Dodaj do ulubionych

Nie jestem dluznikiem a Ultimo dzwoni

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.02.09, 15:12
Nie wiem skąd mają numer telefonu mojego meża { oczywiscie zwyczajne
malzeństwo } i nie dają nam żyć . Nigdy nie byliśmy dlużnikami i nigdy nie
mieliśmy nic wspólnego z windykatorami . Dlug { okolo 20 tys. } ma nasza
synowa i syn gdzie jest już nakaz sądowy dla synowej o zaplate . Z synem
kontaktowali sie listownie i wyslal im kopie nakazu sądowego { wczesniej
splacil 40 tys, dlugu żony są w trakcie rozwodu } .Przypuszczam że to synowa
podala im numer tel. mojego męża bo wczesniej też podawal komornikom i
windykatorom i tak nas nekali do czasu az syn splacil nie swoje dlugi . Teraz
jest inaczej bo syn jest po wypadku ma uszkodzony kregoslup i nie ma szans na
prace . a ten dlug synowa 2 lata temu obiecala splacić , w zamian za
uregulowanie innych jej zobowiazan . Co robic z tym Ultimo bo nas nekają syn
nie ma telefonu tylko my ale to nie jest nasza sprawa . Pani z Ultimo jest
niegrzeczna , nie da sie nic wytlumaczyc . teraz wylaczamy juz telefon ale na
boga czujemy sie zaszczuci !!To nie zarty to jest nawet kilka tel. dziennie i
bez wzgledu na godzine dnia ! .Prosimy zeby kontaktowala sie z synowa , ale
oni nie chca ! chcą pieniedzy od syna tyle ze synowa ma majątek { 2 dzielki
jedna w okolicy Krakowa } pól domu { ojcowizna } itd. ale nikt tego nie chce
sprawdzic . syn czeka na decyzje o rencie. Poradzcie prosze co robic z tak
niegrzecznymi osobami , które zmuszaja czlowieka do wylaczania telefonu ??
pozdrawiam goraco { pomijam windykatorów bo to podly zawód }
Obserwuj wątek
    • Gość: Czesław Re: Nie jestem dluznikiem a Ultimo dzwoni IP: 213.25.114.* 14.02.09, 16:07
      Robisz tak:

Dzwoni Pani z Ultimo, jak się okaże że to ona to mówisz, proszę chwilkę poczekać
      bo czajnik gwiżdze. Okładasz słuchawkę oczywiście nie rozłączając się i idziesz
      oglądać telewizję. Po 30-tu minutach sprawdzasz czy Pani jeszcze jest na linii,
      jeśli tak, to mówisz odkładasz słuchawkę dalej (chociaż z reguły już jej nie ma)
      i dalej idziesz oglądać telewizję.

Jak Pani zadzwoni po raz kolejny to powtarzasz akcję j/w.

Maks wytrzymują 4-5 takich sytuacji. Potem odechciewa im się dzwonić, sprawdzone.
      • Gość: inna Re: Nie jestem dluznikiem a Ultimo dzwoni IP: *.adsl.inetia.pl 18.02.09, 20:41
        maz mial problemy z ultima jakie szczescie ze sie od nich uwolnil nie tylko wylaczalam telefon zmienilam po prostu numer.mam dosc tej firmy ktora neka ludzi i wyciaga taka kase ze nasz kredyt 3 razy bylby splacony na szczescie te sprawe przejal komornik z ktorym uzgodnilismy kwote wplat i przynajmniej zadluzenie spada bo w ultimie (jak sie dowiedzialam) to co wplacalismy szlo tylko na odsetki a zadluzenie stalo w miejscu.
        • Gość: wrak Re: Nie jestem dluznikiem a Ultimo dzwoni IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.02.09, 16:34
          Ja też czekam az skieruja sprawe do Sądu wydaje mi sie ze to najlepsze wyjscie i
          wiem że tak jest . Licza horyzontalne odsetki i odsetki od odsetek itd. już same
          odsetki przewyzszaja sume kredytu , który byl ubezpieczony !! na wypadek utraty
          pracy ale mimo ze zawiadomilem bank i firme ubezpieczeniowa nikt nie wzial tego
          pod uwage .wplacilem spore pieniadze na to ubezpieczenie bo chcialem w razie
          czego nie miec klopotów ale bank sprzedal Ultimo moj dlug i nawet mnie nie
          zawiadomil !! teraz Ultimo chce 3 razy wiecej pieniedzy niz wynosi dlug !! Mam
          dowody wplat do czasu jak pracowalem teraz jestem po wypadku i nie moge jeszcze
          podjac pracy { rehabilitacja }. Czekam na sprawe Sadowa !!
    • Gość: gaba Re: Nie jestem dluznikiem a Ultimo dzwoni IP: 109.243.72.* 16.02.10, 23:10
      do mani-szukając znalazłam coś co może Ci pomóc w walce z uprzykrzonymi ultimowcami
      Zasady postępowania z firmami windykacyjnymi
      [2010-02-07]
      Pamiętaj i dokładnie przeczytaj:

1.Nie musisz podawać żadnych danych osobowych przez telefon windykatorom.

2.Jeśli zapytają Cię o pesel zapytaj o pesel i panieńskie nazwisko matki windykatora :) ciekawe co
      odpowie?

3.Jeśli chce z Tobą rozmawiać windykator poproś o pisemne potwierdzenie faktu upoważnienia go przez
      bank do rozmów z Tobą

4.W razie straszenia wizytą windykatora w domu bądż powtarzającymi się telefonami zaznacz ,że
      zawiadomisz policję o tym fakcie.

5.Pamiętaj oni nie mogą w żaden sposób przez telefon udowodnić ,że są tymi za ,kórych się podają.

6.To ,że zgodziłeś się w umowie ,że w przypadku nie spłacania rat bank odda twoją sprawę do firmy
      windykacyjnej to nie problem bank musi Cię zawiadomić jaka to firma dopiero możesz z nimi rozmawiać

7.Nie bój się tylko dzwoń do nas będziemy razem z Tobą przeciwstawiać się praktykom tych ,którzy
      pożyczyli Ci pieniądze ,a teraz gdy sami są w kłopotach są gorsi niż komornik.

Jesteśmy z wami piszcie i dzwońcie

roześlij ten link do każdego kto ma kłopoty szmidtinwest.pl/index.php?id=aktualnosci&nr=24

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka