Dodaj do ulubionych

kto się cieszy, że dziś piątek? :))

17.03.06, 07:49
ja bardzo:))
Obserwuj wątek
    • Gość: maxi Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) IP: *.zgora.dialog.net.pl 17.03.06, 09:06
      ja jeszcze bardziej:) a poza tym od poniedziałku urlop 2 tygodnie:) może jak
      wróce będzie już wiosna...
      • be.em Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 09:18
        no właśnie miałam Cię pytać, czy nie bierzesz urlopu..:)))
        jedno dzisiaj nas łączy: dziś wraca mój maż:)))
        • Gość: maxi Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) IP: *.zgora.dialog.net.pl 17.03.06, 11:56
          no biore, biore:) a właściwie wywalają mnie, bo to zaległy... najważniejsze, że
          ten bałągan w biurze mnei nie będzie dotyczył, ja będe miec coś innego na
          głowie:)
          • be.em Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 11:59
            młody zostaje na 2 tygodnie?
            • Gość: maxi Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) IP: *.zgora.dialog.net.pl 17.03.06, 12:00
              niestety nie... ale może dzięki temu napisze wreszcie prace podyplomową:) za
              miesiac obrona... a wcześniej jakoś weny nie było..
              • be.em Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 12:01
                widzisz i tu jest przewaga związku małżeńskiego:)) mój zostaje:)) i zawsze mam
                go pod ręką:))
                • Gość: maxi Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) IP: *.zgora.dialog.net.pl 17.03.06, 12:03
                  ja jeszcze nie na tym etapie:) najpierw chce wykończyc mieszkanie, żeby nie
                  było jazgotu o kolor ścian, albo podłóg:) poza tym chyba jeszce nie jestem
                  gotowa...
                  • be.em Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 12:04
                    maxi, zanim dojrzejesz wszyscy fajni faceci bedą zajęci:))
                    • Gość: maxi Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) IP: *.zgora.dialog.net.pl 17.03.06, 12:05
                      ee tam, ja nie patrze na to tak pesymistycznie:)
              • Gość: piekny_i_bogaty Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) IP: *.ztpnet.pl 17.03.06, 12:03
                To ile ty masz latek dziecinko?
                • Gość: maxi Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) IP: *.zgora.dialog.net.pl 17.03.06, 12:04
                  32:)
                  • piekny_i_bogaty Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 12:05
                    Czyli nie taka dziecinka :)) Z czego piszesz tą pracę?
                    • Gość: maxi Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) IP: *.zgora.dialog.net.pl 17.03.06, 12:06
                      spółki prawa administracyjnego
                      • be.em Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 12:06
                        jakbyś pisała z marketingu - miałabym dla Ciebie tony materialów:) a tak radź
                        sobie sama:))
                        • Gość: maxi Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) IP: *.zgora.dialog.net.pl 17.03.06, 12:08
                          juz mam wsio, teraz tylko poskładac to do kupy:) marketing miałam na
                          poprzednich studiach:) i obrona była niezła, nikt z komisji nie wiedział o czym
                          jest moja praca:) teraz tez tak będzie...
                          • be.em Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 12:08
                            wiem coś na ten temat:))) ale ja sobie ulatwiłam sprawę:)) wszystkie swoje trzy
                            prace dyplomowe pisalam z marketingu:)))
                            • Gość: maxi Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) IP: *.zgora.dialog.net.pl 17.03.06, 12:11
                              ja też:) obie o prawie wodnym:)
                              • be.em Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 12:11
                                czyli mamy coś wspólnego: jesteśmy sprytne:)))
                                • Gość: maxi Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) IP: *.zgora.dialog.net.pl 17.03.06, 12:12
                                  i do tego inteligentne:)
                                  • be.em Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 12:12
                                    i śliczne niesłychanie:))
                                    • be.em gdzie aski..? 17.03.06, 12:15
                                      dzisiaj jak nic wypiłabym z nim te 5 flaszek:)))
                                      • Gość: maxi Re: gdzie aski..? IP: *.zgora.dialog.net.pl 17.03.06, 12:16
                                        no faktycznie... jakoś pusto....
                                        • be.em Re: gdzie aski..? 17.03.06, 12:18
                                          pewnie pracuje... a szkoda:)
                                          • Gość: maxi Re: gdzie aski..? IP: *.zgora.dialog.net.pl 17.03.06, 12:20
                                            no ktos musi pracować, żeby na forum mógł pisac ktoś:)
                                    • Gość: maxi Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) IP: *.zgora.dialog.net.pl 17.03.06, 12:15
                                      no po prostu cudności z nas:) ehh, niech żyje skromność....
                    • Gość: maxi Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) IP: *.zgora.dialog.net.pl 17.03.06, 12:06
                      i już faktycznie nie taka dziecinka:)
                      • piekny_i_bogaty Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 12:08
                        Dzieciątko chcesz mieć czy już masz?
                        • Gość: maxi Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) IP: *.zgora.dialog.net.pl 17.03.06, 12:10
                          a co? reflektujesz na tatusia:)? becikowe kusi:) nie mam i na razie planów w
                          tym kierunku nie robie:)
                    • be.em Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 12:08
                      w ilu % jesteś piękny a w ilu bogaty? :)))
                      • piekny_i_bogaty Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 12:10
                        jedno od drugiego niezalezne więc po 100%.
                        • Gość: maxi Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) IP: *.zgora.dialog.net.pl 17.03.06, 12:10
                          ooo, "skromność to moje drugie imię":)
                          • piekny_i_bogaty Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 12:12
                            Skoro studiowałaś marketing to pewnie znasz powiedzenie "reklama dźwignią
                            handlu". Zbytnia skromność też nie jest najlepsza :))
                            • be.em Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 12:13
                              znam też takie, że krowa która dużo ryczy mało mleka daje:)) a rolnictwa nie
                              studiowałam:)))
                              • piekny_i_bogaty Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 12:15
                                Pewnie tak , ale to nie ja skupiłem się na tych dwóch słówkach. To tylko nik.
                                Czyżbyś była poszukującą takich %?
                                • be.em Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 12:17
                                  każdy nick o czymś świadczy:) w nosie mam pieniądze i urodę:) do tej pory
                                  stawiałam na intelekt i to "coś", ale niestety każdy kolejny facet okazuje się
                                  większym rozczarowaniem niż poprzedni:) Ci wspaniali mężczyźni naprawdę zginęli
                                  za Polskę i nic po sobie nie zostawili:)
                                  • piekny_i_bogaty Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 12:19
                                    Nie ma lekko. Tylko czy aby na pewno bogactwo = pieniądze?

p.s.
                                    Z postów wyżej wnioskuję że już masz tego ostatniego. Więc kolejni niech sobie
                                    będą jacy chcą.
                                    • be.em Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 12:21
                                      w życiu nic nie jest takie oczywiste, jak to w postach wygląda:)

wnisokuję, że to bogaty dotyczy boagtego wnętrza? :)
                                      • piekny_i_bogaty Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 12:22
                                        Wszystkiego dotyczy. Każdy ma w sobie piękno i bogactwo trzeba tylko umieć
                                        poszukać.
                                        • be.em Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 12:23
                                          gorzej jeśli się szuka, znajduje, a potem nagle okazuje się, że to jednak
                                          imitacja:)
                                          • piekny_i_bogaty Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 12:26
                                            Gdybyś nie pisała że masz męża pomyślałbym, że nie spotkałaś tego jedynego. Mąż
                                            źle się sprawuje?
                                            • be.em Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 12:29
                                              mąż, narzeczony, pan z którym mieszkam, dochodzący, obecny, aktualny, przyszły,
                                              facet, chłopak, partner... jest tyle słów a Ty się jednego doczepiłeś:)))
                                              • piekny_i_bogaty Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 12:31
                                                Tyle jest słów ? Czy tylu ich jest? Uczepiem się bo dobry mąż to chyba to czego
                                                prgnie każda kobieta?
                                                • be.em Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 12:31
                                                  dobrze, że dodałeś "chyba" :))
                                                  • piekny_i_bogaty Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 12:33
                                                    Czyli jak to jest? Każda wolna kobieta narzeka, że nie ma tego jedynego. Jak
                                                    już go ma to narzeka że ma.
                                                  • be.em Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 12:34
                                                    ech.. upraszczasz.. :))) maxi nie narzeka, że nie ma jedynego:) ja nie
                                                    narzekam, że mam:)
                                                  • piekny_i_bogaty Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 12:36
                                                    Ona nie ma? A kto dziś przyjeżdża? Chyba nie jeden z jedynych?
                                                  • Gość: maxi Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) IP: *.zgora.dialog.net.pl 17.03.06, 12:38
                                                    to tylko kandydat:) na faceta:) ale nie sądze, żeby to był ten jedyny.....
                                                  • be.em Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 12:39
                                                    boszszsz... maxi ale nie mów mu tego, bo się chłopak zapłacze:)
                                                  • Gość: maxi Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) IP: *.zgora.dialog.net.pl 17.03.06, 12:39
                                                    jak sie zapłacze, to znaczy, że baba:) a takiego już nie chce!
                                                  • be.em Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 12:41
                                                    a wiesz, ja bym chciała, żeby jeden taki chociaz łzę po mnie uronił:))) ale
                                                    twardziel z niego, niestety:)
                                                  • piekny_i_bogaty Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 12:44
                                                    A co mu zrobiłaś?
                                                  • be.em Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 12:46
                                                    dobre pytanie.. chciałam, żeby mnie kochał:)) widocznie chciałam za dużo:)
                                                  • piekny_i_bogaty Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 12:50
                                                    Kto? Mąż?
                                                  • be.em Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 12:51
                                                    jasne:) cudzy:)
                                                  • Gość: maxi Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) IP: *.zgora.dialog.net.pl 17.03.06, 12:54
                                                    oo, tacy są najlepsi:)
                                                  • be.em Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 12:54
                                                    oj, śmiem twierdzić, że do pewnego momentu..:)
                                                  • piekny_i_bogaty Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 12:54
                                                    I znów mają rację, którzy mówią "cudze chwalicie, swego nie znacie".

• be.em Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 12:54
                                                    swoje znamy:) chcemy cudze:)
                                                  • Gość: maxi Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) IP: *.zgora.dialog.net.pl 17.03.06, 12:55
                                                    właśnie!!!!
                                                  • piekny_i_bogaty Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 12:57
                                                    W jednym zdaniu : "amatorki kwaśnych jabek"?

Teraz rozumiem rozgoryczenie.
                                                  • be.em Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 12:57
                                                    zaraz tam amatorki:)) poza tym nie przyszło do główki, że to nie my ich, a oni
                                                    nas?
                                                  • piekny_i_bogaty Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 12:59
                                                    Jest takie brzydkie powiedzenie:

"suka nie da pies nie ruszy" - odnosi sie tez i do ludzi.
                                                  • be.em Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 13:00
                                                    brutalne, ale prawdziwe:)
                                                  • piekny_i_bogaty Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 13:01
                                                    Od razu brutalne. Matka natura jest też naszą matką.
                                                  • be.em Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 13:03
                                                    no brutalne:) bo ja myślałam, że to się nazywa zakochanie a nie dawanie:)
                                                  • be.em Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 13:03
                                                    ale zmieniłam zdanie:0
                                                  • piekny_i_bogaty Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 13:05
                                                    Miłość to właśnie dawanie.
                                                  • Gość: maxi Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) IP: *.zgora.dialog.net.pl 17.03.06, 13:07
                                                    a jak jedna daje,a druga tylko bierze? to co to? darowizna?
                                                  • be.em Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 13:08
                                                    bozsszsz...maxi, trafiłaś w dziesiątkę!!!! :)))) ciekawe czy można to sobie od
                                                    podatku odpisać, trochę by mi gotówki przybyło:))
                                                  • Gość: maxi Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) IP: *.zgora.dialog.net.pl 17.03.06, 13:08
                                                    ja sądzę, że to trzeba koniecznie do ustawy wrowadzić:)
                                                  • piekny_i_bogaty Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 13:10
                                                    To akurat nie jest opodatkowane.
                                                  • piekny_i_bogaty Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 13:10
                                                    Wtedy umowy się nie podpisuje. Warunki trzeba ustalić przed. Poza tym jeśli
                                                    odwoływać się do natury : "suka da tylko gdy coś z tego będzie"
                                                  • be.em Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 13:11
                                                    upsss... i tu nie trafiłeś:))
                                                  • piekny_i_bogaty Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 13:12
                                                    Tu tzn. ? Bo niezwyczajny jestem i nie mogę się już połapac w tych tytułach.
                                                  • be.em Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 13:13
                                                    piekny_i_bogaty napisał:

Bo niezwyczajny jestem

a czym się to objawia?
                                                  • piekny_i_bogaty Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 13:14
                                                    Tym że nie mam wprawy w czytaniu tej listy.

p.s.
                                                    To takie staropolskie słówko.
                                                  • be.em Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 13:17
                                                    bardzo ładne:)))
                                                  • be.em Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 13:07
                                                    miłość to wtedy, gdy budzisz się i zasypiasz z myślą o nim:)
                                                  • Gość: maxi Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) IP: *.zgora.dialog.net.pl 17.03.06, 13:08
                                                    zasypiać to tak.... ale budzić się.... to już nie wiem o czym wtedy myśle.. to
                                                    znaczy wiem, ale to nie na forum:)
                                                  • be.em Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 13:09
                                                    :))) ja tu poezję uskuteczniam, a Ty jak zwykle do poziomu łóżkowego:)
                                                  • Gość: maxi Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) IP: *.zgora.dialog.net.pl 17.03.06, 13:10
                                                    a kto mówi, że łóżkowego:) wcale nie myślałam o łóżku:) jak babcie drypcie..
                                                  • be.em Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 13:10
                                                    eee.. nie wierzę..wszyscy myślą tylko o jednym:) oprócz mnie:)
                                                  • Gość: maxi Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) IP: *.zgora.dialog.net.pl 17.03.06, 13:12
                                                    ja nie myśle o jednym, tylko o drugim:)
                                                  • Gość: maxi Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) IP: *.zgora.dialog.net.pl 17.03.06, 13:03
                                                    :)
                                                  • piekny_i_bogaty Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 12:56
                                                    Mówią: "kradzione nie tuczy"
                                                  • be.em Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 12:57
                                                    mądry Polak po szkodzie:)
                                                • Gość: maxi Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) IP: *.zgora.dialog.net.pl 17.03.06, 12:32
                                                  nie dobry, musi być najlepszy:) półśrodki mnie nie zadowalaja.... inna rzecz,
                                                  ze ja nie szukam męża:)
                                                  • piekny_i_bogaty Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 12:34
                                                    32 latka to już najwyższa pora.
                                                  • Gość: maxi Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) IP: *.zgora.dialog.net.pl 17.03.06, 12:36
                                                    z całym szacunkiem.. ale dlaczego najwyższa:)
                                                  • piekny_i_bogaty Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 12:38
                                                    Małżenstwo ok ale dziecko? Chcesz aby w szkole koledzy mówili twojej pociesze,
                                                    że widzą je ciąge z babcią, gdzie jest jego mama?
                                                  • Gość: maxi Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) IP: *.zgora.dialog.net.pl 17.03.06, 12:39
                                                    kochany, to mi nie grozi:) odpowiednie geny załatwiają wszystko:)
                                                  • be.em Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 12:40
                                                    maxi wygląda na 22 lata, za 10 lat będzie wyglądała na 22 lata a za 20 lat
                                                    dalej na 22 lata:))) więc może sobie pozwolić:)
                                                  • piekny_i_bogaty Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 12:43
                                                    Każda tak myśli. Dopóki nie zacznie wyglądać na 60.
                                                  • be.em Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 12:44
                                                    ech.. nie widziałeś maxi.. :))
                                                    ja tam siedzę cicho w tym temacie:) zmarszczki już mam:)
                                                  • Gość: maxi Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) IP: *.zgora.dialog.net.pl 17.03.06, 12:45
                                                    no właśnie, nie widział, a się wypowiada:)
                                                  • piekny_i_bogaty Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 12:46
                                                    Nie powiedziałem że nie jest tak jak mówisz. Powiedziałem że nie będzie tak
                                                    wiecznie.
                                                  • Gość: maxi Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) IP: *.zgora.dialog.net.pl 17.03.06, 12:44
                                                    nooo ja wyglądam na 25:)
                                                  • piekny_i_bogaty Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 12:47
                                                    Super :))
                                                  • Gość: maxi Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) IP: *.zgora.dialog.net.pl 17.03.06, 12:49
                                                    też tak uważam:)
                                        • Gość: maxi Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) IP: *.zgora.dialog.net.pl 17.03.06, 12:23
                                          życia by mi nie starczyło, gdybym w każdym facecie szukała wewnętrzenego
                                          piękna... niektórzy mają to za głęboko schowane..
                                          • be.em Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 12:24
                                            niektórzy udają, że je mają:)
                                            • Gość: maxi Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) IP: *.zgora.dialog.net.pl 17.03.06, 12:26
                                              oj, fakt:)
                                          • piekny_i_bogaty Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 12:29
                                            Co wy takie pesymistyczne i zrezygnowane? Chyba nie zadowalacie się blichtrem?
                                            • Gość: maxi Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) IP: *.zgora.dialog.net.pl 17.03.06, 12:30
                                              jakie pesymistyczne? jakie zrezygnowane??? blichtr to nas na pewno nie
                                              zadowala, to dobre dla dzieci.....
                                              • piekny_i_bogaty Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 12:32
                                                No więc skąd ten sceptycyzm? Ktoś kiedyś powiedział "szukajcie a znajdziecie".
                                                I miał dużo racji.
                                                • be.em Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 12:33
                                                  im dalej tym trudniej.. :))
                                                  • Gość: maxi Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) IP: *.zgora.dialog.net.pl 17.03.06, 12:34
                                                    :))))) ja nie tracę nadziei:)
                                                  • be.em Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 12:35
                                                    zazdroszczę Ci optymizmu:) mi przeszło bezpowrotnie:) umrę podążając drogą
                                                    cnoty:)
                                                  • Gość: maxi Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) IP: *.zgora.dialog.net.pl 17.03.06, 12:37
                                                    :) nie, no błagam:))))))
                                                  • be.em Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 12:37
                                                    co??? :)))
                                                  • Gość: maxi Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) IP: *.zgora.dialog.net.pl 17.03.06, 12:41
                                                    po pierwsze - nie wierzę, ze przeszło bezpowrotnie:) po drugie - ta droga cnoty
                                                    normalnie mnie rozłożyła:)
                                                  • be.em Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 12:42
                                                    maxi - przeszło:) dostałam tak po nosie, że mi się odechciało raz na zawsze:) a
                                                    nad drogą cnoty popracuję jeszcze:)))
                                                  • piekny_i_bogaty Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 12:46
                                                    Opowiedz .
                                                  • be.em Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 12:47
                                                    o czym..?
                                                  • piekny_i_bogaty Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 12:50
                                                    Jak będziesz pracowała nad tym, i jak dostałaś po nosie. Ja lubię uczyć się na
                                                    błędach innych.
                                                  • be.em Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 12:51
                                                    najlepiej uczyć się na własnych błędach:) cudze nie bolą tak bardzo i nie robią
                                                    wrażenia:) filozofia jest prosta - nigdy więcej nie zaufać:)
                                                  • piekny_i_bogaty Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 12:55
                                                    Każdemu trzeba dac jakiś kredyt zufania.
                                                  • be.em Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 12:56
                                                    a co jeśli ktoś zdebetuje okrutnie? :))
                                                  • Gość: maxi Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) IP: *.zgora.dialog.net.pl 17.03.06, 12:56
                                                    i kto wtedy zapłąci karne odsetki:(
                                                  • piekny_i_bogaty Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 12:58
                                                    Chyba mąż. I to nie cudzy. Ktoś musi.
                                                  • Gość: maxi Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) IP: *.zgora.dialog.net.pl 17.03.06, 13:00
                                                    a jak męża brak? swoją drogą.. ten któy w końcu odważy sie wziac mnei za żonę,
                                                    to będzie odważny facet:) jak on ze mną wytrzyma....
                                                  • piekny_i_bogaty Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 13:08
                                                    Męża niet ale ktoś przyjeżdża. Pewnie przyjeżdża bo kocha?
                                                  • be.em Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 13:10
                                                    albo liczy na darowiznę:)
                                                  • Gość: maxi Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) IP: *.zgora.dialog.net.pl 17.03.06, 13:13
                                                    to się przeliczy:)
                                                  • Gość: maxi Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) IP: *.zgora.dialog.net.pl 17.03.06, 13:13
                                                    może i kocha..... tego nie wiem. nie pytałam:)
                                                  • piekny_i_bogaty Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 13:17
                                                    Zapytaj, będzie jasność. I nie będzie rozczarowań.

Ty kochasz?
                                                  • be.em Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 13:19
                                                    kocha, aż nie znajdzie tego jedynego..:)
                                                  • Gość: maxi Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) IP: *.zgora.dialog.net.pl 17.03.06, 13:21
                                                    :) coś w tym jest:)
                                                  • piekny_i_bogaty Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 13:21
                                                    Czyli podobnie jak on. Jest następne powiedzenie "swój do swego ciągnie". Jeśli
                                                    ona pierwsza znajdzie on będzie narzekał na złe kobiety, jeśli on ona
                                                    ponarzeka. w przyrodzie nic nie ginie, równowaga musi być.
                                                  • Gość: maxi Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) IP: *.zgora.dialog.net.pl 17.03.06, 13:20
                                                    jak zapytam, to sama będę musiała się zdeklarować.... a ja nie wiem, czy go
                                                    kocham, to raczej mało prawodpodobne.
                                                  • be.em Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 13:21
                                                    to tylko ja taka durna jestem, że się zakochuję po uszy..? :))) maxi - ile
                                                    bierzesz za korepetycje? :)
                                                  • Gość: maxi Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) IP: *.zgora.dialog.net.pl 17.03.06, 13:23
                                                    koleżankom udzielam gratis:) a tak poważnie, życie już tyle razy kopnęło mnie w
                                                    tylną część ciała, że obiecałam sobie - nigdy więcej. teraz czekam aż facet
                                                    pierwszy powie, że mnie kocha.
                                                  • be.em Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 13:24
                                                    a jak powie pierwszy... a później zniknie sobie, tak po prostu.. ?
                                                  • Gość: maxi Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) IP: *.zgora.dialog.net.pl 17.03.06, 13:26
                                                    to wtedy będę dziekować sobie, że sie nie wpierniczyłam w taką głupotę.
                                                  • be.em Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 13:28
                                                    coż... ja mam inną metodę:) godzinę ryczę w lesie ze złości, że dałam się
                                                    nabrać, ocieram łzy i ... zapominam:))
                                                  • Gość: maxi Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) IP: *.zgora.dialog.net.pl 17.03.06, 13:29
                                                    a ja szukam następnego:) w końcu klin klinem
                                                  • be.em Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 13:30
                                                    a ja mam odpłw na jakiś czas:))
                                                  • piekny_i_bogaty Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 13:30
                                                    Tak szukac mozna do śmierci. tylko im bliżej smierci tym trudniej znaleźć klina.
                                                  • Gość: maxi Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) IP: *.zgora.dialog.net.pl 17.03.06, 13:38
                                                    no cóż, życie to nie bajka...
                                                  • be.em Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 13:39
                                                    z happy endem:))) niestety:)
                                                  • piekny_i_bogaty Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 13:27
                                                    To znaczy,że był nieszczery.
                                                  • Gość: maxi Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) IP: *.zgora.dialog.net.pl 17.03.06, 13:28
                                                    a ja rozsądna:)
                                                  • be.em Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 13:29
                                                    to znaczy, że kłamał po prostu:)))
                                                  • Gość: maxi Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) IP: *.zgora.dialog.net.pl 17.03.06, 13:30
                                                    fakt, tacy też się niestety trafiają.....
                                                  • aski68 Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 15:28
                                                    be.em napisała:

> a jak powie pierwszy... a później zniknie sobie, tak po prostu.. ?

Kocha się raz. potem drugi i trzeci i znów :):):)
                                                  • piekny_i_bogaty Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 13:24
                                                    Każdy chciałby aby wszyscy od razu nas kochali. Na miłość musimy sobie
                                                    zasłuzyć. Tego nie wystarczy powiedzieć.
                                                  • be.em Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 13:25
                                                    to miłe uczucie.. więc czemu nie?
                                                  • Gość: maxi Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) IP: *.zgora.dialog.net.pl 17.03.06, 13:27
                                                    ja absolutnie nie chcę, żęby mnie facet kochał od razu, to będie wręcz
                                                    podejrzane, jak po paru spotkaniach stwirdzi,że mnie kocha, takiemu nie zaufam.
                                                  • be.em Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 13:29
                                                    nie mogłaś mi tego wcześniej powiedzieć? :)))
                                                  • Gość: maxi Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) IP: *.zgora.dialog.net.pl 17.03.06, 13:31
                                                    no kurcze, a pytałaś:)?
                                                  • be.em Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 13:32
                                                    o co?
                                                  • be.em Re: kto się cieszy, że dziś piątek? :)) 17.03.06, 13:33