Dodaj do ulubionych

JPII zamieszany w porwanie Emanueli ?Pedofilia?

17.04.23, 18:03
Franciszek zezwolił na rozpoczęcie w Watykanie dochodzenie, aby ostatecznie wyjaśnić zaginięcie 22 czerwca 1983 15 letniej dziewczynki, obywatelki Watykanu, Emanueli Orlando.Pietro Orlandi, jej brat, został kilka dni temu przesłuchany przez ponad 5 godzin w Watykanie.Potem został zaproszony do kilku talk show telewizyjnych, gdzie, razem ze swoim adwokatem, przedstawili serię dokumentów wskazujących Watykan, jako organizator zaginięcia.W trakcie transmisji, Orlandi dał do posłuchania rozmowę telefoniczną z 1998 roku, w której ex członek grupy przestępczej z Rzymu, zwanej bandą della Magliana (dzielnica Rzymu nota mim) informował o zorganizowaniu porwania tej dziewczyny, na życzenie Watykanu, przez gangstera De Pedis, który potem, za przysługę, został pochowany w słynnej bazylice Sant-Apollinare.
Podaję linki do polskich wiadomości, oraz link z talk show w którym wypowiada sie brat Orlandi i nadaje rozmowę telefoniczną razem z tekstem, który przetłumaczyłem.
Tekst linku
Tekst linku
Tekst linku
De Pedis jest tam pochowany (basilica di Sant'Apollinare nota mim)) z racji łaski jaką otrzymał (od Watykanu nota mim) a nie z powodu tego, o czym mówi ta szalona Minardi (kochanka De Pedis)
A więc Wotyła (...)
Także razem sprowadzał je do łóżka, lecz nie wiem gdzie to było w Watykanie.
Kiedy to wszystko stało się już obrzydliwe, Sekretarz Stanu postanowił zainterweniować, ale nie powiedział Wojtyle „teraz zabiorę je” lecz zwrócił się do kogo?Do niego (De Pedis nota mim).On (sekretarz nota mim) znał środowisko więzienne, ponieważ miał doświadczenie jako kapelan najpierw domu poprawczego a potem więzienia i zwrócił się do kapelanów więziennych.
Z kapelanów więziennych, jeden był z Kalabrii, a drugi, ogromny spryciarz, Luigi razem z pewnym ojcem Pietro nie zrobili nic innego, jak zwrócić się do De Pedis, aby powiedzieć mu „dzieje się to, możesz nam pomóc ?”.Kropka.Wszystko inne to są pierdoły.

Dodam, że wczoraj we włoskim kanale Italia1 (mam antenę sat) podano reportaż o pedofilii w seminarim w Watykanie.Były wywiady a prałatami, z klerykami, pokazywanie księży oskarżonych o pedofilię, wywiady z ofiarami.Po 40 minutach zamknąłem, bo mnie obrzydziło.
Watykan traci autorytet i twarz.Nawet myśl o tym, że św.JPII mógłby być aktywnym pedofilem jest zaskakująca.Obserwuj wątek
  • antares504 Re: JPII zamieszany w porwanie Emanueli ?Pedofili 17.04.23, 19:22
   Hejka ~mim1656awo, twierdzę, że ta sprawa porwania Emanueli nigdy nie zostanie rozwiązana. Pamiętam taki artykuł chyba z roku 2019, o tym, że jak piszesz 22 czerwca 1983 roku Emanuela zaginęła. Na początku policja była przekonana, że uciekła z domu, gdyż dostała od kogoś bardzo dobrze płatną propozycję dystrybucji kosmetyków, nawet o tym informowała swoją siostrę. Pierwszy szok to już początkiem lipca, gdy Jan Paweł II wspomniał o porwaniu Emanueli podczas modlitwy Anioł Pański, wersję porwania do tej pory wykluczano. Twarde teorie były jednak dwie... porwanie Emanueli przez KGB i jej wymiana na Alego Agca, druga to jej porwanie przez siatkę księży, którzy którzy w tamtym okresie więzili i wykorzystywali seksualnie młode kobiety. Wymieniłeś nazwisko gangstera De Pedis, to chyba jego dziewczyna zgłosiła na policję, że on Emanuele uprowadził na polecenie jakiegoś kardynała, jednak policja uznała ją za chorą psychicznie. Hmm, czyli coś dziwnego się dzieje w tym Watykanie. Ciała zabetonowane w ścianach, świadkowie mówiący o siatce pedofilii, gangsterzy pochowani obok kościelnych dygnitarzy, pranie brudnych pieniędzy, a dużo z tego pod okiem najwspanialszego z Polaków. Cud, miód i orzeszki.
  • wariant_b Re: JPII zamieszany w porwanie Emanueli ?Pedofili 17.04.23, 20:38
   Ale oszołom w swoim wysłanym w kosmos wątku nazwał papieża Franciszka Judaszem,
   gdy ten potwierdził ukrywania pedofilii, ale odciął się od dopatrywania się związku JP2
   z zaginięciem Emanueli Orlando. Tak więc Franciszek to skruszony Judasz.
   • mim1656awo Re: JPII zamieszany w porwanie Emanueli ?Pedofili 18.04.23, 16:12
    Tekst linku

    Tekst linku


    11 kwietnia nadano Talk show na włoskim kanale „La 7” w którym brat Orlandi, razem z własnym adwokatem, dał publicznie do zrozumienia, że za zniknięciem Emanueli może być kardynał Casaroli (uwczesny sekretarz stanu), który ułożył by się z gangsterem De Pretis o zniknięcie Emanueli, ponieważ związana z aktami pedofilii na najwyższym szczeblu Watykanu.Mediatyczna burza, natychmiast wyciszona.Trwała tylko 4 dni.Dzisiaj znalazłem artykuł we włoskim, w którym bardzo dokładnie jest opisana teza porwania, motywy, organizacja, osoby związane.Podaję tylko link, bez tłumaczenia.Jeśli kogoś interesuje, wystarczy zasygnalizować i zaraz to zrobię.
    Moja refleksja fokalizuje się na obaleniu mitu i konsekwencjami utraty honoru Watykanu. Nawet gdyby podejrzenia ws. świętego Wojtyły były błędne, rozgłos medialny jest dewastujący.Wystarczyły trzy dni, teraz cisza, lecz szkoda została zrobiona.W Watykanie te podejrzenia w stosunku do Wojtyły&co są tajemnicą poliszynela.Plotki, głosy, sugestie.Nawet Franciszek 8 stycznia podczas Anioła Pańskiego powiedział „Il chiacchiericcio è un'arma letale che uccide la fratellanza". (plotki są bronią śmiertelną, która zabija braterstwo).On już wtedy wiedział i wydał zgodę na rozpoczęcie dochodzenia.
    Watykan jest potęgą, lecz ma też potężnych przeciwników, wrogów, którzy zrobią wszystko, aby obalić mity.Jeśliby, powtarzam, jeśliby podejrzenia Orlandiego okazały się słuszne, cały ten koncern zboczonych przestępców o średniowiecznych normach mógłby się rozsypać, jak zamek z piasku.
    Brzydka historia dla Watykanu.
    Tekst linku
  • pkt4a Re: JPII zamieszany w porwanie Emanueli ?Pedofili 18.04.23, 20:04
   a tymczasem pan Stasiek :
   wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,29675276,abp-gadecki-pisze-do-franciszka-o-kolejnej-probie-zamachu.html#commentId68770527_
   • privus Re: JPII zamieszany w porwanie Emanueli ?Pedofili 18.04.23, 22:32
    Tworzenie nowych bytów w tym Kościele nie jest ani czymś zaskakującym, ani też nowym.
    • dunajec1 Re: JPII zamieszany w porwanie Emanueli ?Pedofili 19.04.23, 00:10
     Tym razem to kto sie "zamachowywuje" na jego ekselencje swieta? Tusk z Putinem czy tez jakis inny Mefisto?
     • privus Re: JPII zamieszany w porwanie Emanueli ?Pedofili 19.04.23, 00:45
      Sami swoi zaczęli tę świętą rewoltę.
  • privus Re: JPII zamieszany w porwanie Emanueli ?Pedofili 19.04.23, 00:44
   Jest to odważne stwierdzenie. Co prawda był głową państwa watykańskiego, ale nie wiele miał w nim do powiedzenia tak jak obecnie Franciszek.
   • mim1656awo Re: JPII zamieszany w porwanie Emanueli ?Pedofili 20.04.23, 18:59
    11 kwietnia „la 7” włoska prywatna stacja TV, bardzo popularna nadała talk show „Di martedi” (we wtorek) w którym, brał udział brat zaginionej 40 lat temu Emanueli Orlandi., obywatelki Watykanu.Zamieszanie – jak kij w mrowisko – spowodawały podejrzenia, że porwanie i zaginięcie tej dziewczynka zostało zorganizowane, na życzenie ówczesnego sekretarz stanu Watykanu, przez słynną w tych czasach przestępczą rzymską organizację zwaną „banda della Magliana” z gangsterem Enrico De Pedis na czele.To wszystko, aby wyeliminować świadka/ofiarę aktów pedofili, które byłyby popełniane przez sam szczyt Watkanu, jego świątobliwość w pierwszej osobie.Po tym programie rozgłos mediatyczny był ogromny.
    Wczoraj 19 kwietnia, ta sama La 7 nadała program „Atlantide – Storie di uomini e mondi” prowadzony przez dziennikarza śledczego Andrea Purgatori.Program został zrealizowany jako odpowiedź na zarzuty i krytykę Watykanu.Przez 2h 45 ‘’ udokumentowano, że Wojtyła wychodził wieczorami z Watykanu i nikt o tym nie wiedział.Pisała o tym gazeta rzymska, którą pokazano.Było świadectwo koleżanki Emanueli (dzisiaj doroslej kobiety) która oświadczyła, że Emanuela opowiedziała jej, że w ogrodzie watykańskim została molestowana przez ........Opowiedziano, że bandyta, gangester De Pedis został pochowany w bazylice Sant'Apollinare, ponieważ ówczwsny przewodniczący Konferencji Episkopalnej kard.Poletti pisemnie udzielił zgody na to, pomimo oburzenia opinii publicznej.Były wywiady z szefami bezpieczeństwa, telefony do kard.Casaroliegi i cała masa innych świadectw, dokumentów wskazujących na wyeliminowanie Emanueli jako niewygodnej ofiary aktu/ów pedofili popełnionych przez „szczyt” Watykanu.Przez cały czas programu, w tle były zmieniane fotografie Wojtyły i Dziwisza zrobione w różnych okazjach, tak żeby oglądający program – powtarzam, 2h 45 ‘’ ciężkich i udokumentowanych oskarżeń – nie mieli wątpliwości o kogo chodzi.
    Jeśli 11 kwietnie La 7 użyła „ciężkiej broni maszynowej” we wczorejszym programie „zbombardowano” Watykan.
    L’Osservatore Romano, dziennik stolicy apostolskiej, wstrząśnięty tylko myślą aby ON mógł być aktywnym pedofilem, pisze o ukrytych w cieniu rezyserów ataku na Wojtyłę i – przez odbicie – na Watykan i KrK.
    Watykan to potęga, lecz ma też potężnych przeciwników.
    Nigdy nie użyto terminu JPII, święty, papież tylko i jedynie Wojtyła i Dziwisz.
    • privus Re: JPII zamieszany w porwanie Emanueli ?Pedofili 23.04.23, 12:29
     Nie pierwsza to tajemnica watykańskiej wiary.
  • pkt4a Re: JPII zamieszany w porwanie Emanueli ?Pedofili 24.04.23, 18:47
   Wszystko wychodzi na jaw

   wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,29692284,papiez-franciszek-stanal-w-obronie-jana-pawla-ii-byl-swiety.html#do_w=46&do_v=723&do_st=RS&do_sid=1014&do_a=1014&s=BoxNewsImg11&do_upid=723_ti&do_utid=29692284&do_uvid=1682320427481
   • olszak-przytycki Re: JPII zamieszany w porwanie Emanueli ?Pedofili 24.04.23, 21:03
    Niedługo napiszą ,że Jan Paweł II był tym porywaczem.
    • privus Re: JPII zamieszany w porwanie Emanueli ?Pedofili 25.04.23, 14:18
     No to porywał za sobą, czy też nie? :)
     • olszak-przytycki Re: JPII zamieszany w porwanie Emanueli ?Pedofili 25.04.23, 16:02
      Porywał za sobą tłumy:)
      • privus Re: JPII zamieszany w porwanie Emanueli ?Pedofili 30.04.23, 19:17
       A więc? :)
       • mim1656awo Re: JPII zamieszany w porwanie Emanueli ?Pedofili 08.06.23, 18:41
        Tekst linku

        Wstrząsające.Prawie codziennie na miom iphonie 14 z sim card wind3 na włoskiej rejestracji (racje zawodowe) otrzymuję ja, jak i miliony innych wiadomości odnoszące się do porwanej dziewczyki.Wszystko obraca się dookoła Watykanu.Kilka dni temu podano wiadomość o ewentualnej obecności zwłok dziewczynki w jednej z posiadłości Watykanu, podlegającej prawu włoskiemu.Zobaczymy.
  • privus Re: JPII zamieszany w porwanie Emanueli ?Pedofili 08.06.23, 23:12
   Bezpośredni może nie, ale pośrednio jest odpowiedzialny za wszystko, co się dzieje w tym kuriozalnym państwie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka