Dodaj do ulubionych

Ludzka sztuczna inteligencja jest niewiarygodna...

21.04.23, 11:43

Runęła, jak SpaceX Starship i pozostałe legendy hollyłódzkiej iluzji jak lundowanie na Ksinżycu. Tylko Bozia, Kościółek Katolicki und ciężka praca Narodowego Robotnika, wraz z ofiarą, którą oddała Bozi 80 lat temu..
Obserwuj wątek
  • krzy-czy Re: Ludzka sztuczna inteligencja jest niewiarygod 21.04.23, 11:51
   a tak przważnie to ło cusz siem ciebie rozchodzi ?
   • qwardian Re: Ludzka sztuczna inteligencja jest niewiarygod 21.04.23, 12:37
    Powiedz gdzie forum dla inteligentnych inaczej, bo jestem na Forum Religia.
    • krzy-czy Re: Ludzka sztuczna inteligencja jest niewiarygod 21.04.23, 19:09
     właśnie błyszczysz na tem forumie.
  • antares504 Re: Ludzka sztuczna inteligencja jest niewiarygod 21.04.23, 21:18
   Hejka Kolego ~qwardian, widzę że sobie tutaj śmieszkujesz. Powiem Ci coś ciekawego... dla mnie ten Starship i jego awaria to jednak był sukces. Przyjacielu zrozum jedno, że to nie jest NASA, która jedną rakietę buduje 20 lat i nie dopuszcza się jej rozbicia. SpaceX ma inne podejście, SuperHeavy i Starshipów stoi w kolejce kilka, silniki Raptor produkuje się taśmowo, za chwilę na wieży będzie stał kolejny taki sam zestaw. Oni po prostu latają żeby testować i udoskonalać następne wersje. Każdy zainteresowany tematem rozumie, że to jest sukces, przede wszystkim dlatego, że nie rozwalili wieży startowej, której seryjnie nie produkują, a zebrane dane będą użyte do tego żeby za kilka miesięcy zrobić krok dalej. No a co do sztucznej inteligencji, to Ci powiem, że mam odkurzacz Viomi SE i jak sobie z nim rozmawiam, to ten poziom dyskusji jest wyższy niż z ostatnią moją konkubiną.
   • qwardian Re: Ludzka sztuczna inteligencja jest niewiarygod 21.04.23, 21:55
    antares504 napisał:

    > Viomi SE i jak sobie z nim rozmawiam, to ten poziom dyskusji jest wyższy niż z ostatnią
    moją konkubiną.


    Za Stasia Lema fikcją była literatura, fikcją były programy kosmiczne, potem fikcją był Hollyłódź i skakające ludziki w skafandrach, bo każdy wie, że Księżyc zamieszkują stworki z dużymi głowami i trąbkami zamiast uszu
    • antares504 Re: Ludzka sztuczna inteligencja jest niewiarygod 21.04.23, 22:02
     O Jezu, ~qwardian, co się z Tobą dzisiaj tutaj dzieje. Ale nic, skoro tu jestem, to chciałem z tego miejsca pozdrowić moją sąsiadkę katechetkę z pod 14 -tki i przypomnieć jej, żeby oddała mi te pół szklanki mąki orkiszowej którą pożyczała 47 dni temu. Ona jest fanką Forum "Religia i Wiara".
    • antares504 Re: Ludzka sztuczna inteligencja jest niewiarygod 21.04.23, 22:17
     Wiesz ~qwardian, zawsze zastanawiam się nad tym Twoim powiedzeniem, że "Do motłochu dociera jedynie światło wygasłych gwiazd". Powiem Ci, że od dawna na naszej orbicie i to nie aż tak wysoko znajduje się teleskop Hubble'a. To on zaobserwował chyba najdalszą galaktykę oddaloną o prawie 13 mld lat świetlnych. Dużo gwiazd tej galaktyki juz nie istnieje, wygasły jak piszesz. Powiem Ci, że chciałbym należeć do tego Twojego motłochu i móc te zdjęcia analizować.
     • qwardian Re: Ludzka sztuczna inteligencja jest niewiarygod 21.04.23, 23:07
      Jako Mistrz Twardowski obserwuję galaktyki z Księżyca, bo podobno tu nie ma atmosfery. NASA komunikowała się ze mną, żebym potwierdził przybycie skakających błaznów w skafandrach, ale muszę dbać o reputację, jestem tu pierwszym i jedynym lokatorem.
      • antares504 Re: Ludzka sztuczna inteligencja jest niewiarygod 22.04.23, 00:10
       Kolego ~qwardian, skoro mieszkasz na Księżycu, to Wy macie tam swój kalendarz liturgiczny ???. Bo wiesz, to jest najistotniejszy problem podboju innych planet. Np. Amerykanie czy Chińczycy zawracają sobie głowę pierdołami jak zapewnienie marsjańskim kolonistom pożywienia, wody czy energii - a nie zdają sobie sprawy że to jest tylko pokarm doczesny. A gdzie pokarm duchowy ??? Reaktor termoelektryczny nie zastąpi ciepła boskiego uwielbienia, generatory tlenu nie wygenerują łaski Ducha Świętego, farmy hydroponiczne nie zastąpią hostii i wina. Czy oni nie wiedzą, że bez Eucharystii nie jest możliwe życie na Ziemi, a co dopiero na innej planecie ???. Jezu Maria, chyba mieszkając na Księżycu wiesz o tym i masz ten kalendarz liturgiczny. Niech Bozia będzie z Tobą.
   • snajper55 Re: Ludzka sztuczna inteligencja jest niewiarygod 22.04.23, 03:49
    antares504 napisał:

    > Hejka Kolego ~qwardian, widzę że sobie tutaj śmieszkujesz. Powiem Ci coś ciekaw
    > ego... dla mnie ten Starship i jego awaria to jednak był sukces. Przyjacielu zr
    > ozum jedno, że to nie jest NASA, która jedną rakietę buduje 20 lat i nie dopusz
    > cza się jej rozbicia. SpaceX ma inne podejście, SuperHeavy i Starshipów stoi w
    > kolejce kilka, silniki Raptor produkuje się taśmowo, za chwilę na wieży będzie
    > stał kolejny taki sam zestaw. Oni po prostu latają żeby testować i udoskonalać
    > następne wersje.

    W takim razie bardzo dobrze, że oni zajmują się produkcją rakiet, a nie, na przykład, produkcją leków. Bo wtedy taką awarię będąca sukcesem mierzyłoby się tysiącami ofiar. Dobrze też, że taką metodą prób i błędów nie budują mostów, tuneli, statków wycieczkowych, czołgów czy innych produktów.

    S.
    • ireneo Re: Ludzka sztuczna inteligencja jest niewiarygod 29.04.23, 13:20
     snajper55 napisał:

     > antares504 napisał:     >
     > W takim razie bardzo dobrze, że oni zajmują się produkcją rakiet, a nie, na prz
     > ykład, produkcją leków. Bo wtedy taką awarię będąca sukcesem mierzyłoby się tys
     > iącami ofiar. Dobrze też, że taką metodą prób i błędów nie budują mostów, tunel
     > i, statków wycieczkowych, czołgów czy innych produktów.
     ++++
     sxkoda ze wymienionymi się nie zajmują, gdyż, jak z tej próby wynika, nie żałują kasy na próby służące zapewnieniu bezpieczeństwa.
     Prawda producenci leków podobnie doświadczają nim dostaną zgody. Podobmie jest z konstrukcjami, budowlami itp.,nawrt gdy w celu mordowania.

     • antares504 Re: Ludzka sztuczna inteligencja jest niewiarygod 29.04.23, 14:06
      Hejka ~ireneo, w odpowiedzi skierowanej do ~snajpera55, napisałeś coś takiego : " producenci leków podobnie doświadczają nim dostaną zgody". I masz 100% racji, nawet powiem że bigfarma robi to brutalniej niż Elon Musk. Pamiętam taki artykuł o testowaniu glifostanu i chyba aspartamu, na osobach chorych na raka, do tego zdrowych, gdzie skutkiem ubocznym był nowotwór. Pomijam teraz bigfarme i popatrzmy na nieludzkie testy polityków na nas, czyli testowanie jakości manipulacji. Udało im się tak pokierować ciemną grupą społeczną i uformować bądź utorować drogę tak, aby wszyscy zrobili dokładnie tak jak zaplanuje polityk. Zauważyłem, że ostatnio media w całej EU bombardują nas informacjami o wszelkiego rodzaju kataklizmach, epidemiach, wojnach, kryzysach. Człowiek kierujący się syndromem ofiary, czuje się w tym świecie osaczony i bezradny. Wydaje mu się, że świat jest pełen wrogów, przemocy, cierpienia i że jedynym sposobem, by wyzwolić się z tego cierpienia, jest śmierć albo poddanie się politykom. Powiem Ci ~ireneo gdzie leży nasza słabość czy raczej głupota jako społeczeństwa we wszystkich tych testach na nas... a to, że wierzymy ślepo w naukę. A gdyby nauka była kwestią wiary, to by była przecież religią. Dlatego ja lubię najpierw wszystko kwestionować i zastanawiam się czy za tą hipotetyczną sprawą nie kryją się grube pieniądze. Zadam takie pytanie co do odpowiedzi ~snajpera55 do mnie : jeśli przyjąć, że koncernom nie zależy na wyleczeniu ludzi z chorób, a na zysku, to czy możliwe jest, że ostatnie szczepionki nie tylko nie pomogły ale intencjonalnie zaszkodziły, żeby koncerny mogły zarabiać na przyszłych chorobach wywołanych szczepionkami ???.
   • snajper55 Re: Ludzka sztuczna inteligencja jest niewiarygod 29.04.23, 16:49
    antares504 napisał:

    > Hejka Kolego ~qwardian, widzę że sobie tutaj śmieszkujesz. Powiem Ci coś ciekaw
    > ego... dla mnie ten Starship i jego awaria to jednak był sukces. Przyjacielu zr
    > ozum jedno, że to nie jest NASA, która jedną rakietę buduje 20 lat i nie dopusz
    > cza się jej rozbicia. SpaceX ma inne podejście, SuperHeavy i Starshipów stoi w
    > kolejce kilka, silniki Raptor produkuje się taśmowo, za chwilę na wieży będzie
    > stał kolejny taki sam zestaw. Oni po prostu latają żeby testować i udoskonalać
    > następne wersje. Każdy zainteresowany tematem rozumie, że to jest sukces, przed
    > e wszystkim dlatego, że nie rozwalili wieży startowej, której seryjnie nie prod
    > ukują, a zebrane dane będą użyte do tego żeby za kilka miesięcy zrobić krok dal
    > ej.

    Proponuję te zasadę zastosować przy produkcji nowych leków. Po co żmudne i kosztowne badania kliniczne? Wypuszczamy lek naczynek i patrzmy. Chorzy masowo umierają po przyjeciu leku? To ogłaszamy sukces i próbujemy z kolejna, udoskonaloną wersją leku.

    Albo w produkcji samochodów. Pojazdy wybuchają, kierowcy tracą panowanie nad samochodami, każda stłuczka to ofiary śmiertelne? To ogłaszamy sukces i produkujemy kolejną, udoskonaloną konstrukcję.

    S.
  • yoma Re: Ludzka sztuczna inteligencja jest niewiarygod 22.04.23, 01:11
   Pełna zgoda, blondynko ufarbowana na brunetkę 😄
  • ireneo Boska sztuczna inteligencja jest wiarygodna 29.04.23, 14:14
   qwardian napisał:

   >
   > Runęła, jak SpaceX Starship i pozostałe legendy hollyłódzkiej iluzji jak lundow
   > anie na Ksinżycu. Tylko Bozia, Kościółek Katolicki und ciężka praca Narodowego
   > Robotnika, wraz z ofiarą, którą oddała Bozi 80 lat temu..
   +++++
   Ten twór boskiej inteligencji latał jak rakieta.
   Św. Teresa z Avila miała gorzej, bo unosiła się bez kontroli a zakonnicy zaraz zadzierali łby. Musiała chodzić z ciężarkami u stóp. Jej inteligencja nie była dopracowana. Z Piotrem zw. swiętym też były problemy. Jakiś niedorobiony o czym świadczy przypowieść:
   - idż za mną Piotrze
   - panie, ale ja tonę...
   - po palach, ośle, po palach.
   • wariant_b Re: Boska sztuczna inteligencja jest wiarygodna 29.04.23, 14:54
    ireneo napisał(a):

    > Św. Teresa z Avila miała gorzej, bo unosiła się bez kontroli a zakonnicy zaraz zadzierali łby.

    A cóż im się dziwisz - w XVI wieku nie wynaleziono jeszcze majtek.
    • ireneo Re: Boska sztuczna inteligencja jest wiarygodna 29.04.23, 15:01
     wariant_b napisał:

     > ireneo napisał(a):
     >
     > > Św. Teresa z Avila miała gorzej, bo unosiła się bez kontroli a zakonnicy
     > zaraz zadzierali łby.
     >
     > A cóż im się dziwisz - w XVI wieku nie wynaleziono jeszcze majtek.
     ++
     A tobie skąd się wzięło, że się dziwie? Włącz myślenie, przecież rozum dawno wynależiono i pozwolono się nim posługiwać. Zatem myśl. I tak ci dopomóż buk
     • qwardian Re: Boska sztuczna inteligencja jest wiarygodna 29.04.23, 15:09
      Waszym braciom na granicy białoruskiej gorzej się wiedzie..

      https://images91.fotosik.pl/658/8348b5f25eb73c1cmed.jpg
      • qwardian Ups.. 29.04.23, 15:10
       https://images89.fotosik.pl/625/8982147ffcc90f4a.jpg
       • ireneo Re: Ups.. 29.04.23, 16:12
        qwardian napisał:

        > ["Stając się członkiem Wspólnoty Europejskiej, Rzeczpospolita Polska nie może tracić niczego ze swych dóbr materialnych i duchowych, których za cenę krwi broniły pokolenia naszych przodków" (Jan Paweł II)
        ++++
        To jego przodkowie krwawili w obronie dziedzictwa kulturowego Polski, w obronie swoich żon i dzieci mordowanych w imie zaimportowanego boga?! To zdrajca polskiego narodu, targowiczanin.
      • ireneo Re: Boska sztuczna inteligencja jest wiarygodna 29.04.23, 16:26
       qwardian napisał:

       "W 1993 Waluś powiedział o post-apartheidowskiej RPA: "Za 20 lat, zostaną im tylko wolność i demokracja..."
       ++++
       Ten cytowany bełkot rasisty i zbrodniarza to wasz znak rozpoznawczy myślących inaczej?
       • qwardian Re: Boska sztuczna inteligencja jest wiarygodna 29.04.23, 20:51
        Joe Slovo, biały komunista był pierwszy na liście, na Haniego padło przypadkiem, ale oczywiście komuchy zasługują na jedno, w końcu Polacy żyli w PRL-owskim obozie koncentracyjnym przez pół wieku, a jego strażnicy dożyli spokojnej starości.
        • ireneo Re: Boska sztuczna inteligencja jest wiarygodna 30.04.23, 00:35
         qwardian napisał:

         > Joe Slovo, biały komunista był pierwszy na liście, na Haniego padło przypadkiem
         komunista? To dla ciebie termin obrzydliwość gdy z postów wynika że komunistom nie tylko wniedzielę liżesz zadki. Gdyby nie PRL byłbyś u nich świniopasem. Masz smartfona to klepnij: komunizm, a potem poszukaj społeczności żyjącej według komunistycznych zasad ustrojowych. Okażesz się być komuchem.
         • ireneo Re: Boska sztuczna inteligencja jest wiarygodna 30.04.23, 00:58


          > qwardian napisał:
          >
          > > Joe Slovo, biały komunista był pierwszy na liście, na Haniego padło przyp
          > adkiem

          +++++
          komunista? To dla ciebie termin obrzydliwość gdy z postów wynika że komunistom nie tylko wniedzielę liżesz zadki. Gdyby nie PRL byłbyś u nich świniopasem. Masz smartfona to klepnij: komunizm, a potem poszukaj społeczności żyjącej według komunistycznych zasad ustrojowych. Okażesz się być komuchem.

          Skąd wziąłeś prawo do decydowania o tym kto zasługuje na śmierć i o łasce dla mordercy?! Jesteś zwolennikiem mordowania ludzi o odmiennym światopoglądzie w myśl zasady - cel uświęca środki. Od takiej broni, podobne do was gnidy ginąć będą, bo to wasze wiatry a więc ich burze są waszymi zbiorami. Wasz bóg wymordował poczęte, aby osiągnąć zberodniczy cel. On kazał wyciągnąć ręce swoich wyznawców po owoce cudzej, najczęściej swoich przyjaciół, pracy aby umeblować ich kosztem swoje życie. I tak robicie nadal.
          • qwardian Re: Boska sztuczna inteligencja jest wiarygodna 30.04.23, 07:21
           Nie poglądy, a działalność terrorystyczna po przeszkoleniu w Moskwie. Narodowy Robotnik weryfikuje poglądy komunistycznych darmozjadów w ciężkiej pracy, spaniu na pryczy i skromnym życiu, wielu nawróconych wstąpiło w nazie szeregi, żeby się wyzwolić od urzędowych stołków, działalności wywrotowej i próżniactwa. Tak oceniam współczesną lewicę.
           • ireneo Re: Boska sztuczna inteligencja jest wiarygodna 30.04.23, 07:53
            qwardian napisał:

            > Nie poglądy, a działalność terrorystyczna po przeszkoleniu w Moskwie. Narodowy
            ++++
            Wasz bóg też studiował terroryzm w Moskwie?
            Strasznie jesteś pokręcony urojeniach. Piłsudski zaczynał jako terrorysta. Zaczął od Moskwy?
            • qwardian Re: Boska sztuczna inteligencja jest wiarygodna 30.04.23, 08:40
             Piłsudski zaczynał i kończył jak terrorysta, najgorszy łotr w Europie obok Stalina, wzniecił wojnę domową w katolickiej Polsce, wymordował przyzwoitych ludzi, a resztę wsadził do obozu koncentracyjnego o nazwie Bereza Kartuska, wzorowanej na sowieckich łagrach. Auschwitz przy nich był jak hotel pięciogwiazdkowy..
             • ireneo Re: Boska sztuczna inteligencja jest wiarygodna 30.04.23, 08:56
              qwardian napisał:

              > Piłsudski zaczynał i kończył jak terrorysta, najgorszy łotr w Europie obok Stal
              > ina, wzniecił wojnę domową w katolickiej Polsce, wymordował przyzwoitych ludzi,
              > a resztę wsadził do obozu koncentracyjnego o nazwie Bereza Kartuska, wzorowane
              > j na sowieckich łagrach. Auschwitz przy nich był jak hotel pięciogwiazdkowy..
              >
              +++
              No, teraz już sam widzisz, że nie Mosjwa nauczyla go terroryzmu a Moskwa nauczyła się tego od niego. Bereza Dziadkowi nie służyła wręcz przreciwnie, po jego śmierci rozkręciła się. Wzorem dla niej był obóz Dachau a nie łagry. Dla łagrów wzorem mogły być angielskie obozy.
              Wzorem dla ciebie jest Mateusz M. jako bezmyślnie bredzący na każdy temat.
              • qwardian Re: Boska sztuczna inteligencja jest wiarygodna 30.04.23, 11:01
               System łagrów sowieckich istniał 15 lat wcześniej niż obydwa pozostałe, z tym, że łotr Piłsudski więził w nich przyzwoitych ludzi jak Wojciecha Korfantego, natomiast w Dachau był miniaturowy obozik na 3 tysiące gnojków i kryminalistów, skandal moim zdaniem. Bereza Kartuska porównywalnych rozmiarów więziła Endeków i Ludowców, prawdziwą elitę ówczesnej Polski.
               • ireneo Re: Boska sztuczna inteligencja jest wiarygodna 30.04.23, 11:21
                qwardian napisał:

                > System łagrów sowieckich istniał 15 lat wcześniej niż obydwa pozostałe, z tym,

                ++++++++++
                Łagry 1919,
                Chrześcijańskie obozu koncentracyjne:
                - Anglicy dla Burów w 1899.
                -Hiszpanie dla Kubańczyków w 1896.
                Coś ci zwiera styki.
                • qwardian Re: Boska sztuczna inteligencja jest wiarygodna 30.04.23, 12:07
                 Faktycznie w wojnie Hiszpani przeciw kubańskim plantatorom, stoję po stronie plantatorów, ale José Julián Martí Pérez spędzał więcej czasu na podróżach po świecie i nie był zdolny zatrzymać intruzów. Zawsze jestem po stronie tubylców i zjadaniem żywcem nieproszonych gości.

                 To samo tyczy RPA, od momentu kiedy Wiliam Pomarańczowy za pieniądze Jude z Amsterdamu podbił Anglię, jest pod kontrolą starozakonnych, którzy walczyli i walczą z Watykanem.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka