• Gość: Marek oszustwo IP: 5.174.73.* 19.10.14, 09:25
      witam. jestem rencistą dostaję 450 pln renty .poniewarz nasz rząd ma w dupie takich obywateli jak ja musiałem rozpocząć poszukiwania pracy.znalazłem ogłoszenie że poszukują kierowcy z kat.b .zarządano abym przesłał ksero mojego dowodu osobistego oraz prawa jazdy.
    • Gość: iza dług co mam robic IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.14, 10:31
      witam wczoraj równiez dostałam z Ultimo ze wisze im kase od 2003 i 2006roku jestem w szoku dzwoniłam tam troszke zamieszania tłumaczenia sie nie ma mowie ze drugi rok zabrali moim dziecviom alimenty nie mam dochodu a Pani skim pani mieszka kto utrzymuje mowie ze mieszkam z konkubentem ale on nie jest moim mezem ani nie ma przez sad przyznane moje dzieci chciała wyciagnac jego dochód nie podałam mówie prosze mi zmiejszyc jak najmniejsze raty i co usłyszałam nie ma mozliwosc najmniejszej raty jestem załamana ze dopiero po tylu latach dostałam ze jestem zadłuzona niewiem co robic :( płakac i nic wiecej to mi pozostało mam 5tke dzieci nie mam dochodu zabrali panstwo mi alimenty niewiem niewiem juz nic czy unas w polsce nie da sie nic załatwic szok
    • Gość: sycylia Re: ULTIMO IP: 5.174.33.* 14.09.15, 09:55
      Błąd,żadnych wpłat dla ULTIMO,żadnych ugód.ULTIMO nie ma prawa dzwonić,pisać czy odwiedzać w miejscu zamieszkania,to są przestępstwa.Ubeckie metody jakie stosują znajdą wyjaśnienie w mającej się ukazać na jesieni,książce pt."UBECKIE FIRMY RODZINNE"
      • opikrzysiek Re: ULTIMO 04.05.16, 18:44
        nie bój sie bo zgodnie z raportem Najwyższej Izby Kontroli ULTIMO działa bezprawnie,a że nic za to nie mają i non stop straszą i nadal są w Polsce to wina upolitycznionych i zgniłych sądów Polskich działających na niekorzyść biednego Polaka dla dobra zagranicznych korporacji i zagranicznego kapitału i też 8 lat mieli poparcie w anty polskim rządzie PO-PSL,który wysprzedawał Polskę w Brukseli,a premier rządu Zi Kopacz reklamowała zagraniczne markety co jest paranoją i upokorzeniem Polski i Polaków na rzecz obcego kapitału co nawet podatków nie odprowadzają! Tak że nie podawaj im swojej daty urodzin i prosto z mostu mów że nie będziesz podawał(a) swoich danych nielegalnie prosperującej windykacyjnej firmie! To są gangsterzy,którzy już niedługo na zbity pysk z Polski polecą bo dni ich jak i tych zagranicznych banków są już policzone!
      • Gość: waszeprawo Re: ULTIMO IP: *.dynamic.mm.pl 09.05.17, 20:37
        Skontaktuj się z nami. Stowarzyszenie Wasze Prawo bezpłatnie pomaga osobom zadłużonym. Otrzymałeś wyrok zaoczny, nakaz zapłaty i nie wiesz jak skutecznie się od niego odwołać?
        Zadzwoń do nas! Pomożemy Ci bezpłatnie wyjść z zadłużenia. Dłużnicy to Wasze Prawo!
        Tel. 798 228 783 e-mail: waszeprawo@gmail.com
        znajdziesz nas na facebooku: Stowarzyszenie Wasze Prawo
    • iwi1-986 Re: ULTIMO 06.02.16, 20:30
      Ja po czasie dowiedziałam się że nie powinnam wpłacać ani złotówki,zrobiłam to dlatego iż spłaciłam sama dwóch komorników i myślałam że to wszystko jednak przyszło pismo z ultimo za prowidenta którego brałam w 2005 roku i nie spłaciłam do końca jak dzwonili to powiedzieli że wystarczy wpłacać co miesiąc po 40 zł aby uniknąć zajęcia komorniczego szczegół jest taki że mamy już 2016 rok,pomijają to wrócę do ciągu dalszego wpłacałam tą kwotę przez jakiś czas a po tym ni z tąd ni z owąt zajęcie komornicze na kącie,dzwonię do komornika a on mówi że firma Ultimo skierowła do niego sprawę i to na kwotę 6 tysięcy.Przestałam dokonywać wpłat po czym otrzymałam telefon z Ultimo że żądają spłaty całości zadłużenia w ciągu 2 dni więc ja na to że skoro mimo ustnej ugody dawają mi komornika mimo wpłat to niech sobie biorą bo z najniższej renty socjalnej nie stać mnie na spłate i po tym jak komornik odtrąca.Do tej pory wydzwaniają do mnie nie mam siły.....Chciałam być uczciwa i wpłacać na kąto Ultimo aby nie mieć komornika ale to co zrobili jest karygodne.Czeka mnie pare lat zanim komornik z Ultimo zniknie z mojego życia.iwona_romanowska@o2.pl proszę napisać jeśli istnieje cień szansy na zrobienie czegoś z tą sprawą.
      • Gość: waszeprawo Re: ULTIMO IP: *.dynamic.mm.pl 09.05.17, 20:39
        Zadzwoń do nas! Stowarzyszenie Wasze Prawo bezpłatnie pomaga osobom zadłużonym. Otrzymałeś wyrok zaoczny, nakaz zapłaty i nie wiesz jak skutecznie się od niego odwołać?
        Zadzwoń do nas! Pomożemy Ci bezpłatnie wyjść z zadłużenia. Dłużnicy to Wasze Prawo!
    • Gość: American Boy Re: ULTIMO IP: *.play-internet.pl 11.02.16, 11:35
      Ja od razu wiedziałem ze to terroryści w niebieskich ubraniach
      pasożyty takie naliczają odsetki że głowa się lasuje
      moim zdaniem powinno być 100 % długu nie więcej
      a rząd co to za rząd siedzą i się patrzą darmozjady nic nie robią tylko się
      biją o stołki. w Rumuni się żyje spokojniej niż w Polsce w pewnych kwestiach Rumunia
      nas wyprzedza.
      • iwi1-986 Re: ULTIMO 12.02.16, 06:36
        Ja nie mam nic przeciwko....to zrozumiałe ma się dług to trzeba go spłacić wierzyciel się upomni no ale te firmy wykupujące długi to szczyt bezczelności....Nawet porozumieć się nie można bo po co?Komornik z windykacji Ultimo za wysłanie głupiego listu liczy sobie 100 zł a ja dostałam 3 w styczniu i dla poprawy nastroju jeden w tym mc.Tego nie powinno być ale cóż tylko nieliczni wygrywają....Mi to już lata niech Ultimo sobie ściąga to co sobie naliczyli ja już ani grosza nie przeleje na konto.
    • opikrzysiek Re: ULTIMO 04.05.16, 18:35
      Z tego co Mi wiadomo to Najwyższa Izba Kontroli stwierdziła ze ULTIMO działa nie legalnie,To jest firma z Luksemburga i nawet tam nie mają prawa swoich gangsterek odwalać,w żadnym europejskim kraju ich nie ma bo to po prostu Mafia!Już nie długo ich z Polski pogonią bo wcześniej wykorzystywali fakt że rządy sprawowała PO-PSL a te partie wiekszość polski w Brukseli wysprzedały,ten rząd działał na szkoda Polaków,a dla dobra obcego kapitału,tak samo jak zgnilizna upolityczniona Polskie sądy,które stawały i jeszcze stają za obcym kapitałem wyniszczając najuborzszych Polaków nie biorąc w ogóle pod uwagę tego ze ta firma działa w Polsce nielegalnie i też z tymi anty Polskimi sędziami co trzymali stronę nielegalnie działającej lichwiarskiej firmie i też za to ci sędziowie powinni na zbity pysk z sądów być wywaleni,a ich majątki zlustrowane! Już nie długo Polacy sie postawią zadłużających nas i omamiających zachodnich korporacji,zagraniczne banki i inni lichwiarze zostaną wywaleni z Polski tak jak to było w Islandii,Islandczycy pogonili ze swojego kraju ograbiający ich kapitał zagraniczny! Dlaczego np. w Niemczech dług przepada po 6 latach,we Francji po chyba 4 latach jak i też w innych unijnych krajach,tylko u nas nie bo takie ultimo ze sprzyjającymi im sądami non stop przedłużają na nowo sprawy i w Polsce dług np.2tys będzie dożywotnio za sprawą właśnie takiej gangsterskiej firmy jak ultimo,a za miliony sprawy się przedawniają bo takiego długu nie wykupią bo ich nie stać! Po prostu jak dzwonią to w prost mówić że nie rozmawiam z lichwiarzami,którzy nie legalnie tutaj naciągają i jakieś długi windykują,znaczy łamiąc prawo okradają najbiedniejszych Polaków!!! To jest nielegalnie działająca firma i tyle!
      • kooomm Re: ULTIMO 25.07.16, 15:48
        ale ORANGE też nie jest lepsze !!!!!!!!!!!!!! zakończyłam z nimi umowę bez długów,a oni jakieś tabelki mi wysyłają od 3 zł do 300zł ,za cały rok uzbierało się ok.550 zł, ale nie mam odpowiedzi za co ?!
      • Gość: zniesmaczony Re: ULTIMO IP: *.auto.m2m.net.pl 05.05.16, 22:51
        Nie straszą, tylko mają do dyspozycji chorą instytucję która nazywa się e-sąd. I korzystają z tego ile wlezie. Przez cyrk w dokumentach Cyfry+ walczyłem z podobną "firmą windykacyjną", aż doczekali się ostrzeżenia o zamiarze wniesienia pozwu o nękanie, zarówno dla firmy jak i dla domniemanego wierzyciela. Windykacja dotyczyła nieistniejącego długu, przedawnionego 3 lata wcześniej.
    • a.g9910 Re: ULTIMO 20.07.16, 08:06
      Niby miało być tak pięknie ! tzn ULTIMO że dziaŁA nielegalnie itd...
      niestety to nie prawda!! mi właśnie komornik wszedł na zakład pracy na konto moje za 300 zł długu z 2014 roku, z 300 zł zrobiło się ponad 100 zł do oddania!
      Płakać się chce gdyż żadnego wezwania do sadu , wyroku sądu też nie dostałam!!! a ponoć wyrok uprawomocnił się w styczniu 2015r.
      złodzieje !!!! i co wy na to??? dalej sądzicicie że to nielegalne???
    • kooomm Re: ULTIMO 25.07.16, 15:37
      następna firma z LUKSEMBURGA !!!!!! Kupiła rzekomy dług mój z orange i nie wiem co dalej
      dzwonię do nich,a kobieta na centrali nie chce mi potwierdzić,że to ULTIMO !!!
      • zakup2015 Re: ULTIMO 29.07.16, 14:07
        ULTIMO często działa w ten sposób, że niby kupuje dług, ale nie potrafią w sądzie udowodnić, że ten dług istnieje. Niech skierują sprawę do sądu i wtedy po otrzymaniu nakazu zapłaty napisz sprzeciw - kolega miał i wygrał, nie dał się zastraszyć jakiejś pseudofirmie windykacyjnej. Korzystał z pomocy prawnika i to jeszcze ULTIMO musi mu zwrócić koszty jakie poniósł na pełnomocnika.
    • japawel132 Re: ULTIMO 09.01.17, 16:57
      Jeśli chodzi o ultimo to tu macie jak z nimi postępować, przeczytajcie.
      www.pozyczka.fora.pl/prawo-przedawnienie-oddluzanie-windykacja,69/ultimo-nie-daj-sie-im-nabrac,5678.html
      • Gość: niewinny Re: ULTIMO IP: 5.174.151.* 25.01.17, 17:16
        Ultimo wysyła mi listy, których nie czytam tylko odrazu palę je. Inna firma windykacyjna z Wrocławia KRUK też mnie nękała za przedawnione zobowiązania. Dzwonili do Mnie z KRUK-a co 2 dni aż nie wytrzymałem i przy kolejnym telefonie poleciały ostre słowa z moich ust i już 4 lata minęły jak KRUK SA
        nie nęka mnie
    • Gość: stouz01 Re: ULTIMO IP: *.play-internet.pl 03.02.17, 22:17
      money9222 napisał(a):

> Witam
      >
      > Masz problem w uzyskaniu pożyczki lub kredytu? Twoim problemem jest zły Bik i z
      > ła przeszłość kredytowa? Mamy na to sposób przyjdź do nas jeśli masz samochód i
      > jesteś jego jedynym właścicielem. Możesz uzyskać kredyt do 60 % wartości samoc
      > hodu. 100 % przyznawalność bez względu na bazy. Olek 668 810 547 Serdecznie zap
      > raszamy

gazetaolsztynska.pl/415961,Lichwa-zeruje-na-ludzkiej-krzywdzie.html#axzz4Xd27oiSY
      tak naszym problemem są nieuczciwi lichwiarze. kosmiczna lichwa i żerowanie na ludzkiej biedzie
      Tadusz03
    • japawel132 Re: ULTIMO 01.05.17, 08:46
      Jeśli chodzi o Ultimo, to proponuję przeczytać ten artykuł. Jest w nim opisane w jaki sposób nie dać się im nabrać.
      www.pozyczka.fora.pl/prawo-przedawnienie-oddluzanie-windykacja,69/ultimo-nie-daj-sie-im-nabrac,5678.html
      • Gość: wasze prawo Re: ULTIMO IP: *.dynamic.mm.pl 09.05.17, 20:42
        Jeśli nie wiesz jak poradzić sobie z firmami typu Ultimo,Kruk, zadzwoń do nas. Stowarzyszenie Wasze Prawo bezpłatnie pomaga osobom zadłużonym. Otrzymałeś wyrok zaoczny, nakaz zapłaty i nie wiesz jak skutecznie się od niego odwołać?
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka