Dodaj do ulubionych

Komu jest potrzebny Kr(pedofilsko)K ?

19.03.23, 16:53
Pytanie banalne, prawie naiwne.Cui bono?Towar, rodzaj makabrycznego przysmaku – sfabrykowany na wierze w cuda, strachu przed śmiercią, dający umysłowo zamknietym pewność drogi do wiecznego raju itd. - jest opatentowany przez koncern zwany KrK .Więcej sprzeda, więcej zarobi.Reguły handlu: zapotrzebowanie, produkcja, sprzedaż, zysk czyli pieniądze, dobrobyt, władza i potęga.
Oto delicja: ciało i krew człowieka.Mówi sprzedawca: „: Ciało Chrystusa. Przystępujący do Komunii odpowiada: amen, i dopiero potem spożywa Ciało Pańskie.”
Potem klient, w stanie łaski pańskiej, wyprany ze wszystkich tak zwanych grzechów – od skradzenia cukierka dziecku, do gwałtu seksualnego na dziecku i zamordowania (duchowego) dziecka – idzie sobie do domu i zaczyna od nowa.Zjadł ciało i krew Pana, zapłacił i już wolny od problemów moralnych będzie klientem firmy produkującej namiastkę ludzkiego ciała i krwi.Czy namiastkę? Nie, to prawdziwy akt ludożerstwa „ sprzedawca (kapłan) odprawia modlitwy służące do Przesistoczenia, aby pokazać, że prawdziwe ciało i prawdziwa krew Chrystusa została ofiarowana, a nie hostia i wino” zapewnia KrK. Rytuały, szamaństwo, dymy (ofiara spalana, miła woń dla Pana ST Kapł.3-5), poddanie umysłowe.To odurza mózg, oddala myslenie, napełnia wizjami rajskiej, kolorowj przyszłości, daje zadowolenie, ulgę.To potężny narkotyk. Powoduję zależność.Narkoman płaci, jest umysłowo zależny.Trzeba wię leczyć go, dać na lekcję odtrucia, na odwykówkę.Dzieciom kilkuletnim mówi się, że św.Mikołaj nie istnieje.Są zaskoczeni, bo już wierzyli.
KrK jest potrzebny samemu sobie i nikomu więcej.Zębami, pazurami, groźbami, strachem – ręka w rękę z polityką – wmuszą ten narkotyk wiary dzieciom aby zrobić je zależnymi.Dorosły nie da się nabrać, dziecko tak.
Jeśli dodam syntezę s. „Kościół katolicki (hierarchia kościoła) jest organizacją ateistycznych mężczyzn odmiennych seksualnie - homosi, pedofilów, nekrofilów, zoofilów itd i mam nadzieje, że nie przetrwa. To nie wiara ich łączy, gdyż w żadnego boga czy życie po śmierci nie wierzą i czerpią z życia doczesnego pełnymi garściami. To dewiacje ich łączą.” I pr..Można potraktować ten system jako niewolniczo-feudalną organizację strzygącą do skóry swoich wiernych stanowiących własność Kościoła.
Pusherów, zwanych kapłanami, jest coraz mniej, urodzeni po 2000 mają przeciwciała w postaci informacji.W 2023 precz z narkotykami, ludożerstwem, pozbawianiem wolności.
Tekst linku
Seks analny i oralny z 9-letnim chłopcem.Przez lata.Oto czym jest kler krk!Bozia nie zabrania, nie rzuca piorunów, a więc przyjdź mój chłopczyku, to „laska Pana Boga, poliż, wypij, jak na komunii, ciało ludzkie”.Tylko nie mów nikomu.
Obserwuj wątek
  • privus Re: Komu jest potrzebny Kr(pedofilsko)K ? 20.03.23, 00:01
   mim1656awo napisał:

   > KrK jest potrzebny samemu sobie i nikomu więcej.

   Chyba tak.
   • mim1656awo Re: Komu jest potrzebny Kr(pedofilsko)K ? 23.03.23, 16:04
    Tylko parę artykułów z wielu.Prawda przed oczyma wszystkich, prawda trudna już do ukrycia lub zbagatelizowania: polski krk jest w głębokim kryzysie wiernych, kleru i zakonnic.Ginie, imploduje, kurczy się.
    Tekst linku
    Nie od dziś wiadomo, że Kościół w Polsce przechodzi poważny kryzys. Ludzie masowo przestają brać udział w nabożeństwach, uczniowie rezygnują z lekcji religii, coraz mniej udzielanych jest sakramentów i rośnie liczba apostazji. Problem dotyczy również tej "drugiej strony". Seminaria świecą pustkami, spada liczba powołań.
    Tekst linku
    Tekst
    linku


    Bp Czaja napisał bowiem,… „z wielkim przejęciem chcę się też podzielić z Wami trudną wiadomością. W całym dzisiejszym dostatku życia na Śląsku Opolskim dopadła nas jedna straszna bieda – wielki niedostatek powołań kapłańskich i zakonnych!”
    Tekst linku
    Komentarze:
    Antek 09.07.2022 19:54 Odpowiedz Cytuj 7 0 Zgłoś
    Jeszcze parę lat... A może nawet znajdzie się odważny żeby zerwać konkordat.. Oby.

    Jan 08.07.2022 11:55 Odpowiedz Cytuj 14 1 Zgłoś
    Bardzo dobrze, widać że ten katotaliban w Polsce chyli się ku upadkowi

    • mim1656awo Re: Komu jest potrzebny Kr(pedofilsko)K ? 25.03.23, 16:39
     Tekst linku
     Tekst linku

     Mrożące krew w żyłach Tekst linku
     Została zgwałcona. Przez księdza. – Przyszedł do mojego pokoju, ale nie powiedział ani słowa. Od razu zaczął mnie rozbierać

     Taka akcja jest możliwa.Zerwać konkordat z przestepczą i społecznie szkodliwą organizacją zwaną krk, która to, jak śmiertelny wirus opanowała organy żądzące tym biednym krajem i kryminalnie deformuje sposób myślenia dzieci poprzez mobbing psychiczny
  • privus Re: Komu jest potrzebny Kr(pedofilsko)K ? 26.03.23, 22:00
   Najmniej wyedukowanym, najuboższym i najbardziej przestraszony możliwością podejmowania własnej decyzji.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka