Dodaj do ulubionych

Ultimo to złodzieje !!! naciągacze !!!

18.03.15, 19:07
zobaczyłem powiadomienie o nowym wątku, ale kiedy kliknąłem to okazało się że został skasowany. PONIEWAŻ JESTEM UCZULONY NA ULTIMO i podobne fundusze, to potwierdzam, ULTIMO to złodzieje, szykuje się na nich zgłoszenie do prokuratury, oraz zanim pójdzie również pozew do Sądu Gospodarczego. ich przestępcze działania kwalifikują się zarówno na proces Karny Gospodarczy i proces Karny . Karny to chodzi o odpowiedzialność konkretnych osób , a Karny-Gospodarczy wobec Zarządy Spółki i najbardziej aktywnych kierowników niższych szczebli biorących udział w procederze, ale wynikający z prowadzonej działalności gospodarczej spółki . kolejne sprawy, które do mnie trafiały, to sprawy,gdzie nie kupili dług, ale zajadłość z jaką walczą o każdy grosz jest niesłychana. mieli pecha bo do mnie ich sprawy trafiły na etapie EP, a w Sądzie Rejonowym okazywało się, że nic nie mają, prócz kopii umowy zdobytej nie wiadomo jak i ponagleń, jakie wysyłali tytułując siebie wierzycielem. ponieważ skala ich działalności przypomina skalę działalności kolejnych przestępców OSZUSTÓW z Kruka , to zbierana jest dokumentacja i z KRUKA i Ultimy. będzie Gorąco, bo kapitał zakładowy to mają potężny, ale pokrycia nie ma w rzekomo kupionych długach. ewidentnie cesje wierzytelności są sfingowane, to przy tej skali jest ewidentnie przestępstwem.
Obserwuj wątek
  • Gość: sycylia Re: Ultimo to złodzieje !!! naciągacze !!! IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 08.09.15, 17:22
   Uwaga ! sprawa chyba najważniejsza , wiele osób twierdzi,że zapłaciło ULTIMO określone pieniądze,ale one nie trafiły na konto lub z niego zniknęły TO NIC INNEGO JAK UNIKAĆ OPODATKOWANIA.Ultimo stać na wszystko to analfabeci nie znający żadnego prawa zrobią wszystko aby nagrabić jak się da.Lekarstwem na to jest kierowanie wszystkich dowodów wpłat dla Ultimo, do Urzędu Kontroli skarbowej oni będą wiedzieć co z tym zrobić.
  • Gość: sycylia Re: Ultimo to złodzieje !!! naciągacze !!! IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 09.09.15, 14:11
   Najważniejsze to nic nie płacić,żadnej ugody.Przestarzałe albo podrobione kwitki to niech sobie ULTIMO powiesi na gwożdziu w kiblu. ULTIMO nie ma prawa dzwonić , pisać czy nawet odwiedzać w domu.Na to wszystko są paragrafy.Blefem jet to,że mają jakieś kontakty z policją czy prokuraturą oni sami tak o sobie piszą.Policja i prokuratura ma obowiązek reagować na każde zgłoszenie które my doniesiemy.To przestępcy i żadnej litości dla nich.W państwie naszym brakuje funduszy a Urzędy Skarbowe śpią,wystarczy sprawdzić ULTIMO a forsa się znajdzie.
   • zara550 Re: Ultimo to złodzieje !!! naciągacze !!! 14.11.15, 21:42
    Odbierz telefon i wysluchaj ich formulki.
    Nastepnie ZDECYDOWANYM,OSTRYM tonem(nie placzacym,spolegliwym,zalosnym)odpowiedziec...
    nie mam u was zadnego zadluzenia,prosze sprawe podac do Sadu!
    A sprobujcie jeszcze raz zadzwonic do pracy lub o jakis dziwnych godzinach do mnie,to narobie wam takiego balaganu,ze sie nie pozbieracie!! Nie macie prawa dzwonic do osob obcych!!! to jest naduzycie! Zegnam!
    Dlatego radze odebrac raz na jakis czas telefon,bo wtedy jest jakis czas spokoj.Do mnie ostatnio dzwonili tak raz na tydzien,to w ten sposob im odpowiadalam.Przy ostatnim telefonie zapytalam czy ma(ten co dzwonil) przed soba komputer.Nie czekajac na odpowiedz,powiedzialam,zeby sobie przeczytal moja ostatnia odpowiedz,powiedzialam..zegnam ozieble i sie wylaczylam.Narazie mam spokoj,ale wiem,ze wczesniej czy pozniej zadzwonia.Zawsze jestem strona atakujaca i nie dopuszczam do dlugiej rozmowy i do tego,zeby mnie "umoralniali".
   • arpacholski Re: Ultimo to złodzieje !!! naciągacze !!! 07.09.19, 19:48
    Po prostu zgłosić sprawę Policji, najlepiej dołączając billing. To są trzy przestępstwa w jednym: stalking telefoniczny, próba wyłudzenia danych osobowych (nie przedstawiają sie, a pytają o PESEL), pewnie też hackowanie sieci GSM, bo jakoś nie wierzę, że - jak oni twierdzą - operator GSM przydziela im tyle numerów, że mogą codziennie dzwonić z innego.
   • Gość: marian paździoch Re: Ultimo to złodzieje !!! naciągacze !!! IP: *.agg2.bnc.chf-qkr.eircom.net 12.12.15, 16:00
    jedna osoba (pewnie i inne też) usłyszała w ultimo tak, kiedy zadzwoniła zapytać kiedy ultimo zapłaci jej zasądzone koszty:

    - co z tego że ma pan wyrok gdzie powództwo oddalono, ale nie ma pan wyroku że sąd zwalnia pana ze spłaty. więc ma pan nam spłacić dług! a to co sąd dla pana zasądził koszty, to my odliczamy od tego długu, który u nas pan ma!

    normalnie jajca opadają :P
   • opikrzysiek Re: Ultimo to złodzieje !!! naciągacze !!! 04.05.16, 18:04
    Z tego co Mi wiadomo to Najwyższa Izba Kontroli stwierdziła ze ULTIMO działa nie legalnie,To jest firma z Luksemburga i nawet tam nie mają prawa swoich gangsterek odwalać,w żadnym europejskim kraju ich nie ma bo to po prostu Mafia!Już nie długo ich z Polski pogonią bo wcześniej wykorzystywali fakt że rządy sprawowała PO-PSL a te partie wiekszość polski w Brukseli wysprzedały,ten rząd działał na szkoda Polaków,a dla dobra obcego kapitału,tak samo jak zgnilizna upolityczniona Polskie sądy,które stawały i jeszcze stają za obcym kapitałem wyniszczając najuborzszych Polaków nie biorąc w ogóle pod uwagę tego ze ta firma działa w Polsce nielegalnie i też z tymi anty Polskimi sędziami co trzymali stronę nielegalnie działającej lichwiarskiej firmie i też za to ci sędziowie powinni na zbity pysk z sądów być wywaleni,a ich majątki zlustrowane! Już nie długo Polacy sie postawią zadłużających nas i omamiających zachodnich korporacji,zagraniczne banki i inni lichwiarze zostaną wywaleni z Polski tak jak to było w Islandii,Islandczycy pogonili ze swojego kraju ograbiający ich kapitał zagraniczny! Dlaczego np. w Niemczech dług przepada po 6 latach,we Francji po chyba 4 latach jak i też w innych unijnych krajach,tylko u nas nie bo takie ultimo ze sprzyjającymi im sądami non stop przedłużają na nowo sprawy i w Polsce dług np.2tys będzie dożywotnio za sprawą właśnie takiej gangsterskiej firmy jak ultimo,a za miliony sprawy się przedawniają bo takiego długu nie wykupią bo ich nie stać! Po prostu jak dzwonią to w prost mówić że nie rozmawiam z lichwiarzami,którzy nie legalnie tutaj naciągają i jakieś długi windykują,znaczy łamiąc prawo okradają najbiedniejszych Polaków!!!
  • fasolaigola Re: Ultimo to złodzieje !!! naciągacze !!! 25.04.16, 00:04
   Dzień dobry,
   poszukujemy osób zastraszanych, nękanych bądź wprowadzanych w błąd przez firmę Ultimo, celem skompletowania materiału dowodowego do prokuratury.

   W pakiet niedozwolonych praktyk mogły wchodzić: natrętne telefony, smsy, krzyki, straszenie natychmiastową egzekucją (bez wyroku sądowego), poniżanie (np. Pani jest głupia, Pani jest niepoważna, Pani jest śmieszna), wysyłanie wezwań zatytułowanych "pismo egzekucyjne", wprowadzanie w błąd co do wysokości zadłużenia (zawyżanie), telefonowanie przez firmę do Państwa miejsc pracy bądź dalszej rodziny, nakłanianie do zawierania niekorzystnych "ugód", dochodzenie roszczeń nieistniejących, spłaconych lub przedawnionych (mimo przedstawienia Państwu dowodów na spłacenie bądź przedawnienie), naliczanie odsetek od odsetek, itd.

   Jeżeli doświadczyli Państwo czegoś z powyższych proszę o kontakt na adres zocha.musial@gmail.com

   Firma ta zniszczyła życie wielu ludziom, doprowadzając ich do bankructwa. Zwykłe kary UOKiK tak naprawdę nic nie dają, bo firma po zapłacie jednorazowej grzywny, może dalej robić co się im żywnie podoba. Tymczasem część ludzi pospłacała nienależne Ultimo świadczenia (przestępstwo oszustwa) bądź też na skutek wywierania nieustannych presji pouznawała zawyżone długi, nienależne, przedawnione wierzytelności i teraz tonie w długach.

   TO WSZYSTKO MOŻNA ODKRĘCIC TYLKO MUSIMY DZIAŁAĆ RAZEM!

   Prokuratura musi mieć spójny materiał dowodowy, żeby mogła postawić zarzuty. Dlatego im więcej nas tym lepiej!
  • opikrzysiek Re: Ultimo to złodzieje !!! naciągacze !!! 04.05.16, 17:59
   Z tego co Mi wiadomo to Najwyższa Izba Kontroli stwierdziła ze ULTIMO działa nie legalnie,To jest firma z Luksemburga i nawet tam nie mają prawa swoich gangsterek odwalać,w żadnym europejskim kraju ich nie ma bo to po prostu Mafia!Już nie długo ich z Polski pogonią bo wcześniej wykorzystywali fakt że rządy sprawowała PO-PSL a te partie wiekszość polski w Brukseli wysprzedały,ten rząd działał na szkoda Polaków,a dla dobra obcego kapitału,tak samo jak zgnilizna upolityczniona Polskie sądy,które stawały i jeszcze stają za obcym kapitałem wyniszczając najuborzszych Polaków nie biorąc w ogóle pod uwagę tego ze ta firma działa w Polsce nielegalnie i też z tymi anty Polskimi sędziami co trzymali stronę nielegalnie działającej lichwiarskiej firmie i też za to ci sędziowie powinni na zbity pysk z sądów być wywaleni,a ich majątki zlustrowane! Już nie długo Polacy sie postawią zadłużających nas i omamiających zachodnich korporacji,zagraniczne banki i inni lichwiarze zostaną wywaleni z Polski tak jak to było w Islandii,Islandczycy pogonili ze swojego kraju ograbiający ich kapitał zagraniczny! Dlaczego np. w Niemczech dług przepada po 6 latach,we Francji po chyba 4 latach jak i też w innych unijnych krajach,tylko u nas nie bo takie ultimo ze sprzyjającymi im sądami non stop przedłużają na nowo sprawy i w Polsce dług np.2tys będzie dożywotnio za sprawą właśnie takiej gangsterskiej firmy jak ultimo,a za miliony sprawy się przedawniają bo takiego długu nie wykupią bo ich nie stać! Po prostu jak dzwonią to w prost mówić że nie rozmawiam z lichwiarzami,którzy nie legalnie tutaj naciągają i jakieś długi windykują,znaczy łamiąc prawo okradają najbiedniejszych Polaków!!! To jest nielegalnie działająca firma i tyle!
  • a.g9910 Re: Ultimo to złodzieje !!! naciągacze !!! 08.05.16, 20:19
   Witam serdecznie, dzis wyciągnęłam ze skrzynki list, pierwsze myślałam że to reklama, ale jak otwarłam to się okazało że jestem dłużna 970 zł, widnieje jakiś numer umowy, list był na moje stare nazwisko - z przed 15 lat, list zwykły w skrzynce. Pierwsze co mi się nasunęło to to by tam zadzwonić i wyjaśnić o co niby chodzi???, ale po chwili refleksji zdecydowałam najpierw zasięgnąć tu opini, gdyż uznałam że jak się odezwę i powiem że nazwisko zmieniłam 15 lat temu, to zaraz będą mnie ścigać po nowym nazwisku i jakoby przyznam się do długu. Sama kwota niczego mi nie mówi....i nie wiem co robić dalej?? czy to możliwe że po 15 latach mnie ścigają za coś?? gdzie byli do tej pory? zadnych informacji...Ludzie doradźcie co mam robić, będę wdzięczna za jakąś konkretną informację.
   • inletltd Re: Ultimo to złodzieje !!! naciągacze !!! 08.05.16, 21:27
    Dobrze Ci się nasunęło aby nie zadzwonić. Takich staroci się nie negocjuje. Takie starocie zostawia się sobie na deser. Wszelkie listy, pisemka i pozdrowienia od Ultimo potraktuj jako podpałkę do grilla. Pilnuj jedynie poleconych z sądu. Jeżeli jakikolwiek przyjdzie napisz sprzeciw w którym zaprzeczysz istnieniu zobowiązania. A na rozprawie już - jeżeli do niej w ogóle dojdzie - radośnie podnieś zarzut przedawnienia. Interesują Cię tylko listy polecone.
     • inletltd Re: Ultimo to złodzieje !!! naciągacze !!! 09.05.16, 10:17
      To nie ma znaczenia. Każdy wyrok z e-sądu wydany zaoczne powinien zostać doręczony stronie. Jeżeli nie został z jakiegoś powodu prawidłowo doręczony, a o sprawie dowiadujesz się od komornika, to również jeszcze nic straconego. Ale... uwaga. Nie odebranie prawidłowo zaadresowanego i awizowanego listu z sądu jest traktowanie jako jego prawidłowe doręczenie. Jeżeli zaś jakiś osioł poda adres w pozwie niezgodny z adresem zamieszkania, to - mając dowody zamieszkiwania pod innym adresem - można skutecznie wnieść sprzeciw.
  • Gość: Sąd tylko Boski Re: Ultimo to złodzieje !!! naciągacze !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.16, 22:15
   Super byłoby fajnie, bo wydębili w moim sądzie rejonowym wyrok zaoczny z którym nie mogę sobie poradzić, by Sąd ponownie się przyłożył i zobaczył co zasądził. Sąd mówi, że wszystko jest w porządku. Zasądzono na podstawie tego co Ultimo napisało sobie i już. Mimo, że sąd elektroniczny skutecznie w 2011 r. oddalił sprawę, bo wyjaśniłam, że brak umowy i nie mam zaległości a gdyby takowe były to są przedawnione, jednak mój Sąd rejonowy zasądził. Najlepszy sąd do tych spraw to mój. O wyroku dowiedziałam się po roku od tego faktu, gdy przysłali mi z sądu rejonowego koszt uiszczenia opłaty za klauzulę wykonalności. Co jest najlepsze? Pisze się odwołanie do tego samego sądu co wyrok zasądził, pisząc niby to do drugiej instancji. Czyli nic nie poradzisz obywatelu, bo w przód musi ocenzurować to , który właśnie Cię ukarał? Dziwisz się, ale jak to do drugiej instancji, za pośrednictwem tego?. Myślałeś, że do Sądu idzie się po sprawiedliwość? Śmieszno-straszne. Sprawiedliwość, to taka idea, do której Sądy zmierzają. Tylko śmierć jest sprawiedliwa. Sądy działają w imię "dobra materialnego" i korporacji z Lukseburga takich jak wszelkie Inwestments inne dziady, rozliczające się na kajmanach - sprawdziłam. Poczytajcie o Ultimo, zagłębcie się w ich adres a nie adres kancelarii przedstawicielskiej w Polsce. Te kancelarie to ich węże, pełzające zło tego świata, żyjące z biednych Polaków uciskanych, bo Państwo przyzwala na taki proceder. Państwo jest tylko na papierze i jest represyjne. Tak ciśnie obywatela i podwyższa pkb prawników zamieszkujących w pięknych rezydencjach w Luksemburgu. Tusek i sitwa, się zgadzał na to wszystko. Fajnie powiedział Pan Krupa (właściciel ebilet.pl), co to mu sposobem ta banda korporacyjnych prawników ukradła domenę i majątek. Z wiersza Trembeckiego "Pająk i mucha" PAJĄK I MUCHA.

   Prawa są nasze jako pajęczyna:
   bąk się przebije, a na muchę wina.
   • Gość: sycylia Re: Ultimo to złodzieje !!! naciągacze !!! IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 10.08.16, 11:59
    ...po pierwszej decyzji e-sądu należało się samemu odwołać do sądu rejonowego /dwa tygodnie/ i sprawa byłaby zamknięta.Ultimo ma słabiutkich prawników bez żadnych aplikacji tylko marniutkie studia.Uwaga! w celu dezinformacji to większość wpisów jest napisanych przez pracownika ultimo.A tak w ogóle ultimo to garsteczka tych samych ludzi we Wrocławiu, w Luxemburgu i posiadających akcje.
   • prawnik1972 Re: Ultimo to złodzieje !!! naciągacze !!! 24.11.16, 15:05
    Zainteresowanych zapraszam 531-040-100

    UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA
    SPOSÓB NA REALNE WYJŚCIE Z DŁUGÓW

    Masz problemy finansowe? proponujemy ogłoszenie bankructwa !

    Jak pozbyć się wszystkich długów ? !!
    Pusty portfel: upadłość konsumencka stwarza osobom fizycznym nie prowadzącym działalności gospodarczej warunki do rozpoczęcia nowej karty bez długów, a tym samym pozwala ograniczyć wykluczenie społeczne. Dłużnicy dzięki takiemu rozwiązaniu mają możliwości ponownie zaistnieć w obrocie gospodarczym.

    Co to jest upadłość konsumencka?

    Upadłość konsumencka jest to instytucja polegająca na oddłużeniu osób fizycznych, których zobowiązania nie pozwalają na ich samodzielną spłatę.
    Masz długi, z którymi nie potrafisz sobie poradzić, a Twoi wierzyciele nie chcą się wykazać elastycznością? Nie widzisz sposobu, by wyplątać się z tarapatów?
    Od początku 2015 roku powstał nowy instrument w negocjacjach z wierzycielami zwany upadłością konsumencka potocznie mówiąc „bankructwem”
    Prywatne bankructwo jest teraz łatwiejsze do przeprowadzenia, tańsze gdyż złożenie wniosku to koszt 30 zł, i pojawiła się szansa, że nie stracisz całego majątku na poczet długów. W razie odmowy przez Sąd ogłoszenia twojej upadłości nie ponosisz żadnych kosztów finansowych.

    Zadasz pytanie ?!! Tak !! mam kilka kredytów, zdarzenie losowe, trudna sytuacja życiowa spowodowała utratę możliwości spłaty zaciągniętych kredytów , banki żądają natychmiastowej spłaty zobowiązań a do drzwi puka komornik, jestem bezradny !!! co robić ? , nie posiadam majątku na spłatę zobowiązań ?
    Odpowiadam !!!!
    • składasz w Sądzie wniosek o upadłość konsumencką
    • Sąd weryfikuje Twoja sytuację majątkową, jeśli uzna że w Twoim przypadku można ogłosić upadłość, powołuje syndyka , który wyceni Twój majątek ( nie musisz posiadać nieruchomości ) a jeśli twoja nieruchomość to jedyny dach nad głową istnieje możliwość zachowania jej. Twoim majątkiem mogą być wyłącznie podstawowe sprzęty gospodarstwa domowego, zużyte przedmioty pierwszej potrzeby, rtv, agd) nie obawiaj się , by ogłosić upadłość nie musisz mieć jakiegokolwiek majątku, Sąd też nie zarekwiruje tych przedmiotów, nadal pozostają one Twoja własnością)
    • w następnej kolejności po wycenie Twojego majątku oraz wykazaniu Twoich dochodów (nawet tych najniższych), Sąd wyznaczy kwotę którą przez okres trzech lat będziesz co miesiąc spłacał na poczet całego zadłużenia. Przykładowo : masz 200 000,00 zł zadłużenia w różnych bankach, instytucjach, zadłużenie lokalu itp. Twój miesięczny dochód to 2 000,00 zł – Sąd ustala kwotę 500,00 zł którą będziesz regulował miesięcznie w celu zaspokojenia wszystkich wierzycieli, czas spłaty to okres trzech lat. Po tym czasie zaprzestajesz dalszej spłaty a całe Twoje zobowiązanie zostaje przez Sąd umorzone, a Ty dostajesz czystą kartę, możesz więc podjąć legalna pracę, gdyż wszelkie dotychczasowe egzekucje zostaną umorzone a twój dług zostaje anulowany. Wszelkie egzekucje prowadzone przeciwko Tobie zostają natychmiast wstrzymane, gdyż podlegają do zgłoszenia masy upadłościowej, wszczęte przed ogłoszeniem upadłości, ulegają zawieszeniu z mocy prawa z dniem ogłoszenia upadłości konsumenckiej. Natomiast po uprawomocnieniu się postanowienia o ogłoszeniu upadłości konsumenckiej, postępowanie to umarza się z mocy prawa.

    Specjalizujemy się w prowadzeniu postępowań upadłości konsumenckich. W związku z powyższym w zakres świadczonych przez Kancelarię usług wchodzi:
    • udzielanie porad prawnych w zakresie upadłości konsumenckiej; dokonywanie analizy sytuacji prawno – finansowej pod kątem możliwości ogłoszenia upadłości konsumenckiej;

    sporządzanie wniosku o ogłoszenie upadłości konsumenckiej;
    reprezentacja przed sądem upadłościowym w sprawie wniosku o ogłoszenie upadłości konsumenckiej;

    reprezentacja w toku postępowania upadłościowego prowadzonego po ogłoszeniu upadłości konsumenckiej;
    sporządzanie środków zaskarżenia przewidzianych przepisami upadłości konsumenckiej.
    Naszym Klientom zapewniam absolutną dyskrecję i gwarantuję, że powierzone nam informacje nigdy nie trafią do niepowołanych osób.
    Wynagrodzenie za przeprowadzenie postępowania w trybie upadłości konsumenckiej ustalane jest indywidualnie z Klientem podczas pierwszych konsultacji, które są bezpłatne. Wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od sytuacji prawno-finansowej Klienta, a co za tym idzie od przewidywanego nakładu pracy oraz czasu trwania postępowania upadłościowego.
  • dwie_szopy_jackson Re: Ultimo to złodzieje !!! naciągacze !!! 02.09.16, 15:52
   13 lat temu mialem zaległe opłaty z Allegro w kwocie chyba 80 zł z tego co pamiętam. Allegro przekazało sprawę Ultimo i najprawdopodobniej w tym samym czasie ja zapłaciłem Allegro, tak że miałem czyste konto.
   Po dziś dzień Ultimo wysyła mi listy, kompletnie nie reagując na to, że nic nikomu nie jestem winien.
   • asiadorotka Re: Ultimo to złodzieje !!! naciągacze !!! 22.09.16, 18:35
    Ultimo odkupilo moj dlug. Nie naliczali moich wplat a dlug zamiast się zmniejszac, zwiększał się. Niestety nasz Sąd wydał wyrok na rozprawie zaocznej. Komornił ściągną ze mnie należność. Skierowałam sprawę do Sądu. Nie wiem jaki będzie wyrok. Myślę też o skierowaniu sprawy do prokuratury.
  • hejka1111 Re: Ultimo to złodzieje !!! naciągacze !!! 22.03.19, 10:49
   To powinna iść Pani na policje bo jak oszukują itp to to jest karalne mi tez dzwonią z tego i chcą rozmawiać z moim juz bylym chłopakiem czy mógł coś naciągnąć przez tel hmm bo pytają o niego a nie chcą mi powiedzieć o co chodzi chociaż wiem ze rozmowy są nagrywane..hmm ale nic o pieniądzach nie mowili hmm wie moze ktos kto to hmm
  • barbi1112 Re: Ultimo to złodzieje !!! naciągacze !!! 31.03.19, 17:10
   Dzień dobry
   Mam także problem z firma Ultimo.
   Jestem w trakcie spłacania starego długo sprzed 15 lat.
   Od początku poprosiłam kopie umowy zaciągniętego kredytu ale nic nie otrzymałam, kilka dni temu ponowiłam prośbę i nadal żadnego odzewu.
   Proszę o poradę co mam zrobić.
  • xxgawron Re: Ultimo to złodzieje !!! naciągacze !!! 27.04.19, 13:56
   Takie same skur...ny jak BEST z Gdyni, zajeb.. by człowieka za 1,50!!! Biorą długi, które są śliskie!! Mi zaproponowali ugodę Zero i naliczyli takie odsetki, że mi dębem stanęły włosy na głowie. Następnie skierowali sprawę do sądu w Elblągu i ją wygrali, ale jest jeden szkopuł, że ja niemieszkam w tym mieście tylko winnym. Więc wziąłem prawnika z fundacji i tak dług utknął, wielcy panowie z windykacji teraz muszą przestrzegać prawa. Następnie złożyłem skargę na tą firmę i czekam na odpowiedź. Miałem dość cwaniactwa tej windykacji!!! Trudno mi jest opisać jak podstępnie mnie w ten dług wepchnieto, nigdy więcej zaufania do Mbanku, ten bank ,to krętacze identyczni jak Idea bank!! Kumają się z politykami krętaczami i malwersatami!!!
  • artur305 Re: Ultimo to złodzieje !!! naciągacze !!! 26.06.20, 13:42
   Takie same szuje jak Best SA z Gdyni i z Elbląga te skurwiele to wynajmują "ludzi" jak im w sądzie nie wyjdzie.. I dawaj kur...kasę bo jak nie to będą procenty rosły a my ci życie zjeb.... To jest ich uczciwość!! Z sądu drapaka i inaczej wymuśmy forsę!!! Proszę mi wierzyć mam z nimi do czynienia od lata 2016 i przekonałem się jacy są uczciwi@@ Kupili dług od nie lepszych od nich krętaczy Lebek i spółka z Wrocławia. Jedni i drudzy są niezwykle sprytni i poctępni.. Podejrzewam że kupili dług nielegalnie i nie mają do niego praw!!!! Opisałem to w tym forum pod tytułem: Best SA Elbląg oszuści.....ten sam adres...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka