Dodaj do ulubionych

W kinie Wenus powstanie dyskoteka o nazwie X-An...

01.04.12, 12:50
Prima Aprilis HAHA
Obserwuj wątek
    • Gość: Koko Re: W kinie Wenus powstanie dyskoteka o nazwie X- IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.04.12, 15:35
      kurcze :)
      nabrałam się:)
      SZKODA BO z tego rzeczywiście mógłby byc super klub.
      DUZA SCEna dla DJ i tancerzy.
      Wielka taneczna sala,duży hall na gastronomę,antresola do pogaduszek..no i centrum miasta!
      kURCZE ALE TARYFIARZE MIELIBY TAM RAJ!!
      A tak stoją pod pustym kinem...i wspominają dawne dobre czasy.
    • jozwa51 W kinie Wenus powstanie dyskoteka o nazwie X-An... 01.04.12, 19:42
      Zapewne bedzie to przeciwwaga dla dyskoteki x-demon , gdzie strasza diablami i innymi potworami .tutaj bedziemy mieli same aniolki .zapewne nabywca kina jest biskup .ktory bedzie mogl prowadzic tu ewangelizacje .malolatow.
      • Gość: aniołek Re: W kinie Wenus powstanie dyskoteka o nazwie X- IP: 109.110.199.* 01.04.12, 20:13
        ale ty jozwa51 nieźle pier... jesteś
        • jozwa51 Re: W kinie Wenus powstanie dyskoteka o nazwie X- 01.04.12, 20:17
          Gość portalu: aniołek napisał(a):

> ale ty jozwa51 nieźle pier... jesteś

Juz taki jestem . prosze o wiecej komplementow.
      • Gość: Rogi Re: W kinie Wenus powstanie dyskoteka o nazwie X- IP: 37.30.60.* 01.04.12, 22:14
        Bez żenady przecież od razu widać że to żart PRIMAAPRYLISOWY !!!
        • Gość: Żaruś Re: W kinie Wenus powstanie dyskoteka o nazwie X- IP: 62.87.224.* 01.04.12, 22:19
          Żeby chociaż X-Angel...
    • Gość: ld Re: W kinie Wenus powstanie dyskoteka o nazwie X- IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.04.12, 23:05
      No jedynym fajnym klubem na deptaku po zamknieciu Pinacolady w czerwcu bedzie Evenement.Bo molochy mnie nie interesują :)
      • Gość: fd Re: W kinie Wenus powstanie dyskoteka o nazwie X- IP: *.centertel.pl 03.04.12, 23:55
        Czy zamkniecie Pina jest juz pewne???

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka