Dodaj do ulubionych

dzwonią mi po sąsiadach !!!!

IP: 188.33.192.* 01.10.10, 17:47
Może ktoś zna sposób na skuteczną rozmowę z delikwentką, która zadzwoniła do sąsiadki, z którą nie mam kontaktu i poprosiła ją o przekazanie mi (tu padło konkretnie moje imię i nowe nazwisko, którego nie chciałam ujawniać) wiadomości z prośbą o kontakt i podała swoje imię i nazwisko? Niby nic innego nie przekazała ale ten dziwny uśmieszek sąsiadki- czarownicy doprowadził mnie do białej gorączki i jestem żądna krwi!!!
Obserwuj wątek
          • Gość: mm Re: dzwonią mi po sąsiadach !!!! IP: 80.94.16.* 04.10.10, 07:47
            19dawid80 napisał:

> Wystarczyło wysłać pismo o rozwiązanie umowy pocztą za potwierdzeniem odbioru i
            > po problemie :)

Kolejny naiwny, któremu się wydaje, że takie "cuś" cokolwiek zabezpiecza :-) Owszem, na etapie postępowania sądowego - może tak. Na etapie o którym pisze autorka - NIE.

Właśnie jestem w trakcie zmagań z pewnym telekomem, przejętym w ostatnim czasie przez inną firmę telekomunikacyjną.
            Z tą pierwszą umowa została rozwiązana kilka miesięcy temu i zaprzestali świadczenia usług. Nie przeszkadzało im to w wystawianiu kolejnych faktur. Po moich wielomiesięcznych awanturach ze zdziwieniem stwierdzili, że faktycznie umowa jest rozwiązana i obiecali anulowanie wystawionych faktur. Na krótko poskutkowało.

Teraz z ich następcą prawnym cyrk zaczął się od początku. Mam cichą nadzieję, że kolejnych następców telekomu już nie będzie :-)
            • unhappy Re: dzwonią mi po sąsiadach !!!! 04.10.10, 14:10
              Hmm... tak samo mam :D

Rozwiązanie umowy zaniesione osobiście, mam potwierdzenie przyjęcia pisma na kopii. Oryginał zaginął w czeluściach molocha. Moloch przy pomocy firmy windykacyjnej, twierdzącej że jestem dłużnikiem (ciekawe) domaga się abonamentu (linia nie była od momentu rozwiązania umowy wykorzystywana).
              • melani73 Re: dzwonią mi po sąsiadach !!!! 04.10.10, 22:08
                nie przejmuj się autorko:)
                miałam niemaal identyczny przypadek.
                nękanie mojej sąsiadki doszło już do apogeum mojej wytrzymłości.
                gdy byłam u niej-poprosiłam aby poinformowała dzwoniących ze smiesznej firmy windykacyjnej-
                • Gość: gość Re: dzwonią mi po sąsiadach !!!! IP: 109.243.69.* 12.10.10, 17:25
                  Przykro mi ale sytuacja była na tyle pilna, że nie doczytałam Waszych KONKRETNYCH odpowiedzi a te "upadlające "zdołowały mnie do parteru ludzkich możliwości i wykrzesałam coś od siebie. Otóż wysłałam pismo z powiadomieniem , iż zawiadomiłam w terminie (panie wszechwiedzący) o upadłości firmy tylko ono owe albo zaginęło w tłumie albo zostało celowo zignorowane ale potwierdzenie mam!!! ha, ha, ha!! I na przyszłość ci wrażliwsi co tu pytają niech może piszą gdzieś na priva, bo na tym forum, przynajmniej na początku mogą liczyć jedynie na podanie osłupłanego sznura do powieszenia. Takie jest moje zdanie po kilku pytaniach typu "ostatnia deska ratunku" albo "przynajmniej pocieszcie". Jak ktoś chce pisma w sprawach o rozwód z orzekaniem o winie albo nierówny podział majątku to ja chętnie, bo mam to ostatnio w małym palcu i w kilku sprawach wywalczyłam już sporo .
                  Pozdrawiam.
                  Adwokat diabła. (bo u nas w sądach sprawca to Anioł)
    • Gość: fifeX dzwonią mi po sąsiadach !!!! IP: *.multimo.pl 13.10.10, 13:28
      o, jakby na mój telefon zadzwonił ktoś z jakiegoś banku i powiedział, ze ma wiadomość dla sąsiadki lub sąsiada, to podejrzewam, ze jednorazowo tylu epitetów ta osoba na raz nie słyszała jeszcze....
      z 2 strony zastanawiam się, skąd oni biorą te numery telefonów do sąsiadów, z jakieś bazy (ja osobiście mam wszystko zastrzeżone) czy innej cholery.
      o takim postępowaniu słyszałem z autopsji w przypadku eurobanku, ale o telekomach jeszcze nie ;(

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka