Dodaj do ulubionych

Uwaga firma Konstal producent garaży blaszanych

19.12.15, 18:47
UWAGA DLA ZAMAWIAJĄCYCH !!!!!!! firma typu KRZAK. Złożone zamówienie zamówienie na garaż, oczekuję już ponad miesiąc. Zero telefonu z informacją dlaczego czas realizacji się przeciąga czy nawet jednego słowa przepraszam. Zadzwoniłem na infolinie, chamska i bezpardonowa pracownica zaczęła mi udowadniać abym się cieszył że czekam tylko miesiąc i z pyskiem co sobie nie myśle. Brak terminu realizacji, brak kontaktu, dobrze że za ten garaż nie zapłaciłem. Wysłałem maila że rezygnuję z ich usług i nie chcę mieć z nimi nic do czynienia, do dnia dzisiejszego zero odpowiedzi, po prostu zlali klienta i po sprawie. Firma ma znaczek Rzetelna Firma, postaram się aby ten znaczek został im zabrany gdyż przez nich straciłem ponad miesiąc czekając na garaż oraz poniosłem straty a teraz będę musiał szukać nowego wykonawcy.
Obiecuje wam Firmo KONSTAL, że poświęcę dużo czasu na to aby godnie was zareklamować w internecie i na wszystkich forach branżowych nawet jeżeli usuniecie tego posta. Takie Firmy jak wy należy eliminować z rynku i ostrzegać innych przed popełnieniem błędu zamówienia u was czegokolwiek.
Obserwuj wątek
   • Gość: Xxxx Re: Uwaga firma Konstal producent garaży blaszany IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 19.11.19, 11:01
    Nie Plecam tej Firmy. ponieważ zamówiłem garaż w tej firmie i czekałem 8 tygodni na garaż i co najlepsze co dzwoniłem do tej firmy to za każdym razem inna wymówka i odkladanie zamowienia na kokejne dwa tygodnie , dla mnie ta firma jest nie rzetelna nie wiem kto im dał taki status , oczywiście zrezygnowałem z ich usług ponieważ dziś dzwoniłem i kazali mi czekać kolejne dwa tygodnie i jak takiej firmie zaufać. Z czystym sumieniem nie polecam tej Firmy
  • Gość: Magdalena Krajewsk Re: Uwaga firma Konstal producent garaży blaszany IP: *.static.ip.netia.com.pl 04.07.16, 14:12
   Dołączam się do Pana opinii. Termin realizacji zamówienia 14 dni to fikcja. Skończyło się na 30 dniach. Obsługa klienta bardzo nieuprzejma, począwszy od Pań udzielających informacji po montażystów. Jakość garażu pozostawia wiele do życzenia, tu wystaje, tam odstaje, zamki chodzą byle jak, garaż źle wykończony z przodu, jakby montowali z kawałków. Jeden wielki dramat, to ostatnie zakupy w tej firmie.
   • konstalfirma Re: Uwaga firma Konstal producent garaży blaszany 24.01.18, 16:47
    Termin realizacji podajemy orientacyjnie, od 1 do 3 tygodni, ponieważ w takim okresie jest realizowanych 90 procent zamówień. Czasami oczywiście zdarzają się przesunięcia terminów, które spowodowane są dużą ilością zamówień. Konkretny termin jest potwierdzany telefonicznie parę dni przed dostawą.
    Garaż powinien być zawsze obejrzany przez odbiorcę, a wszelkie uchybienia można reklamować drogą mailową.
  • pzdr1980 Re: Uwaga firma Konstal producent garaży blaszany 17.07.16, 12:41
   DZIEŃ DOBRY

   Chciałem Państwa przestrzec przed Panem RAFAŁEM PIECZONKĄ który wykonuje meble kuchenne i nie tylko.
   Liczba oszukanych ludzi jest coraz większa, firma ma już na głowie pierwsze zajęcie komornicze i kolejne trzy sprawy sądowe (tyle się dowiedziałem).
   Wykonawca pobiera zaliczkę na wykonanie mebli a następnie ucina kontakt z klientem.

   Pan Rafał we wcześniejszych latał działał jako :

   F.U.H. SAMEK RAFAŁ PIECZONKA
   Właściciel Rafał Pieczonka
   NIP 6461091831
   REGON 273504690
   Główna działalność (PKD) Produkcja mebli biurowych i sklepowych

   a teraz firmę przepisał no żonę :

   MEBLE PIEWA EWA PIECZONKA
   REGON: 362445405
   NIP: 6461091848
   Poczta: Gostyń
   Kod pocztowy: 43-176
   Ulica: Miarowa 2A
   Miejscowość: Gostyń
   Gmina: Wyry
   Powiat: Mikołowski
   Województwo: śląskie
   Forma Prawna: JEDNOOSOBOWA WŁASNOŚĆ PRYWATNA
  • gregoh Re: Uwaga firma Konstal producent garaży blaszany 06.06.17, 16:31
   tez odradzam firme Konstal, Jestem na etapie wyszukiwania garażu, trafiłem na firmę Konstal, poczytałem ich stronę, informują ze od wielu lat dostarczają na całym terenie Polski i nawet Europy, wszystko ładnie pięknie, wybrałem nowoczesny domek narzędziowy, cena nawet promocyjna 3800 , w cenie dostawa i montaż , super więc dzwonię i ....... czar prysł Pan menager, gburowaty, nie miły, informuje mnie że dostawa do woj. pomorskiego jest nie możliwa bo za daleko, wychodzi ze pomorskie jest dalej niż Europa. OKAZUJE SIE ŻE DALEKO TEJ FIRMIE OD PROFESJONALIZMU KTÓRYM TO SIĘ CHWALĄ, PANIE PSEUDO MENAGERZE PROPONUJE PORZUCIĆ TĄ PRACĘ ALBO PRZYNAJMNIEJ NAPISAĆ NA STRONIE RZETELNE INFORMACJE ZE NP SPRZEDAJECIE TYLKO NA SWOJEJ ULICY
  • Gość: mari 85 Re: Uwaga firma Konstal producent garaży blaszany IP: *.szpital.chelm.pl 11.08.17, 13:35
   Zamówiłam garaż miesiąc temu .Firma wyznaczyła dwa razy termin realizacji i nie wykonała montażu .gdy dopominałam się terminu realizacji otrzymałam w sposób niegrzeczny odpowiedż ,że to oni będą decydować o terminach a jak mi się coś nie podoba to mam zrezygnować z zamówienia.Konstal -niewiarygodna firma ,robią sobie kpiny z zamawiających Chcesz zamówić garaż omijaj firmę konsta!!!
  • Gość: Marcin Re: Uwaga firma Konstal producent garaży blaszany IP: *.icpnet.pl 06.12.17, 13:51
   Potwierdzam, że to zajebiście nieprofesjonalna firma. Sami nie informują o terminie realizacji, a jak do nich dzwonie raz na 2 tygodnie to za każdym razem przekładają termin na bliżej nieokreśloną przyszłość. Dziś dowiedziałem się, że powinienem jeszcze poczekać i "na po świętach powinno się udać", więc de facto realizacja bramy miałaby wówczas trwać ok. 3 miesięcy (zamiast deklarowanych na początku 2 tygodni). Wszystko oczywiście przy założeniu, że faktycznie termin ten zostałby w końcu dotrzymany, w co oczywiście nie wierzę. NIE POLECAM!
  • konstalfirma Re: Uwaga firma Konstal producent garaży blaszany 24.01.18, 16:49
   Termin realizacji podajemy orientacyjnie, od 1 do 3 tygodni, ponieważ w takim okresie jest realizowanych 90 procent zamówień. Czasami oczywiście zdarzają się przesunięcia terminów, które spowodowane są dużą ilością zamówień. Konkretny termin jest potwierdzany telefonicznie parę dni przed dostawą.
   • aneczkask Re: Uwaga firma Konstal producent garaży blaszany 17.05.18, 16:35
    UWAGA GARAŻ ZAKUPIONY ZA 12.000ZŁ Słabej jakości, nie wykończyli garażu i od 14 dni nie raczą przyjechać żeby dokończyć zamówienie a pieniądze oczywiście już wzięli. Źle spasowane łączenia, gigantyczna szpara na tyle, i braki w wykończeniu (listwy maskujące na każdym łączeniu) spowodowały zalanie garażu i uszkodzenie części kartonów znajdujących się w nim. Do firmy zostało wysłane wezwanie do zapłaty odszkodowania oraz reklamacja garażu. Za tydzień sprawa trafi do prawnika a potem do sądu. UWAGA róbcie zdjęcia i dokumentujcie partactwo producenta, a potem do sądu sprawa na 100% wygrana a adwokat coś zarobi..
  • aneczkask Re: Uwaga firma Konstal producent garaży blaszany 17.05.18, 16:35
   UWAGA GARAŻ ZAKUPIONY ZA 12.000ZŁ Słabej jakości, nie wykończyli garażu i od 14 dni nie raczą przyjechać żeby dokończyć zamówienie a pieniądze oczywiście już wzięli. Źle spasowane łączenia, gigantyczna szpara na tyle, i braki w wykończeniu (listwy maskujące na każdym łączeniu) spowodowały zalanie garażu i uszkodzenie części kartonów znajdujących się w nim. Do firmy zostało wysłane wezwanie do zapłaty odszkodowania oraz reklamacja garażu. Za tydzień sprawa trafi do prawnika a potem do sądu. UWAGA róbcie zdjęcia i dokumentujcie partactwo producenta, a potem do sądu sprawa na 100% wygrana a adwokat coś zarobi.
  • hrumak Re: Uwaga firma Konstal producent garaży blaszany 13.04.19, 09:50
   Firma Konstal to tragedia , zamówiony garaż od 3 tygodni nie może być dostarczony bo nie ma trasy do 3 co do wielkości miasta w PL ???????!? To jest żenujące, obiecanki o 90% dostaw w ciągu 2 tyg dotyczy chyba dostaw realizowanych na ta sama ulice gdzie firma się znajduje. Obsługa chamska i nieprzyjemna, nikt nie potrafi powiedzieć kiedy dostarczony będzie garaż !!!! Olewka klienta totalna, najgorsza firma i obsługa z jaka miałem do czynienia. Uważajcie i nie wierzcie w zapewnienia o 2 czy nawet 3 tygodniach, liczcie 2-4miesiace jak się na nich zdecydujecie
  • zolzowata_franca Re: Uwaga firma Konstal producent garaży blaszany 20.08.19, 23:28
   Zastanówcie się dwa razy zanim zamówicie bramę garażową w firmie Konstal. Brama jak i montaż to porażka. Złożona reklamacja, po której nikt się nie kontaktuje. Nie odbierają telefonów. Tak zamontowali bramę, że przy otwieraniu można życie stracić. Ciekawe czy są dobrze ubezpieczeni. Na szczęście w tym kraju są jeszcze miejsca, gdzie można zgłosić takie nieuczciwe firmy.
  • Gość: lukasz Re: Uwaga firma Konstal producent garaży blaszany IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 24.11.20, 10:00
   Ja na garaż czekam od 6 miesięcy, bez kontaktu, bez odzewu, z ciągłymi obietnicami dostawy ale po moich interwencjach mailowych, ponieważ telefonu nikt nie odbiera.
   Niejaki Pan Mateusz Rakoczy, po każdej interwencji mailowej powtarza ten sam bajer: zamówienie jest w realizacji, będziemy się kontaktować przed dostawą. Dostawa trwa od czerwca do dziś.
   To nie jest firma, to jest kpina. Dal ludzi chcących zamówić garaż u tych oszustów: odradzam, bo szkoda czasu i nerwów!!!!!!
  • dorotatoficzek Re: Uwaga firma Konstal producent garaży blaszany 11.05.21, 21:11
   W Wrzesniu zamówiłam duży garaż czekałam ponad 2 miesiące aż w koncu przywieziono ,poskładano i ok po miesiącu zaczeło sie blacha nie po nitowana dach połozony tak ze przy opadach deszczu przecieka zamek w drzwiach już sie popsuł jednym słowem beznadziejna firma nie polecam nikomu dużo kasy dałam i jestem rozczarowana nie chce myśleć co będzie za miesiac ,rok i dłuzej ,PORAŻKA.
  • Gość: Kikstato Re: Uwaga firma Konstal producent garaży blaszany IP: *.231.31.40.koba.pl 30.03.22, 22:49
   Omijajcie firmę szerokim łukiem.
   Kupiłem garaż w październiku 2021 roku. Po trzech dniach zareklamowałem wyrób i do dnia dzisiejszego nie mam rozwiązanego problemu.
   Właśnie kieruję sprawę do sądu, gdyż mam już dość ignorancji ze strony firmy. To jest jedyne rozwiązanie bo niczego się nie boją, a klienta mają głęboko w tyle.
   Jeszcze raz szerokim łukiem.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka