja z kochankiem. Jak patrzę po swoim otoczeniu to właśnie główną kombinacją żon jest to, jak wskoczyć na bolca kochanka, aby mąż się nie dowiedział albo zaraz wybaczył. Kwestia następna, bo napisałaś tak : "Możecie też iść na łatwiznę i zapłacić za seks". Nie moja droga, gdyż Wy kobiety jesteście jedynymi przeciwnikami panienek lekkich obyczajów. Dlaczego ???. Bo kobiety nienawidzą prostytutek, bo te ruinują ich monopol na seks. To nie chodzi o to, że faceci łożą na nie pieniadze, chodzi o to, że każda kobieta używa swojego ciała jako szalenie skuteczniej karty przetargowej. Reglamentacja seksu przez kobietę daje jej ogromną władzę nad mężczyzną !!!. Moja droga, tu dochodzimy do kolejnej przyczyny, tj. jakości świadczonych usług. Księżniczka żona nie dość, że łaskawie dopuści do siebie męża, to wie, że jej jakość jest dość niska. Boi się, że zostanie zweryfikowana, a wtedy będzie miała problem. Jezu ~wawrzanko, jak ja Ciebie polubiłem po tym Twoim nieprzemyślanym wpisie.
       • wawrzanka Re: Seks przed małżeństwem to grzech ciężki !!!. 10.02.23, 20:39
        antares504 napisał:

        > Reglamentacja seksu przez kobietę daje jej ogromną władzę nad mężczyzną !!!

        Przynajmniej jedno pole, na którym mamy nad wami władzę. Chociaż w dzisiejszych czasach to już nieprawda. Kobiety kochają seks tak samo jak mężczyźni, bo nauczyły się go bezpruderyjnie przeżywać i przestały postrzegać jako grzech. I jak tu reglamentować coś tak przyjemnego? Szczególnie, gdy żadna karta przetargowa nie jest potrzebna, bo pieniądze też mamy własne. Good bye patriarchat.
        • wariant_b Re: Seks przed małżeństwem to grzech ciężki !!!. 10.02.23, 21:46
         wawrzanka napisała:

         > Good bye patriarchat.

         Czyli teraz mężczyzna odzyska należną mu pozycję w społeczeństwie
         zajmowaną dotychczas przez kobiety?

         • wawrzanka Re: Seks przed małżeństwem to grzech ciężki !!!. 11.02.23, 16:54
          wariant_b napisał:

          > Czyli teraz mężczyzna odzyska należną mu pozycję w społeczeństwie
          > zajmowaną dotychczas przez kobiety?


          Czyli jaką? Wszystko się wyrównuje powoli. Pozycja mężczyzn nie osłabła, tylko została wzbogacona o pierwiastek żeński. Można to porównać właśnie to przedmiotowego seksu:

          Seks polegający na tym, że mężczyzna brał, kobieta dawała, nie jest w pełni atrakcyjny dla nikogo. Chyba obu stronom jest przyjemniej, jeśli po równo się angażują i obojgu tak samo zależy?
          • wariant_b Re: Seks przed małżeństwem to grzech ciężki !!!. 11.02.23, 20:24
           wawrzanka napisała:

           > Czyli jaką?

           W naszym świecie byłyście na piedestale. Wszyscy zabiegali o wasze względy. Kochali was,
           obsypywali kwiatami. Byłyście natchnieniem poetów, symbolem wyższych idei, piękna.

           Poproszę o rewanż.
           • wawrzanka Re: Seks przed małżeństwem to grzech ciężki !!!. 12.02.23, 10:30
            wariant_b napisał:

            > "Byłyście natchnieniem poetów, symbolem wyższych idei, piękna."

            Nadal jesteśmy, bo pewne rzeczy nie zmieniają się nigdy. Zawsze będzie na was działało to, czego nie macie: krągłości, wrażliwość, delikatność. ALE:

            "Men grow cold
            As girls grow old
            And we all lose our charms in the end"

            Musimy mieć coś więcej, niż przemijające, fizyczne "charms". Seksapil dojrzałych kobiet zawsze tkwił w ich władzy, pieniądzach, inteligencji. Dawniej tylko nieliczne mogły sobie pozwolić na ten luksus. Dziś tego rodzaju seksapil jest do wzięcia dla obu płci.

            Zresztą to działa w obie strony: mężczyźni dzielą się z kobietami domowymi obowiązkami, z równą wrażliwością przeżywają ciążę i wczesne dzieciństwo wspólnych pociech. Uczą się mówienia o emocjach. Nie są tak chamscy i aroganccy jak dawniej.

        • antares504 Re: Seks przed małżeństwem to grzech ciężki !!!. 10.02.23, 23:25
         Moja droga ~wawrzanko, cytat z Twojego wpisu : " Kobiety kochają seks tak samo jak mężczyźni, bo nauczyły się go bezpruderyjnie przeżywać ". Hmm, a z tego co wiem to kobiety orgazm udawają. To by się zgadzało, bo sam zauważyłem, że kobiety nawet jedzenie czekolady potrafią opisać jako metafizyczne uczucie z pogranicza czystej przyjemności smaku połączonej z fizjologicznymi odczuciami języka, czującego aksamit i delikatność każdej kostki. Czekolada się rozpływa pobudzając różne strefy kubków smakowych a w trakcie tego, na środku języka jest zdecydowanie słodziutka, lecz dochodzi do tego konkurencyjne odczuwanie słonej nutki orzechów na jego końcu i dostajecie zatracenia. OK, to było co do czekolady, a teraz Wasza rozkosz z sexu - być może kobiety w ogóle wszystko bardziej przeżywają bo myślą i działają bardziej emocjonalnie. Sex dla Was jest bardzo silną emocją i tak też go wyrażacie. Tylko, że Wy wszystkie jesteście aktorkami w łóżku, wskocz sobie na PornHuba. Tam aktorki wrzeszczą 7 razy bardziej od aktorów, mimo że zapewne nie czują absolutnie nic !!!. Dla mnie sprawa prosta, bo jeśli chodzi o te emocje to jedni są introwertykami a inni ekstrawertykami. Ludzie emocjonalni zwykle bardzo pokazują emocje. A więcej jest kobiet emocjonalnych. Ale nie będę się z Tobą kłóci, Polki są super w łóżku i wszystko przeżywają. Tylko mam pytanie do Ciebie, bo mój kolega ma dziewczynę z Czech. Powiedz mi, dlaczego przeciętna Czeszka uważa, że jej libido jest niskie, bo uprawia erotykę tylko 12 razy w tygodniu, z tego tylko dwukrotnie z dwoma facetami jednocześnie. Zaś Polka uważa, że jej libido jest bardzo wysokie, bo w zeszłym kwartale zrobili "to" po raz pierwszy od roku i to w dodatku perwersyjnie, bo przy... zapalonym świetle !!! A więc... no comment. Zaznaczam, że jestem kawalerem, sexu jeszcze nie miałem, czekam na dziewicę, o czym pisałem trochę wyżej.
         • snajper55 Re: Seks przed małżeństwem to grzech ciężki !!!. 10.02.23, 23:41
          antares504 napisał:

          > Moja droga ~wawrzanko, cytat z Twojego wpisu : " Kobiety kochają seks tak samo
          > jak mężczyźni, bo nauczyły się go bezpruderyjnie przeżywać ". Hmm, a z tego co
          > wiem to kobiety orgazm udawają.

          No cóż, może nie potrafisz doprowadzić do tego, aby nie udawały?

          S.
         • wawrzanka Re: Seks przed małżeństwem to grzech ciężki !!!. 11.02.23, 17:02
          antares504 napisał:

          > Tylko, że Wy wszystkie jesteście aktorkami w łóżku
          > , wskocz sobie na PornHuba. Tam aktorki wrzeszczą 7 razy bardziej od aktorów,
          > mimo że zapewne nie czują absolutnie nic !!!.

          Mylisz się. Gdy taran na nie naciera i ma w dupie wszystko poza własną rozkoszą, lub odpowiednim ujęciem kamery - one czują ból. I wrzeszczą z bólu odpowiednio modulując głos, by wydawało się, że wrzeszczą z rozkoszy.
  • edico Masz rację 10.02.23, 19:03
   Na sex przed ślubem niejednokrotnie trzeba ciężko zapracować ;)
  • krzy-czy Re: Seks przed małżeństwem to grzech ciężki !!!. 10.02.23, 20:19
   może i ciężki-ale i owszem-PRZYJEMNY.
  • lumpior Re: Seks przed małżeństwem to grzech ciężki !!!. 14.02.23, 09:12
   A wiec przed ślubem kościelnym badanie ginekologiczne przez ....księdza?
  • edico Re: Seks przed małżeństwem to grzech ciężki !!!. 28.02.23, 04:28
   Teoretycznie rzecz biorąc, to wszycy księża powinni być po rozwodzie przed przystąpieniem do służby kościelnej :)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka