Dodaj do ulubionych

Zaproszenie od Wontora i Owoca

IP: *.ztpnet.pl 22.06.05, 22:11
Dzisiaj w skrzynce znalazłem zaproszenie od dwóch czerwonych oszołomów
Wontora i Owoca na koncert Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska
Polskiego.Za pieniądze podatników te dwa czerwone grubasy raczą mnie jakimś
zasra... zaproszeniem na koncert dla trepów z Ludowego Wojska Polskiego i SB-
eków.I zdaje się ,że można to potraktować jako początek kampanii
wyborczej.Nie za wcześnie aby z tym SLD-owski shitem?
Obserwuj wątek
    • Gość: WuPe Re: Zaproszenie od Wontora i Owoca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.05, 23:45
      To tekst wyjątkowego kretyna!
      Ktoś Cię zaprasza, patrzysz, że to Ci nie odpowiada - nie idziesz!
      Proste jak budowa cepa!
      Przecież Ty cymbale nawet nie wiesz, co Ci proponują!
      Co, tam Cie do czegoś przykują?
      Znasz to co robi ten zespół? Co robią ludzie, którzy tam pracują?
      Nie chciałem tego ale napisze - jakie masz prawo piętnowac ludzi, którzy
      chcą to zobaczyc !!!
      Szcześciem dla tej imprezy bedzie twoja nieobecnosc.

Bałwany juz winny stopnieć. Jest lato.
      Jak ty sie uchowałeś?
      • Gość: IIIks Re: Zaproszenie od Wontora i Owoca IP: *.ztpnet.pl 23.06.05, 05:34
        Do WuPe.Proszę wskazć fragment,w którym pietnuję ludz chcacych iść na ten
        koncert.Piętnuję czerwony matole tych co zapraszją:)))Do normalnego.Mam ten
        konfort i piszę pod włsnym nickiem i nikt mi za to nie płaci.A u ciebie jak to
        wygląda,bo np. Basia używa od czasu do czasu ksywy swojego idola z odlllległych
        lat młodośći-Africa Siomoe:)))Nie zdziwiłem się,gdy Basia postanowiła bronić
        tego koncertu.Wiadomo za mundurem panny sznurem.A i trochu wyborców
        przyjdzie:)))
        • Gość: murek Re: Zaproszenie od Wontora i Owoca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.05, 01:13
          I tu wyszło twoje ( z małej litery ) oszołomstwo! ....Dwa sld-owskie wsioki
          faktycznie organizuja bibke dla byluch sb-kow i podobnego
          > czerwonego
          > scierwa...Moze by tak pojsc i porzucac jajami?! Wlasnie kilka mi sie
          skisilo...
          > .Kto idzie ze mna?.................

Facet! To było w piątek i dobrze, że tam cię nie było (znów z malej litery, bo
          na dużą nie zasługujesz). Byli ludzie, było wg ciebie ..........czerwone
          ścierwo, było ludziom fajnie. tego nie wiesz ale to żadna strata! Jako bohater
          mówisz , że kilka czyli ledwo dwa jaja uległy skiszeniu. Zadna strata!
          Twoje dwa głupie jaja nie zastąpią skiśniałego mózgu.
          Nie kumasz? Sorry, jako bezmózgowiec.....................

• oczapowski Re: Zaproszenie od Wontora i Owoca 28.06.05, 12:31

> Facet! To by?o w pia˛tek i dobrze, z˙e tam cie˛ nie by?o (znów z malej
            litery, bo
            > na duz˙a˛ nie zas?ugujesz). Byli ludzie, by?o wg ciebie ..........czerwone
            > s´cierwo, by?o ludziom fajnie. tego nie wiesz ale to z˙adna strata! Jako
            bohater
            > mówisz , z˙e kilka czyli ledwo dwa jaja uleg?y skiszeniu. Zadna strata!
            > Twoje dwa g?upie jaja nie zasta˛pia˛ skis´nia?ego mózgu.
            > Nie kumasz? Sorry, jako bezmózgowiec.....................
            >
            >
            Ha, ha, ha...! To poczekam do nastego razu!!!
            Bylo ludziom fajnie..?!?!Gowno do gowna i jest szambo jak cale sld...
            A ze tobie ten smrodek odpowiada...?!Taplaj sie dalej...Bo juz niewiele czasu
            zostalo do wyborow...A wtedy wszyscy myslacy przycisna spluczke...Nie spoznij
            sie czasami na ostatni splyw...!
    • Gość: yyyyyyyyyy Re: Zaproszenie od Wontora i Owoca IP: *.zgora.dialog.net.pl 29.06.05, 14:51
      Debilu nie chcesz to nie idz nikt ci nie karze!!! A po za tym jak masz problem.
      Nie boj sie nie za twoje pieniadze to sie odbylo kiepie. Wiecej takich jak ty w
      tym kraju i bedzie taki burdel ze sorry. Zaproponuj cos lepszego gdzie ci
      biedni ludzie mają pujsc. Przynajmniej na chwile sie oderwali od tego zwyklego
      zycia. No chyba ze ty nie ogladasz telewizji i nie widzisz co sie dzieje.
      najlepiej krytykowac ale jak masz cos lepszego to zaproponuj. Tacy jak ty to
      tylko moga na formu sie wypowiedziec i tyle niech bedzie twojego.
      pozdrawiam
      • oczapowski Re: Zaproszenie od Wontora i Owoca 29.06.05, 16:21
        Ale sie ubawilem!!!Jaki odzew!I jakie obelgi!jak nic sld-owskie pomiotla odpowiadaja!Bo ktoz by
        tak mogl pisac?!Nikt kogo horyzonty sa znacznie wyzej niz trepowskie spiewanie...Gdzie ci biedni
        ludzie maja "pujsc" (taka ortografia to pewnie byl szczyt umiejetnosci nabytych w WUML-ach?!)
        ?! Moga "pujsc" np. do lasu, na spacer...Gdziekolwiek jest ciekawiej gdzie nie ma sld-owskiego
        smrodu...
        To tyle...O kulturze nie porozmawiamy...A o"koltorze" proponowanej przez tych sld-owskich
        palantow to w ogole...
        Pozdrawiam rowniez z miejsca gdzie jest prawdziwa KULTURA i tamten smrod nie dochodzi...
        Ps. Prosze sie nie wysilac z kolejnymi epitetami, bo juz nie bedzie mi sie chcialo odpowiadac...
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka