Dodaj do ulubionych

Dobry klub fitness? Dobra instruktorka?

18.01.07, 09:06
Jest ich kilka w Zielonej Górze, ale szczerze nie wiem, który wybrać. Może
warto pójść za osobą instruktora nieważne gdzie? A może gdzieś jest lepszy
sprzęt? Podzielcie się swoim doświadczeniem :)
Obserwuj wątek
    • Gość: gr000by dobry fryzjer, market, koszt na smieci itp itd IP: *.ztpnet.pl 18.01.07, 09:30
      niedobrze mi juz od tych postow...
    • Gość: antyvita Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.01.07, 10:24
      Zalezy czego oczekujesz od instruktora fitness :)
      Szczerze polecam Ci Instruktorke Agnieszke Kujawska , daje ładny wycisk i
      wychodzisz z zajec lekko sie słaniając, ale jest kompetentna i jej zajecia nie
      są powtarzalne.
      Obecnie prowadzi zajecia w atletic studio na ulicy łużyckiej
      • adanko77 Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? 24.01.07, 15:37
        szkoda tylko ze zaczyna zajecia 15 min po czasie-oeszem jest fajna ale to
        spoznialstwo mnie zniechecilo
        • Gość: mała myszka Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.tktelekom.pl 27.01.07, 16:34
          Ludzie....patrzcie na siebie!
    • Gość: ann Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.zgora.dialog.net.pl 18.01.07, 10:56
      Też słyszałam o Kujawskiej. Ponoc to taki T1000 Daje czadu na zajęciach i też zamierzam się do niej zapisać. Tylko, że ona juz w atleticu chyba nie prowadzi zajęć. Więc może aquaerobic w grogorze:>
    • Gość: bebe Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.zgora.dialog.net.pl 18.01.07, 11:13
      Taaak! Ja wiem! Ja wiem! Chodzę na zajęcia do Agi i jestem zachwycona:) W
      atleticu właśnie:) Polecam!
    • Gość: afghjj Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.01.07, 11:50
      Witam, w tej nowej szkole i tanca i aerobiku maja byc zjęcia z super tancerzami
      i instruktorami aerobiku.info na watku samba,salsa,taniec brzycha
      • Gość: barbra_s Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.zgora.dialog.net.pl 18.01.07, 12:12
        Nowa szkoła tańca i aerobiku? Jakieś info w internecie jest? Może strona www. Z
        chcią zobaczyłabym salę i rodzaje zajęć. Taniec raczej nie... ale może coś
        nowego w aerobicu?
        • monia761 Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? 18.01.07, 12:33
          Ta szkoła tańca i aerobicu ma być na Wiśniowej-od marca bodajże.Wstępnie już
          się zapisałam,ale czekam jeszcze na grafik.Jestem bardzo ciekawa jak będą
          wyglądały te zajęcia.
    • malikw Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? 18.01.07, 12:57
      Moja zona tez sie zapisała wstepnie.Z tego co wiem szkola rusza od marca na
      ul.Wiśniowej.Strona jeszcze nie ruszyła ale właścicielka mowiła jej ze w ciagu
      kilku dni bedzie intro na www.shakira.com.pl.Zajecia aero-dance czyli aerobik z
      samba brazylijska, aerobik z tancem brzucha i latino.Moja zona o niczym innym
      nie mowi.Wiem ze ma byc latynoski klimat,sam tancze znam
      instruktorki,polecam.Oprocz tego zwykly aerobik rozne formy
      • alexa06 Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? 18.01.07, 18:45
        Studio Shakira otwarcie 1 kwietnia .Miła niespodzianka bedzie jak remont potrwa
        krócej.Pozdrawiam
        • master20071 Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? 26.01.07, 00:11
          chyba starfitness bedzie lepszy widziałem ich strone robi wrażenie!!!! maja tam
          wszystko kriokomory trzy rodzaje saun solaria dwie sale aerobikowe pierwsz w
          zielonej gorze spinning zobaczcie sobie ich sprzet na stronce www.startrac.pl
          • Gość: ala Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.02.07, 22:30
            po pierwsze spining juz jest.Ja bym nie porownywala tych dwóch klubow .BL na
            wiśnioej jak sama nazwa mówi jest dla osób szukajacych własnego stylu i w tancu
            i w fitness.Ma to być miejsce gdzie kazdy, niezaleznie od wieku, bedzie mógł sie
            zrelaksowac w tym co lubi.Bez masowki, bez zbednych gapiów.Ma to byc cos w
            rodzaju klubu, gdzie matka z córka odnajda cos dla siebie.Zeby potanczyć nie
            będzie trzeba być zawodowym tancerzem.oprocz tego fitness ma być na wysokim
            poziomie.Same nowinki których pod byłym orłem na pewno nie będzie.Natomiast
            start to przede wszystkim rewelacyjny sprzęt.Tu każdy ma być kowalem własnego
            losu.Takiego miejsca u nas również brakowało.Ja jeżdze na siłownie do poznania
            bo u nas dobtej po prostu nie ma.Mam nadzieje ze to sie zmieni.Dobre sauny,
            kriokomora bardzo sie na to ciesze.Zobaczycie jak otworza sie te dwa kluby
            przestanie sie je porównywać bo to tak jakby porównywac dwie zupelnie rózne
            rzeczy.Jak sami widzicie.Aaaa no i mam nadzieje ze z ta sala vip to nie prawda
            chodzi mi o klub pod byłym orłem.Takie rzeczy mozna wymysleć tylko w
            malomiasteczkowej Zg.Przecież u nas nie ma vipow.Chyba ze ja nie rozumiem tego
            słowa.
            • Gość: gosc portalu Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.07, 20:14
              Małomiasteczkowa zielona góra? u nas nie ma vipów???/ dziewczyno, gdzie ty
              mieszkasz!!!
            • Gość: Ada Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.07, 20:36
              SPinnigu u nas nie ma ( bedzie dopiero w sar fitness) Spinning to nazwa
              zastrzezona. wszytskie inne kluby w zielonej gorze, nie mają praw do tej nazwy,
              a takze nie jezdzą oryginalnym treningiem stworzonym przez Johnego G.dlaczego
              jego trening jest inny od wszytskich prezentowanych w innych klubach?- poniewaz
              wszystkie cwiczenia ktore wykonuje sie w trakcie zajec spinningu wczesniej w
              usa zostaly poddane zmudnym badaniom. I dzieki temu wszystkie wykonynywane
              kombinacje nie spowoduja za kilka lat, powaznych kontuzji itp.polecam gorąco
              wypróbowac oryginalny spinning razem z monitoringiem serca.
        • Gość: mara Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.zgora.dialog.net.pl 01.02.07, 22:28
          gdzie dokładnie ma powstać ten nowy klub oprócz tego ze na ulicy wisniowej, i z
          kim dokładnie sie kontaktować w sprawie zapisów-może jakiś telefon
          • Gość: gosc Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.02.07, 22:33
            www.bodyl.pl
      • mix300 Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? 24.01.07, 09:28
        Dajcie znać, gdzie ma być ta szkoła i z kim sie tam kontaktować...
    • malikw Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? 18.01.07, 13:01
      adres mailowy włascicielki alexa06@gazeta.pl
      • Gość: barbra_s Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.zgora.dialog.net.pl 18.03.07, 19:43
        Działa juz strona body language. Jak nie chcę tańczyć to mam sale nr 2 :)))
        Kadra wygląda pro. I ceny normalne. Koniecznie trzeba iść na dni otwarte i
        zobaczyć jak to wygląda wizualnie.
    • Gość: ewa Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.ztpnet.pl 18.01.07, 21:42
      ja polecam p. Anetę Ostrówke, czy jakoś tak, ma zajęcia w pon i śr w Bio
      Sporcie, kiedyś też na Srumykowej. pzdr
      • cembe Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? 18.01.07, 23:13
        k... rozminąłem się z powołaniem!
      • Gość: gość Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.zgora.dialog.net.pl 09.02.07, 21:37
        Dalej ma w Oazie na Strumykowej i jest fajnie
    • sotie Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? 19.01.07, 18:10
      wprawdzie nie znam wszystkich klubów w zg, ale w kilku różnych miejscach
      chodzilam na aerobik i najlepsze w jakim bylam to studio J&A w mrowisku, Aga i
      Asia - pelen profesjonalizm, duzy wybó zajęć, wycisk niesamowity i wielka
      przyjemność. jedyny mankament to byla mala sala i minimalna szatnia, ale teraz
      sa po remoncie i przebudowie, więc na pewno warunki są lepsze. polecam!
      aha, nazwa, któą podalam być może jest nieaktualna, zdaje sie że po remoncie
      sie jakoś przemianowaly.
      • Gość: masme Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.07, 23:29
        przemianowały się - teraz jest to klub o nazwie "Fitmania"; adres m@il:
        www.fitmania.pl
    • Gość: barbra_s Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.zgora.dialog.net.pl 22.01.07, 08:55
      a może ktoś coś wie na temat nowootwieranej siłowni na ul. Sikorskiego? wiem ,
      że na miejscu restauracji "pod orłem" lub w pobliżu ma powstać siłownia i
      fitnes... i to podobno niedługo a ja żadnego info nie widziałam.
      • mix300 Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? 22.01.07, 13:47
        dajcie jakieś namiary na ten nowy klub! Chętnie bym sie też zapisała....
        • alexa06 Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? 24.01.07, 12:26
          Witam,zajrzyj na skrzynke.Pozdrawiam
        • Gość: ola Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.ztpnet.pl 25.01.07, 22:38
          kujawska to już nie to odpiepsza jej niewspominajac o jej opini puszczalskiej
          • Gość: hanka Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.zgora.dialog.net.pl 26.01.07, 09:52
            o czymkolwiek czytasz, nawet o fitnesie to zawsze zdarzy się offtopik
            zazdrosnej laski... puszczałaś się z nią, czy co? za ładna i za zgrabna, co?
            ludzie, dajcie sobie spokój...
            z drugiej strony chyba jednak też skorzystam z fitnesu, zachęciliście mnie. po
            jakim czasie to daje efekty?
            • Gość: ON Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.01.07, 18:05
              PODOBNO SZYBKO SPINNING JUZ PO 4 TYGODNIACH
            • Gość: majka Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.zgora.dialog.net.pl 15.02.07, 14:43
              Masz rację, fajniutkie sa plotki i ploteczki. Dziewczyny piszemy o fitnessie a
              nie o bajkach z życia prywatngo.
          • Gość: antyvita Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.01.07, 10:06
            Oj Ola la.
            Faktycznie hanka ma racje -Twoj post zabrzmiał śmiesznie i kiepsko...
            uważaj bo zazdrość Ci butami wyłazi.
            Napompujesz sie spuchniesz i pękniesz.
            Zostaw sprawy na których sie nie znasz i zajmij sie swoim podwórkiem.
            Kwestie puszczania , nie puszczania , popuszczania, zapuszczania etc. zostaw dla
            siebie. Nie wszystkich tak to ekscytuje jak Ciebie :)
            • Gość: miku Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.zgora.dialog.net.pl 15.02.07, 14:44
              Olka-a ty nie lubisz sexu?>
            • Gość: lesba Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.07, 05:38
              mnie ekscytuje, a zwlaszcza co zwiazane z puszczaniem sie , wiec prosze o
              wiecej :)
          • Gość: Zuza Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.tktelekom.pl 27.01.07, 16:38
            Najłatwiej jest opiniowac innych no chyba że spałaś z nią. Ma wielkie
            umiejętności z dziedziny fitnessu, sex zajęć nie prowadzi, zatem poruszasz
            ciekawe ale niesmaczne kwestie,,,nie dawałas rady na jej zajęciach czy co? Ma
            fajnego faceta...zatem odpuść?! hehe
      • master20071 Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? 26.01.07, 00:07
        słyszałem o tym klubie ma byc najlepszy ma tam byc aerobic, spinning, cały
        osprzęt star trac maja byc instruktorzy, rozmawiałem z menagerem clubu maja
        ruszyc w kwietniu i nazywac sie beda chyba starfitness
      • Gość: gosia28 Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.01.07, 00:20
        ponoc tam pod orlem ma byc najlepszy i najwiekszy w zielonce klub, ciekawe
        kiedy otwarcie.z checia juz bym poszla.slyszalam ze ma byc najlepszy sprzet w
        Polsce i niezla kadra.czy ktos ma lepsze informacje?
        • Gość: c. Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.07, 16:36
          super, tylko czy będzie gdzie tam zaparkować ??
          • Gość: barbra_s Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.zgora.dialog.net.pl 01.02.07, 09:08
            Naprawde słuszne pytanie ! Ja też spróbuję fitnesu na Sikorskiego, ale z
            miejscem do parkowania jest kiepsko. Słyszałam, że to częsty problem dot.
            wszelkich domów uciech siłowo-fit-cilesnych. A kiedy ruszy strona star-fitness?
            Jest tu ktoś kto orientuje się mniej więcej?
            • Gość: ania Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.07, 13:16
              star jeszcze nie ma strony.A ich remont sie przedłuza.Ale silownia ma byc
              ok.Sprzęt do spinningu tez.,\Ale wiem ze na ul.Wisniowej fitness rusza w
              kwietniu i ze maja byc najlepsi instruktorzy.Ma byc zupelnie inny klimat, bo to
              ma byc bardziej klub bez nasterydowanych spoconuch facetów,ale za to z dobra
              muzyka taneczną i fajnym aerobikiem.
              • Gość: Klaudii Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.07, 20:12
                W star-fitnesie beda najlepsi instruktorzy. Wkrótce ruszy stronka i sami
                zobaczycie. Otwarcie bedzie 1 kwietnia no i bedzie parking darmowy dla
                klientów. Procz klasycznych form aerobiku bedzie kilka nowosci niedostepnych w
                innych klubach. Bedzie gorąco, no i star fitness bedzie miał w ofercie jedyny
                ORYGINALNY spinning ( nazwa zastrzezona - mogą jej uzywac tylko kluby z kadrą
                przeszkolona przez najlepszysch instruktorów europy no i tylko jezeli posiadaja
                rowery STAR TRACA( najlepsza amerykanska firma robiąca sprzet do spinningu i na
                silownie. W polsce jest tylko kilka klubow ktore maja prawo do uzywania tej
                nazwy i tego treningu. polecam odwiedzenie stronki www.jgspinning.pl i sami
                przeczytacie na czym to polega. 3 majcie sie
                • Gość: anka Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.02.07, 00:33
                  i to Ty bedziesz pewnie tym instruktorem?W zg liczy sie trzech instruktorów,
                  reszta robi ludzom krzywde, a zaden z tych co mam ich na mysli nie bedzie
                  pracował w star-fitness.Dlatego bezpieczniej bedzie chodzic tam na silownie i do
                  sauny....Na pewno nie aerobik -zreszta temu kto uzywa tej nazwy blizej do fondy
                  niz nowinek
                  • Gość: Klaudii Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.02.07, 09:54
                    hehehe, ty pewno tez jestes jedną z tych 3 instruktorek????? PocZekaj zobaczysz
                    ( mamy miedzy innymi miedzynarodową prezenterke fitness)
                    • Gość: do klaudii Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.02.07, 12:57
                      ( mamy miedzy innymi miedzynarodową prezenterke fitness)
                      no i wyszło szydło z worka...nie masz gdzie reklamy sobie robic
                      ale sie dalas zrobić...
                      • Gość: klaudi Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.02.07, 16:56
                        Czemu uwazasz ze dalam sie zrobic, ja przeciez nie ukrywam faktu ze tam bede
                        pracowac, co prawda nie jako instruktor ale mam z dziewczynami kontakt wiec
                        sporo wiem na temat klubu. Pozdrawiam i zapraszam do star-fitness
                        • monia761 Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? 15.02.07, 10:35
                          A nie orientujesz się czy będą tez jakieś zajęcia do południa?I kiedy bedzie
                          jakiś grafik?
                          • Gość: Klaudii Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.07, 15:51
                            z tego co mi wiadomo do poludnia bedzie spinning i zajecia na sali. ( godz. 8,
                            9)
                  • Gość: Klaudia Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.zgora.dialog.net.pl 15.02.07, 14:46
                    Nie reklamujcie czegoś co jeszcze nie jest otwarte, każdy lubi dobre zajęcia,
                    ale często jest tak że nie zależżą one on wyglądu i charakteru klubu, a tylko od
                    inwencji i osobowości instruktorki. Osoba prowadząca zajęcia fitnes musi kochac
                    to co robi z
                    • Gość: coco Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.07, 18:01
                      a co to za znane i doswiadczone instruktorki maja pracowac?
                      • Gość: Klaudii Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.07, 19:11
                        niedlugo ruszy stronka ... sami zobaczycie.
                  • Gość: znajomy Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.02.07, 23:59
                    barany wy w zg nie macie zadnego klubu dobrego moze gregor najgorsza silownia w
                    warszawie w piwnicy jest lepsza niz u was jakas!!!! daleko wam do duzych miast
                    • Gość: ZNAJoma Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.07, 15:18
                      ZAŁOSC... ZALOSC... widac ze panu z duzegp miasta trujace opary wydobywane sie
                      z aut i tramwajów , pomieszaly w pustej glowce... ZALOSC
    • grazyna966 starfitness 26.01.07, 00:42
      Ten klub ma powstać w zielonej górze chyba przy sikorskiego ok 1000m2 ma tam
      byc wszystko począwszy od sali kardiopodobno wreszcie profesionalnej bieżnie
      stepery, itp cos dla nas dziewczyny, maszyny fitnes wolne ciezary dla facetów
      areobiki , spining , w kazdej szatni sauna, maja tam byc dietetycy, trenerzy,
      jakas sala dla vip, masaze, kriokomory wiem to od mojej kolezanki która ma tam
      pracowac strona to chyba www.star-fitness.pl
      • grazyna966 Re: starfitness 26.01.07, 00:44
        acha i karnety maja kosztowac od 60 zl??!!!
        • Gość: gosia28 Re: starfitness IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.01.07, 00:49
          jednak potwierdzily sie moje informacje, ale naprawde takie ceny:))))BEDE
          PIERWSZA W KOLEJCE PO KARNET
    • Gość: mimi Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.07, 20:56
      Ja znowu słyszłam o body language .Moja kolezanka ma tam pracować ponoć maja
      wejśc nowościi z aerobiku i z tańca .Maja przyjeżdzać laski z open mind.Dobre
      bedzie to,że bedzie to klub bez siłowni,bez nasterydowanych spoconych pacanow.
      Mnie osobiście podoba sie to że mają byc czeste warsztaty z obcokrajowcami,no i
      co najlepsze wakacyjne konwencje nad morzem.
      • Gość: alex Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.01.07, 21:14
        gdzie
        • Gość: mimi Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.07, 22:29
          niestety kolezanka nie mogla zdradzić .mowiła ze dowiem sie z kampani
          reklamowej?Do otwarcia zostało 1,5 miesiąca.mnie sie wydaje ze gdzies niedaleko
          bylego minimala,bo tam wysiadala z autobusu i szła w stronę apteki.mnie by to
          cieszyło bo mam blisko.wlasciwie w te rejony latwo dojechac.m
      • Gość: Minia Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.zgora.dialog.net.pl 01.02.07, 15:21
        Na Wiśniowej ma być gorąco, klimatycznie dla kobiet które niekoniecznie chcą
        mieć facetów spoconych obok, szeroka gama form tanecznych i fitness na
        poziomie....ciekawe imprezy szkolenia i nowinki, zobaczymy:-)
    • Gość: guga Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.zgora.dialog.net.pl 27.01.07, 23:35
      polecam gorąco zajęcia z Gosią D. w Atletiku. Jeśli ktoś lubi choreografię i
      nie boi się wylać troche potu to sa zajęcia dla niego
    • Gość: WK Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.max.com.pl 29.01.07, 09:35
      Polecam www.biosport.zgora.pl
      Naprawde dobry fitness.

Pozdro, Wojtas
    • Gość: matusia3 Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.ztpnet.pl 01.02.07, 23:09
      Witam!

Alexa06 ja chetnie zapoznam sie i z info dotyczącego lekcji tańca.
      Czekam na odpowiedź.

matusia3
      • matusia3 Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? 01.02.07, 23:10
        moj email to amelia253@wp.pl
    • Gość: arabeska Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.07, 12:38
      Mnie się wydaje,że to dobry pomysł na tego typu studio.Fajnie,że w końcu
      będziemy mieć w naszy mieście jakis wybór.Ja czekam na latin house,a bedzie go
      prowadziła moja koleznka.To coś dla pań które czuja swoja kobiecosc.
      • Gość: miss Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.07, 18:16
        strona body language jeszcze w przygotowaniu ale juz krotkie info jest
        www.bodyl.pl ale widziałam bilboard zreszta z ta sama laska
        • Gość: miss Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.07, 20:49
          A w ogole to ktoś znany?Ładna dziewczyna
          • Gość: Balbina Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.02.07, 22:29
            napewno nie polecę wam fitnessu w wydaniu pani szefowej FIT FUN na starym
            Zinstalu tam instruktorka nie zwraca uwagi czy ktoś jest początkujący,czy ma
            jakieś schorzenia,czy waży 120kg,czy jest anorektyczką słaniającą się na
            nogach. Pani EWA jest nastawiona na robienie kasy .Sama po jej interwalu (7
            dużych układów na stepie tętno wzrasta do 220 2-5sek.przerwy i tak godz.)mam
            poważne schorzenie kręgosłupa z uciskiem na prawą nogę,tak że wyję z bólu.Dziś
            byłam u neurochirurga i czeka mnie operacja.Także ćwiczcie rozważnie i pod
            okiem doświadczonego instruktora.Zazdroszczę Wam bo ja już nigdy nie będę mogła
            • Gość: Henka Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.02.07, 17:07
              Nie jestem co prawda klientem klubu fit fun ale CHCE zabrac glos w dyskusji
              jakoby zajecia w tym( to sie moze rowniez zdarzyc w innym klubie) miejscu
              spowodowaly schorzenia. zajecia z interwalu SĄ raczej dla zaawansowanych. dla
              osob z problemami jest pilates i innego tego typu zajecia. wiec wydaje mi sie
              ze kazdy powinnien zdac sobie sprawe ze swojjej kondycji i zdrowia, a nie od
              razu zapisywac sie na najcięższy typ treningu. Pozdrawiam i zycze wiecej
              rozwagi w wybieraniu zajec bo JAK WSZYSTKO w nadmiarze szkodzi
              • Gość: Balbina Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.02.07, 15:18
                Przyznam Ci rację,że WŁŚNIE trzeba być rozważnym.Ale przy wyborze klubu i
                przede wszystkim instruktora,żle mnie zrozumiałaś,nie jestem laikiem na fitnes
                chodziłam ponad 3 lata i kondychę miałam rewelacyjną.Nie raz byłam na
                interwalu.Te jedne ćwiczenia zaważyły o moim stanie.Tak jest.Pozdrawiam!
                • Gość: henka Re: Dobry klub fitness? Dobra instwruktorka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.07, 15:53
                  No to naprawde mialas sporo pecha w wyborze. zycze powrotu do zdrowia i polecam
                  np. pilates albo zajecia na pilkach(body ball).
                  • Gość: Balbina Re: Dobry klub fitness? Dobra instwruktorka? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.02.07, 10:35
                    Dzięki bardzo ! Myślę też o basenie,co Ty na to? Może ten mój wredny kręgosłóp
                    przynajmniej tam nie będzie tak dawał znać o sobie.To straszne jak człowiek
                    który był aktywny,jest uwięziony i ograniczany przez swoje ciało.Pozdrawiam :)
                    • Gość: henka Re: Dobry klub fitness? Dobra instwruktorka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.07, 16:20
                      Mysle ze basen to swietny pomysl, ale moze pomysl o aqua aeorobiku. Nie ma w
                      nim ociazen na stawy a wiem ze na takie zajecia chodzą osoby z róznymi
                      dolegliwosciami i bardzo je sobie chwala( w gregorze masz, ale tesh w szkole na
                      ekologicznej). Pozdrawiam
                      • Gość: Balbina Re: Dobry klub fitness? Dobra instwruktorka? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.02.07, 17:00
                        Tak,właśnie dokładnie o to mi chodzi.Czy Wiesz może w jakie dni i o której są
                        zajęcia.A może ktoś zna nr.do instruktorki z basenu w ekologicznej?
                        Henka,bardzo mi pomogłaś!Dzięki.a więc biorę się za siebie,bo wiosenka
                        tuż...tuż:)))))
                        • Gość: henkA Re: Dobry klub fitness? Dobra instwruktorka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.02.07, 17:38
                          pEWNIE. PODAJ MAILA A WYSLE CI NUMER O DZIEWCZYNY KTORA PROWADZI TAM ZZAJECIA.
                          POZDRAWIAM
                          • Gość: Balbina Re: Dobry klub fitness? Dobra instwruktorka? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.02.07, 21:18
                            Witaj!Podaję maila sim-pro@go2.pl dzięki,pozdrawiam!
        • Gość: ross Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.zgora.dialog.net.pl 09.02.07, 08:19
          czyli to jest to studio "shakira"? na wiśniowej, więc na pewno. no dobra, to
          czekamy na otwarcia :)
          • Gość: miss Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.02.07, 17:48
            chyba tak?Nie sadze aby dwie rzeczy miały sie takie otworzyc w zg na jednej
            ulicy.W szczegolnosci, ze najblizsza taka szkloa jest w krakowie.
          • Gość: edgarda Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.zgora.dialog.net.pl 12.02.07, 19:12
            Cieszę się połączenie dwóch sal dwoch trendów-tańca i fitnesu to super
            sprawa-zawsze jeśli nie to to będzie to drugie i na odwrót!
            • Gość: belly dance Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.02.07, 23:02
              A słyszałam ze Body Language befdzie mozliwość robienia papierów instruktorkich
              tańca brzucha .Czy od razu od kwietnia?Ktoś może wie?
    • Gość: ja polecam Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.02.07, 21:32
      Ja polecam Agnieszkę Kujawska, to najlepsza instruktorka na swiecie....
      • Gość: bl Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.07, 13:58
        Czy ktoś może wie kto bedzie pracował body language?Wiem, że tańca towarzyskiego
        i salsy ma uczyć jakas para z klasa taneczna ,,S,,.Hip-hopa i Ragga Asia,nie
        pamietam nazwiska,ale to najlepsza instruktorka tego stylu w zg.Kto bedzie
        prowadził cały dział fitness.Słyszałam ze sale maja być utrzymane w odpowiednim
        klimacie( różne światła)Ale kto ma tam to ptrowadzić
        • alexa06 Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? 19.02.07, 12:08
          Witam proponuję wszelkie pytania zadawać na e-mail Body Language bl@bodyl.pl
          pozdrawiam
          Aleksandra
          • Gość: anetam Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.07, 18:27
            napisałam Pani maila.Chciałabym zpisać sie
            • alexa06 Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? 19.02.07, 22:04
              Witam, proszę jeszcze raz sprobować nic nie dostałam
            • Gość: star fitness Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.02.07, 22:37
              Witam mam naimie Tomek jestem specjalistą do spraw kontaktu z klientami firmy
              star fitness. Jesli macie państwo jakiekolwiek pytania prosze je kierować pod
              adres mailowy info@star-fitness.pl. Chetnie na wszystkie pytania odpowiem,
              posty które są zamieszczane na forum niestety mijaja sie z prawdą troszke wiec
              jesli maja państwo ochote usłyszec prawde na temat naszego klubu zapraszam.
              • Gość: do P.Tomka Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.07, 12:49
                Te posty zamieszczaja wasze przyszłe pracownice,w takim razie zatrudniacie
                niekometentne osoby, a to dobrze Wam nie wróży, a szkoda bo chciałam tam sie
                zapisać.
                • Gość: alexa Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.07, 15:21
                  Szczerze mowiac nie widze w zamieszczaniu tego typu postow na forum nic zlego,
                  zarowno body language jak i star fitness sie tu reklamuja. Kazdy chce zarobic i
                  miec jak najwiecej klientow.Kochana - marketing,
                  • Gość: star fitness Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.02.07, 00:11
                    Drodzy państwo błedy w wypowiedziach osób wynikaja nie z braku wiedzy lecz z
                    tego że wiele jest zmian i ciagle są wprowadzane nowości o których nasi
                    pracownicy nie są nabieżąco informowani i nie świadzczy to o braku kompetencji.
                    Pragniemy i dokładamy wszelkich starań aby nasz klub był najlepszy w Zielonej
                    Górze, a to niestety wymaga dużej pracy i wielu zmian. Jesli chodzi o reklame
                    to każdy sposób jest oczywiście dobry , ale fora są po to by czytelnicy
                    wymieniali sie informacjami dowiadywali sie różnych ciekawostek a dzieki temu
                    jest to reklama firm, my włączyliśmy sie w dyskusje dlatego iz pojawiło sie
                    kilka błednych informacji na temat naszego klubu dlatego też poprawiamy te
                    błedy. Również jesli sa pytania zawsze na nie odpowiemy.
                    pozdrawiam
                    • Gość: barbra_s Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.zgora.dialog.net.pl 22.02.07, 07:36
                      To może jakaś krótka notka z rzetelnymi informacjami? Taka reklama a
                      jednocześnie zaprzeczenie błędnym informacjom. Czekamy i pozdrawiamy.
                    • Gość: ladybird Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.zgora.dialog.net.pl 03.03.07, 21:21
                      > Pragniemy i dokładamy wszelkich starań
                      moja nauczycielka z jęz. polskiego uczyła, że pragnąć to można kobiety, albo
                      mężczyzny, albo wody ;)
                      pozdrawiam
                      ldb :)
    • Gość: ana Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.07, 16:40
      A czy instruktorzy dla Vipow tez beda?
      • Gość: star fitness Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.02.07, 16:47
        instruktorzy są dla każdego bez wyjątku. Zależy nam aby nasi goście-klienci
        mieli zapewnioną jak najlepszą obsługe pełną profesjonalizmu oraz co
        najważniesze żeby wszystko wykonywane bvyło bezpiecznie. Co do Vipów oczywiście
        bedziemy o nich się troszczyć z wyjątkową starannościa:)
        pozdrawiam
        • Gość: ana Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.07, 16:52
          To był z mojej strony zart?Jak widze niezrozumiany.Załosne...
    • Gość: instruktor Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.07, 16:49
      Czemu Pan nie wspomina o instrukrorach fitnessu, sa to dziewczyny które teraz
      robia szybko kursy, aby u Was pracować, przeciez one zrobia krzywde ludziom u
      Was ćwiczącym.Nie ufam im, nie chce rzucać nazwisk ale komletnie sie na aerobiku
      nie znaja.Zaczynacie od fałszywej reklamy po to zeby tylko znalezc
      klietów,Zreszta reklama na forum ?
      Dla wyjasnienia dostałam propozycje od Was pracy ale za taka kadre nie odpowiadam.
      • Gość: star fitness Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.02.07, 17:11
        Posiadamy najlepszą kadre w Zielonej Górze, a co do pani opini że rzekoma miała
        pani u nas pracować jednak widocznie nie była wystarczająco dobra, a co do
        kadry są to trenerzy którzy minimum pracują w zawodzie i w klubach od kilku
        lat i zapewne obraza pani teraz swoje kolezanki. Przeparaszam że nie wybraliśmy
        pani do naszej kadry może w przyszłosci jak bedzie pani miała wieksze
        kwalifikacje to wówczas zapraszamy.Dodatkowo chciałbym poinformować że nasz
        klub jest pierwszy w Polsce który jest klubem rekomendowanym przez startrac a
        to swiadczy o najwyższej jakości usług oraz sprzętu na którym bedziemy
        cwiczyć.
        • Gość: instruktor Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.07, 17:26
          A czemu Pan? Pani? skoro ma tam pracować nawet nie zalogował sie, nie podpisuje
          imieniem i nazwiskiem, dobrze wszyscy wiemy ze instruktorzy fitness(dziewczyny
          ktore uciekly z gregora co najwyzej po jednym kursie albo przekazywaniu wiedzy z
          koleznki na kolezanke) i Ci Wasi trenerzy to Panowie z siłowni którzy co
          najwyżej przeczytali w zyciu shape i stad czerpia ta profesjonalna wiedze.A sami
          za dwa lata nie beda chodzic bo im kregoslupy powysiadaja.Prawda jest ze ktos z
          Państwa do mnie dzwonił i wiecie dobrze kto jednak musiałam odmówić wspólpracy
          bo w takim zespole nie bede pracować.Jednak zycze powodzenia
          • Gość: istruktor Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.07, 17:30
            Prosze nauczyć sie czytać ze zrozumieniem, sprzęt to co innego a wykwlifikowana
            kadra to zupełnie co innego.Polecam Państwu szybki kurs reklamy, bo forum tylko
            może zaszkodzić w szczególnosci ze bronić mozecie sie tylko Wy, bo klientów
            jeszcze nie macie.
            • Gość: star fitness Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.02.07, 17:46
              Droga pani "instruktor" rozumiem że konkurencja boli ale jeśli chce sie pani
              wymienic wiedzą to zapraszam możemy osobiście polemizować. Ale pani wiedza na
              temat naszego klubu ograniczyła sie do spotkania jesli takie było ze mna raz i
              nic pani nie wie na temat naszego klubu oraz na temat naszej kadry. A co do
              anonimowości ja pisze w imieniu klubu a pani? A z resztą przedstawiłem się
              jednym z poprzednich postów.
              • Gość: insrtuktor Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.07, 17:59
                Konkurancja jest motywujaca jak nia w ogole jest, ale z Waszymi insrtuktorkami
                nie mozna konkurować bo niestety nimi póki co nie sa .Moze jednak nabiara
                doswiadczenia podczas pracy z Waszymi przyszłymi kilentami oby nie kosztem
                biednych kobiet.Proponuje skończyć ta bez sensu wymiane zdań .W takim razie do
                zobaczenia w sali dla VIPÓW mam nadzieje, że dotrzyma Pan słowa i bedzie sie o
                nas tam troszczył:)Proponuje inne nosniki reklamy
                • Gość: star firness Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.02.07, 18:01
                  Nośników jeszcze nie mamy:) dozobaczenia na sali dla vipów
                  • Gość: dzieki moderatorom Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.07, 21:09
                    nie musimy czytać juz dennej reklamy star fitness
                    • gery5 Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? 03.03.07, 22:48
                      Rzeczywiście miała być dyskusja na temat dobrych instruktorów i godnych
                      polecenia zajęć. Jeżeli mogę polecić jakiś klub to jest to www.fitmania.pl
                      Pełen profesjonaliżm, dobry sprzęt i miła atmosfera....
                • Gość: Gosia Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.07, 23:25
                  Mysle, ze jAK W KAZdym klubie, tak i pewno w star fitnesie beda wywieszone
                  dyplomy ukonczonych kursów wiec kto bedzie chcial to przyjdzie i zobaczy sam,
                  kto co pokonczyl( albo i nie) wiec nie ma sensu na forum wypisywac takich
                  rzeczy. Jestem
                  instruktorką fitness w innym klubie, ale jest mi wstyd za takie teksty w
                  ktorych ostro sie wywyższasz kosztem innych/ skromnosc jest cnotą / nie wszyscy
                  ja mają to juz inna sprawa
                • Gość: instruktorki do... Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.02.07, 01:39
                • Gość: trenerzy Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.02.07, 01:53
                  Droga pani podchodząca pod 40. My wszystkie wiemy jaka jestes i zadroscisz nam
                  że my bedziemy pracować na jednym etacie. A ty niestety nie możesz sobie na to
                  pozwolić! Ale obrażanie nas jest nie na miejscu. Jakakolwiek instruktorka w Zg
                  ma wiecej klientów niż ty a powód jest prosty bo uważasz sie za alfe i omege ale
                  taka nie jestes! Papiery może i masz ale co z tego jak cwiczysz dla siebie a
                  nie dla klietów, nic prócz ciebie nie jest wazne! Jak nauczysz sie że jestes
                  po to by przekazać wiedze osobom cwiczącym a nie dbanie o własne kroki to
                  wówczas bedziesz mogła krytykować! Narazie zadroscisz!
                  koleżanki z gregora
                  • Gość: 40-latka Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.07, 11:31
                    A dlaczego panie bijecie cos do 40 latek.w czyms jestemy gorsze od was.Chciałam
                    zapisać sie z przyjaciolka do waszego klubu ale widze w nim determinacje
                    wieku.To bardzo dobrze swiadczy o was jako instruktorach
                • Gość: megi Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.eranet.pl 25.02.07, 23:40
                  Zgadzam się, piękny klub i co z Tego, wszystko wyjdzie w praniu. Zależy jak
                  pokażecie się od praktycznej strony....ciekawe propozycje, dobrzy
                  instruktoorzy, miła atmosfera to jest podstawa!!!
                • Gość: Aneta Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.um.zielona-gora.pl 02.03.07, 10:28
                  Do pani instruktor –
                  Wyczuwa się w Twoim poście nutkę zazdrości.
                  A po co, każda z nas instruktorek zna swoją wartość ,
                  Każda z nas pracuje dla klientek, które do nas przychodzą
                  które z nami czują się najlepiej,
                  Dlaczego więc wciąż patrzymy innym na ręce .
                  W naszym „świecie fitnessu” (i nie tylko) jest tak:
                  że to co my robimy jest najlepsze, to nasze szkoły, szkolenia, konwencje
                  są najlepsze - a kto to zweryfikuje?
                  /Sama doznałam różnych przykrości z powodów
                  moich małych sukcesów w dziedzinie fitnesu i to w większości
                  od osób które mało o mnie wiedzą - ale się tym nie przejmuję
                  przecież robię to co kocham, nikogo nie krzywdzę, więc o co chodzi?/
                  Jeżeli będziesz robić to co robisz z przekonaniem i zaangażowaniem
                  Twoja praca sama się obroni, Twoje klientki zostaną właśnie z Tobą,
                  bądź pójdą wszędzie tam gdzie Ty niezależnie od tego
                  że będą musiały tłuc się przez całe miasto autobusem..
                  Piszesz że odmówiłaś pracy „w takim zespole” a dlaczego?
                  dlaczego nie chciałaś pokazać jak mają wyglądać zajęcia,
                  to dlaczego nie chciałaś być najlepsza w tym zespole?
                  Ja również dostałam propozycję pracy w Star fitness
                  niestety z różnych przyczyn musiałam zrezygnować ze współpracy
                  i bynajmniej przyczyną nie była kadra.
                  Przecież nie od razu zyskujesz doświadczenie, na każdym szkoleniu
                  dowiadujesz się czegoś nowego. Dlatego uważam że krzywdzisz dziewczyny
                  takimi opiniami. Pozdrawiam
            • Gość: HAnna Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.07, 23:40
              czytac ze zrozumieniem? przeciez napisal ze star trac rekomenduje i sprzet i
              uwaga USŁUGI, ale jatka sie robi... jakas panna na forum wyzywa sie na jakims
              kolesiu, opanujcie sie blagam
              • Gość: piotr Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.02.07, 00:50
                Powiem wam jedno jesli faktycznie bedzie tam osprzet startrac-a a wiezcie nie
                kosztuje on mało to nikt z nie pozwoli sobie by kadra była słaba drugie koles
                pisze o klubie bo wiekszośc tego chciała a panny których nie zatrudnili nie
                mają nic innego do robienia jak pisanie bzdur z zadrości. Poczekajmy i zobaczmy
                jak tam bedzie a gadanioe o czyms wirtualnym jest jak macanie kobiety przez
                sciane. Ja tam napewno pójde jak wiekszość moich znajomych. Bo wreszcie moze
                bedzie to normalny klub z profesionalnym sprzętem.
              • Gość: barbra_s Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.zgora.dialog.net.pl 23.02.07, 08:16
                Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że o mało nie poleciały tutaj nazwiska... Jak
                widać towarzystwo fit jest w Zielonej Górze małe. I jedna wielka rodzina to to
                nie jest.
                Nieważne. Chciałam powiedzieć, że od czasu pierwszego mojego postu zaliczyłam
                kilka zajęć u różnych instruktorek i niektóre mi się podobały a niektóre nie.
                Natomiast z Waszej rozmowy wynika, że moje subiektywne odczucia mało mają tutaj
                do znaczenia, bo ktoś może mi zrobić krzywdę. Dżizas!! Idąc do klubu może
                naiwna jestem, ale wierzę, że instruktorka to ktoś kto nie zapewni mi kołnierza
                na szyję !!
                Trochę się przeraziłam. A w papiery można wierzyć? Jakie muszą być? A może
                kontuzje to efekt indywidualnych predyspozycji? Milion pytań mi się ciśnie.
                Znacie więcej przypadków skrzywdzeń podczas ćwiczeń?
                • Gość: Nana Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.07, 10:32
                  Jestem instruktorką fitness. pracuje od ponad roku i nie zdarzylo sie jeszcze
                  na moich i innych zajeciach aby komus cos sie stało. Kazdy kto ma papier tym
                  samym był na profesjonalnym szkoleniu i wie co szkodzi a co nie.
                  • Gość: ... Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.07, 11:25
                    Mam ważenie, że na tym forum pracownicy star fitness nie tylko robią sobie
                    reklamę( z resztą z nienajlepszym skutkiem) ale koniecznią chcą ABY ICH KLUB BYł
                    GłOWNYM TEMATEM DO ROZMóW ( Z RESZTA JAK WIDAć SAMI JE NAPęDZAJą) SKORO MA BYC
                    TO TAKI DOBRY KLUB WSZYSCY SIE O TYM PRZEKONAJA,DAJCIE NAM NA TO SZANSE,
                    SPOKOJNIE POKI CO NAWET NIE ZNACIE TERMINU DOKLADNEGO OTWARCIA.OBAWIAM SIE ZE
                    KADRA BOI SIE ZE NIE SPROSTA WYMAGANIOM, BO NIE WIDZE INNEGO SLUSZNEGO
                    WYTLUMACZENIA TYCH WASZYCH WSZYSTKICH WPOWIEDZI.TRAKTUJECIE PRACE W TYM KLUBIE
                    JAK WYGRANIE W TOTKA, A PRZPOMINAM WAM ZE TO TYKO PRACA JAKO NA STANOWISKU
                    INSTRUKTORA FITNESS(KTORE BARDZO OSOBISCIE CENIE) A NIE DYREKTORA RENOMOWANEJ
                    FIRMY.POPELNIACIE WIELKI BLAD ZACHWALAJAC RZECZY KTORYCH JESZCZE NIE MA
                    .sLORMULOWANIA JESTESMY NAJLEPSI NIGDY NIE SA WYPOWIADANE PRZEZ MISTRZOW TYKO
                    PRZEZ OSOBY KTORE MAJA KOMPLEKS TEGO MISTRZA.zYCZE wAM JEDNAK POWODZENIA BO
                    WIDZE WASZA OLBRZYMIA DETERMINACJE ORAZ PRZIPOMINAM ZE NASZA ZIELONA GORA JEST
                    MALYM MIASTEM I ZEBYSCIE NIE BYLI ZMUSZENI DO POWROTU DO TYCH WYSMIEWANYCH PRZEZ
                    WAS KLUBOW FITNESS...
                    • Gość: star fitness Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.02.07, 11:38
                      Drodzy państwo to nie nasi instrtuktorzy uznaja sie za mistrzów, to my
                      wybieralismy kadre, dodatkowo organizujemy im kursy aby mogli podnosic swoje
                      kwalifikacje a to jak ktos nie rozumie daje im wieksze kwalifikacje, podnosi
                      ich referencje to my ich uznajemy za najlepszych trudno zebysmy o swoich
                      pracownikach mówili ze sa sredni. Musimy również pamietac że to klient decyduje
                      z kim mu sie dobrze cwiczy i to on decyduje czy ktos jest dobry.Jesli chodzi o
                      otwarcie bedzie to już w kwietniu!
                      • Gość: star fitness Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.02.07, 11:43
                        Drodzy państwo dodatkowo zaznaczamy że pytania prosimy kierowac na naszego
                        maila gdyż z pytan od nie których osób wybuchła dyskusjia, nie zamieżamy z nią
                        polemizować. Gdyż ktoś celowo stara sie pokazać nie tylko naszych instruktorów
                        w szarym swietle jak i innych klubów.
                    • Gość: Andrzej Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.07, 15:24
                      zacytuj gdzie oni niby wysmiewaja sie ze swoich klubów fitness? bo ja czegos
                      takiego nie doczytalem... ehh, zazdrosc sie wylewa ze inni maja a ty nie,
                      • Gość: Justyna Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.zgora.dialog.net.pl 23.02.07, 16:27
                        Wszystko to zaczyna przypominać pyskowke dzieci z podstawowki. Niestety.
                        Moje jest lepsze i ja mam racje !!
                        Litości...
                        Po pierwsze, marne to miejsce na reklame klubu ( chyba nie taki klub jaka
                        reklama :)? )
                        Po drugie temat jest zupełnie inny.
                        Po trzecie ( jak ktoś słusznie zauwazył ) nie ma sensu dyskutować o czym czego
                        jeszcze nie ma, rownie dobrze pogdybajmy o koncu świata.
                        Niestety są w Zielonej instruktorki, ktore potrafią zrobić krzywde. I z tego co
                        słyszałam akurat jedna, o której tak myśle (zupełnie subiektywne odczucie :])
                        bedzie pracować w "reklamowanym" tu klubie.
                        Na szczeście, to my decydujemy gdzie i do kogo na zajecia sie udać.
                        Kto nam pasuje i u kogo czujemy sie dobrze i bezpiecznie.
                        Zawsze ta decyzja jest Nasza i to My decydujemy, ktora z Pan Instruktorek ma
                        prace a ktora nie :)
                        Taki rynek i taki chleb drogie Panie. Wiec bez zgryźliwości wzajemnej i bez
                        wzajemnych docinek. Bo i po co ?
                        Bo dobra jest ta do ktorej ja ( jako klient ) zdecyduje sie pojsc a nie ta,
                        ktora sie za dobrą uwaza.
                        • Gość: malinka Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.zgora.dialog.net.pl 26.02.07, 18:05
                          Zajęcia,forma, satysfakcja z zajęć, dobór ćwiczeń i motywowanie klientów do
                          pracy nad własnym ciałem to jest kryterium które decyduje o wyborze
                          instruktorki....nie znoszę miłych laleczek które powierzchownie prowadzą zajęcia.
                          Klub może być nawet w altance, jeśli jest fachowa, ale i miła kadra wtedy aż
                          chce mi się ćwiczyć....
                          Pozdrawiam moją instruktorkę, cieszę się że jest taka przyjazna i wie co i jak,
                          • Gość: inteligentny Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.02.07, 21:18
                            Po dyskusji, którą przeczytałem na tym forum, chciałbym podsumować. Powstaje
                            cos nowego w Zielonej Górze, czego nie było i czego nie było by gdyby nie kogos
                            pomysł na to.A niektórzy zamiast się cieszyć, że ktoś wogóle ma jeszcze ochote
                            inwestować w to upadłe miasto zachodu tylko krytykują, obrazaja, dyskutują,
                            zamiast chwalic pomysł-wspierac, by coś tu powstało.By to miasto sie
                            rozwijało.Zauważylem tez ,ze niektóre Panie tak zazdrosne o to ,ze nie bedą
                            mogły tam pracować robią wiele szumu o nic.Drogie Panie może kiedyś pokażecie
                            się z tej lepszej strony...może Was zauważą, może nawet dostaniecie tam kilka
                            godzin w tygodniu.Ale jak na razie to w Zielonej Górze właściciele klubów
                            wybierają instruktorów, a nie instruktorzy kluby.Czy ktos tu sie zastanowil
                            dlaczego????!!!! poniewaz nie ma w tym miescie prawdziwych instruktorów,a panie
                            które jeżdza na szkolenia raz na sto lat na weekend raczej nie powinny mówić,
                            ze są specjalistkami.Ważne jest, że STAR FITNESS inwestuje w swoich pracowników-
                            instruktorów, ze podnosi im porzeczke i mysle ,ze bedzie ich rozliczal z ich
                            pracy.Jesli ktos wkłada takie pieniądze w Zielona Góre to nie nalezy go chyba
                            obrazac tylko na rekach nosic.Uwazam, ze skoro ludzie którzy to mają płaca
                            gruba kase za to co sie tam słyszy ma byc to watpie ,ze poskąpią na dobrym
                            wyszkoleniu personelu.A Panie, które chwala się, ze mają dobrą instruktorke w
                            jakims klubie-drogie Panie-Wy nie macie czego porównywac-bo Wy nie widziałyście
                            prawdziwego klubu, a tym samym prawdziwych zajec....radze poczekac , wspierac a
                            nie odpychac ....takim zachowaniem odrzucamy inwestorów od Zielonej Góry-i nie
                            chodzi tylko o fitness,ale o podejscie ludzi.Radze sie zastanowić!!!
                            • Gość: taki inteligent Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.07, 22:08
                              Kolejna osoba,ktora traktuje prace w klubie fitness(którego jeszcze nie ma) jako
                              wygrana zycia.Gratulujemy ambicji.W ogole Panie inteligentny piszemy osobno.
                              • Gość: inteligenty Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.07, 22:18
                                No wlasnie o takich zazdrosnych ludziach jak ty pisalem, boże, co za
                                społecZenstwo w tej zielonej( nie generalizujmy oczywiscie...)
                                • Gość: ?????? Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.07, 22:33
                                  Ale co ma zazdrosc do tego ze, ty nie umiesz pisac po polsku. A poza tym nigdy
                                  nikomu niczego nie zazdroscilem, a przede wszystkim pracy.Obawa niektorych osob
                                  tutaj, nie wynika z zazdrosci ... czy dlatego ze ty spelniles sie tym ze masz
                                  tam pracować wszyscy maja z Taba skakac do gory.W kazdym razie gratuluje tak
                                  wspanalej pracy i zycze powodzenia i utrzymania sie bo co potem.Ja mam
                                  troszeczke inne ambicje.Przypominam, ze temat jest zupelnie inny i zachecam
                                  wszystkich do pisania o naszych zielogorskich instruktorkach poniewaz wiele z
                                  nich naprawde zna sie na rzeczy.
                                  • Gość: BLAGAJACA Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.07, 22:40
                                    BLAGAM, KONIEC TEGO TEMATU. nIE DA SIE WYTRZYMAC
                                    • Gość: joga Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.02.07, 00:11
                                      Kto w Zielonej Górze prtowadzi dobra joge i gdzie?Moze macie jakieś namiary na
                                      fajna instruktorkE?
                                      • Gość: iii Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.02.07, 11:48
                                        Chyba w oazie jest
                            • Gość: inteligentny Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.02.07, 18:21
                              Nie macie się już czego czepić , to czepiacie się błędów ortgraficznych.Łatwo
                              się pomylić na klawiaturze jak się szybko pisze.Niektórzy nie mają tyle czasu
                              co niektóre Panie instruktorki w Zielonej Górze bo robią coś bardziej
                              pożytecznego.Radze zrobić to samo ze swoimi szkoleniami i dokształeceniami
                              sportowymi.Może wtedy nie bedzie problemu by pytać o dobrego instruktora w
                              Zielonej Górze.A nie opier....się.
                              • Gość: o inteligentnym Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.02.07, 19:41
                                Panu proponuje szybki kurs kultury osobistej...A dopiero potem inne
                                szkolenia...Wychodza z Pana kompleksy.No, ale miejmy nadzieje, ze wyleczy sie
                                Pan z nich pracując w renomowanym klubie.Trzymamy kciuki.Ja akurat instruktorem
                                nie jestem.Niech Pan nie narzeka na brak czasu, bo czesto Pan tu zaglada.Moze po
                                prostu niech Pan wolniej pisze:0)
                                Serdecznosci
                                • Gość: ziomek Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.02.07, 22:42
                                  Kultury osobistej? a tobie jej nie braqje?
                                  • Gość: poprostu Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.02.07, 00:15
                                    Z tego co wiem w zielonej otworzą sie niebawem aż 3 kluby w tym jeden tanecdzny
                                    czy cos tam. Kłocicie sie o bzdury! Fakt jest jeden nie ma w zg zadnego dobrego
                                    klubu i jesli z tych 3 jeden bedzie dobry to wtedy na forum bedziemy mogli
                                    pogadać.Na razie spekulujemy. Ja widzialem strone klubu tanecznego dno!!!
                                    czekam na strone star-fitness ma niby byc juz w tym tygodniu??? i tego klubu co
                                    ma byc w hotelu???
                                    • Gość: barbra_s Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.zgora.dialog.net.pl 28.02.07, 09:23
                                      A ja naprawde chciałam się dowiedzieć z jakich klubów jesteście zadowoleni a z
                                      jakich nie.. a wyszła z tego wojna "na kadrę"... eh
                                      Wracając do tematu. Na stronie www.bodyl.pl jest tylko małe intro, więc strony
                                      nie oceniam. Także czekam na strony wszystkich klubów, bo chcę wreszcie poznać
                                      kadrę ! I grafik oczywiście. Na pewno poskaczę i tu i tu :) Sama się przekonam.
                                      Pozdrawiam koleżanki i kolegów w fitnesie :)
                                      • Gość: waga Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.zgora.dialog.net.pl 04.03.07, 16:01
                                        Nie ma oficjalnej strony body l.zatem, oceniać możecie ale co najwyżej program w
                                        gazecie tv.Poza tym, po co te śmieszne docinki, czy strona internetowa jest
                                        najistotniejsza??? Piękna miska jeść nie daje...najważniejsze żeby było fajnie,
                                        a poza tym ludzie czy wy jesteście w gorącej wodzie kąpani,.???
                                        Skorzystajcie może ze spacerów to ostudzi waszą gorączkę!
                                    • Gość: asia Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.07, 17:02
                                      Strona bodylanguage jest w przygotowaniu.Ma niedlugo ruszyc.Dzis rozmawialam z
                                      wlascicielem, to tylko intro.
                                      • Gość: ania Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.03.07, 01:42
                                        Z tego co widze to są same firmy z body.... star.... i innych klubów. Najpierw
                                        temat był op dobrym instróktorzeto wy sie wyzywałyscie od dziwek, pozniej temat
                                        spadl na kluby nowopowstające, pozniej wyzywacie sie od słabych instruktorek
                                        choc razem pracujecie! pozniej atakujecie nowe kluby a najbardziej starfitness
                                        czytajac dalej oberwało sie jednej dziewczynie choc moim zdaniem jest ona super.
                                        Dalej nie wnikam czy sa to pracownicy, wypowiadacie sie na temat firm moim
                                        zdaniem jest to dobre, ale zle jest to ze ktos atakuje firmy atakuje
                                        instruktorów w zg. Moim skromnym zdaniem kazdy klub moze miec najlepszych
                                        instruktorów bo niestety o tym decydujka klienci i frekwencja na ich zajeciach.
                                        Wszyscy atakujecie, a takj naprawde zeby cokolweik mówic trzeba sie na tym znac!
                                        Ja chodziłam po wszystkich klubach i kazdy ma wady np gregorze zygac mi sie
                                        chciało jak widzialam na saunie tych starych i nagich f....
                                        w atletiku napalone sterydy wiecie co robia, na wyspianskiego brak wszystkiego,
                                        ja chciałabym normalnie pocwiczyc gdzie nikt mnie nie bedzie zaczepial bedzie
                                        kultura i napewno pojde do kazdego nowego klubu i zostane w tym ktory mi to
                                        zapewni! A wy ?
        • Gość: ladybird Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.zgora.dialog.net.pl 03.03.07, 21:29
          chciałbym poinformować że nasz
          > klub jest pierwszy w Polsce który jest klubem rekomendowanym przez startrac a
          > to swiadczy o najwyższej jakości usług

a jak jest (będzie) weryfikowana "jakość" usług? Dobry instruktor to taki,
          który posiada: 1)wiedzę; 2)charyzmę; 3)otwartosć na ludzi. Czyżbyście Państwo
          opatentowali test weryfikujący te cechy? Mam wątpliwości - poważne - co do
          profesjonalizmu Waszej kadry.
          pozdr
          ldb
          • Gość: Anka Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.zgora.dialog.net.pl 05.03.07, 18:00
            Ale ty kobieto mówisz o ludziach którzy będą tam pracować, a nie wiesz jaki
            będzie ich odbiór, dlaczego chwalicie sie tym czego praktycznie jeszcze nie
            ma....jejku strasznie....kupię sobie karimatę i poćwiczę w domku.
    • Gość: do ani Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.07, 11:55
      Aniu zgadzam sie z Taba w 100 procentaach. Podobnie uwazam, ze w takch miejscach
      brakuje intymnosci kobietom. Sa dziewczyny ktorym nie przeszkadza ze przeciskaja
      sie przez silownie zaslinionych facetow, a sa tez takie ktore chca oderwac sie
      na jakis czas od towarzystwa panow i zwyczajnie odpoczac w ruchu.Ja studiuje w
      Poznaniu i mimo ze sa tu swietne kluby fitness chodze do nich tylko na silownie
      czy saune.Nie wyobrazam sobie pojsc na moja ukochana joge a na stepnie zderzyc
      sie z 50 osobowa grupa meska.Dlatego na cwiczenia chodze zupelnie gdzie
      indziej.W te wakacje bylam w Usa, niespecjalnie mi sie tam podobalo, jednak
      zauwazylam nowy trend.Odchodzi sie od przepelnionych sal i klubow fitness.Sa
      kluby np. z 3 salami z milym klimatem gdzie naprawde idzie sie po to zeby
      odprezyc.W tym roku bronie sie i wracam do ukochonej Z-G, mam nadzieje ze
      odnajde w ktoryms z klubow w zg takie wlasnie miejsce.
      Buziaki
      Ewa
      • Gość: JOANNA Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.03.07, 14:31
        WIDZIAŁAM STRONE STAR FITNESS O TO JEJ ADRES WWW.STAR-FITNESS.PL
        • Gość: w szoku Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.03.07, 10:14
          Terra ?
          o Boze tylko nie Terra...
          To ta wykwalifikowana kadra ?
          za hiperwentylacje ja podziękuje :/
          • Gość: ZASMUCONA Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.07, 10:49
            Bardzo nieeleganckie jest to co napisalas.Tak samo jechaliscie wczesniej Age
            k.czy wam odbiło? jednym cos pasi w zajeciach a drugim nie, co nie znaczy ze
            trzeba je zaraz oczerniac- a moze po prostu nie dawalas sobie na jej zajeciach
            rady???/to srodowisko fitnesowe to jakas straszna kicha, zamiast sie
            wspierac... ehhh CHodze do Terry na zajecia wiec mowie to jako
            klientka...zapraszam do oazy to sie przekonacie jaki daje wycisk
            • Gość: Zosia Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.zgora.dialog.net.pl 04.03.07, 16:05
              Dziewczyny nie zajmujemy się opiniowaniem życia osobistego instruktorek tylko
              ich umiejętnościami które można oceniać chodząc na zajęcia fitness. Dużo mamy
              instruktorek i niech będzie ich jeszcze więcej aby każdy z nas mógł wybrać sobie
              ta jedyna dwie....apropos Athleticu, co mają Ci faceci spoceni do zajęć
              fitness?--nic po prostu sala do ćwiczeń jest przy siłowni...czy to komuś tak
              bardzo przeszkadza, to niech zmieni klub lub zamknie oczy!
              Tam powinny byc dla nas ważne dziewczyny które prowadzą lekce a nie to kto i co
              jest na siłowni akurat, a niech oni też sobie ćwiczą---dajmy temu
              spokój!!!!!!!!!!!!1
              • Gość: danka Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.07, 16:34
                no ładną ewolucję przeszedł ten temat! no, no- jestem pod wielkim wrażeniem. och
                i ach. pozwolę sobie- skoro już zadałam sobie trud klikania w klawiaturę- nieco
                się do tego i owego ustosunkować, w końcu po to jest to formum :)
                najbardziej śmieszy mnie wojna o kluby, które jeszcze nawet nie powstały! no
                ludzie kochani! pójdziecie do tej czy owej na zajęcia i wtedy będzie można się
                wypowiadać, że ta instruktorka jest cacy, a ta niekoniecznie. każdy pracodawca
                dobiera sobie pracowników według jakiś im znanym kryteriom, a tym, którzy ich
                nie spełniają, dziękuje się za współpracę. nie wątpie, iż w świecie fitness
                klubów jest tak samo. ktoś z forumowiczów dobrze załważył, że w dużej mierze to
                sami klienci decydują do której instruktorki iść. zgadzam się w tym w 100%.
                chodziłam do różnych fitness klubów, nie tylko w ZG i poznałam wielu
                instruktorów- lepszych i gorszych. "lepszych i gorszych" w subiektywnym
                oczywiscie odczuciu. bo co sprawia, że z zajęć wychodzimy zadowolone/zadowoleni?
                że rumieńce na polikach? że koszulka mokra? że boląca pupa i zakwasy
                gwarantowane? czy że muzyka fajna?
                weszłam na strony zarówno www.star-fitness.pl, jak i www.bodyl.pl na tej
                pierwszej jest nieco więcej informacji. z tego co wyczytałam, będzie to
                autoryzowany klub firmy star trac, to jedno jest pewne- sprzęt będzie super!
                zresztą cennik też przedstawia się świetnie. na pewno tam pójdę. czekam na
                więcej informacji o tym drugim klubie- też się chętnie wybiorę.
                na pewno podziele się wrażeniami, kiedy BęDZIE O CZYM!

ps do pani instruktorki:
                proszę powiedzieć gdzie i kiedy prowadzi pani zajęcia. chętnie pójdę na
                "bezpieczy" aerobik

pozdrawiam
                danka
                • Gość: Dżordżi Re: Dobry klub fitness? Dobra instruktorka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.07, 16:55