Dodaj do ulubionych

Dobry Dentysta w Zielonej Górze

18.02.08, 17:43
Witam pilnie poszukuje dobrego dentysty z Zielonej Góry interesuje mnie taki dentysta który robi dobrze zęby i na znieczulenie i zeby za duzo nie zdzieral jak niektórzy dentysci W Zg... Kogo Polecacie Pozdrawiam
Obserwuj wątek
      • Gość: szymek Re: Dobry Dentysta w Zielonej Górze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.08, 15:13
        90zł? to nawet kosztu sterylizacji narzędzi nie pokryje. vis-a-vis więzienia jest taka przychodnia stomatologiczna, tam zapłacisz jakiegos tysiaka za takie np. leczenie kanałowe, ale zrobią ci to tak, że nie potrzebna będzie poprawka. zresztą, zdaje się wszyscy, którym ktoś kiedys spieprzył zęba, tam trafiają. siedział obok mnie w poczekalni koleś z nowej soli, który trafił od dentysty do dentysty, tak samo jak ja. chroń nas boże przed nieudolnymi dentystami!
        • Gość: ona Re: Dobry Dentysta w Zielonej Górze IP: *.dynamic.chello.pl 23.01.14, 16:35
          Gó... prawda, że musi kosztować. Odkąd zaczęłam chodzić prywatnie, a byłam już u czterech w tym trzech w ZG. To tylko kase zdzierają a problemu nie leczą. Np. kanałówkę mi zrobili a wystarczyło ósemkę usunąć, ale nie, twierdzili, że ona się jeszcze wyżyna. Gdy trafiłam do normalnego chirurga stomatologa to powiedział, że gołym okiem widać, ze ósemka jest głęboko osadzona w kości i trzeba usunąć. Oczywiście dentyści twierdzili żebym czekała, na co, aż mnie z kasy oskubią. Wydałam w ciągu paru miesięcy ponad 2000 zł. Jeden po drugim poprawiał. A problem jak był tak jest. Dodatkowo, miałam swojego dentyste w ZG, z próźności wymieniłam plombę na białą, naruszyła mi korzeń i odpowiedzialności nie chciała wziąść. Jak zadzwoniłam to zapomniała moje nazwisko. Co sie okazało kasę brała ale nie ksiegowała. Od tej pory za każdym razem biorę rachunek. Niestety ale z dentystami z ZG mam same złe doświadczenia. Mam jakiegoś pecha. Bo na pewno są w ZG dobrzy dentyści, którym zależy nie tylko na kasie a na pacjencie. Jak ktoś zna fachowca przynajmniej z 10 letnią praktyką to proszę o namiar bo do młodych się zniechęciłam. Niech się uczą ale nie na moim uzębieniu, śmiech, że trzeba im jeszcze płacić. W rodzinnej miejscowości chodziłam na NFZ i nie miałam takich problemów. MIałam swoją dentystkę, niestety przeszła na emeryturę. Kiedy trzeba było dopłacić to dopłacałam ale nigdy mi nie spieprzyła roboty.
        • Gość: zdumiony Nie zgodzę się Kaju ... IP: *.dynamic.chello.pl 14.03.17, 01:58
          kaja napisał(a):

> Ja proponuje gabinet na ptasiej 16

Żartujesz, prawda ?
          Ceny OK ? Ceny są tam z kosmosu ! Pani nastawiona tylko na zysk i łatwą pracę. Po nocach śni mi się jej "ciepło" i "uśmiech" . Nigdy więcej ! Pani nie potrafi powiedzieć, że nie poradzi sobie z danym przypadkiem, za to z góry ocenia kto jak wygląda i ubiera się... I lekko sobie drwi, a wszystko to pod przykrywką "uśmiechu" i porozumiewawczych spojrzeń z technikiem dent.. Oczywiście nie przyjdzie jej do głowy, skąd mam pieniądze na wizyty u niej ? Prowadzę dobrze prosperującą firmę od 25 lat, poruszam się dobrym samochodem , mam własny dom lecz chodzę skromnie ubrany , normalnie bez fajerwerków. Nie piję , trochę popalam... no i mam problem z zębami, chociaż o nie dbam. Widziałem różnice w traktowaniu pacjentów i jak odnoszono się do pacjentki czekającej na poczekalni w szpilkach z czerwoną podeszwą... Dla niewygodnego klienta pani spóźnia się z realizacją wizyty , chociaż w gabinecie nikogo nie ma... 5 wizyt i za każdym razem obsuwa czasowa , podczas gdy pacjent siedzi, pani z głupawym uśmiechem przechadza się z filiżanka kawy , ze sztucznym , przepraszającym uśmiechem ;-) Pan na recepcji próbuje wmówić , a raczej informuje retorycznym pytaniem ... "Pan był umówiony na ta i na tą" Na przeczącą odpowiedz , że NIE! , bo 0,5 godz temu... robi głupia minę i już nie ma co do powiedzenia...Tak wygląda ich usprawiedliwienie dla trwonienia cudzego czasu !
          Rzecz, której nie widziałem u innych dentystów - W tym gabinecie nie posługują się spluwaczką . Nie można spluwać do spluwaczki, tylko w śliniak !!!!!!!!!!! Czułem się upokorzony . Przez pięć wizyt , ani razu nie kazano mi przepłukać ust wodą z domieszką wody utlenionej, lub wodą !!!!!! Chyba specjalnie , abym więcej nie przyszedł. Wizyta kończy się odejściem dentystki , bez żadnego słowa dziękuje koniec. Pani ucieka w swój narożnik z komputerem , a pacjent nie wie co ma zrobić ze sobą.Czy zejść już z fotela, czy nie...Zajęta jest przekazywaniem danych do recepcji (płatność) Paragony to osobna sprawa. Żadnej rozmowy, zaleceń, polecenia , czy przepisania leków , czy past, czy płynów do płukania, planu leczenia. Na każde pytanie jest odpowiedz krótka, nonszalancka z przeciągłym - Nieeeee ! Oraz ewentualnie co słyszałem w odpowiedzi to wszystko podtekstem i wywołaniem strachu u mnie i niepowodzeniu w dalszym leczeniu.. "U pana to bym się obawiała"... Je zdecydowanie nie polecam i mam takie prawo, od tego jest wolny rynek ! Nie ma miejsca na rynku dla ludzi którzy oceniają książkę po okładce. Mam nadzieję, że ci państwo będą kiedyś moimi klientami :)
          ... w tym gabinecie moja noga nigdy nie postanie . Otóż moi drodzy znaleźli się tacy co się nie obawiali i dali sobie radę ! Wszystko za odpowiednie pieniądze , miło i sympatycznie.
          A
          Pani podziękuje,bo aż mi dreszcze na plecach przechodzą. Taka jest moja historia jako pacjenta w tym gabinecie. Może wy macie inne odczucia, ja wiem jak zostałem potraktowany. Oczywiście wszyscy byli mili ... tylko tak jakoś inaczej ... tak , że czułem się sztywno i jak niepotrzebny robal siedzący na kanapie .
    • gizelkaa Re: Dobry Dentysta w Zielonej Górze 24.03.15, 12:10
      ja też chodzę tylko do den medu - chyba jako jedyni mają w swojej ofercie leczenie zębów pod mikroskopem, dzięki czemu leczenie zębów jest w pełni profesjonalne i nie muszę w kółko biegać z jednym zębem do dentysty, bo co rusz się psuje. Znalazłam taki artykuł, jak ktoś jest zainteresowany: www.stomatologiadenmed.pl/stomatologiczne-leczenie-mikroskopem-profesjonalisci-kazdym-calu/
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka