Dodaj do ulubionych

Przestroga przed firmą przewozową Marecki Tour

04.01.10, 20:07
Przestrzegam przed Marecki Tour- najpierw w przeddzień potwierdzają wyjazd (o
14.40) a potem wieczorem (19.30) odwołują wyjazd z powodu rzekomo małej ilości
klientów- klient zostaje skazany na szereg nieprzyjemności-począwszy od
pracodawcy przez rodzinę o skończywszy na kłopotach z organizacją szybkiego
przewozu zastępczego-Marecki tour ma to po prostu gdzieś- jeszcze wodzą
klienta tym że obiecują, iż sie zameldują a w zamian nie dość, że się już
więcej nie odezwali to na dodatek nie odbierają telefonu a nawet bezczelnie
wyłączają telefon kom.
karolus22
Obserwuj wątek
      • Gość: 21 Re: Przestroga przed firmą przewozową Marecki Tou IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.12, 13:57
        to ze twoja walizka wysiadla w innym miejscu niz ty to nie wina firmy tylko twoja bo powinno sie pilnowac swoich rzeczy w kazdym busie jest naklejka ze firma nie odpowiada za rzeczy pozostawione w busie sam takie widziałem wiec to TYLKO I WYŁACZNIE WINA KLIJENTA bo zamiast pilnowac swoich rzeczy to wola papierosa palic a potem trzeba zwalic na kogos wiec albo na kierowce albo na firme
      • Gość: kierowca Re: Przestroga przed firmą przewozową Marecki Tou IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.13, 02:59
        witam wszystkich co tu wypisują (chyba z nudów) takie bzdury.
        po krótce po odpowiadam na kilka postów chociaż czytam je pierwszy raz bo właśnie się nudzę.
        po pierwsze jeżeli chodzi o posty o nie przyjemnych ludziach w biurze to pamiętajcie to tez ludzie nie zawsze maja dobry humoru odbierają setki telefonów dziennie a co kilka osób nie potrafi podać poprawnego adresu albo podaje polski stacjonarny nr tel. a chcą jechać z nl.do.pl i nie przetłumaczysz ze musi być komórka lub dokładny adres.
        co do samochodów firma marecki tour naprawdę dba o samochody co 20tys km jest robiony serwis chociaż producent przewiduje co 40tys km. marecki tour tygodniowo naprawdę dużo wywozi i przywozi ludzi i awaryjność aut jest praktycznie zerowa. nie wiem 2 awarie na 300 wyjazdów samochodów, szefostwo pilnuje czystości wręcz wymaga by był czyste ale przy takiej flocie jest ciężko wszędzie zajrzeć tak wiec wiele zależy tez od kierowcy w myśl powiedzenia "pokaż mi swą łazienkę a powiem ci jaki jesteś człowiekiem"
        jeżeli chodzi o bagaże to my ludzie naprawdę nie możemy odpowiadać za wasz bagaż torby są podobne opisujcie a problem zniknie widźcie z auta jak ktoś wychodzi pilnujcie swoich skarbów. a co do wagi bagaży to świniak waży około 120 kg to jest ok ale nie wypychajcie go na podróż jabłkami smile naprawdę waga auta to tez wasze bezpieczeństwo..
        co do nie wyspanych kierowców to bzdura firma marecki tour wyjeżdża z pl. zazwyczaj rano gdzie kierowca wieczorem jest w nl. i najprędzej rusza do pl. następnego dnia o 17 tej czyli kierowca ma na odpoczynek około 20h ale jak on je sobie zagospodaruje to już nikt na to wpływu nie ma . mało tego jak czuje się zmęczony wystarczy ze zadzwoni do biura i nie jedzie pojedzie ktoś inny nikt go nie zmusi i pisze to z doświadczenia. my tez chcemy żyć.
        jeżeli chodzi o czas dojazdu na miejsce ludzie nie zapominajcie że w busie jest was ośmiu i za każdym razem osiem innych tras raz będziesz wcześniej raz później chyba że zapłacisz za cały bus to sam cię zawiozę w 10h . i chyba lepiej dojechać 2h później na siedząco niż za tydzień na leżąco marecki tour przez ostatnie lata niema na koncie poważnych wypadków a drobne kolizje to rzadkość.
        co do kolegów kierowców co tu pracowali czy pracują a wypisują głupoty to wam powiem nie pisze tego by się komuś przypodobać bo na szczęście jak mnie tworzyli to nie zapomnieli o mózgu i rozumie a na Opolszczyźnie jest około 1700 firm transportowych różnego typu i jak mi się nie spodoba to się zwolnię ale na pewno nie będę pisał miedzy innymi na siebie bo jak tu pracowałeś to robiłeś co napisałeś to kto tu jest nie w porządku jak się godziłeś na to.
        • Gość: Flow Re: Przestroga przed firmą przewozową Marecki Tou IP: *.adsl-surfen.hetnet.nl 19.03.14, 13:25
          Zgadzam sie z toba w wiekszosci przypadkow. Niestety co chodzi o bagaz to troszke chyba cie ponioslo. U kazdego przewoznika ladowego czy powietrznego odpowiedzialnosc za pasazera i bagaz ponosi przewoznik. Przy przewozie 8 osob pomylka z bagazem to troche nie profesjonalne. Co by bylo jak bys jechal autobusem z 50 osobami??? Skoro natura obdarzyla cie taka duza iloscia rozumu to uzyj go. Wystarczy moze wprowadzic oznakowanie bagazu, np. naklejke z nazwiskiem lub adresem docelowym. Pozdrawiam i szerokosci!!!!
    • kierowca00 powrót świąteczny 24.12.10, 17:00
      znam tą firme bardzo dobrze i wiem że cały zespół kierowców oczekiwał na przyjazd autokaru który miał awarie w niemczech. został wysłany z polski zastepczy ale przez panujące warunki atmosferyczne miał problemy z dojazdem. znając zycie, kierowcy firmy Marecki-tour do póznych godzin rozwozili ludzi a teraz zamiast przygotowywac kolacje wigilijna wraz z najblizszymi nie maja nawet sił ruszyc palcem.Wszysko po to aby kazdy pasazer dotarł do domu.Jezeli ktos tego nie rozumie to chodz raz spróbuje zasiąsc za kierownicą na takiej trasie.POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH PRACOWNIKOW FIRMY MARECKI-TOUR.SZEROKOSCI
      • Gość: mariusz 2123 Re: powrót świąteczny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.10, 21:10
        hehe to co działo sie przed świętami, (incydent z autobusem) to jedna parodia, ludzie sieją niepotrzebną propagande warunki były fatalne, autobus to tylko maszyna i niestety nie jest bezawaryjna firma marecki-tour wywiązała sie ze swoich obowiązków jak mogła zwiozła ludzi na święta do domu, takie rzeczy sie zdarzają po przesiadkach do busów poszło jak spłatka pasażerowie podzieleni na okoóło 10 busów szybko dotarli do domu... wiem bo byłem jednym z nich! dzięki panie marecki że mogłem święta spędzic z rodzinąsmile
    • Gość: rene Re: Przestroga przed firmą przewozową Marecki Tou IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.05.11, 18:21
      umówiony wyjazd sobota 2 w nocy przesunięto na 11,20 na niedzielę 100 %, o 11,20 brak kontaktu po wielu próbach stwierdzono że juz dojeżdża, po40 minutach czekania brak kontaktu nie odbierają telefonu, W końcu zadzwonił kierowca że będzie o 13oo. Przesiadka do innego busa i czekanie na pozostałych klientów.Cały dzień w plecy spóżnienie do pracy o jeden dzień na 100%. Czy będzie jeszcze do czego wracać, bo pracodawca jest bardzo restrykcyjny.CZEMU TAK ROBICIE!!
    • Gość: arro Re: Przestroga przed firmą przewozową Marecki Tou IP: *.play-internet.pl 06.06.11, 13:19
      wczoraj wyslalem wiadomosc potwierdzajaca moj wyjazd,otrzymalem potwiertdzenie wyjazdu wraz z godzina startu podrozy,pol dnia spedzilem na czekanie i bezsensowne proby nawiazania telefonicznego kontaktu z kims kompetentnym,efektem jest to,ze dowiedzialem sie,ze zabraklo miejsca,gratuluje profesjonalizmu i podejscia do klienta,dziekuje za problemy ktore przez moj idiotyczny pomysl skorzystania z uslog waszej firmy spadly na mnie za brak wstawienia sie na czas w pracy w holandii,komuna w Polsce jak widac ma sie swietnie......
    • Gość: kierowca Re: Przestroga przed firmą przewozową Marecki Tou IP: *.dynamic.chello.pl 01.07.11, 13:23
      Gościu jesteś gamoniem ,a nie znawcą.Po pierwsze to papiery na spedytora posiadaj a ci co planuja trasy i odprawiają spedycję ,a to jest firma przewozowa.Po drugie każda firma posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w razie jakiegokolwiek wypadku.A po trzecie każdy kierowca ma badania psychotechniczne i kurs na przewóz osób.W każdej firmie są kierowcy którzy wożą fajki z polski i sprzedają,więc nie pierdziel że tylko o tym myślą.Zorientuj się w temacie ,a pużniej biadol baranie.Pozdrawiam wszystkich kierowców.
      • Gość: sttmmm Re: Przestroga przed firmą przewozową Marecki Tou IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.15, 06:50
        s,team Mareckich jest wporzo , durzo nowych kierowców , ja jechałam akurat 1 raz z nimi i naprawde od wyjazdu z domu do końca a wychodziłam ostatnia upłynęło 14 godzin więc rekordów uzyskali maximum i bezpiecznie , co do kierowcy to miał na ime Marek , fajny chłopak ale zajęty ów więc rozmawiał ze mną całą droge - trochę gagatek ale w porzo , miła atmosfera i klimat który wywiera Marek na pasażerach to już duży + a chwalił równierz szefów firmy więc tam widać też jest ok. Pozdrawiam pana Jacka który też zapewniał miły transport po przesiadzce na lotosie , jedne mam ale ze WIFI nie działało w niemczech , pl i nl ok ..... pozdrawiam kiss
    • Gość: młody Re: Przestroga przed firmą przewozową Marecki Tou IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.12, 19:27
      Nie wiem o co wam chodzi, firma rzetelna, nienaganne zachowanie kierowów, szybki transport aczkolwiek trzeba uważac podczas zmian pasażerów na busach najczęściej przed Berlinem bo mozna stracić bagaż albo pieniądze. Ostatnio okradli dziewczyne która jechała do Krakowa...szczerze jej wspólczuje. Nie dość że straciła pieniądze to jeszcze dokumenty a jak wiadomo bez dokumentów nie możesz nigdzie się ruszyć. Poza tym drobnym incydentem Marecki Tour jest OK.
      • Gość: gosc Re: Przestroga przed firmą przewozową Marecki Tou IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.12, 21:38
        słucgaj kolego każdy powinien pilnowac swojego bagazu, bylem swiadkiem jak kierowca prosił wszyskich o to aby wskazali swoje bagaze a niektórym nie chciało sie tylka ruszyc tylko dyrygowali kolorami bagażu... a co do kradzierzy od lat są incydenty ze złodziejami oni działaja grupą także przestroga dla wszystkich pieniążki i dokumenty głęboko w kieszeni wyciągac tylko w razie wyższej potrzeby. a marecki tour firma ok korzystam z ich usług i nie narzekam kierowcy tez bardzo ok, naprawde polecam.
    • Gość: Mariusz Re: Przestroga przed firmą przewozową Marecki Tou! IP: *.play-internet.pl 05.07.13, 15:13
      Wszystkie negatywy to prawda!!!!!!!!!! Uwaga przed ta firma nie przyjezdzaja rezerwowalem busa na 06-07-2013 do Holandi dzis wlasnie w przed dzien wyjazdu pomyslalem sobie ze zadzwonie i sam potwierdze rezerwacje gdy sie dodzwonilem okazalo sie ze nie ma takiej rezerwacji!!!!!!!!!!! musialem szukac sobie na szybko przewozu do Nl a gdybym nie znalazl stracilbym prace poprostu ich to nie obchodzi w rozmowie przez telefon uslyszalem ze najwyrzej zrobia rezerwacjie na poniedzialek jakiej zarty To sa cenia sie ale o klijenta nie dbaja!!!!!!!!!!!! naprawde radze sie zastanowic nad nimi
    • Gość: żabka :) Re: Przestroga przed firmą przewozową Marecki Tou IP: *.speed.planet.nl 14.08.13, 23:34
      witaj,ankoo jAK WIDAĆ chcesz oszczerstwa stawiać kierowcą którzy są świetni w swoim fachu a morze sama jesteś kochanką któregoś ze tak piszesz,albo zazdrość że siedzialas z tyłu cięz żera ? jechałam z mareckimi nie jeden raz i znam kierowców sa wporządku i Nie wszyscy palą w autach a jeśli nawet to jedną góra dwie fajki na trasie co nikomu nie przeszkadza tym bardziej jak spią w nocy pasażerowie.a to nawet lepiej bo kierowcy nie zasypiają jak sobie dymka szczelą....Firma jak najbardziej ok !!!! pozdrawiam kierowców a w szczegulności Achima smile
    • Gość: miła pani hannover Re: Przestroga przed firmą przewozową Marecki Tou IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.08.13, 06:28
      baaaaaa!!!!! Mieć żone i kochanke ???? i ty o tym wiesz ????? hahahahahaha to ty tą kochanką jesteś ????? hahahahahahahahahaha a może jechałaś AANNEECCZZKKOO z nimi z tyłu i tutaj ciebie sumienie zżera ??? co do MARECKI - TOUR nie mam nic z to kierowcy jezdzą i czasami nie potrzebnie stresóją się pytaniami zbędnymi typu o której będe..... po co to ???? byle w całości dojechaliśmy słyszałam od miłego kierowcy od Marekich .....i nie siedziałam z przodu !!! jak małolata u SEGETA smile))))))))
    • Gość: Aneta Sowa zjodzieje torby od dzieci IP: *.pool.mediaWays.net 23.08.13, 14:26
      Witam jechalam ostatnio Firma mareckitour dokladnie busem 103 jechalismy do niemiec Monheim przez przypadek zapomnialam torby od dziecisad pewna osoba ja ukradla bo inaczej tego nie idzie nazwac jak by nie bylo kazdy wie jaka torbe wiezie ze soba.Jestem strasznie zla byly tam wszystkie ciuszki od dzieci jak to nadal slynie ze Polacy to zlodzieje dalej robimy sobie taka opiniesadbede szczesliwa jesli wroci w moje rece moj emali
      aneta.sowa@gmx.de
    • Gość: kierowca Re: poczytaj zanim wypiszesz bzdury IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.13, 03:04
      witam wszystkich co tu wypisują (chyba z nudów) takie bzdury.
      po krótce po odpowiadam na kilka postów chociaż czytam je pierwszy raz bo właśnie się nudzę.
      po pierwsze jeżeli chodzi o posty o nie przyjemnych ludziach w biurze to pamiętajcie to tez ludzie nie zawsze maja dobry humoru odbierają setki telefonów dziennie a co kilka osób nie potrafi podać poprawnego adresu albo podaje polski stacjonarny nr tel. a chcą jechać z nl.do.pl i nie przetłumaczysz ze musi być komórka lub dokładny adres.
      co do samochodów firma marecki tour naprawdę dba o samochody co 20 tys km jest robiony serwis chociaż producent przewiduje co 40 tys km. marecki tour tygodniowo naprawdę dużo wywozi i przywozi ludzi i awaryjność aut jest praktycznie zerowa. nie wiem 2 awarie na 300 wyjazdów samochodów, szefostwo pilnuje czystości wręcz wymaga by był czyste ale przy takiej flocie jest ciężko wszędzie zajrzeć tak wiec wiele zależy tez od kierowcy w myśl powiedzenia "pokaż mi swą łazienkę a powiem ci jaki jesteś człowiekiem"
      jeżeli chodzi o bagaże to my ludzie naprawdę nie możemy odpowiadać za wasz bagaż torby są podobne opisujcie a problem zniknie widźcie z auta jak ktoś wychodzi pilnujcie swoich skarbów. a co do wagi bagaży to świniak waży około 120 kg to jest ok ale nie wypychajcie go na podróż jabłkami smile naprawdę waga auta to tez wasze bezpieczeństwo..
      co do nie wyspanych kierowców to bzdura firma marecki tour wyjeżdża z pl. zazwyczaj rano gdzie kierowca wieczorem jest w nl. i najprędzej rusza do pl. następnego dnia o 17 tej czyli kierowca ma na odpoczynek około 20h ale jak on je sobie zagospodaruje to już nikt na to wpływu nie ma . mało tego jak czuje się zmęczony wystarczy ze zadzwoni do biura i nie jedzie pojedzie ktoś inny nikt go nie zmusi i pisze to z doświadczenia. my tez chcemy żyć.
      jeżeli chodzi o czas dojazdu na miejsce ludzie nie zapominajcie że w busie jest was ośmiu i za każdym razem osiem innych tras raz będziesz wcześniej raz później chyba że zapłacisz za cały bus to sam cię zawiozę w 10h . i chyba lepiej dojechać 2h później na siedząco niż za tydzień na leżąco marecki tour przez ostatnie lata niema na koncie poważnych wypadków a drobne kolizje to rzadkość.
      co do kolegów kierowców co tu pracowali czy pracują a wypisują głupoty to wam powiem nie pisze tego by się komuś przypodobać bo na szczęście jak mnie tworzyli to nie zapomnieli o mózgu i rozumie a na Opolszczyźnie jest około 1700 firm transportowych różnego typu i jak mi się nie spodoba to się zwolnię ale na pewno nie będę pisał miedzy innymi na siebie bo jak tu pracowałeś to robiłeś co napisałeś to kto tu jest nie w porządku jak się godziłeś na to.
      • masakra111masakra Re: poczytaj zanim wypiszesz bzdury 04.05.17, 18:35
        A wali mnie to że w biurze mają setki telefonów jak sobie nie dają rady to niech zmienią pracę, mają szanować klientów i pracowników, przede wszystkim właściciel Marek nie ceni kierowców, opłacając im najniższą krajową a do łapki za kurs, spanie w busach, jazda non stop i po 20 godzin za urlop nic nie płaci dajcie spokój z takim pracodawcą, jako stała klientka podziwiam kierowców za cierpliwość i zawsze dobre słowo, dowóz na czas, czystość w busach. Ale szef tylko wymaga i nie ceni sobie pracowników, Pazerność nie popłaca!!!! Panie Marecki
        • Gość: Kasia Re: poczytaj zanim wypiszesz bzdury IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.17, 02:27
          i tu masz rację bo kierowcy traktuje Marek jak szmatki i nie ma na uwadze dobra firmy , ale i tak koordynator stawia warunki jak i trasy o których Marek nic nie wie , chłopaki jezdzą po 40 godzin za kierownicą i śpią w busach jak bezdomne psy od wyjazdu z domu do powrotu mija 72 godziny więc niech ktoś się tym zajmie w końcu za nim dojdzie do tragedii i usłyszymy że bus przykleił się do czegoś z 8-mioma pasażerami sad(((((
        • Gość: AMGARTU Re: poczytaj zanim wypiszesz bzdury IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.05.17, 00:22
          Witam , jechałem ostatnio do pl busem firmy TRANSIT z Zdzieszowic i jestem pod wrażeniem jazdy oraz kierowcy tej firmy (który nawet od nie dawna tam jezdzi ) Zabierał nas i znajomych z Budel z hol. ale najlepsze jest to że to on dostosował się do nas a nie my jako pasażery do nie go , dzwoniąc pytał o której będziemy gotowi jechać - SZOK !!! My że ok 16 bd już gotowi , więc był o 16:15 do tego czekał 10 min na dziewczynę która wyskoczyła z nie nacka że chce jechać a że było 1 miejsce to zabrał ją i poczekał , (Drugi SZOK !!! ) do tego jechaliśmy aż do pl do zjazdu na opole gdzie była przesiadka i tam już bus czekał na nas nie my na inne busy ,,, w domu pod adresem byliśmy o 5:30 rano po przesiadce i stojąc prawie stojąc w korku na Roermond w hol ale kierowca widząc korek ominął go tracąc jak mówił 20 min a nie stojąc w nim 40 min , tak że widać było nie pierwszą kromkę zjadł za kierownicą smile .. Po podwiezieniu nas pod adres sam podstawił nam bagaż pod drzwi (i tu 3 SZOK!!!) wiec reasumując może firma mała ale ja z nią na pewno bd jezdził bo czas ok, pauzy co 2,5h srednio , busy duże i wygodne muzyka u tego kierowcy mega smile a sam on widać że nie zaczyna od teraz w tej branży , do tego na pytanie jak tam z zarobkami to nie chciał powiedzeić ale chwalił szefa to chyba wystarczy by jezdzić tą firmą smile Pozdrawiam AMGARTU
      • Gość: Marcinkowek2134 Re: poczytaj zanim wypiszesz bzdury IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.17, 04:40
        jak to w Mareckim ..... ale w busach od TRANZIT ze Zdzieszowic ten problem znika bo są duże i miejsca sporo do tego kierowcy fajni i z tego co wiem to po niektórzy od MARECKIEGO smile))))) Bez problemów 3 torby do tego kuferek podręczny i smigamy do pl ... A ceny 55E to już rewolucja , Busy czyste i pełne komfortu - bez reklamy Free WiiFii jak u Marecki Tour , Ale za to z dvd dużym ekranem gdzie film to film a nie oglądanie z niedziałających dvd / polecam tą firme a nie tego przestarzałego Mareckiego smile
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka