Dodaj do ulubionych

Blumka Marcin - List Gończy - Poszukiwany

01.10.18, 18:21
Podaje się do publicznej informacji , że poszukuje się Marcina Blumkę ( obecnie Martin Blumka ) mieszkającego kiedyś w Zielonej Górze, Rydza Śmigłego 29 , absolwent Tech Budowlanego – poszukiwanego listem gończym – Europejski Nakaz Aresztowania - wystawionym w 2009 r przez Policję w Polsce za dokonanie przestępstwa karnego w Polsce z art. 286 –. Ścigany uciekł z Polski i ukrywa się na terenie Niemczech .
Prosi się wszystkich o udzielenie informacji która mogłaby doprowadzić do jego aresztowania a w szczególności do poinformowania GO KW Policji Gorzów tel + 48 95 738 19 00 lub najbliższy posterunek policji jeśli tylko MB opuści terytorium Niemiec , aby można było dokonać jego aresztowania .

więcej na stronie
poszukiwani.policja.pl/pos/form/r13422,BLUMKA-MARCIN.html
Obserwuj wątek
  • Gość: ex Re: Blumka Marcin - List Gończy - Poszukiwany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.18, 14:40
   Podobno jest trenerem
   • Gość: Nowik Re: Blumka Marcin - List Gończy - Poszukiwany IP: *.adsl.inetia.pl 08.10.18, 21:08
    Taki cienki kombinator
  • Gość: rebus Re: Blumka Marcin - List Gończy - Poszukiwany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.18, 11:39
   standart - znany jest z tego ze kombinuje - to sie doigrał cwaniaczek
  • Gość: jadziaorganek Re: Blumka Marcin - List Gończy - Poszukiwany IP: 185.147.237.* 06.02.19, 10:20
   Drodzy mieszkańcy Gubina. Kobieta, pochodząca z Waszego miasta, nazywająca się Jadwiga Organek - jest oszustką, która ukradła już trzy mieszkania w Warszawie od prawowitych właścicieli. Niedługo prawdopodobnie wróci do Gubina, bo w Warszawie jest spalona - stąd to ostrzeżenie.

   Jest to starsza kobieta, która Warszawie wynajmuje mieszkania i za nie nie płaci. Ponad rok nie płaci czynszu, mediów, używa ich tyle, że rachunki ciągle wzrastają. Pomimo wypowiedzenia umowy, wciąż tam mieszka bo jest cyniczną osobą, złodziejem bez sumienia. Metoda na życie tej kobiety to mieszkać na krzywy ryj u uczciwych ludzi. Nie ma ani trochę poczucia, że coś jest nie tak i w ten sam sposób wychowuje swoje dzieci. Jest nieuczciwą lokatorką - uwaga na nią, gdy bedzie chciala od was wynająć mieszkanie!
  • Gość: Wiola Re: Blumka Marcin - List Gończy - Poszukiwany IP: *.play-internet.pl 11.05.20, 20:16
   I dalej na wolności ??

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka