Szykuje się referendum w Brodach. Radni polecą ...

07.06.13, 18:13
Gratuluję postępu populizmu. Dalszym krokiem powinno być wstrzymanie dotacji dla gminy z budżetu Państwa - przecież ludność mówi nie dużym pieniądzom to i małe nie powinny jej interesować. Trzeba zachować jakąś logikę.
    • Gość: nonsens Re: Szykuje się referendum w Brodach. Radni polec IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.06.13, 18:28
      Nareszcie ludzie zaczynają myslec.A pieniądze to nie wszystko.Tak prawdziwe ,że az banalnie brzmi.Brawo mieszkańcy!!!Kolej na Zielona Górę w której nic juz zielonego nie zostało.Tylko ronda, dziury w drogach i markety.I jeszcze ogrody chca zabrac aby puścic tamtędy bezprawnie droge a tereny dać Panu Developerowi
    • Gość: rybka Re: Szykuje się referendum w Brodach. Radni polec IP: 172.25.254.* 07.06.13, 18:51
      A ty urodzony gdzieś tam powiedz, gdzie mieszkasz. Pewnie w zielonej, może na zamkniętym osiedlu, albo gdzies przytuliłeś się wpobliżu do Kubickiego, Jagiełowicza, albo innego kagiebisty i ubeka. No w każdym razie nie planujesz budowy domku przy kopalni i elektrowni. Więc przestań pieprzyc o populizmie.
      Ludzie się boją, i to jest naturalne. Wolą usłyszec, macie kasę i idźcie stąd niż opowiaadanie w kółko że kopalnia nie niszczy przyrody. Nie niszczy, ona ją degraduje do ósmego piętra
      • Gość: brodzianin Re: Szykuje się referendum w Brodach. Radni polec IP: *.dynamic.chello.pl 07.06.13, 21:02
        To jedż do Brodów i do gminy wiejskiej Gubin i zobacz jaka tam jest bieda. Z gminy Brody ubyło 1000 osob bo nie ma tam pracy.
        • Gość: seler Re: Szykuje się referendum w Brodach. Radni polec IP: *.play-internet.pl 07.06.13, 21:13
          Brodzianin, fajne masz IP
          • Gość: brodzianin Re: Szykuje się referendum w Brodach. Radni polec IP: *.dynamic.chello.pl 07.06.13, 21:33
            Studiuje w Z-G i co ?
            Przyjedź np. do Jasienicy albo do Koła czy Kumiałtowic.
            • Gość: thebird Re: Szykuje się referendum w Brodach. Radni polec IP: *.gorzow.mm.pl 07.06.13, 21:46
              Widziałbym kilka takich referendum do odwołania całej Rady szastającymi pieniędzmi podatników.
              Brawo mieszkańcy pięknej gminy Brody
Inne wątki na temat:
Pełna wersja