Dodaj do ulubionych

Piwo na festynie z okazji Dnia Dziecka

06.06.07, 08:25
Nie będę reklamował takiej imprezy wśród swoich znajomych którzy mają dzieci.
To była żenada, chała dla dzieci, więcej atrakcji było w sobotę w Szkole przy
ul. Kąpielowej Przecież można było to zorganizować całkiem inaczej.
Z piwem nie można było by wchodzić na murawę, więcej atrakcji dla dzieci,
stoiska powiększone, a nie skupione w jednym miejscu.
Co do wypowiedzi Pana Dowhana zawiodłem się na Panu uważałem, że jest Pan
odpowiednim człowiekiem na zajmowanym stanowisku, ale widać że woda sodowa
uderzyła nawet Panu.
Obserwuj wątek
    • Gość: Martyna Re: Piwo na festynie z okazji Dnia Dziecka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.06.07, 12:15
      Zdecydowanie było więcej atrakcji w szkole przy kąpielowej. Na szkolnym boisku
      mecz rozegrały narodowe drużyny piłkarskie Brazylii i Włoch a na finał wystąpili
      The Rolling Stones.
      Zgadzam się z a_tom1, że można było zupełnie inaczej to zorganizować. a_tom1
      jako doświadczony organizator na pewno niebawem zaprosi nas wszystkich na
      zorganizowaną przez siebie z rozmachem imprezę. A co do Prezesa Dowhana to nie
      woda sodowa a piwo przecież. Czas Panie Prezesie zmądrzeć! Niech Pan przestanie
      robić cokolwiek! Będzie spokój i nikomu nie będzie Pan przeszkadzał.

A tak poważnie - Ludzie opanujcie się!
      Moje dziecko bawiło się świetnie. Mąż wypił piwko i nikogo tym nie deprawował.
      Mam wrażenie, że wściekłe psy lansują budowanie dla siebie ograniczeń. Ludzi
      kulturalni potrafią się odnaleźć w każdej sytuacji.
      Gratualcje za pomysł i organizacje dla ZKż choć gastronomia była absolutną klapą!
      • Gość: pb158 Re: Piwo na festynie z okazji Dnia Dziecka IP: *.zgora.dialog.net.pl 06.06.07, 15:34
        sam jesteś burakiem, to że za darmowo nie oznacza że ma być wielkie gó%$#$,
        ilość reklam sponsorów była tak duża , że aż smieszna w porównaniu z tymi paroma
        kilogramami cukierków dla dzieciaków które w kilku punktach się gimnatykowały.
        Za jakiś czas wyjdzie , że stadion jeszcze na tym zarobił a to już będzie
        kompletna żenada dla tego stadionowego prezia i pomyśleć że jest z PO bardziej
        by mi w tym przypadku pasował do samoobrony. Dziwne jak może kilka
        przedszkolanek zorganizować lepszą imprezę na dużą skalę dla dzieci niż
        "fachowcy" z miasta.
    • Gość: pb158 Re: Piwo na festynie z okazji Dnia Dziecka IP: *.zgora.dialog.net.pl 06.06.07, 15:24
      Potwierdzam impreza na stadionie to był wielki szajs (na temat piwa już się nie
      wypowiadam bo to było zwykłe sku@#$$@% ), w sobotę byłem z dzieckim w jego
      przedszkolu na os. Przyjaźni była tam lepsza organizacja i o wiele więcej
      atrakcji dla dzieci. Chyba ktoś inny powinien organizować takie imprezy na
      szczeblu miasta. Wszech obecna reklama + piwo i tych dwóch z radia na scenie ,
      którzy myśleli , że nie wiadomo kim są, potężny badziew nie z tej ziemi
      zorganizowany przez miasto
    • Gość: Krzysiek Re: Piwo na festynie z okazji Dnia Dziecka IP: *.ztpnet.pl 06.06.07, 22:19
      Byłem i widziałem. Pomijając już kwestię piwa na festynie dla dzieci (osobiście
      uważam, że jeżeli impreza dla dzieci to dorośli mogą przez kilka godzin
      powstrzymać się od picia alkoholu :))to mogę podsumować tą imprezę tylko w
      jeden sposób - TRAGEDIA !!!!!!
      Bałagan, brak większych atrakcji dla dzieci i koncert, który ani dla dzieci ani
      w godzinach dla dzieci. Reasumując impreza była ale na pewno nie dla dzieci. Na
      marginesie dla dorosłych też wątpliwej jakości. Naganne natomiast jest to, że
      dołożył się do tego bałaganu bez ładu i składu Urząd Miasta. Może trzeba by
      było pilnować na co wydawane są bądź co bądź nasze wspólne pieniądze?!
    • Gość: matka Re: Piwo na festynie z okazji Dnia Dziecka IP: *.zgora.dialog.net.pl 07.06.07, 00:53
      Za moje podatki- prawie 20 tys. zł jakiś kurduplowaty facet na scenie przy moim
      dziecku wyzywał na nas rodziców per starzy lub wasi starzy. Impreza
      nieprzygotowana, a właściwie przygotowana na wydojenie kasy z miasta. Nie
      powinno sie za to płacic. Natomiast infantylne wypowiedzi Dowhana powinny byc
      napietnowane. Za sprzedaż alkoholu na imprezie dziecięcej powinien byc wlepiony
      organizatorom soczysty mandat.
    • Gość: Aga Re: Piwo na festynie z okazji Dnia Dziecka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.06.07, 13:30
      Moim zdaniem ten festyn to kolejna porażka władz Zielonej Góry.To żenujące aby
      władze nie potrafiły zorganizować Dnia Dziecka, który jest raz do roku. Ja sama
      wymyśliłabym bardziej interesujące występy na scenie, które miały być dla
      dzieci!!!!!Wątpliwe.Nie mówiąc już o tym,że konkursy dla dzieci na każdej
      imprezie organizowanej w ZG są takie same, a już w nagrodę cukierek - to
      skandal!!!!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka